🎸 Через ЦЕ наша музика ГІРША, ніж західна!

  Рет қаралды 24,415

Антон Назаренко

Антон Назаренко

Күн бұрын

▪️ t.me/NewUAM - найкращий телеграм-канал про УКРАЇНСЬКУ МУЗИКУ! Залітайте!
▪️ nuam.club - проект, який поширює українську музику! Безліч цікавих плейлистів та нової музики!
🤯 Ви на каналі для ЦІКАВИХ ЛЮДЕЙ! Сучасна поп-філософія і глибокі аналізи звичних нам речей!
🆘 Ви можете підтримати мене на Патреоні - участь у загальному чаті, розширений контент, унікальні відео! Все для створення ЦІКАВОГО комʼюніті українців!
- Підтримати розумний український ютуб: / antonnazarenko
- Або на самому ютубі: / @anton_nazarenko
► Чому в українській музиці немає своїх таких різних радіохед, легендарно різноманітних пінк флойд, неймовірно еволюційних бітлс, вічно шукаючих артік манкіс, чи калейдосокопних тайлерів зе кріейторів.
Чого не вистачає, якого секретного інгрідієнту нашим виконавцям, щоб стати більш цікавими, такими ж великими та неймовірними, а не помирати у творчому плані після перших 2-3 альбомів і потім все життя їздити з одними і тими ж піснями на фестивалі?
Розбираємося у цьому відео на прикладі Скрябіна, Океану Ельзи, Івана Дорна, The Beatles, Radiohead, David Bowie та Artic Monkeys!
---
🆘 Чому померли ГЕНІАЛЬНІ обкладинки музичних альбомів: • Чому померли ГЕНІАЛЬНІ...
▪️ Найголовніший Філософ нашого ВІДЧАЮ - Сьорен К'єркегор: • Найдепресивніший філос...
---
👨 Я в інстаграмі: / anton_pepper
По питанням співпраці можемо звʼязатися через інстаграм, пошту, або через телеграм.
---
00:00 - Чому українська музика саме така
1:32 - Історія про найлегендарніший гурт у всьому світі - The Beatles
5:25 - Історія про артиста, який вміщує сотню людей - David Bowie
6:53 - Історія про гарний СУЧАСНИЙ музичний приклад - Arctic Monkeys
9:05 - Ще приклади еволюції артистів у музиці
10:20 - Як західні виконавці творять історію музики
11:27 - Українська музика - її еволюція та проблеми
14:57 - Чому я обожнюю українську музику
16:40 - Чому мені боляче за українську музику
18:20 - Проблеми західної музики (або чому я не правий)
20:52 - НАЙКРАЩІ приклади української музики | Дорн, Скрябін
24:30 - Як можна зробити українську музику великою
26:30 - Що КОЖЕН З НАС може зробити для української музики

Пікірлер: 650
@user_Al_Kon
@user_Al_Kon Жыл бұрын
Не треба забувати, що англомовних людей просто фізично більше - от і маємо британців the beatles, штатівців the doors, австралійців ac/dc, народженого в Танзаніі Фредді Меркюрі, канадця Брайана Адамса...та багато інших. Украіномовний світ значно менший - от і все. Але це звичайно не вирок - розвиватись все одно треба...
@hrhrk777
@hrhrk777 Жыл бұрын
ну а китайсів ще більше і шо? ми ж не по мові зазвичай виділяємо авторів, а по країнах. АВВА не були англомовні, але співали англійською.
@D_TR_
@D_TR_ Жыл бұрын
Так то, Україна доволі здорова та чисельна держава. Хоч і з короткою історією творчості
@alexandergolub5683
@alexandergolub5683 Жыл бұрын
Це - не так. Це - від незнання предмету. У британців - не тільки Бітлз. А у Штатах - не тільки Дорз. Австралійці - спеціально займались розвитком легкоі музики..І там - не тільки Ейсідісі..Украіномовний світ, з огляду на ведичезний історичний музичний досвід - недотягує навіть до недорозвинутих московитів..Ваші слова - чутно останні 40 років. Що й приводить до кризи.
@user_Al_Kon
@user_Al_Kon Жыл бұрын
@@alexandergolub5683 звичайно, я знаю, що не тільки бітлз або дорз - перелічення відомих мені груп просто зробило б мій коментар довшим...
@alexandergolub5683
@alexandergolub5683 Жыл бұрын
@@user_Al_Kon Перепрошую. Ви, Олександре, не зрозуміли "суті" мого допису. Музика, що іі має "англомовний світ", а також й - "франкомовний", "латиномовний", "німецькомовний", "япономовний", і навіть "афромовний" - "перебільшує" СУЧАСНИЙ "украіномовний" контент - НЕ ПРОПОРЦІЙНО КІЛЬКОСТІ МОВНИКІВ. І навпаки. І - більш за те! НАРОДНІ украінські пісні, "перебільшують" по якості та кількості - майже будь який "фольковий" рівень будь якого народу. То - про що йде мова? Про НЕПРОПОРЦІЙНУ ВІДСУТНІСТЬ КІЛЬКОСТІ ТА ЯКОСТІ сучасноі украінськоі музики в порівнянні з БУДЬ ЯКИМ "культурним пісенним явищем". Тим більше - "англомовним".
@user-xc5jj4zg8n
@user-xc5jj4zg8n Жыл бұрын
експерементувати - це ризикувати. а ризикувати, означає що можна і без куска хліба залишитись, природньо що країни з кращим ВВП та розвитком, в принципі, мають більш різноманітну та популярну на весь світ музику.
@user-co5ef2xb8v
@user-co5ef2xb8v Жыл бұрын
Все працює не зовсім так. Музиканти здебільшого заробляють саме на концертах. Гурти на кшталт океанів є культовими, щоб вони не випускали, на них усеодно будуть ходити, щоб послухати хіти. Тож якби вони випускали дивні платівки не для всіх на них би усеодно ходили. Більше того, на їх останні альбоми й так всім похуй, бо вони хуйові. Але аудиторія нікуди не дівається. Тож коли ми говоримо про оці мега гучні імена, тут скоріше історія про вигорання й втрату інтересу до того, що вони роблять.
@user-hm9og4lv8o
@user-hm9og4lv8o 7 ай бұрын
​@@user-co5ef2xb8v"Човен " з останніх альбомів порадумав .
@user-lo4xe3qt3r
@user-lo4xe3qt3r 4 ай бұрын
тоді це міряння ВВП, а не культурою. А те, що формувалось спрощеним для плебеїв та фіксально-орієнтоване хіба є музикою? То набір звуків, за які готові давати гроші гої всього світу. Одна церковна ,,Батько наш Бандера'' уже цінніше за викид ,,експресії'' шоубізів, бо дійсно гріє душу та викликає складну рефлексію
@syngysizbaiyr8869
@syngysizbaiyr8869 Жыл бұрын
Скрябін для мене взагалі назавжди один з найцікавіших прикладів еволюції виконавця - починав у совку як панк, потім в 90-ті зловив вайби нової хвилі (до речі, для мене його музика того періоду - не стільки Depeche Mode нагадує, скільки The Cure), щоб у кінці кінців прийти до легендарних коломийок. За це ми його і любимо. Ну не лише за це, звісно, але це теж важливо.
@tyomaanahoret2824
@tyomaanahoret2824 Жыл бұрын
Скрябін завжди дивував мене тим, що зовсім не вміючи співати, він повчав цьому інших у різних програмах.
@shavlviv
@shavlviv Жыл бұрын
Головне не путати гурт Скрябін з Кузьмою зі Скрябіна.
@song_translations_ukr_core
@song_translations_ukr_core Жыл бұрын
Злий репер Зеник назавжди в серці))
@arsla5308
@arsla5308 10 ай бұрын
Хробак так узагалі блище до даркфолку(неовейв)
@user-lo4xe3qt3r
@user-lo4xe3qt3r 4 ай бұрын
просто Кузьменко так не любив Ющенка, що готовий був агітувать за Януковича)
@babenkobs45
@babenkobs45 Жыл бұрын
Я не бачу в Україні цієї проблеми. Є хто експерементує, є хто залишається таким самим. Теж саме в інших країнах, більшість залишається зі своїми давнішніми хітами. А з експерементами у цьому відео, показані приклади із поняття "помилка того, хто вижив". Більшість артистів роблять експерименти, та зникають. Бо фанати минулих хітів не підтримують нове, а нові люди не слухають через старі хіти. Я був фанатом Юри Каплана, його ранньої творчості (попса, гумор). А потім він вирішив змінитись на більш ліричну тему. Я перестав його слухати (нові пісні). Я тоді думав, що він зробив помилку. А зараз хочу знову послухати його останні пісні, через це відео) І ви послухайте, він крутий чувак!)
