5 zagrożeń dla Twojej prywatności w HOTELU

  Рет қаралды 22,110

Niebezpiecznik

Niebezpiecznik

2 жыл бұрын

W 51 odcinku #napodsłuchu opisujemy wszystkie zagrożenia dla prywatności i bezpieczeństwa, kiedy jesteśmy w hotelu. 🔥 Zacznij wspierać ten kanał, aby dostawać od nas różne bonusy, takie jak wcześniejszy wgląd w nasze filmy, dostęp do zamkniętego Discorda, zniżki na szkolenia i inne. Pełna lista tu:
/ @niebezpieczniktv
Linki:
1. (14:09) Wykrywanie ukrytych kamer i urządzeń podsłuchowych w hotelu (aplikacjami, różnymi technikami i niespecjalistycznym sprzętem):
niebezpiecznik.pl/post/jak-wy...
2. (21:37) Atak złośliwej pokojówki (Evil Maid):
niebezpiecznik.pl/post/implem...
3. (23:27) Jak otworzyć hotelowy sejf:
niebezpiecznik.pl/post/nie-uf...
4. (31:54) Ten magiczny kawałek plastiku
niebezpiecznik.pl/symantec/ja...
5. (41:42) Ochrona komputera chipsami i lakierem do paznokci:
niebezpiecznik.pl/post/lakier...
6. (1:02:59) Jak wygląda odzyskiwanie AirTaga w praktyce?
niebezpiecznik.pl/post/airtag...
🔥 Zacznij wspierać ten kanał, aby dostawać od nas różne bonusy, takie jak wcześniejszy wgląd w nasze filmy, dostęp do zamkniętego Discorda, zniżki na szkolenia i inne. Pełna lista tu:
/ @niebezpieczniktv

Пікірлер: 70
@NiebezpiecznikTV
@NiebezpiecznikTV 2 жыл бұрын
Czy wiesz, że na YT publikujemy też materiały, do których dostęp mają tylko ci subskrybenci, którzy wspierają nasz kanał? Wesprzeć możesz tu: kzfaq.info/love/e6nK69Yc1zna7QSJEfA9pwjoin
@bartolomeo1802
@bartolomeo1802 Жыл бұрын
Pracowałem kiedyś w Holidayu i mam historię, która uzupełnia Waszą rozmowę pod kątem „siłowych” wejść do pokoju hotelowego:) Otóż istnieje znana wielu osobom procedura Wake up call - chcesz być obudzony telefonem hotelowym o danej godzinie. Pewny gość zamówił budzenie na 8 rano. Zadzwoniłem więc z recepcji punktualnie o 8 rano i nikt nie odebrał. W takiej sytuacji ponowiłem próbę kontaktu za kilka minut. Po raz drugi cisza. I po raz trzeci. Procedury dopuszczały wtedy (10 lat temu) trzykrotne dzwonienie do pokoju. Później należało podejść i bezpośrednio zapukać. Po głośnym waleniu w drzwi zero reakcji. 15 min przerwy i ponowne walenie do drzwi. Ostatecznie zgodnie z zasadami panującymi w hotelu należało użyć karty „master” i wejść do pokoju. Tak więc skoro użyłem wszystkich niższych szczebli to użyłem w końcu karty. Moim oczom ukazał się gość, który na golasa siedział w słuchawkach przed komputerem oglądając porno, robiąc sobie dobrze :D Nie słyszał jak wszedłem. Przerwanie mu i poinformowanie że zamawiał wake up call było jedną z najdziwniejszych chwil dla mnie w tym hotelu :)
@LeszekT-IT
@LeszekT-IT Жыл бұрын
Bardzo fajnie się słucha rozmów takich trzech paranoików. Dostrzegam pewne wspólne cechy :-) "Na Podsłuchu" to bardzo fajny podcast, którego zawsze chętnie słucham i dowiaduje się interesujących rzeczy. Pozdrawiam!!!
@Kanga1974
@Kanga1974 2 жыл бұрын
1. Znajoma pracuje na recepcji hotelu w sopocie i oni drukuja dane kart kredytowych klientow i wkladaja to do segregatora w koszulce razem z wydrukowana rezerwacja. 2. Kiedys skompromitowali mi karte kredytowa w hotelu na Litwie i ktos we Wloszech zrobil sobie zakupy na kilka tys €. Po reklamacji wszystko odzyskalem ale bylo z tym troche zachodu i trwalo z 3 miesiace. 3. Ja uzywam tylko plastikowych walizek zamykanych na klamry. Zeby sie do niej dostac to trzeba by je polamac a na to malo kto sie jednak odwazy.
