10.06.24.✖️ Ячмінь на мільйон 💸згорів геть 😢😢, головне оптимальна кількість добрив для регіону. 🤔

  Рет қаралды 13,039

Фермерське життя, фундук -сад - город.

Фермерське життя, фундук -сад - город.

Ай бұрын

Пікірлер: 28
@user-bj7qy6yr5u
@user-bj7qy6yr5u Ай бұрын
Посадка давала тінь от і все
@FG-Troynda-12
@FG-Troynda-12 Ай бұрын
Доброго. Попадався відос в тік ток з Миколаївщини то ячмінь був з натурою 605 гр і урожайністю 30+ ц. Почали косить 2 дні тому
@Mykolaiv-agro
@Mykolaiv-agro Ай бұрын
Так на Снігурівщині вже почали збір врожаю ''кернел''. Прийде час достигне наш побачимо що вийде, чи повернемо ми хоч витрати правда при 30 центнерах по-любому витрати не повернуться ,40 + виходимо на нуль. 😢😢
@user-zg3zj4md1k
@user-zg3zj4md1k Ай бұрын
Також вузьке міжряддя загальмувло ячмінь... Сійте на 30см. Перевірена технологія без азотних добрив (наприбутковіша). Наведена обробка насіння при широкому міжрядді (25+) дає високу концентрацію бактерій в рядку, зернові чудово стартують, чудово перезимовують. Міжряддя від 25см або 19-38 до 40см. Менше міжряддя - слабка коренева система. Хім протруйник без д.р тирам, чистий гумат 50г/т (якщо є волога то 80г/т), амінокислоти 70...100г/т, бактерії Bacillus subtilis 1...1.5л/т, azotobacter 1...1.5л/т, біоприлипач. Азотобактер заміняє 100кг селітри. При посіві можна додовати сухий інокулятн мікоризний. Добрива в рядок при посіві пригнічують бактерії тому не давати добрив на лінію посіву, можна лише РКД небагато але вже без мікоризн інокулянта. NPK можна лише яра, джіва під культивацію або при посіві сидератів їх внести. В крайньому разі у квітні карбамід (сівалкою) або кас до 60кг/га фіз (25кг д.р) якщо є запас вологи. Базове підживлення (заміняє ще 100кг селітри). Біодеструктор (триходерма), додати азотобактер, морські водорості (агрітема 85%), гумат. Біопрепарати бту норм. Це найбільш ефективно перед дощем внести або заробити пружинною чи ротаційною. Якщо обробка пізно (вихід в трубку то без морськ водоростей. Якщо засуха: амінокислоти+біофунгіцид+азотофіт або аміно+кремній, ефективно на пізніх стадіях. Попередник горох - врожайність до 90ц можлива. Попередник соя. Під зернові потрібнна мінімальн глибина обробітку грунту, якщо оранка то 12...14см не більше (раз на 5-10 років 20см). Якщо без обробітку то в лісостеповій та степовій озимі зернові сіяти із зимуючим горохом через рядок, міжряддя пшениці 25...40см. Інші попередники. Після зернових, ріпаку треба сіяти суміш сидератів на глибину 6-8см. Якщо не виросли сидерати то сумісний посів із горохом (озимий ріпак так само сіяти але зовсім без додавання мікоризи, триходерми). Найкращі складові суміші сидератів: фацелія, конюшина олександрійська, вика, льон, суданка, редька олійна, гірчиця сарептська (жовта), гречка, горох, кукурудза, кормові боби. Гречка на сидерат не підходить перед посівом кукурудзи. Перед зерновими виключати із суміші злаки, перед ріпаком виключати гірчицю. Сидерат перед соєю: курудза, суданка, гречка, льон, гірчиця сарептська. Державні сортовипробування пшениці, найкращі. Для полісся: сорти Почайна, Ультім, Еміл, ПЕтрОс, Синтетик 