@Kyjeslav
@Kyjeslav Жыл бұрын
На тему змін в українській музиці можна згадати гурт Карна - порівняйте їх ранні пісні ("Серце", "Моя мила"), альбом "Гуцул метал" і їх останні треки типу "Добрий вечір вам". А ще важко не згадати Юрка Юрченка. Той факт, що пісні "Я йду" і "Капітан Дирижабля" чи "Менуети" виконує одна людина вражає
@user-de3dx6kw3o
@user-de3dx6kw3o Жыл бұрын
Варто також згадати Бумбокс. Ранпя творчість - Хто наклав у Бобік, узькоязнишні блювотні "Вохтьойри". І врешті альбом "Таємний код. Рубікон", шедеври - Твій на 100%, Тримай мене, Безодня...
@alexandergolub5683
@alexandergolub5683 Жыл бұрын
Одна - флуктуація, або викривлення - НЕ змінює СИСТЕМНОГО процесу. Вам кажуть про процес, а не про одну, чи дві пісні.
@Van._.gog.
@Van._.gog. Жыл бұрын
Скрябін це найкращий гурт що був Він насправді змінювався і я обожнюю всі його етапи
@Anton_Nazarenko
@Anton_Nazarenko Жыл бұрын
Так! Це неймовірний приклад гарної музики, що постійно змінювалась!
@IluhaDiego1985
@IluhaDiego1985 Жыл бұрын
Та все банально і просто! Всі перелічені західні гурти після першої хвилі популярності забезпечили життя не тільки собі, а і своїм онукам. І погратися в творчість та експериментальні загони, якщо у тебе є родина і діти, можна тільки коли ти не думаєш про те де ви будете жити і шо їсти якщо "не вистрелить". А наші артисти після першої хвилі популярності якщо купили квартири в Київі та ніштяк)) і починують мутити якісь сайд-бізнеси, поки є якийсь стартовий капітал. Тому що рівень доходів просто на порядок відрізняється. А коли ти не голодний і молодий бунтар, а 30-річний батько, трохи мізки міняються в у мовах "а як дітям на універ заробити....".
@alexandergolub5683
@alexandergolub5683 Жыл бұрын
Це - зовсім не так. (Щодо Заходу)Ви маєте хибне уявленя про оточуючий світ.
@IluhaDiego1985
@IluhaDiego1985 Жыл бұрын
@@alexandergolub5683 з ваших загальних фраз не ясно з чим конкретно ви не згодні
@alexandergolub5683
@alexandergolub5683 Жыл бұрын
@@IluhaDiego1985 З усім Вашим ставленням...Та все банально і просто! Не треба вигадувати приводи зі свого уявлення. "Після першої хвилі популярності забезпечивши життя не тільки собі, а і своїм онукам", можна вже не "експерентувати", а "іздити" або "вкладатись" саме так, як роблять украінці, не переймаючись творчим майбутнім. Природа "експерементування" з музикою - зовсім інша. Коли всі зароблені гроші - вкладаються у "новий творчий план". Це - важлива, набута суспільною генезою соціальна відмінність артистів "заходу". Чи Вам треба, щоб я читав Вам лекціі про "чемпіонати з рокнролу"? Цього я робити не буду..
@IluhaDiego1985
@IluhaDiego1985 Жыл бұрын
@@alexandergolub5683 припустимо, то чому ж зароблені гроші вкладають у "новий творчий план" там і не роблять цього у нас? Чи не тому що заробіток нормальних грошей це щасливий виняток у нас? Чи не тому що якщо не "вистрілить" то потім грою старого по барах і каверами не прогодуєш родину? Зовсім інший рівень індустрії та ринку у нас, я от про що.
@alexandergolub5683
@alexandergolub5683 Жыл бұрын
@@IluhaDiego1985 Пане Ілля! Так склалося історично. Те, що є, є саме з причини не розвинутості національного модерного культурного середовища. Творчі юнаки в Украіні, просто не мають чітких "смакових "орієнтирів", та "інструментарію". Просто не можуть мати ніяких "різноманітних" "плянів" пов,язаних з творчісттю, бо обмежені у знаннях та навичках. Це - перше. І по друге. Зовсім відсутнє структуроване бізнесове конкуретно - культурне середовище, не дасть можливості втіленню та "заробітку" "для усіх". Добре, що Ви зрозуміли наслідки відсутності "індустріі та ринку"! Це - один з хронічних недоліків нашоі постколоніяльноі краіни.
@WASA8i
@WASA8i Жыл бұрын
В українській культурі і музиці так мало збереглося легендарних людей тому що московія протягом багатьох століть нас знищувала, наш розвиток як в музиці так і в культурі був заморожений деякий час, і дуже багато геніальних людей було попросту знищено , тому в нас зараз все тільки починається розвиватись, тому ми так відстаємо від заходу, бо протягом багатьох століть нас винищували
@_Korki_Buchek_
@_Korki_Buchek_ Жыл бұрын
Ага, навіть у відсутності таланту і голоса путін винуватий.
@SHAMANIZMO
@SHAMANIZMO Жыл бұрын
​@@_Korki_Buchek_ідінахуй.шмарамокшанська.😊
@WASA8i
@WASA8i Жыл бұрын
@@_Korki_Buchek_ а ви кумедна ) невже я маю вам пояснювати що геноцид українців почався не з правління путіна, лол, хтось не знає історію (
@_Korki_Buchek_
@_Korki_Buchek_ Жыл бұрын
@@WASA8i Українська естрада - частина української культури і в тому що, на сцені виступають Олі Полякови і Потапи винний не геноцид і не гівняна рашка з її такою ж гівняною естрадою.
@alexandergolub5683
@alexandergolub5683 Жыл бұрын
Не працює! Якби зараз був 1990й рік - Ваші слова були б..більш меш - доречними. І вони ВЖЕ ТАМ БУЛИ! Але! Зараз - 2023 рік! Нічого в Украіні - не розвивається. Механізм НЕ запущено. Треба його запускати!
@marta200894
@marta200894 Жыл бұрын
Чи автор справді слідкував за творчістю укр виконавців так прискіпливо як слідкував з сценою "колективного заходу" (бо його приклади це США і Британія). ТНМК, пісню яких ви використовуєте (найпопсовішу) - протягом всього існування експериментує постійно і звучит по-різному цікаво. І загалом порівнювати виконавців, які почали в 90их і мали менше ресурсів з дорном, який відносно новий (10-15 років існує?) чи з сучасно музикою це супер дивно. ВВ, до речі, вдарились в етно з часом. Ще я думаю, що автор не до кінця правильно вживає термін 'попса'. Вцілому відео якийсь дивний має посил і упускає контекст. Не думаю, що укр музиканти мають і мусять проходити якийсь однаковий шлях з закордонними. Тому та - трохи знецінююче відео. Жарт про сина маниної подруги чи що
@marta200894
@marta200894 Жыл бұрын
Та й загалом казати, що щось гірше, а щось краще якось крінжово. За цією логікою музика всіх країн гірша, бо існували бітли
@marta200894
@marta200894 Жыл бұрын
Тема наступного відео : через це укр кінематограф гірший ніж західний. Можете порівняти "Друзі" з "Леся і Рома" чи "late night show" з "св шоу"))
@user-lo4xe3qt3r
@user-lo4xe3qt3r 4 ай бұрын
Дійсно знецінююче, бо яка на Заході може бути музика, якщо в нас нещодавно написали ,,Батько наш Бандера''?
@V1nkeN
@V1nkeN Жыл бұрын
Як кажуть інженери "Якщо щось працює - не чіпай"
@anitimeshow
@anitimeshow Жыл бұрын
Як кажуть рокери з гурту "Діти інженерів": "Все моє музло - зло"
@katrusya204
@katrusya204 Жыл бұрын
Апхахах, мій друг айтішник теж так каже😂
@alexandergolub5683
@alexandergolub5683 Жыл бұрын
Нічого не працює. У тому то - і справа.
@user-lo4xe3qt3r
@user-lo4xe3qt3r 4 ай бұрын
добре ви підмітили принцип шоубізу) То ж машина, там людей не треба)))
@vidablick
@vidablick Жыл бұрын
Все просто: який попит, такі й музиканти. Слухачі в нас дуже невибагливі, і отой несмак починається ще з пелюшок. Від найпопулярніших в нас дитячих пісень хочется навіки втратити слух. Плюс ще й російський лайно-контент дуже впливав завжди. Але насправді в нас немало чудових виконавців, давно відомих за кордоном (чомусь ви жодного не згадали), Дахабраха найяскравіший приклад, на Wembley аби кого не запрошують. Але саме через те, що наш слухач за нечастими винятками невибаглив, виступають ці ґурти більше за кордоном, ніж в Україні.
@ezrathethird689
@ezrathethird689 5 ай бұрын
Плюсуюся. З дитинства не люблю дитячу, особливо радянську музику-примітивні мотиви і отой огидний пискляво-шепелявий голос... Пам'ятаю, як батьки на святах припрошували мене під неї потанцювати, а я завжди упиралася)) А десь півроку тому дізналася, що більшість радянської музики для дітей написана одним і тим же композитором, який, до речі, виявився другом х..ла. Один дитячий композитор на таку величезну країну-це все, що треба знати про рівень кумовства і цензури у совку
@ridenkyi
@ridenkyi Жыл бұрын
Хороша примітка щодо української індустрії, єдине це те, що на мою думку Бумбокс справді змінився за цей час і "виріс", пісні "Жаль", "Люди" і т.д зовсім не віддають "вахтьорами".