@TWARDOWSKY.
@TWARDOWSKY. 2 жыл бұрын
Świetnie się was słucha!
@adamnowak7232
@adamnowak7232 Жыл бұрын
1:55 - najczęściej płacę gotówką. Tyle, że nie są to hotele faktycznie. Ale pensjonaty, apartamenty itp. jak najbardziej. Jednak to wynika z czasu - zazwyczaj biorę w ostatniej chwili, więc nie ma czasu na przelewy. Po prostu "będę jutro", czy "pojutrze" i płacę na miejscu.
@imienazwisko3893
@imienazwisko3893 2 жыл бұрын
Nie wiem jak wy podróżujecie, ale ode mnie na recepcji hotelowej zawsze biorą dowód i sprawdzają czy podane dane się zgadzają, nie wiem dokładnie co ale coś z tego dowodu przepisują tam do swoich dokumentów czy to w papierze czy do systemu. Czy jest jakiś przepis na który można się powołać i odmówić podano swoich prawdziwych danych?
@MaksymilianParadys
@MaksymilianParadys 2 жыл бұрын
42:20 ja korzystam z metody agenta 007, wyrywam sobie włos, ślinię drzwi szafki i przyklejam ten włos na łączeniu drzwi, po powrocie do pokoju od razu widzę czy ktoś otwierał szafkę ;D
@PainIsntExist
@PainIsntExist Жыл бұрын
42:07 Panie... Śrubki zabezpiecza się lakierem do paznokci z brokatem. Nie ma Ch. we wsi aby odtworzyć brokat z lakieru do paznokci - z chipsami bym się spierał. //edit O jak miło dalej o tym mówicie :D To jeszcze wypadałoby wspomnieć o muchach.
@TWARDOWSKY.
@TWARDOWSKY. 2 жыл бұрын
53:01 wynika z tego, ze każdy komp jest spoko byle by to był Mac ;)
@xProsek
@xProsek 2 жыл бұрын
54:11 tak można użyć sudo ifconfig... do zmiany mac adressu na linuxie, zresetuje sie nam interfejs i bedzie nowy mac address 👽
@awo665
@awo665 2 жыл бұрын
Sejf sejfem, ale zmieńcie mile na km w aucie w stanach. To generuje sporo zamieszania w rentals ;)
@maksymilianogromski89
@maksymilianogromski89 2 жыл бұрын
W pokoju hotelowym nalezy wylaczyc swiatla i w polmroku odpalic kamere w telefonie. Jesli jest jakas ukryta, hotelowa kamera, to w polmroku wlaczy tryb podczerwieni, wtedy na ekranie telefonu, jesli obejrzymy przez niego dokladnie pokoj, zobaczymy swiatlo. Matryca komorki swietnie wykrywa takei rzeczy. Latwo to sprawdzic np. kierujac niektore piltoty tv na odpalona kamereke w telefonie (czasami zadziala tylko na przednim aparacie).
@NiebezpiecznikTV
@NiebezpiecznikTV 2 жыл бұрын
to niestety nie zawsze zadziala. Wiekszosc smartfonow dzis ma filtr podczerwieni.
@maksymilianogromski89
@maksymilianogromski89 2 жыл бұрын
@@NiebezpiecznikTV Tak, czesc aparatow ma. Czesc ma filtr tylko na aparat ten z tylu, a z przodu juz nie, warto sprawdzic wczesniej na spokojnie pilotem.
@uoj9150
@uoj9150 2 жыл бұрын
@@NiebezpiecznikTV To nie tak. Generalnie każdy aparat ma filtr podczerwieni. Tyle, że on nie jest doskonały. W pokoju oświetlonym podczerwienią nie będzie jasno jak w dzień, ale każdy aparat zobaczy czerwony punkcik diody IR. Chyba, że będzie to daleka podczerwień.