240, Трояна, Соліндо КС, Тоннаж. Лісостеп: Проня, Гайок, Почайна, ПЕтроС, зу Верміллон, Соліндо КС, квс Ультім, Апексус, Трембіта білоцерківська, Синтетик 240, Хвиля Дніпра, Юлія для пізніших посівів, Зимоярка для пізніх. Степ: Пані Оля, Скіфія, Турандот, Тайра, Куяльник, Кантата, три одеські сорти для пізніх посівів. Також одеські для лісостепу і степу: Творчість, Загадка, Рапсодія, Добродійка, Вірність, Протекція, Озоряна, Господарка (висока класність), також Дністрянка, Богуславка навіть для Полісся.
@user-ri5ed3wt2b
@user-ri5ed3wt2b Ай бұрын
У нас ячмінь озимий догорає, хоча на полі де не було дощів весною зовсім три місяці, озимий ячмінь відразу скинув недогони і погнав все в центральний колос, багато сухих пагонів, кущення було гарне, побачимо скільки сипоне.
@Mykolaiv-agro
@Mykolaiv-agro Ай бұрын
В нас теж хочеться дуже гарно тому що рідкий але відкинув майже все зрозумів що не потягне, А тепер і те що лишилося засохло нанівець. Чекаємо збирання буде потім все зрозуміло. 🤝🤝
@user-zd9nf5pv4b
@user-zd9nf5pv4b Ай бұрын
По під посадку зазвичай сонях в коліно,тому зернові завжди гарні
@Mykolaiv-agro
@Mykolaiv-agro Ай бұрын
Зазвичай попід посадкою нічого не росте тому що там метрів 10 від посадки суцільне коріння яке витягує і вологу і поживні речовини. Але маємо що маємо ми показали факт. А чому воно так будемо кожен робити свої версії.
@Glamics1
@Glamics1 Ай бұрын
Шкода.Нова,Одеса 11июня кости ячминь 42ц
@Mykolaiv-agro
@Mykolaiv-agro Ай бұрын
Я так зрозумів що в Новій Одесі косять по 42цт. Все можливо там біля річки завжди кращі дощі там озимина з осені була набагато краще.
@user-zb4wg5th3x
@user-zb4wg5th3x Ай бұрын
Яка ціна?
@Mykolaiv-agro
@Mykolaiv-agro Ай бұрын
110💵💲
@Gospodar_na_Zemli_UA
@Gospodar_na_Zemli_UA Ай бұрын
Привіт 👍🇺🇦🤝 Жалко ! Унас тоже тріщини! Що внас буде?
@Mykolaiv-agro
@Mykolaiv-agro Ай бұрын
Нічого не вдієш, маємо що маємо, все що залежить від нас ми зробили. 🤝🤝
@user-cv2py3ui1z
@user-cv2py3ui1z Ай бұрын
На жаль в Україні робота агронома не цінується, і майже всі відмовилися від їх послуг. Ось і відбуваються такі випадки. Користуйтеся старою агрономічною літературою, там все написано. Помилок у вас дуже багато. Успіхів всім аграріям в цій нелегкій праці.
@Mykolaiv-agro
@Mykolaiv-agro Ай бұрын
Будемо потрошки вчитись.
@user-zg3zj4md1k
@user-zg3zj4md1k Ай бұрын
Зерно підсмажили саме азотні добрива. Відмова від азотних добрив накопичить органіку, біологічний азот. Внесення біодеструктора (в ідеалі заробити ротаційною чи пружинною або під дощ) вивільнить біологічний азот весною коли він потрібен пшениці. Ефективність азотних добрив 30-40%, при внесенні іжектором до 60%. Насправді азотні добрива також є деструктором але дуже поганим для корисної біоти. Тобто, якщо ми замінимо 100кг селітри біодеструктором то збережемо азотобактер (яким обробямо насіння) і азотобактер заміняє ще 100кг селітри. Ще азоту додадуть сидерати. Тобто живлення 100...300 кг селітри може замінити біотехнологія. Більшість аграріїв так і вносять. Лише агрохолдинги олігархів вносять більше але в них врожаї застраховані. І часто в них врожаї підсмажиться високиними нормами азотних добрив.