@user-de3dx6kw3o
@user-de3dx6kw3o Жыл бұрын
Браво! А ще Твій на 100 %, Тримай мене, Безодня, Ангела, Любила, Імперії падуть.
@Kani5555_fb5
@Kani5555_fb5 Жыл бұрын
Погоджуюся. У них навіть формат гурта мінявся як за кількістю музикантів, так і за набором інструментів. Роково-російський період їх творчості на початку 2010х мені не зайшов взагалі, а от останній альбом в двох частинах то любов! Навіть більше ніж рання творчість
@user-lo4xe3qt3r
@user-lo4xe3qt3r 4 ай бұрын
Індустрія -- не музика. Є в нас купа добра, на яке сторонньому глядачу -- байдуже
@Faks.09
@Faks.09 Жыл бұрын
Чудовий відос, згоден буквально з усім. Але чому бумбокс тут все ж таки не зрозумів. Таке відчуття що ви і не слухали їхні пісні після 2010. їхня творчість до та після 2010 року це ж зовсім різні рівні. Якщо до це такий попсовий гіп-гоп з акустичною ґітарою, то після це вже повноцінний рок'н'рол гурт (приєднались басист та ударник, Андрій Самойло перейшов на електричну ґітару). А після 2015 (до гурту приєднався ще й клавішник) вони дійшли до свого найкращого звуку. просто порівняйте супер пупер (перший етап), крапка (другий етап) і сталеві квіти (третій етап) це земля, небо та космос, як на мене я вважаю що це якраз таки приклад українських музикантів світового рівня, котрі постійно змінювались та дорослішали. ще один в каное, як на мене, суцільно виросли між першим та другим альбомом можливо я не правий, можливо багато не погодяться але вже таку маю думку p.s до речі купили мене радіоголовими, йду підтримувати, а чи немає інших способів buy me a coffee наприклад? p.p.s "злий репер зеник" це найкращий проєкт Кузьми :))
@svitlanashch
@svitlanashch Жыл бұрын
Згодна щодо Бумбоксу.
@alinaivanova1727
@alinaivanova1727 Жыл бұрын
Хотіла про це написати, але Ви детально розписали замість мене. Я слухаю Бумбокс з 2004 року, з пісні "Супер-пупер". Разом з тим, як дорослішала я, дорослішали і пісні гурту. Я не вважаю себе фанаткою, просто поціновувачкою творчості. І кожен раз, коли я думаю "Ну, вже якось набридли, є інші гурти", вони випускають щось нове і це завжди сучасно і якісно, хочеться продовжувати слухати. Ще хотіла додати, що для мене дуже дивно, що Антон додав до відео 2 пісні Бумбокса російською. Сам Хливнюк в своєму інтерв'ю казав, що йому гидко співати руснявою і всі свої пісні цією мовою він більше не буде виконувати. Це тільки лишній раз підтверджує, що вони гурт ніяк не характеризують, хіба дійсно для тих, хто після 2010 нічого не слухав.
@arsla5308
@arsla5308 10 ай бұрын
Хробак найкращий альбом Скрябіна!!!
@user-lo4xe3qt3r
@user-lo4xe3qt3r 4 ай бұрын
не обмежуйтесь лише ними. У нас купа купезна пісемних наробків за ці роки, особливо коли музики забувають про фіксальну місію та починають нести глобальні сенси
@AndriyBeat
@AndriyBeat Жыл бұрын
Підтримую думку автора. Можу припустити, що здобувши популярність, артист боїться ризикувати, щоб її не втратити. Окуклюється і торгує тим що є поки зовсім не помре. Деякі (з мого власного творчого життя з названого вами списку) навіть на напочатку своєї кар'єри боялися робити різкі рухи, щоб попасти в цю вузьку щілину масового сприйняття і схвалення, роблячи щось вже опробуване і знайоме публіці. Якщо на джаз припадає лише 2% слухача, то західіні виконавці знають, що це відсоток від світового слухача і це люди найбільш розвинені і інтелектуальні. Цих відсотків їм з головою вистачає. Що ж казати про Україну десятих? З інтелектом напряжонка, ринок внутрішній, вихід лише на рашу, де з інтелектом ще хуже от і робимо суто формат, щоб якось на радіо потрапити чи на телек, бо ж крок в право, в ліво і ти в прольоті. Медіа на пальцях двох рук і завідують там люди теж невисокого польоту, що теж лише рахують гроші. Спотіфая, соцмереж нема. Або лізь у щілину або йди нахуй. Отакі умови-обставини.
@alexandergolub5683
@alexandergolub5683 Жыл бұрын
Трохи не так. Західні виконавці, не вважають, що "слухачі джазу - найбільш розвинені", бо це - зовсім не так, в дійсності. Бо крім "складного" джазу, існуть відомі "інтелектуальні складнощі" майже в усіх музичних жанрах, включаючи "класику". Ви правий у тому, що украінська культура - глибоко зколоніалізовна, зкалічена залежністтю "від Москви". Зколонізована "публіка", й зколонізовані виконавці! Здеградована, недосвідчена сучасна музична культура.
@user-lo4xe3qt3r
@user-lo4xe3qt3r 4 ай бұрын
Компаніченко? Ви про нього не чули, оскільки ви -- світові слухачі: ,,найбільш розвинені й інтелектуальні''))) Не принижуйте нас. Якщо не можлива комерційна творчість, то буде некомерційна, як в старі добрі часи
@katya_vovchyk
@katya_vovchyk Жыл бұрын
Згідна з вами. Але переглядаючи це відео я думала про гурт Валентин Стрикало. Вони випускали альбоми з досить іронічними піснями, більшість була "не серйозні", і фанати полюбили їх саме за такі пісні. Але останній альбом, навпаки, набагато серйозніший і більш ліричний. І всі кажуть про те, що гурт змінився, їхнє бачення світу. Але більшість фанатів не оцінили цей альбом, саме тому що звикли до тих "смішних" пісень. Що скажете з цього приводу?
@kyrylotaran17
@kyrylotaran17 Жыл бұрын
Ну це ж і є своєрідний тест: ми побачимо, що важливо виконавцю, мистецтво як він його бачить чи продажі квитків на концерти.
@alexandergolub5683
@alexandergolub5683 Жыл бұрын
Зміни - потрібні в суспільстві - також. Це - по перше. І зміни - можуть бути й "на гірше", це - по друге. Але "зміни" - необхідні.
@alinaivanova1727
@alinaivanova1727 Жыл бұрын
Я колись була на виступі Стрикало на Атлас Вікенді, вже після виходу останнього альбому. Особисто мені він (альбом) нейомвірно подобався, але зараз не можу його слухати через ту мову. Але, дійсно, моя насолода від виступу була дуже зіпсована незадоволенням в натовпі, усі кричали "Давай Альбіну", не зважючи на те, що співати вони ці пісні не планували. І, з одного боку, це якась неповага до артиста. Він виріс, змінився, він більше не хоче співати ті пісні. Не подобається? Ну просто не приходь на його виступ. З іншого, як я розумію, він дійсно став заручником того образу і тих пісень. Принаймні, з якихось причин, після того альбому він більше нічого не випускав.
@user-lo4xe3qt3r
@user-lo4xe3qt3r 4 ай бұрын
нічого розумного, бо наш ,,а на Заході ліпше...'' нічого не чув або ігнорує сучасний пісемний наробок, згадуючи лише полякових
@vitalikdobudenb
@vitalikdobudenb Жыл бұрын
Але не слід забувати що найголовніший аспект в творчості це якість! Є чудові приклади коли виконавці так би мовити "заручники жанру" але роблять це якісно і тобі просто не хочеться шоб вони якось змінювалися бо тебе чарує саме їхній вабй і природність Для мене чудовим прикладом таких виконавців є Один в каное
@user-de3dx6kw3o
@user-de3dx6kw3o Жыл бұрын
Дуже маніпулятивний підхід, ОЕ має шикарну філосовську пісню Човен.
@alexandergolub5683
@alexandergolub5683 Жыл бұрын
Одна. Дві. Десять пісень! Двох. Десяти. Ста гуртів - НЕ ЗМІНЮЮТЬ СИТУАЦІІ. КОЛОНІЯЛЬНА Криза продовжується вже сорок років!
