█ ISTIBUTIK: btq.hu/termekkategoria/btq-x-i...
█ Outro muzsika: One Shot - A La Conquete

Пікірлер: 32
@gaborgalambos7202
@gaborgalambos7202 4 жыл бұрын
Szia Isti! Ha elfogatsz egy pár tanácsot a következő versenyekre, ERS-t használd agresszívabban, nyugodtan lemerítheted akár 0-ra is, én általában 30% környékén tartom, hogyha valami hiba becsúszik vagy támadni/ védekezni kell legyen még tartalék. A futam elején tudod állítani, hogy mennyi üzemanyagot viszel magaddal, én ezt mindig leveszem kb úgy hogy ahány körös a futam+1 kör legyen benne, mivel úgysem tudod sokat rich-en használni mert túlmelegszik a motor. Az ERS-t én beállítottam a D-pad alatti gombokra, így nem kell a D-paddal szerencsétlenkedni, a beállításoknál az MFD shortcutsoknál tudsz minden ilyesmit beállítani.
@gergotamasi7017
@gergotamasi7017 4 жыл бұрын
+még annyi hogy az időmérő kivezető körében 0-ra csavard le az ERS-t mert nem marad a rendes gyors körre.
Igen-igen és felvezető körön is csavard le, alapból hátrányból indulsz ha nem 100%kal kezded a versenyt
@malcolmcasey7704
@malcolmcasey7704 2 жыл бұрын
instablaster
@SuperLs2009fan
@SuperLs2009fan 4 жыл бұрын
20:55 "A kifelé vezető ágon be tudja ereszteni... (:O) Ájjájjájjájjájj, na-na, nem, nem, NEEEEM, DEE DE-DE-DE-DEE-DEE, ÁÁÁÁÁ....
@sokeszter 4 жыл бұрын
Ez az, kedvenc futamom a valóságban is, mindíg történik valami, nagyon izgis szokott lenni :) Itt sem csalódtam, izgis volt így esőben ,igazi csemege ez a futam :) Bár sajnálom,hogy a vége így alakult,azért szépen mentél , kövi versenyen jobb lesz :)Örülök, hogy végig nyomjátok az egész szezont :) Nem irigyellek Isti, utólsó helyről, esőben, nem látsz semmit a pályából , itt még száraz időben is nehéz előzni hát még esőben ,de Te néha szépen megoldottad, jól vezetsz szerintem :) Box után legalább láttad végre a pályát :) Patriknak jó lett az időmérője, kár ,hogy a versenye így alakult. Nem baj srácok jól nyomtátok, kövi futam jobb lesz :)
Én is szeretem ezt a futamot, de nem tartanám általában a legizgalmasabbak között. Maga a fal mellett centire autózás fantasztikus látvány, bár előzni a mai autókkal szinte lehetetlen az autók nagysága miatt, míg pl. a 2005-ös autókkal volt itt jópár előzés (érdemes megnézni azt a futamot, elég izgalmas). A kvalifikáció viszont szerintem a legizgalmasabb a szezonban és a legfontosabb is. De való igaz, esőben ebben a játékban nagyon nehéz menni, tapasztalatból mondom. 100%-os futamon vagy 3-4-szer voltam csak szárny miatt boxban, pedig 102-es ai ellen megyek. Kedvenc pályám viszont Szingapúr, egyszerűen gyönyörű és nagyon nehéz is egyben, de ott legalább van lehetőség előzésre is.
@danidomi436
@danidomi436 4 жыл бұрын
Szia Isti! A Red Bull úgy van kitalálva hogy amint feljönnek a lila pontok akkor kell elváltani