@NiebezpiecznikTV
@NiebezpiecznikTV 2 жыл бұрын
Jeden z Czytelników przesłał nam wyjaśnienia dot. książeczki wojskowej: - PKP akceptuje pewnie głównie dlatego, ze żołnierz niezawodowy (podchorąży, rezerwista na szkoleniu) ma 78% zniżki na przejazd, a dokumentem poswiadczajacym jest wlasnie książeczka. - żołnierze zawodowi nie mają książeczki wojskowej - jest im ona zabierana podczas wcielania do zawodowej służby wojskowej, w zamian wydawana jest legitymacja (oficera, podoficera, szeregowego). Jeszcze do tego roku miała ona postać ksiazeczki podobnej do starego dowodu osobistego, w twardej oprawie ale nie, nie ma tam miejsca na 2 zdjęcia, szczegolnie w czapce ;) - tegoroczna ustawa o obronie Ojczyzny wprowadziła nowy wzór legitymacji żołnierza zawodowego - w formie plastikowej karty podobnej do dowodu osobistego. Tam będą 2 zdjęcia, a wlaściwie jedno ale w dwóch miejscach, tak jak w dowodzie osobistym. - tak, w legitymacji zolnierza jest stopień, w starej był wpisywany dlugopisem, nowa będzie musiała być wymieniana.
@wojtekk1858
@wojtekk1858 2 жыл бұрын
RIP zdjęcie w czapce ;(
@nihilistycznyateista
@nihilistycznyateista 2 жыл бұрын
Generalnie z tym dokumentem od Piłsudskiego to było kontynuowane w kolejnej książce - tytułów nie podam, ale ogólnie seria o Jakubie Wędrowyczu. I Semen Korczaszko faktycznie okazał dokument wystawiony przez Piłsudskiego, uprawniający do darmowych dożywotnich przejazdów w PKP i przenieśli ich do wagonu pierwszej klasy.
@wojtekk1858
@wojtekk1858 2 жыл бұрын
53:00 Ostatnio wieczorem oglądałem na prawdę niezłą dystrybucję Linuxa. ;) Zdobyła 2 Oscary i aż 8 Zdzisławów.
@mosiondz
@mosiondz 2 жыл бұрын
pracowałem kiedyś w hotelu 5 gwiazdkowym i otwieralem takie sejfy i była cała procedura na otwarcie sejfy włącznie ze spisywaniem protokołu i osób które są świadkami otwarcia.
@adamnowak7232
@adamnowak7232 Жыл бұрын
4:48 - zastanawiam się jak to powiązać z konkretnym punktem - jeśli np. kredyt będzie rok po wizycie, a w tym czasie było się już w 5 innych miejscach.
@PajaczekWinniczek
@PajaczekWinniczek Жыл бұрын
@1:00:30 Tylko pamiętajcie wyciszyć dzwonki... bo jak nagle pielucha zacznie dzwonić to będzie podejrzane.
@PajaczekWinniczek
@PajaczekWinniczek Жыл бұрын
@37:55 no chyba że nagrywasz na użytek prywatny (czy jakikolwiek inny) rozmowę (czy ogólniej dźwięk) w pomieszczeniu w którym Cię nie ma. Podsłuchy wykonuje się na podstawie pozwoleń na takowy i nie jest to rzecz którą mogą wykonać osoby prywatne (czy instytucje do tego nieuprawnione), rejestrowanie rozmowy której nie jest się stroną będzie (czy raczej może być) traktowane jako realizacja podsłuchu. Kwestią dyskusyjną jest jeśli faktycznie zostawisz informację, że nagrywasz to co się dzieje w pokoju... teoretycznie poinformowałeś że to robisz a więc nie robisz tego skrycie... czy się wybronisz w takiej sytuacji, do dyskusji bo z jednej strony rejestrujesz rozmowę której nie jesteś stroną, z drugiej robisz to za wiedzą (poinformowałeś) i zgodą (domniemaną, skoro ktoś wlazł to się zgadza na warunki) osób uczestniczących w rozmowie,
@wojtalos639
@wojtalos639 2 жыл бұрын
Jak w technikum się uczyłem to zdalnie wyłączałem kompy w sekretariacie i innym w sali. Potem nauczyciel zrobił VLANY, 1 komp = 1 VLAN (+komp nauczyciela w sali do podglądania wszystkich)
@PolYGlokk
@PolYGlokk 2 жыл бұрын
36:42 prosze o poropzycje!