@arsla5308
@arsla5308 10 ай бұрын
Але вони майже не розвивались. Але це не так страшно. Просто треба когось нового та експерементального популярізувати
@user-lo4xe3qt3r
@user-lo4xe3qt3r 4 ай бұрын
І в нас ще є ,,Батько наш Бндера'', ,,Завжди Україна буде...'' та решта
@user-bs6rf5bh5k
@user-bs6rf5bh5k Жыл бұрын
Не знаю, чи писали тут про Васю Прозорова, і його гурти ТОЛ та Пісні Наших Днів. Як на мене, дуже хороший приклад зміни стилів та світобачення
@realfootball338
@realfootball338 Жыл бұрын
В Українській музиці є Скрябін і це особлива музика яку порівнювати із західною не хочеться. І краще Скрябіна в Україні поки що нічого не було. Доречі Дзідзьо та Скрябіна крутили по радіо та в маршрутках в москві та по РФ не дивлячись на Українську мову. Бо це дійсно круте музло
@pisuha3458
@pisuha3458 Жыл бұрын
Ну як не було. Звісно загинувших завжди культивують, просто він був бомбою для свого часу. Як Океан Ельзи був для свого, теж суперзірка України, може навіть для когось і відоміша і крутіша за Скрябіна. Та ж Джамала для своїх років і зараз має дужу високу якість пісень, от її сьогодні визнали 3ою у рейтингу всіх переможців Євробачення евер
@alexandergolub5683
@alexandergolub5683 Жыл бұрын
Пару питань. Чому Вам - "не хочеться порівнювати з західною музикою"? З якого приводу? Це - перше. І друге. "Круте музло" - це те, що його "зацінили" саме московити? Це - для Вас - орієнтир? ..хохлома..
@arsla5308
@arsla5308 10 ай бұрын
Краще в незалежній Україні?
@user-lo4xe3qt3r
@user-lo4xe3qt3r 4 ай бұрын
Та ти Що... А група хористів у 2019-ому році?)
@scarlight50
@scarlight50 Жыл бұрын
Автор припускається дуже, прям дуже, критичної помилки і дуже любить пусті роздуми на тему. Це проблема не України, так всюди. Абсолютна більшість виконавців випускають 2-3 крутих альбомів, де вони сказали все, що хотіли сказати і далі просто пожинають плоди своєї праці. І це, бляха, абсолютно нормально. І ми так любимо лише тих експериментаторів, які знайшли собе і свій звук, а є безліч виконавців, які експериментували і просто зникли. Проблема нашої музики лише в тому, що відсоток «геніїв», в порівнянні з більшістю, екстремально малий. А це вже виходить з того, що Українська сцена існує років 20, може трохи більше. Нам просто нема звідки брати умовних «наших Бітлз», але і це вирішіться з часом
@alexandergolub5683
@alexandergolub5683 Жыл бұрын
Це, бляха, абсолютно НЕ нормально! СОРОК РОКІВ! Ви - припускаєтеся дуже, прям дуже, критичної помилки і дуже любите пусті роздуми на тему. З яким "часом", Ви вважаєте, "це" може "вирішитися"? 40 років, з початків "відродження украінства" - пройшли майже намарно! СОРОК РОКІВ! Скільки ще треба ЧЕКАТИ, і КОМУ треба ЧЕКАТИ, поки украінська музична культура "вирішиться з часом? Ідиотизм.
@cheburapin
@cheburapin Жыл бұрын
Це голубу адресовано. Не 40. І не марно. Але тут ясно, що ваша думка для вас єдино правильна.
@scarlight50
@scarlight50 Жыл бұрын
@@alexandergolub5683 нормально. Багато було «нових Бітлз» після самих Бітлз? 40 років це ніщо. Щоб зростити дійсно актуальних і крутих виконавців потрібне не одне покоління. Поки весь світ розвивався в цьому плані Україна була під червоною окупацією, а це вважайте, що можна викинути в смітник 70 років розвитку. + після розвалу совку хто піднімав культуру? Правильно люди з совку. От тому і потрібен час для вирішення цієї проблеми
@user-gt3ub3tg9l
@user-gt3ub3tg9l Жыл бұрын
Є дуже простий рецепт як зрощувати геніїв музичних, це продюсувати експериментальну музику і мати де її транслювати, чого як ми знаєм в Україні чомусь не дуже є, тому що це завжди більший ризик вкладати в них кошти а ніж в умовних поп виконавців. Люди повинні бачити хоч якусь перспективу в тому чим вони займаються чи хотіли б займатись, згадайте, будь ласка, розквіт музично андеграунду в 2000-х, і тільки декілька з тих гуртів змогли розвинутись і дожити до наших днів, не тому що тільки вони були талановитими а тому що інших талановитих які без сумнівів існували ми ніколи й не чули. Коли будуть не попсові радіостанції та телеканали і продюсери які готові ризикувати тоді й будемо мати нову хвилю.
@alexandergolub5683
@alexandergolub5683 11 ай бұрын
@@user-gt3ub3tg9l Це вірно! Але не так - просто. 1) Ризиковані вкладення та експерименти - це лиш один аспект. 2) Треба - велика кількість фахових підготовлених виконавців.3) Потрібна кількість досвідчених аранжувальників та "техніків". 4) Потрібна наявна кількість технічних можливостей та різноманітних "інструментів". 4) Потрібне створення "уявлення суспільства" про "експеримент", або ж - "схвалення нового", тобто - "мода на зміни". 5) Треба - "бажіння змін" у самих виконавців. Тобто! Потрібен "музичний зсув" - усього суспільства.
@glebkatalevsky6473
@glebkatalevsky6473 Жыл бұрын
Приведу приклад як Деймон Елбарн вдосталь наексперемкнтувався: від Blur до Gorillaz (цей проєкт сам по собі пройшов ту ще еволюцію). Але також він випускав і альбоми під своїм ім'ям, де, звісно, можна впізнати артиста, але все ж музика відрізняється. Можна тут провести аналогію зі Святославом Вакарчуком, що випускав, наприклад, альбом "Вночі" - експериментальний, нетиповий для виконавця. А також, наприклад, проєкт Брюссель. Не кажу, що тема відео не актуальна - виконавці, що десятиліттями "стоять на місці" дійсно є, але, як ви самі зазначили, така проблема притаманна не тільки українській сцені, вона глобальна. Антон, я дуже сумніваюся, що ви не знали про наведені вище експерименти, що просто за руку йдуть з гуртом Океан Ельзи. Тому приклад ОЕ вважаю відвертою маніпуляцією і це прикро.
@bereziansky
@bereziansky Жыл бұрын
Оооо, Деймон Елбарн це просто топчик.
@alexandergolub5683
@alexandergolub5683 Жыл бұрын
Мабуть, Ви не зовсім зрозуміли, про що йде мова. "Рівень" "експериментів" ОЕ, на протязі ДЕСЯТИЛІТЬ - можливо віднести до статистичноі похибки. Дійсно! Фізіологічно не можливо НЕ змінюватися. Тобто, "зміни" ОЕ, це не творчі зміни у "пошуках", а технологічні зміни на рівні технічного удосконалення, та фізічного старіння.
@arsla5308
@arsla5308 10 ай бұрын
​@@bereziansky++
@user-lo4xe3qt3r
@user-lo4xe3qt3r 4 ай бұрын
шоубіз естрада не показує якість музики. Вони існують для викачування грошей. Щоби творити реальне мистецтво, треба окрім того бути ще музикою (що на практиці для бабла не обов'язково). А пісемний доробок, якщо всерйоз задуматись, у нас значніший за всю Європу, хіба що балканський турбофолк є чимось цікавим
@MaxAlekseyev
@MaxAlekseyev Жыл бұрын
Очень здраво. Поддерживаю
@Radio_G
@Radio_G Жыл бұрын
В Україні є, були, є і продовжують виникати гурти і виконавці світового масштабу, от як наприклад Івасюк - це український Ленон, а от гурт Гуцули - це український Deep Purple 💜, але проблема у тому, що нема продюсерів достойних, ну і ще рос.г1вно своєю какафонією затуляє наших виконавців своєю масою, як от у Бахмуті...
@katiavilgard9468
@katiavilgard9468 Жыл бұрын
Дууууууже дяку))) я погоджуюсь зі всім) це навіть дуже надихнуло мене) 😊Дорн, як особистість і людина дуже інфантильний, попри вік чи досвід і усвідомлення того що Росія окупувала українські землі, він всерівно братався з росіянами, мабуть треба було це згадати) Але як функція музиканта - він чудово справлявся.Хочча я би всетаки цих аспектів не відділяла і не робила рекламу Дорну
@user-gf9rf9ni5f
@user-gf9rf9ni5f Жыл бұрын
"Якщо Вам не сподобається нова їх музика, з Вами завжди залишиться їх стара музика" ❤❤❤ Це прекрасно
@Anton_Nazarenko
@Anton_Nazarenko Жыл бұрын
Дякуююююю!) Дуже приємно!
@alexandergolub5683
@alexandergolub5683 Жыл бұрын
Саме так. Але! В нормальній культурі - УСЯКА НОВА МУЗИКА, спирається на СТАРУ.
@musicforsoul1357
@musicforsoul1357 Жыл бұрын
Semargal яскравий приклад експерементів.
