Рет қаралды 31,269
Thank you for watching my video!!
宝塚 Takarazuka (宝塚大劇場前) HK-56 00:00
清荒神 Kiyoshikojin HK-55 02:20
売布神社 Mefu-jinja HK-54 04:20
中山観音 Nakayama-kannon HK-53 06:10
山本(平井)Yamamoto HK-52 08:40
雲雀丘花屋敷 Hibarigaoka-hanayashiki HK-51 11:00
川西能勢口 Kawanishi-noseguchi HK-50 13:00
池田 Ikeda HK-49 15:20
石橋阪大前 Ishibashi HK-48 18:00
蛍池 Hotarugaike HK-47 20:30
豊中 Toyonaka HK-46 22:40
岡町 Okamachi HK-45 23:54 pass
曽根 Sone HK-44 24:28 pass
服部天神 Hattori-tenjin HK-43 25:36 pass
庄内 Shonai HK-42 26:42 pass
三国 Mikuni HK-41 27:52 pass
十三 Juso HK-03 30:30
中津 Nakatsu HK-02 32:16 pass
大阪梅田 Osaka-Umeda HK-01 34:00
Cab ride on Japanese Train