@AdamKlobukowski
@AdamKlobukowski 2 жыл бұрын
Jak się używa dysku samoszyfrującego, to nie ma absolutnie żadnego spowolnienia. Dysku samoszyfrującego (odpowiednio skonfigurowanego) po wyjęciu nie skopiujesz, chyba że go rozłożysz na czynniki pierwsze i podłączysz bezpośrednio do do mediów.
@mdudek3779
@mdudek3779 Жыл бұрын
Nagrywanie osób w pokoju hotelowym bez jej wiedzy -> jak ma się do tego RODO? ;) Jeśli przetwarzamy czyiś wizerunek, to przetwarzamy dane osobowe. Raczej bym tutaj uważała. Chyba że spełnimy obowiązek informacyjny i rzeczywiście poinformujemy o tym na drzwiach pokoju xD
@LeszekT-IT
@LeszekT-IT Жыл бұрын
Adres MAC może być zmieniany losowo też na Androidzie (wbudowane w Androida), Linuksie (NetworkManager ale nie wiem, czy da się wyklikać przez GUI) czy Windowsie (do wyboru: tak, nie lub codzienna zmiana).
@Kaai91
@Kaai91 2 жыл бұрын
a zamiast tego revo*ta :D co polecacie, po prostu zwykła karta kredytowa? czy jakiś inny podmiot obsługujący takie płatności? paypal?
@MrSisidor
@MrSisidor 2 жыл бұрын
Ja najprawdopodobniej byłem w hotelu ofiarą ataku MITM. Wtedy jeszcze mało miałem wspólnego z bezpieczeństwem ale moje dane najprawdopodobniej wyciekly przez brak vpna oraz brak możliwości ustawienia 2FA na wirtualnym dzienniku studenta... Na szczęście nie były wartościowe dla tej osoby.
@MrSisidor
@MrSisidor 2 жыл бұрын
Jakbyście chcieli więcej szczegółów to dajcie znać. Wyśle opis na maila.
@zaaap0
@zaaap0 2 жыл бұрын
Czy mi coś się przywidziało czy był odcinek o tym co można wyciagnąć o kimś mając nr telefonu a teraz nie ma tego odcinka?
@administratorprzestrzeni6908
@administratorprzestrzeni6908 2 жыл бұрын
Jest ale tylko dla wspierających. Live był dla wszystkich
@NiebezpiecznikTV
@NiebezpiecznikTV 2 жыл бұрын
Nagranie tego LIVE było dostępne przez 2 dni, potem wpadło w nasze archiwum. Można do niego otrzymać dostęp wspierając kanał: kzfaq.info/love/e6nK69Yc1zna7QSJEfA9pwjoin
@zaaap0
@zaaap0 2 жыл бұрын
Ok dzięki za info
@tessa4731
@tessa4731 2 жыл бұрын
@@NiebezpiecznikTV No właśnie zdziwiona byłam przeglądając wybór filmów, że niewiele w sumie jakichś praktycznych rzeczy - jak dla mnie - a to trzeba aż 25zł płacić co mc, by móc to zobaczyć. No sorry, jestem bidokiem i żadnych kanałów nie wspieram. Zarabiają na reklamach, wyświetleniach, więc mają i tak więcej ode mnie. Acz oczywiście rozumiem to, że trzeba płacić za tajną wiedzę :) Zajrzałam z ciekawości zobaczyć ten temat wyjazdowy (acz trochę już po czasie bo niestety raczej nigdzie nie będę już wyjeżdżać:( ), a tu ponad godzinne nagranie! Nie wiem co to za moda nastała na wywiady po 2-3h, filmiki godzinne lub więcej, podczas gdy mało kto chyba tylko jeden kanał ogląda, jak na to wszystko czas mieć? Ja z fb nie korzystam a i tak nie daję rady oglądać na YT wszystko co chcę, a gdzie jeszcze czytać, prócz netu książki jakieś itd. I to mowa o poświęcaniu temu całego swego życia 20h na dobę a gdyby tak normalnie mieć inne zajęcia jeszcze? Na instagram zajrzałam czy tik toka to ciach, od razu ponad godzina zleciała. Mam więc obawy założyć fb. Kompletnie sobie nie radzę z tym wszystkim, jak Wy sobie radzicie z gospodarowaniem czasem, by obejrzeć i przeczytać (i zrobić) wszystko co chcecie? A zważywszy, że tyle czasu