@inenesa
@inenesa Жыл бұрын
Щодо ТНМК дозволю собі не погодитися. Якщо порівняти їхні ранні альбоми з сучасними - то це зовсім різний вайб. А їхні спеціальні концерти з оркестром? Це ж взагалі незбагненно круто
@akina9259
@akina9259 Жыл бұрын
27хв Антон виправдовується, що не хейтить укр музику :)) Насправді дуже корисна інформація
@Anton_Nazarenko
@Anton_Nazarenko Жыл бұрын
ахахахахах)) Дякую за коментар!
@alexandergolub5683
@alexandergolub5683 Жыл бұрын
Укрвінську музику - ТРЕБА ХЕЙТИТИ! Скільки можна залишатися БЕЗ РОЗВИТКУ?
@irynasylenko
@irynasylenko Жыл бұрын
Дорн іде за кораблем ! Щодо музики, Ваша думка може існувати. Вона цікава. Та я може чогось не розумію, але мені подобається стиль, наприклад, ОЕ. Я просто жила в парадигмі, що виконавці мають знайти свій стиль і вже в ньому створювати нові пісні, які будуть подобатися певним людям. Та експеременти справді круто і збагачують українську музику.
@Anton_Nazarenko
@Anton_Nazarenko Жыл бұрын
НЕ ЗАГУБІТЬ якісний український проект: ▪ t.me/NewUAM - найкращий телеграм-канал про УКРАЇНСЬКУ МУЗИКУ! Підписуйтесь! ▪ nuam.club - проект, який поширює українську музику! Безліч цікавих плейлистів та нової музики! Підтримати мій канал на патреоні (або кнопочка "СПОНСОРУВАТИ" є під відео): www.patreon.com/join/antonnazarenko
@oleksandrnaumenko3219
@oleksandrnaumenko3219 Жыл бұрын
Боже, який душний і не об*єктивний ролик. Я б міг з таким самим успіхом взяти в Америці наприклад AC DC, Iron Maiden, FFDP-які по 30 років на сцені грають один і той же альбом, і взяти з укр сторони Мертвий Півень, Скрябін АННА і наприклад і Седсвіта з Паліндромом. Один Паліндром з хіп хопу, в метал, потім в нью вейв і в сінт вейв. Автор просто не шарить і займається cherry pickingom. Меншовартість
@user-de3dx6kw3o
@user-de3dx6kw3o Жыл бұрын
Браво!!!
@alexandergolub5683
@alexandergolub5683 Жыл бұрын
Ти - не "шариш" - абсолютно нічого. Ніякоі вартості.
@cheburapin
@cheburapin Жыл бұрын
Ні, ну дещо Антон підсвітив правильно, але я більше з вами згодна
@chabanoleg03
@chabanoleg03 Жыл бұрын
Повністю погоджуюся з вашою думкою. В мене є безліч питань до тих же західних успішних музикантів, але автор відео просто хвалить
@alexandergolub5683
@alexandergolub5683 11 ай бұрын
@@cheburapin Ви, Катерино, згодні, бо, мабуть, нічого не знаєте про іншомовну "популярну" музику, по перше, та не розумієте, про що йде мова взагалі - по друге. Це звична для постколоніяльноі Украіни - позиція.
@user-wi3nd2uy8y
@user-wi3nd2uy8y Жыл бұрын
Думаю міняти стиль це в цілому рідкість, думаю 90% всіх музикантів остаються в своєму стилі та жанрі. А оскільки український ринок, молодий, та не настільки касовий, то в нас просто менша кількість музикантів, а значить і прикладів зміни стилю менша. Наприклад я люблю Imagine dragons і ось коли вийшов останній альбом я його слухаю як перший і кайфую, від вайбу. Просто комусь получається стабільно якість видавати а комусь ні. Хтось міняє стиль музики, а хтось не відчуває тяглість до інших жанрів і робить те що хоче. Тому не розумію як зміна стилю чи жанру може допомогти музиканту написати якісну музику яка комусь сподобається?
@gotrefer6183
@gotrefer6183 Жыл бұрын
Звісно багато старих гуртів зараз перестали робити музику, через зрозумілі причини, а саме багато музиканітів безпосередньо воюють на фронті. Але те, що зараз українська музика перестала розвиватись, я категорично не погоджуюсь. Зараз я відкрив для себе велику кількість українських виконавців, яких слухаю кожен день, і навіть зараз продовжую когось знаходити на просторах ютубу. Мені здається для розвитку більш важливе, щоб зявлялись нові виконавці, які б продовжували робити нове. А західна музика зараз зовсім стала одноманітна, і майже всі виконавці які я слухав в дитинстві вже нажаль не роблять такої музики як колись.
@maksimtymhenko
@maksimtymhenko Жыл бұрын
Нам потрібен музичний відбір як в 50-60тих коли всі випускали все що могли, а потім шукати діаманти з купки лайна. Але світ змінився, і зараз легше вкласти в PR-компанію щоб розкрутити виконавця ніж шукати гарних виконавців чи груп з андеграундної сцени. От зараз можете провести експеремент і проаналізувати якість пісень за 70 років світової та 30 років нашої практики. І ви побачете що декілька речень що я написав вище цілком мають рацію.
@alexandergolub5683
@alexandergolub5683 Жыл бұрын
Перепрошую. А можливо - ще раз? Не зовсім зрозуміло. Оце реченя "От зараз можете провести експеремент і проаналізувати якість пісень за 70 років світової та 30 років нашої практики. І ви побачете що декілька речень що я написав вище цілком мають рацію." Ви - про що? Дякую.
@user-lo4xe3qt3r
@user-lo4xe3qt3r 4 ай бұрын
ліпше як в 14-21-их, коли на творчість впливали високі смисли, а не психоделічні речовини)
@maksimtymhenko
@maksimtymhenko 4 ай бұрын
@@alexandergolub5683 Вибачаюсь що запізнився з відповідю. Ідея мого коментаря полягає в тому що, ми не пережили етап "жорсткого відбору" зірок як світова сцена переживала це з 50-тих і до середини 80-тих я називаю це "період коли не було піару, а продюсери коперсалися в лайні щоб знайти діаманти" , а ми одразу попали в період 90-тих і дотепер коли легше розпіарити проект та написати пісню на аутсорсі ніж старатися і щось самому робити через що діаманти не можуть вийти з андерграундної сцени через що в нас і немає таких груп як Пінк Флойд і так далі. ВИБАЧАЮСЬ ЗА ОРФОГРАФІЧНІ ПОМИЛКИ.
@user-zl3xj7sd6w
@user-zl3xj7sd6w Ай бұрын
Я не музикант, хоч меломан. Але творча людина. І після вашого відео з'явилося бажання творити фігню😂😂 най буде на шляху до чогось хорошого. Не фігово так тонко замотивували. Просто подарунок. Дякую🙏❤️
@user-mf8hf4uk3h
@user-mf8hf4uk3h 11 ай бұрын
Та все у нас чудово. Як на мене глобальна проблема-відсутність потужного продюсування та відсутність культури споживання, а не необхідність постійної зміни стилістики. В останній час з появою соцмереж з цим трохи легше. Як на мене то ВВ,Крихітка,Карна,Димна Суміш, ОЕ, ФЛІТ - це чудова надзвичайно якісна музика, яка була б відкриттям для решти цивілізованого світу
@tetidro
@tetidro Жыл бұрын
Дякую за цей випуск. Згадала свої відчуття від концерту СКАЙ в 2020. Дорослі втомлені бородаті мужики, виконують хіти з початку нульових на автоматі. Тому більше не ходжу на концерти своїх кумирів часів школи.
@alexandergolub5683
@alexandergolub5683 Жыл бұрын
Скай, взагалі, зупинилися майже одразу. Усі іх пісні - це ОДНА пісня, в музичному відношенні, звісно. Відсутність твочості - як система.
@yaroslawkotyk4963
@yaroslawkotyk4963 Жыл бұрын
Саме зараз цікаво спостерігати за такими виконавцями як Стас Корольов, Паліндром, Нициком і тим же КомойКомой. В кожного з них є своя етапність і розвиток
@gotrefer6183
@gotrefer6183 Жыл бұрын
Паліндром ТОП! Зараз вони взагалі почали робити рокову музику, перейшовши з реп і хіп-хопу. І нова музика мені ще більше зайшла.
@yaroslawkotyk4963
@yaroslawkotyk4963 Жыл бұрын
@@gotrefer6183 так, цікаво як буде звучати новий еп, який вони вже як бенд пишуть. Але все таки, мені замало треків з першого альбому з напливом домашньої лоуфайності
@this_is_is_this
@this_is_is_this Жыл бұрын
@@yaroslawkotyk4963 так, перший альбом то любов
@user-hm9og4lv8o
@user-hm9og4lv8o 7 ай бұрын
​@@gotrefer6183У них якісь електронний реп-рок .Важко точно визначити їх жанр .
