Рет қаралды 9,751

AS WYWIADU

AS WYWIADU

11 жыл бұрын

Kolejny odcinek programu Patryka Mirosławskiego pt. "AS Wywiadu". Gościem był Jacek Zieliński, trener Ruchu Chorzów.

Пікірлер: 12
@pi6998
@pi6998 11 жыл бұрын
fajne wywiady!!!
Poprzednie intro bardziej mi się podobało. Ciekawy odcinek!
@annamanna2295
@annamanna2295 5 жыл бұрын
Czy zauważyliście że i Zieliński i Mirosławski mają takie same koszule ?
@xavieresano8100
@xavieresano8100 11 жыл бұрын
rozmowa o pieniądzach: from 07 minute to 12 minute; Time: 5 minutes. Episode: 25:39. Nijak mi się to nie kalkuluje żeby 5 minut stanowiło połowę 25 minutowego odcinka. Chyba pochodzisz z marsa i inaczej mierzycie tam czas.
@wesolymotyl9169
@wesolymotyl9169 11 жыл бұрын
Niech Ruch zacznie płacić piłkarzom, wyniki przyjdą od zaraz. Ciężko, że LEch dzięki niemu doszedł tak daleko w LidzeE a tu nie daje rady. Zawodnicy pokazali ze jak chcą to potrafią nawet Legię ograć...
@Gralus1979
@Gralus1979 11 жыл бұрын
Co z tego, że był wuefistą. Weszło lubi się dobrać do kogoś, często jednak bez sensu. Trener Makowski też zaczynał w Bydgoszczy jako nauczyciel wychowania fizycznego, prowadził drużynę siatkarską ZS Drzewnych. Dziś jest trenerem Reprezentacji Kobiet w Piłce Siatkowej. Trzeba cenić ludzi, którzy uporem, ciężką pracą dochodzą w życiu do czegoś.
@kamilo951456
@kamilo951456 11 жыл бұрын
Szczerze ? Obrażanie go nic nie do. Trza go wspierać żeby zrobić coś dobrego w Ruchu a nie ciagle mu ryczeć że ma wypierdalać bo on robi swoje. Po wygranym meczu godocie , Starzyński suuuper!!A po przegranym Zieliński wypierdalaj. Troche oleju w gowie ludzie kochani ;) My są Ruch!!
@marcinficek355
@marcinficek355 11 жыл бұрын
wielki trener ruchu chorzów?? tak dupny jest 15 miejsce w tamtym sezonie to trzeba umieć a dzięki poloni warszawie my nie spadli