w necie spędzam, to tym bardziej powinnam zadbać o bezpieczeństwo, bo obawiam się że taka bezpłatna apka eset czy avast to guzik daje? A od dawna mam obawy, że mogę mieć szpiegów w telefonie, być podglądana itp. Jest możliwe, że np po takim choćby komentarzu na YT można się dostać do czyjegoś telefonu/sprzętu? Pewnie tak. A ja jeszcze oglądałam filmy on-line gdzie ciągle odsyłało na dziwne strony, dopiero niedawno znalazłam przeglądarkę co sobie z tym radzi (wszelkie adguard i inne adblocki sobie nie radziły). Jak można tego wszystkiego się dowiedzieć i umieć się zabezpieczyć bez potrzeby obejrzenia dziesiątek nagrań godzinnych?:) Jest coś w pigułce? Zresztą mi ostatnio mózg tak źle pracuje że obawiam się, że i tak wiele bym nie zrozumiała, mi trzeba jak dziecku konkretnie wszystko indywidualnie tłumaczyć :( Pozdrawiam:) Ps. A co najlepiej wybrać spośród eset, avast i mcafee (do ochrony telefonu)? Czy może jest coś lepszego? Teraz bezpłatnie to praktycznie nic nie ma w tych apkach poza skanowaniem - no ale właśnie- skanowanie dotyczy plików, aplikacji, ale jakby był jakiś szpieg, wirus, cokolwiek w telefonie niepożądanego, to takie apki wykryją to? Czy niezbędna jest płatna wersja? (choć ona to jedynie poszerza o takie rzeczy jak vpn, znajdź tel, sejf na apki i CHYBA bieżąca kontrola netu, a niekoniecznie poszerza zakres skanowania i wyłapywania syfu?) I czy jest sens mieć kilka takich apek? Bo właśnie nie wiem którą skasować. McAfee to chyba współpracuje z samsungiem. Najgorszy lęk był gdy miałam dostęp do konta bankowego czyjegoś (oczywiście legalnie) i bałam się że przeze mnie ktoś straci pieniądze. Zresztą o swoje też bym się bała. Bezpieczniej przez apkę czy stronę internetową banku? Co można zrobić coś by być bezpiecznym w tej kwestii? Bank jest nadgorliwy w blokowaniu dostępu online tam gdzie zupełnie brak logicznych podstaw, ale gdyby pieniądze zniknęły bo ktoś by znał piny czy inne potrzebne dane, to chyba nie zwracają strat. A przecież w tym problem że hakerzy mogą zobaczyć jakie cyfry się wpisuje czy inne dane - bo mogą, tak? A w przypadku laptopa jest bezpieczniej? Z wykupionym np Kasperskim? (Ja niestety nie mam laptopa ale znam starsze osoby które ufają takiemu zabezpieczeniu. To chyba rosyjska firma więc pewnie warto by zmienić?) Fajnie by było gdyby hakerzy też mieli jakieś zasady i np ludzi starszych, chorych, niemajętnych (i ogólnie w kiepskiej sytuacji życiowej) nie okradali. Nie brakuje przecież bogaczy, zwłaszcza zarabiających z przestępstw czy jakkolwiek nielegalnie. Tylko że takich stać na najlepszych specjalistów by się chronić oraz ukrywać pieniądze gdzieś za granicą. A złodzieje z zasadami to tylko w bajkach/filmach :)
@zebik9887
@zebik9887 2 жыл бұрын
@@NiebezpiecznikTV a w archiwum to ile tam macie 3 publikacje widzę w tym jedna z obrazkiem
@Lipiec-hi2fd
@Lipiec-hi2fd 2 жыл бұрын
A jak wygląda kwestia gdy ustawiamy sobie hasło do dysku w laptopie. Podczas startu trzeba wpisać to hasło. Nie jest to pewnie żadne szyfrowanie ale czy to daje rzeczywistą ochronę tego dysku czy wystarczy go przełożyć do innego komputera i dane będzie można normalnie odczytać.? Takie hasło ustawia się w biosie.
@baltazarbrick4521
@baltazarbrick4521 2 жыл бұрын
mozna odczytac.