@nechupara4313
@nechupara4313 Жыл бұрын
з тих хто найбільше експериментує мені згадався Степан Бурбан: Глава 94 - Ігри Розуму Кашляючий Ед - Танцюй паліндром - пластик Паліндром - Радість моя
@gotrefer6183
@gotrefer6183 Жыл бұрын
Погоджуюсь, але рок як на мене саме краще підходить Паліндрому.
@MTV_94
@MTV_94 Жыл бұрын
Тільки в цьому році відкрила для себе раннього Скрябіна - це неймовірно, не знала, що українська музика може бути такою класною!! Шкода, що раніше не чула😢
@alexander_alis
@alexander_alis Жыл бұрын
100% згоден з вами стосовно Океану Ельзи, Хливнюк подивував Калиною - можливо це дасть йому новий поштовх, Скрипка - реально застряг в 2000. Данилко молодец - просто пішов зі сцени і з'являється тільки на якісь події) Просто в західному суспільстві існує конкуренція до якої у нас ще не всі звикли. І якщо порівняти нашу музику з російською - то там загалом більшість застрягла у 90-00 роках. Новомодні течії на 1-2 роки не берем до уваги. Дивимось на так званих "мастадонтів" - там суцільний жах. Наші виконавці набагато природніші, але так - вони експлуатують ті самі ідеї та ті самі форми та засоби. Вірю що тіільки еволюція та конкуренція з рештою буде дравити нашу українську культуру) Дякую за огляд - Цікаво. Лайк, Підписка!
@Anton_Nazarenko
@Anton_Nazarenko Жыл бұрын
Дякую за підтримку та розуміння!
@Kompot379
@Kompot379 Жыл бұрын
Просто є музиканти, для яких первинна музика і, звичайно, експерименти з нею, і є митці, для яких первинна пісня. Для останніх головне - аранжувати нову композицію так, щоб підкреслити красу поєднання мелодії зі словами. Надмірні експерименти можуть вбити цю гармонію.
@user-lo4xe3qt3r
@user-lo4xe3qt3r 4 ай бұрын
а є шоубізи, котрі штампують звуки з фіксальною метою. І якщо первинне це, то не є вони ні музиками, ні митцями
@non_binary_deus
@non_binary_deus Жыл бұрын
Дякую тобі за твої відео 💚 згоден з твоєю думкою.. Взагалі помітив, що у нас в суспільстві через совкові травми люди якось бояться змін, бояться ризикувати... А тому часто зустрічав людей які навіть зміни і ризик інших сприймали як щось погане.. Хоча очевидно, що всі ми міняємося, ростемо, міняємо погляди...рух це прогрес... А стагнація у нас в совку була.. Але чомусь деякі люди досі хочуть уявної стабільності, а не розвитку...
@user-fn3wn4lu5e
@user-fn3wn4lu5e Жыл бұрын
Про "Бумбокс" пальцем в небо, шановний. Вони давно відійшли від хіп-хопу, зараз це рокове звучання, зовсім інша музика. А якщо вже говорити про розвиток, то гурт "Queen" особисто для мене найвдаліший приклад.
@dia_nchik5090
@dia_nchik5090 Жыл бұрын
ви озвучили мої думки, я теж прийшла до висновку, що лише внутрішній розвиток артиста, як людини і як персонажа впливає на творчість, музику, тексти взяти ту саму амер попсу: Леді Гага, Майлі Сайрус, Мадонна, кожен раз щось нове, нові образи і стиль, бо в них починалися нові етапи в житті, нарко тріпи, розлучення і тд. і які "потрясіння долі" пережили Ротар з Настею, чи Полякова...та ніякі, бо ситість була важливіша творчості)
@user-di1tp9hj9j
@user-di1tp9hj9j Жыл бұрын
ротар)))))))
@volodyakan5111
@volodyakan5111 Жыл бұрын
Я теж думаю, що справжню творчу натуру не спинити. Навіть, якщо вона голодує. Бо є бажання щось сказати цьому світу. А коли це чіясь коханка чи просто випадкова людина, яка хоче заробити мільйони, але не обдарована богом, виходить щось посереднє і нецікаве. І це не лише у нас. Чи багато зараз нових Бітлз ? Хто з нових сучасних західних виконавців має гарні вокальні дані ? Реально співаків небагато. Щось буркотять, дихають в мікрофон, а де спів ? Тому, не все так погано у нас, не треба перебільшувати. Ми вийшли з тіні московії, нова генерація українців покаже себе.
@user-de3dx6kw3o
@user-de3dx6kw3o Жыл бұрын
Скажіть, вам відомі такі гурти як Брати Гадюкіни,Мертвий півень, Карна? Чи чули ви альбом Бумбокса "Таємний код. Рубікон"?
@UA_Core
@UA_Core Жыл бұрын
Дякую друже за дуже якісний контент. Дуже приємно бачити людину яка так любить музику!
@k174n
@k174n Жыл бұрын
Що можеш сказати про Сашка Положинського? В нього було багато різноманітних альбомів, хоча співає він в похожому стилі
@UA-xl4yc
@UA-xl4yc 11 ай бұрын
Дякую! Я наче поговорив з однодумцем на думку яка давно була, але навколо наче всі показились. Все прісне і одноманітне
@Anton_Nazarenko
@Anton_Nazarenko 11 ай бұрын
Дякую за коментар!
@YaroslavPuzh
@YaroslavPuzh Жыл бұрын
Блін, о то прям глобальна тема! І яот подумав, шо Linkin Park то гарна ілюстрація трафнсвормації, нажаль без хепі енду... Але там прям вся градація.
@annasomeone4275
@annasomeone4275 Жыл бұрын
наш дарк кантрі гурт Цвинтар на завжди в серці!🖤❤🖤❤🖤❤🖤❤🖤❤🖤 а вам я дякую за актуальне відео!❤‍🔥
@User-xv6yy
@User-xv6yy Жыл бұрын
Гарне бачення
@slavashkoda6951
@slavashkoda6951 3 ай бұрын
Друже - скажу як саундпродюсер - це шедеврально!)) дякую!)
@Anton_Nazarenko
@Anton_Nazarenko 3 ай бұрын
Це дуже приємно! Дякую вам величезне!
@user-ef6gg4uf1p
@user-ef6gg4uf1p Жыл бұрын
мені подобається, як ви акцентуєте, що це ваша думка
@user-bt6ng4gk2r
@user-bt6ng4gk2r Жыл бұрын
Обожнюю твої відео, як бальзам на душу🤩
@alliazhya7933
@alliazhya7933 Жыл бұрын
Папайрус та Санс на фоні то є любов Відео дуже цікаве, дякую за якісний контент!
@AlexaOleksa
@AlexaOleksa Жыл бұрын
Люди щось починають любити, а потім жаліються: фу, вони змінились...ніколи не розуміла таких людей, але розумію, що вони просто мабуть не люблять змін в своєму житті. Завжди любила музикантів, які змінюються. Люблю наприклад Мьюз, вони не бояться вносити нові елементи та їх міксувати, як то електроніку, сінтвейв. Є альбоми, які мені подобаються менше за інші, але це не змусило мене любити їх менше. Завжди цікаво що вони нове зроблять, в яку сторону підуть.
@oksanachernov9625
@oksanachernov9625 Жыл бұрын
Можливо не всі люди змінюються протягом життя
@user-fe2bc6mw1r
@user-fe2bc6mw1r Жыл бұрын
Шкода, що автор не згадав Linkin Park, на мою думку чудовий приклад еволюції музикантів. Обожнюю всю їх музику, кожний етап розвитку по-своєму унікальний. Дуже прикро, що все так закінчилося.
@cheburapin
@cheburapin Жыл бұрын
А мені здається, вони трималися свого стилю з мінімальними змінами. І за це я їх люблю
@juliablack5799
@juliablack5799 6 ай бұрын
Я згодна хоча я як і багато хто полюбили Linkin Park за перші два альбоми а інші заходили вже не так. Останній спочатку мені зовсім не сподобався і я заметила його але вже,на жаль після смерті Честера послухали що насправді альбом дуже щирий просто більш лёгкий і мені незвично було слухати цей гурт без скріму Честера. Та й критика їх останнього альбому я вважаю,була однією із причин що Честера наклав еа себе руки. Знаю там ще купа подій але видно було що на нього це дуже негативно вплинуло.
@Storytelless
@Storytelless Жыл бұрын
Скажу дуже дивний приклад: Джері Гейл. Починала з дуркуватих пісень про шопінг та "охрана отмєна", зараз переживає зовсім новий період - етніка, лірика, взяти ту саму KUPALA і порівняти з "Салат Нєвєста", або дві пісні написані для євробачення - When God shuts the Door і Vegan. Знаю її багато хто гейтить, але тема випуску етапи, і тут мені вони здаються очевидними.
@Anton_Nazarenko
@Anton_Nazarenko Жыл бұрын
Це неочевидний, але дійсно гарний приклад!
