A futball hazatért, Eb-győztes Spanyolország! Élő Ziccer a döntő után | 24.hu

Рет қаралды 8,727

24.hu

24.hu

Күн бұрын

Eseménytelen első félidőt követően a másodikban mindössze egy perc után megszerezte a vezetést Spanyolország Williams révén, Palmer ugyan még egyenlíteni tudott, azonban a 86. percben jött a csereként beálló Oyarzabal, aki megnyerte a spanyoloknak a döntőt. Spanyolország 2012 után újra Európa-bajnoknak vallhatja magát, míg Anglia sorozatban két Eb-döntőt veszített el és nem törte meg az 1966 óta tartó nyeretlenségi szériáját nagy tornákon.
Iratkozz fel a 24.hu extra tartalmaiért: 24.hu/regisztralj
Iratkozz fel, és ne maradj le további videóinkról sem 👉 bit.ly/2HWKkJo
Olvasd a legfrissebb sztorijainkat 👉 24.hu/
Kövess minket Facebookon 👉 / 24ponthu
Kövess minket Instagramon 👉 / 24ponthu
Értesülj az elmúlt 24 óra legfontosabb híreiről és olvasd a legjobb cikkeinket hetente összegyűjtve 👉 24.hu/hirlevel...
Töltsd le a 24.hu appot:
Androidra 📲 play.google.co...
iOS-re 📲 apps.apple.com...
A 24.hu Magyarország egyik legolvasottabb híroldala. Küldetésünk a független, tényeken alapuló tájékoztatás és a minőségi szórakoztatás. Az a lényeg, hogy kérdezzünk, hogy megmutassuk, hogy ott legyünk, hogy segítsünk, elgondolkoztassunk, szórakoztassunk, és ha kell, leleplezzünk. Értetek: az olvasók, a nézők, a hallgatók miatt.

@zoltanhorvath5989 Ай бұрын
Nagyon köszönöm az egész havi munkátokat. Élveztem minden beszélgetéseteket. Remélem, hogy tudtok pihenni a nyár hátralévő részében.
@gaborkovacs5481
@gaborkovacs5481 Ай бұрын
A musoraitokat elvezetesebb volt hallgatni mint a meccseket nezni.
@patmahomes4273
@patmahomes4273 Ай бұрын
Igen, ezt mondta a Kele Jani is. Eredeti gondolat...
@rebo4539
@rebo4539 Ай бұрын
Waoo, kar, hogy csak most, igy az EB vegere talaltam meg ezt a podcastet-beszelgetest. Tipikus “alibi futballdrukker” nokent mindig csak ketevente kovetem a focit egy-masfel honapig, csak a nagy tornak idejen. Nem tul sokat tudok a sportrol, a jatekosokrol, de ezt a beszelgetest nagy orom volt hallgatni. Koszi nagyon.
@milan0425
@milan0425 Ай бұрын
Köszönjük az elmúlt egy hónapot !
@danieltr472
@danieltr472 Ай бұрын
Szerintem nem csak most, de 2014-ben is, meg 2021-ben is az adott torna legjobb csapata nyert (Németország és Olaszország). Szóval van rá példa, nem is olyan régiek.
@leventemiko4853
@leventemiko4853 Ай бұрын
Köszi az adásokat! Spanyolok pedig megérdemelten nyertek.
@KingofDefJam
@KingofDefJam Ай бұрын
Köszönöm a borzalmas meccsek után is kitartó munkátokat! A világ igazságtalansága lett volna, ha az angolok nyernek, a felháborítóan szar teljesítményükkel. A játék szellemiségét és a szurkolók pofán köpését, az egyénileg messze legjobb képességű játékosaik megnyomorítását, a szlovákok elleni vagy inkább a csoportból való kiesés jutalmazta volna méltóképpen. A spanyolok ellenfélsora névre is brutális volt, így, hogy felidéztétek az ellenfelek eredménysorát, az csak aláhúzta a teljesítményüket. 15 gól szép rekord, de nekem a 10 különböző gólszerző a döbbenetes igazán.
@alp_96
@alp_96 Ай бұрын
Mi magyarok inkabb annak orvendunk,hogy az Angolok kikaptak :))
@chestersimon6523
@chestersimon6523 Ай бұрын
2014 vb németek sokkal jobban nyertek a 7-1 brazilok miatt és 4-0 portugálok ellen