@michamaj6290
@michamaj6290 2 жыл бұрын
To tylko hasło przed włączeniem bootloadera. Jeśli chcesz mieć bezpieczne szyfrowanie, włącz sobie BitLockera. Ma też opcję, żeby wpisywać hasło za każdym razem. Robi się to gdzieś w ustawieniach Windowsa.
@Lipiec-hi2fd
@Lipiec-hi2fd 2 жыл бұрын
@@michamaj6290 z tym że bitlockera nie ma w wersji windows home
@marcinzak4248
@marcinzak4248 2 жыл бұрын
Z kartą i telefonem ciekawe. Mam Huawei P30 Pro, i kartę (wydaje mi się ze NFC RFID) do drzwi, noszę ją już ponad 2 lata na plecach telefonu, włożoną pod gumowe etui/"plecki". Karta obsługuje drzwi do mieszkania, windy, oraz drzwi wejściowe w lobby. Kartę przykładam do czytnika razem z telefonem. Jak do tej pory wszystko działa, z telefonu korzystam wydaje mi się że dużo. Teraz jestem ciekawy czy trafi się dzień w którym nie wejdę do mieszkania.
@marcinszydowski5563
@marcinszydowski5563 2 жыл бұрын
Z tymi kartami to chodzi o to, że się łatwo rozmagnesowują w silnym polu magnetycznym, przynajmniej niektóre. U mnie był taki przypadek z kartą bankomatową, którą trzymałem razem z kartą wejściową do firmy. Przez parę tygodni przykładałem cały portfel do czytnika przy drzwiach aż pewnego razu nie byłem w stanie zapłacić kartą w sklepie (a karta miała kilka tygodni). Gdy poszedłem do banku w tej sprawie, to od razu stwierdzili, że karta rozmagnesowana. Tak samo jest z telefonem: jeśli intensywnie nadaje/odbiera internet i rozmowy, to "sieje" polem po prostu a anteny w kartach i układy indukują wtedy.
@uoj9150
@uoj9150 2 жыл бұрын
@@marcinszydowski5563 Zdaje się, że mylisz karty magnetyczne (z paskiem) od zbliżeniowych. Magnetycznemu paskowi może zaszkodzić magnes np. głośniczka w telefonie. Tyle, że kto dziś używa kart magnetycznych - pamiętasz żebyś musiał przeciągać kartę przez szczelinę?
@arekb7830
@arekb7830 2 жыл бұрын
Zmiana adresu MAC jest też dostępne na Win (Sieć i Internet -> Wi-Fi -> Użyj losowych adresów sprzętowych; przynajmniej w 10 tak to wygląda)
@PainIsntExist
@PainIsntExist Жыл бұрын
To samo na Android (Przynajmnije 13 - domyślnie), inne miały przez zmodowane romy.
@krzyzu011
@krzyzu011 2 жыл бұрын
Komentarz do VPN w hotelu. Kiedyś mi się zdarzyło że jak odpalałem na komputerze VPN to żadna strona nie chciała działać. Jak tylko go rozłączałem to znowu działało. Spotkaliście się z czymś takim?
@Kaai91
@Kaai91 2 жыл бұрын
ja VPN notorycznie zawodowo jak mam jakieś szkolenia w szkołach, tam mają do wifki jakieś limity mocne i też nic nie działa :D a z tą sesją gmailową na incognito to mi osobiście się nie udało tego odtworzyć? ale może mam jakieś dodatkowe czyszczenie sesji po zamknięciu okna przeglądarki o czym nawet już nie pamiętam?
@iwonagrabacz8180
@iwonagrabacz8180 7 ай бұрын
" Przechodzenie na pasach też jest " niebezpieczne " ".....😉
@vucalurv362
@vucalurv362 2 жыл бұрын
0:33 w… Grudziądzu? (HRejterzy vibe)
@JOGIsurvival
@JOGIsurvival 11 ай бұрын
No ja się spotkałem z skanowaniem dokumentów i to w całej europie
@mosiondz
@mosiondz 2 жыл бұрын
za granicą jak dasz polskie prawo jazdy to często wpisana że nazywasz się prawo jazdy.