@vidablick
@vidablick Жыл бұрын
Мені навпаки значно більше подобалась її дурня, бо вона в неї була автентичною та дуже дотепною, й безпосередньо музика була якісною, наприклад реґі біт в Вільне каса мене завжди безмежно радує, наче така дрібничка, але як влучно звуяить. А зараз вона, на мою думку, не витягує ту планку, яку поставила, виходить як для мас достатньо непогано, але, відверто кажучи, ну дуже посередньо.
@myroslavapukhnyak3040
@myroslavapukhnyak3040 Жыл бұрын
​@@Anton_Nazarenko ви не знаєте української музики. А критикувати хочеться, особливо Океан Ельзи.
@user-eq3vh7iv3m
@user-eq3vh7iv3m Жыл бұрын
Я обожнюю АМ❤
@saintmichael3296
@saintmichael3296 Жыл бұрын
Сказаць, што брытпоп цікавейшы за ўсю ўкраінскую музыку гэта моцна напэўна. С ходу ў галаву прыходзяць эксперыменты дорна, даха браха тая ж самая, onuka - гэта выканаўцы менш цікавыя чым арктік манкіс?
@SummerLi38
@SummerLi38 10 ай бұрын
Onuka мені взагалі мозок порвала. "Часи не обирають, в них живуть і помирають". І Го-А
@hruntik
@hruntik Жыл бұрын
класне відео, у мене теж була думка схожа, після єдиного концерту ОЄ на якому я побував, остаточно вирішив, що цей гурт завис на тих самих акордах з 2000-х...
@Anton_Nazarenko
@Anton_Nazarenko 11 ай бұрын
Привіт! А можеш написати мені у телеграмі anton_nazarenko будь ласка і я додам тебе до чатику патронів!
@hruntik
@hruntik 11 ай бұрын
@@Anton_Nazarenko гм, я ніби й так там є, просто я у чаті Олег Тивонюк )
@dyvozor
@dyvozor Жыл бұрын
доволі цікава і обгрунтована думка, приємно було послухати :)
@milasushko1078
@milasushko1078 9 ай бұрын
Наша музика найкраща в світі!!! То просто нажаль, не всі українці до неї доросли. Бо нас совок навчив соромитися і не любити все українське, нажаль ми ще не навчилися цінувати своє.
@yurapavlyk5282
@yurapavlyk5282 Жыл бұрын
Цікава тема!Вважаю, що сміливість це найголовніша риса творчої особистості.Наша українська музика сучасна має потужний потенціал,але поки у нас буде закомплексованість ,страх не бути в тренді,доти з експериментами будуть великі проблеми.Західна музика ще й відрізняється від нашої часто тим,що там працюють потужні і креативні люди продюсери,які займаються тим що прощупють "нерви" суспільства,вивчають музичні стилі та їх структуру,це люди не артисти чи виконавці,це мотори музичної індустрії.У нашій країні з цим проблема часто сам артист мусить бути сам собі режисером,а від так він ще й мусить інколи займатись технічними питаннями ,а це відволікає від головного,написання цікавої пісні чи музичної композиції.І ще одне...Являюсь музичним меломаном і вивчаю музику в деталях,тому часто помічаю,що наші артисти хочуть бути подібними стилістично на західних,це доречі той же комплекс меншовартості ,який нам нав'язав совок,хоча у Європі теж є подібна проблема,але там вона відчувається найменше,тільки ще в сусідній Польщі є щось подібне ,але совок їх теж добряче торкнувся.Бути подібним стилістично ,це не означає так мислити і жити і це дуже відчувається.Радію за молодих українських виконавців ,бо вони вже позбуваються цього комплексу і це дуже відчутно ,ціла купа креативної музики,яка навіть для Європи виглядає на голову вище,але всеодно ще переважає у нашій країні в музиці купа шлаку,та шароварщини,тому артисти мусять хотіти розвиватись, шукати свій власний звук ітоді ми станемо цікавими не тільки у своїй країні.Музика ,це мистецтво про емоції,почуття ,пережиття,тому якщо музикант небуде хотіти їх показувати ,то й небуде він цікавий світовому слухачу,бо люди штучність добре відчувають.
@alexandergolub5683
@alexandergolub5683 Жыл бұрын
Ви - кажете, здається - вірні слова, але - плутаєтеся у наслідкових категоріях. Не зважаючи на те, що Ви - меломан, Ви не розумієтесь у питанні. Якого такого "комплексу" позбуваються украінські виконавці? Яким чином, та наяких "засадах", артисти можуть "розвиватися", "шукати свій звук"? Повторюю - НА ЯКИХ ЗАСАДАХ? Так от! Ніде у світі, украінська музика НЕ БУДЕ ЦІКАВА слухачу - якщо буде НЕДОСВІДЧЕНОЮ, АМАТОРСЬКОЮ, НЕЯКІСНОЮ. Зрозуміло?
@RosavaDo
@RosavaDo Жыл бұрын
Можу сказати, що сильно еволюціонували "Антитіла". Скільки існує гурт, стільки часу їхні пісні радше залітають, ніж ні, і вони справді варіюються. Здається, що "Антитіла" з кожним роком серйознішають.
@LOVELY-fg4rr
@LOVELY-fg4rr Жыл бұрын
Підкажіть, будь ласка, що за пісня на вставочках
@ifyoureadthisitstoolate837
@ifyoureadthisitstoolate837 Жыл бұрын
Володимир Івасюк, Анатолій Солов’яненко голоси української нації .
@FullFledgedFlier
@FullFledgedFlier Жыл бұрын
Ось-ось-ось! Саме те, що я кажу. Хоч сам бери і йди шляхом Радіохед (без жодних скіллів і можливостей), але лиш би підняти українську музику. Я її, признаюсь, до певної пори уникав, за винятком найбільш популярних виконавців, надаючи перевагу іноземним виконавцям. І тільки зараз почав відкривати для себе гідних артистів. Але загальна сцена, їй варто прогресувати. Прогресувати в плані розвитку і прогресувати тобто ставати прогресивними. Як музикантам, так і слухачам. І навіть критикам, бо ті теж прив'язані до тенденцій української загальної музичної сцени. Треба відкривати вуха, експериментувати і рухатися вперед: на помилках, на щасливих формулах і на виключно самовпевнено виліплених проривних роботах. Де ж той український OK Computer?
@user-hv8kw7dc9d
@user-hv8kw7dc9d Жыл бұрын
Друже ти за все відео зробив понад міліард ремарок та перепрошень , не хвилюйся ядумаю є багато людей які спруймуть це нормально , відео топ нехай українська музика розвивається і на далі
@Anton_Nazarenko
@Anton_Nazarenko Жыл бұрын
Дякуюююю!) От читаю коментарі і все одно ХЕЙТЯТЬ БО Я НЕНАВИДЖУ УКРАЇНСЬКУ МУЗИКУ, хоча слухаю її більше 99% злих коментаторів)
@user-hv8kw7dc9d
@user-hv8kw7dc9d Жыл бұрын
@@Anton_Nazarenko дивно , враховуючи те що про саму мущику нічого поганого я не чув
@Anton_Nazarenko
@Anton_Nazarenko Жыл бұрын
Це дійсно так) Навпаки обожнюю українську музику!
@user-de3dx6kw3o
@user-de3dx6kw3o Жыл бұрын
​@@Anton_Nazarenko ти просто не об'єктивний. Упускаєш купу моментів, чи свідомо чи від незнання.
@alexandergolub5683
@alexandergolub5683 Жыл бұрын
У тому то й справа, що украінська музика, як явище - НЕ розвивається, а десятки років, залежить від інших, особливо з півночі.
@rostyslavmoroziuk2502
@rostyslavmoroziuk2502 Жыл бұрын
Класно бачити, що в нас є якісна музична критика. Це запорука успішного розвитку
@alexandersydorenko87
@alexandersydorenko87 Жыл бұрын
Ничего в жизни так пробирало как Hot Noizes feat Lime Kid - Залишись. Вот это реально шедевр! Битлз и тд, нерво курят в сторонке.
@alexandergolub5683
@alexandergolub5683 Жыл бұрын
Ви - продукт невігластва суспільного. Оце Ваше "залишись", не має ніякоі музичноі цінності. Взагалі - ні - я -ко - і. Нуль. Пусте місце.
@alexandersydorenko87
@alexandersydorenko87 Жыл бұрын
@@alexandergolub5683 , ваш коментарий и есть проявление невежества. Никакой критики по сути, одни оскарбления. Даже школьнику было бы стыдно за такое...
@alexandergolub5683
@alexandergolub5683 Жыл бұрын
@@alexandersydorenko87 Критика по сути! В песне нет мало мальски оригинальной, хотя бы интересной - мелодии. Песня - это ПРЕЖДЕ ВСЕГО - МЕЛОДИЯ. А уже потом - аранжировка, исполнение, звучание и смысл. Принимать около/музыкальный номер за "песню", и тем более, сравнивать это с песнями "битлз", это наиболее яркое проявление полного отсутствия музыкальных и эстетических ориентиров, воспитанное десятилетиями отсутствия "мелодики" в популярной музыке постсоветского пространства. Вы, как и исполнители этой "песни", травмированы "шансоном", и низкопробной эстрадой. К сожалению, "вкус" воспитывается в молодости. И у Вас, и у исполнителей этого продукта, никакого "вкуса" по отношению к "музыке", воспитано не было..Жаль детей, слушающих эту ПУСТОТУ.