@Mykolaiv-agro
@Mykolaiv-agro Ай бұрын
Так біота це добре, але для біоти потрібно волога А в нас її немає. Тож для швидкого збагачення азотом ми і використовуємо селітру. Були часи коли йшли дощі І ми збирали врожай без добрив дуже гарний.
@user-sq8ii2if5u
@user-sq8ii2if5u Ай бұрын
Це ефект затінення від лісосмуги
@user-zg3zj4md1k
@user-zg3zj4md1k Ай бұрын
​@@Mykolaiv-agro біота якраз зберігає вологу. В засуху біодеструктор спрацює як антистресант а як під дощ то взагалі замінить 100кг селітри, виграш в будь-яких умовах. А от швидкий азот від азотних добрив дасть зайве кущення, загальмує кореневу систему, випалить органіку а далі що? Замість селітри краще вносити амінокислоти коли засуха, особливо по колосу, вони містять азот як складові білків, рослина засвоює амінокислоти не витрачаючи вологу. Ну як хочете витиснути потенційний максимум ще весною то сипте далі азотні добрива, може пощастить то не підсмажать врожай. І вносьте регулятор щоб не вилягали зернові але він часто не спрацьовує. Хімічний азот окупається в ідеальних умовах. Як часто в нас бувають ідеальні умови? На Рівненщині наприклад раз на 3-5років. Я вже писав у технології що як є запас вологи то можна внести 60кг карбаміду у квітні під дощ або сівалкою, так і врожаю додасть 10ц і не вб'є біоту. Але й без 60кг карбаміду можна збирати 45...90ц зернових залежно від регіону і попередника.
@user-kb9jd9pk1b
@user-kb9jd9pk1b Ай бұрын
Схід 4 місяця без каплі.
@Mykolaiv-agro
@Mykolaiv-agro Ай бұрын
Сумно що і природа з. нас знущається. 😢😢
@user-rr1if3up8g
@user-rr1if3up8g Ай бұрын
33.6 сипане 🤫🤔а по кругу 37 буде 💯🖐👍👍🤝
@Mykolaiv-agro
@Mykolaiv-agro Ай бұрын
Дай Боже,було б хоч близько до нуля вийти.Як би хоть один дощик в період наливу то гарантія була б за 40цт.
@zelenskiynarkoman7774
@zelenskiynarkoman7774 Ай бұрын
Ноутилл рулит!!!
@Mykolaiv-agro
@Mykolaiv-agro Ай бұрын
Можливо.Але дорого щоб його почати.
@zelenskiynarkoman7774
@zelenskiynarkoman7774 Ай бұрын
@@Mykolaiv-agro начни с обычной стерневой сеялки типа стс "омичка " !! Было бы желание
ЖОВТІ ПЛЯМИ НА ЛИСТІ ОГІРКІВ. РЯТУЄМ ОГІРОЧКИ!!!
12:38
ДІМ ТА ПРИСАДИБНА ДІЛЯНКА
Рет қаралды 1,2 МЛН
ПРОВЕРИЛ АРБУЗЫ #shorts
00:34
Паша Осадчий
Рет қаралды 7 МЛН
What it feels like cleaning up after a toddler.
00:40
Daniel LaBelle
Рет қаралды 84 МЛН
БАБУШКИН КОМПОТ В СОЛО
00:23
⚡️КАН АНДРЕЙ⚡️
Рет қаралды 17 МЛН
Playing hide and seek with my dog 🐶
00:25
Zach King
Рет қаралды 34 МЛН
ЩО БУДЕ З ЦІНАМИ В ЖНИВА?ЯКІ ЦІНИ ЗАРАЗ?
10:09
22.07.24.✖️''Ароматік'',''Суомі'' та ''Сузука'' стан наливу зерна. чи буде що косити. 🤔
10:46
Фермерське життя, фундук -сад - город.
Рет қаралды 3,2 М.
ЖНИВА 2024 РОЗПОЧАТО!!!!! ДЖОН ДІР 9660 WTS!!
9:23
Юрий microFarmer
Рет қаралды 17 М.
Сіно 2024! ДТЗ 5404 в роботі! Рівненщина
28:20
Домашнє господарство на Поліссі!
Рет қаралды 80 М.
Яка пшениця краща - остиста чи безоста?
6:29
Український агроном
Рет қаралды 41 М.
Бики на відгодівлі в Україні 2024!Невдалий замір! Сарненщина!
26:45
Домашнє господарство на Поліссі!
Рет қаралды 61 М.
ПРОВЕРИЛ АРБУЗЫ #shorts
00:34
Паша Осадчий
Рет қаралды 7 МЛН