@miery86
@miery86 2 жыл бұрын
Windows11 ma opcję "Losowe adresy sprzętowe"
@mikoajstolarski8302
@mikoajstolarski8302 2 жыл бұрын
Windows i Android też umieją już losować MACi
@X-RayTeam
@X-RayTeam 2 жыл бұрын
Jakub, wcale nie mówisz niewyraźnie. Miałem okazję słuchać Cię na żywo przez kilka godzin.
@bystry_potok
@bystry_potok 2 жыл бұрын
Trochę chyba głupie rady żeby się meldować na dane innych osób, jak osoba co jest zameldowana na fałszywe dane okaże się psychopata albo coś nabroi to utrudnia się znalezienie takiej osoby
@Kwasior88
@Kwasior88 2 жыл бұрын
Android 11 też losuje macami za każdym podłączeniem wifi
@mleczyk79
@mleczyk79 2 жыл бұрын
Android można ustawić na 'losowy mac adres'
@DeepThinker.
@DeepThinker. 2 жыл бұрын
Chipsów nie odłożą na miejsce ale mogą odłożyć nową fotkę do twojego telefonu.
@zebik9887
@zebik9887 2 жыл бұрын
Mamy książeczki wojskowe wymień sobie na nową.
@adamurbaniak882
@adamurbaniak882 Жыл бұрын
Android bodajże od wersji 10 też ma funkcję randomizacji adresu MAC.
2 жыл бұрын
Losowy adres MAC jest w Androidzie (przynajmniej Samsunga)
@podluka89
@podluka89 2 жыл бұрын
BŁAGAM! Nie cenzurujcie przekleństw. Świadomie użyta "kurwa" bardzo podnosi wiarygodność wypowiedzi!
@PolYGlokk
@PolYGlokk 2 жыл бұрын
Ale oni nie cenzurowali tylko bawili sie przyciskiem do cenzury.
@uoj9150
@uoj9150 2 жыл бұрын
O to to! Gdyby nie przekleństwa, to nie wiedziałbym kiedy śmiać się w kabaretach. Ech...
Złośliwe SMS-y
44:58
Niebezpiecznik
Рет қаралды 19 М.
Tajemnice ruskiego internetu i POLICJA kopiąca krypto*
25:15
Niebezpiecznik
Рет қаралды 22 М.
I Can't Believe We Did This...
00:38
Stokes Twins
Рет қаралды 133 МЛН
Эффект Карбонаро и нестандартная коробка
01:00
История одного вокалиста
Рет қаралды 9 МЛН
Heartwarming Unity at School Event #shorts
00:19
Fabiosa Stories
Рет қаралды 20 МЛН
DEFINITELY NOT HAPPENING ON MY WATCH! 😒
00:12
Laro Benz
Рет қаралды 60 МЛН
SECURE 2018 Piotr Konieczny Niebezpiecznik.pl
47:09
CERT Polska
Рет қаралды 52 М.
Apple, co Ty robisz!? Nadchodzi SZPIEGOWANIE iPhonów i Macbooków
38:35
3 mity cybersecurity | Piotr Konieczny | TEDxKatowice
22:40
TEDx Talks
Рет қаралды 355 М.
KONIEC PRYWATNOŚCI w internecie nadchodzi.
52:49
Niebezpiecznik
Рет қаралды 19 М.
OSINT - biały wywiad, Piotr Konieczny, Niebezpiecznik.pl
56:08
Cyber Academy
Рет қаралды 52 М.
Jak działa Pegasus?
24:15
Mateusz Chrobok
Рет қаралды 206 М.
Za co dociekliwi internauci idą do WIĘZIENIA? 🚓
1:02:43
Niebezpiecznik
Рет қаралды 23 М.
SPOOFING rozmów GSM. Jak PODSZYWACZ kpi z POLICJI?
42:18
Niebezpiecznik
Рет қаралды 22 М.
Как распознать поддельный iPhone
0:44
PEREKUPILO
Рет қаралды 2,1 МЛН
Xiaomi SU-7 Max 2024 - Самый быстрый мобильник
32:11
Клубный сервис
Рет қаралды 410 М.
Новые iPhone 16 и 16 Pro Max
0:42
Romancev768
Рет қаралды 839 М.
Худшие кожаные чехлы для iPhone
1:00
Rozetked
Рет қаралды 1,6 МЛН
КРУТОЙ ТЕЛЕФОН
0:16
KINO KAIF
Рет қаралды 6 МЛН