@for_motivation
@for_motivation Жыл бұрын
Неймовірно важлива тема,дякую що розповіли про це детальніше!
@Anton_Nazarenko
@Anton_Nazarenko Жыл бұрын
Дякую вам за підтримку!
@ASVA_2022
@ASVA_2022 Жыл бұрын
Чудове відео! Дякую!
@heorhiirudenko560
@heorhiirudenko560 Жыл бұрын
Як на мене Валентин Стрикало мав таку прогресію. На жаль, на скільки я розумію, останній його альбом менше зайшов людям, а я прям не міг його наслухатися. Це був зовсім інший рівень, дорослий. Юра казав в інтерв'ю, що розмірковує над альбомом українською, але після того група розпалась 😭
@alexander_alis
@alexander_alis Жыл бұрын
Так - Скрябіна дуже не вистачає ... Сумно(
@volodymyrivashchenko2299
@volodymyrivashchenko2299 Жыл бұрын
Для мене Radiohead це по перше "Pyramid Song")). Однією з проблем української музики є тотальне зросійщення, бо коли у тебе все лише англійською і російською, то з українського тобі у кращому випадку рекомендації видадуть Вакарчука і Бумбокс, і то не факт. Лише повна відмова від російської мови (російську музику я викинув з життя ще задовго до цього) і тотальна зачистка плейлістів дозволила мені відкрити для себе купу української музики від найхалтурнішої шароварщини-байрактарщини до дійсно класних пісень і гуртів
@onemortano1893
@onemortano1893 Жыл бұрын
Ну в нас теж є рок еволюційні гурти . Наприклад Карна з звичайного року в гуцулметал . Це прямо щось наше рідненьке . Притамане лише для на українців 🥰
@user-ld4mw9eu4j
@user-ld4mw9eu4j 9 ай бұрын
Для мене таким гарним прикладом є Weeknd
@user-up8zs1sg3t
@user-up8zs1sg3t Жыл бұрын
Стас Корольов та Юля Юріна. Їх шлях у гурті, а потім і сольні. Щодо Юлі взагалі цікаво: "Yuko", потім "мотилькі" (і проч) а зараз маємо "хмару" та "голубочки". Щодо Дорна - теж спало на думку. Взагалі цікава тема, дякую
@boria_savchuk
@boria_savchuk 9 ай бұрын
Вимагаю відео про Майкла Джексона, бо його не згадали, а в нього тільки в одному альбомі 91 року поміщались різні стилі, від попси і диско стилю 80-их, до року, електро та ще купи всього
@toragodzen
@toragodzen Жыл бұрын
Пом'ятаю відео про работу одного звукорежисера західного , и як він говорив що саунд повинен бути smooth and sexy. 😊
@user-co5ef2xb8v
@user-co5ef2xb8v Жыл бұрын
Друже, зроби відео про фанк. Це дуже крута музика за яку мало хто шарить в нашій країні
@Anton_Nazarenko
@Anton_Nazarenko Жыл бұрын
Фанк обожнюю, моя улюблена музика)
@anitaangelhard2818
@anitaangelhard2818 Жыл бұрын
Саме за те я обожнюю Queen - вони кожні 5 років як зовсім інша група за звуком, виглядом і всім (іноді частіше)
@alphacko
@alphacko Жыл бұрын
Дякую, досить здорова думка
@supercrew7327
@supercrew7327 Жыл бұрын
Дуже подобається візуал цього блогу
@PanKrabz
@PanKrabz Жыл бұрын
Про Radiohead дізнався не з "Creep", а з "Karma Police".
@Avogirl_nice
@Avogirl_nice Жыл бұрын
Дуже інформативний ролик. Є над чим задуматись 🤔Дякую за працю❤
@coldheart5908
@coldheart5908 Жыл бұрын
Дякую за цікаве відео 💛💙💪
@khristiperun4570
@khristiperun4570 Жыл бұрын
24:29 Не розумію чому всі, згадуючи про творчість Кузьми, забувають про Злого репера Зеника? Це ж також показує різноманітність його творчості та певну еволюцію як артиста. Ще останім часом почала цікавитись Тейлор Свіфт і це взагалі різна людина в період кожного нового альбому, хоч і з своєю попсовою основою. А взагалом дякую за справді цікаве і в якійсь мірі важливе відео для української музики. І окремий респект за плей-лист в Spotify, як раз вчора добавляла музику з нього собі і це справді вау!
@vladara7226
@vladara7226 Жыл бұрын
Сексуальна і психоделічна революціії, були дійсно міцними факторами для створення музичних шедеврів.
@user-ww7ef9wk6q
@user-ww7ef9wk6q Жыл бұрын
Коментар для підтримки якісного україномовного контенту
@Anton_Nazarenko
@Anton_Nazarenko Жыл бұрын
Дякую за це величезне знову і знову! Це дійсно важливо для розвитку каналу!
@crocoloco
@crocoloco Жыл бұрын
Українського 😊
@user-ww7ef9wk6q
@user-ww7ef9wk6q Жыл бұрын
@@crocoloco тобі видніше, мабуть
@user-de3dx6kw3o
@user-de3dx6kw3o Жыл бұрын
​@@Anton_Nazarenko дякую це іменник, а не дієслово.
@kaloogine
@kaloogine Жыл бұрын
Том Йорк - то пісня Hearing damage, раджу всім
@TanyaKudryashka
@TanyaKudryashka Жыл бұрын
Вітання з Ліверпуля 😊 поки не переїхала і не зайшла в Cavern Club, не уявляла, що так мало знаю пісень Бітлз ;)
@RosavaDo
@RosavaDo Жыл бұрын
Ще мені подобаються проєкти Жадана і те, що його тексти зринають від різних гуртів у різних стилях. Скажімо, Собак я не одразу зрозуміла, а от "Лінія Маннергейма" залетіла одразу.
@SummerLi38
@SummerLi38 10 ай бұрын
Обожнюю українські гурти! Відкриваю, і відкриваю для себе. Ще хочу сказати про легендарну Ельзу - якщо я не помиляюся, це единий гурт, який давав концерти в рф до 2014. Тобто тільки їх там слухали на українській мові. Інші, як ми знаємо, переходили на руський. Дякую за рекомендацію сайту❤. Який же ж ви емоційно заразний😉
@Anton_Nazarenko
@Anton_Nazarenko 10 ай бұрын
Дякуюююю!) Сайт дійсно дуже крутий і відкриває для мене постійно нові гурти і музику!
@nechupara4313
@nechupara4313 Жыл бұрын
в Скрябіна ще був етнопрокет, у ВВ був альбом романсів, у Вакарчука були сольники досить цікаві
@hazardrage113
@hazardrage113 Жыл бұрын
Мені подобаєтсья приклад з гуртом Slipknot, вони починали як геві-метал гурт, і впродовж часу зазнавали змін: окрім важких пісень були і про кохання, і дуже ніжні (можна помітити різницю між Psychosocial та Vermillion і Snuff) і багатьом фанатам це дуже не сподобалося і вони критикували їх, тому автори повернулися до старого жанру, але все одно можна помітити, що їх "підлітковий" хист до жорстких пісень зник. Мені все одно вони дуже подобаються, незважаючи на зміни та перехід від юного "бунтівного" металу, до більш зрілого
@jojojojojojojojoj
@jojojojojojojojoj Жыл бұрын
я як почула, що експериментальний Айова гейтили мало зі стільця не звалилась. як? за шо? досі не розумію
@aloofmonk2677
@aloofmonk2677 Жыл бұрын
я вважаю що багато хто з українських виконавців просто бояться експерементувати бо боялись втратити свою адиторію , якой було мало бо пів україни слухали російську
@ThanatosUA
@ThanatosUA Жыл бұрын
Дорн доекспериментувався
SHE WANTED CHIPS, BUT SHE GOT CARROTS 🤣🥕
00:19
OKUNJATA
Рет қаралды 15 МЛН
Ну Лилит))) прода в онк: завидные котики
00:51
Indian sharing by Secret Vlog #shorts
00:13
Secret Vlog
Рет қаралды 53 МЛН
Як олівʼє робить з нас росіян | Їжа внє палітікі?
26:49
Як українців вчили КОХАТИСЯ | Перший Серіал про ЦЕ
12:46
ЩО ТАКЕ ДИЛЕМА В'ЯЗНЯ? 🤔 [VERITASIUM]
26:04
PROМОВА
Рет қаралды 263 М.
SHE WANTED CHIPS, BUT SHE GOT CARROTS 🤣🥕
00:19
OKUNJATA
Рет қаралды 15 МЛН