TOTUL despre ROMANIA - OLANDA cu Horia Ivanovici, Iordanescu, Marin, Dragusin, Nita si Puscas

Рет қаралды 22,273

FANATIK RO

FANATIK RO

3 күн бұрын

SHOW de zile mari facut de Horia Ivanovici la FANATIK LA EURO inaintea meciului Romania - Olanda din optimile de finala ale Euro 2024. Banel Nicolita si Vivi Rachita au prefatat meciul Romania - Olanda de miercuri, reporterii FANATIK au anuntat in direct din Germania ce echipa de start vor alinia „tricolorii” contra batavilor, iar Edi iordanescu, Razvan Marin, Florin Nita, Radu Dragusin si George Puscas au dezvaluit „secretele” care ne vor aduce calificarea în sferturi.

Пікірлер: 59
@bhody
@bhody Күн бұрын
Ratiu vorbeste romana mult mai bine decat multi romani din tara, nu mai bate campii!!!
@tiagomota4734 2 күн бұрын
Eu Ic 2-0 pt Olanda cu aceeasi maniera de joc ca si vs Belgia am ghicit toate meciurile pana acum nu stiu cum dar am facut o!😅
@robertmarinescu-zo6ib
@robertmarinescu-zo6ib Күн бұрын
Matthijs De Ligt,Van Dijk,,Aké,Dumfries,De Vrij,Maatsen,Depai, si Gakpo,ce dracu ,am turbat de tot. echipa nationala poate sa supravietuiasca la asa ceva,intreb.
@gameworldfox3540
@gameworldfox3540 Күн бұрын
Daca stiam cum vorbeste Ratiu nu ma uitam la video. Raducanu direct 😂 Te iubim Ratiu si toata echipa noastra draga ❤️✌️
@MihaiOprea-ez6yp Күн бұрын
Domnul Horia, cu respect vreau să vă întreb pe ce criterii l-ați cooptat pe răchită în echipa d-voastră?
@valentinabaglivo9406
@valentinabaglivo9406 Күн бұрын
Cu părere de rău ,chiar nu văd nici-o șansă....Doar D-zeu poate modifică scorul ... Olanda -Romania 3-1
@Cosmin2030
@Cosmin2030 2 күн бұрын
3-1 România vs Olanda. Ministrul 19 gol Răzvan marin de la 30 merri,minutul 56 gol Hagi cu calcaiu din 3 metri si cu spatele la poartă, minutul 70 gol Olanda si minutul 86 gol Alibec dupa un mare efort unde întoarce 3 olandezi cu druga n sus si plasează in dreapta vinclu. Hai România ❤
@Cosmin2030
Minutul
@GORGESTAN
@GORGESTAN 2 күн бұрын
Si cand te-ai trezit eră dimineață 🤔🤌🤌😂😂😂auzi la el gol cu călcâiul sut de la 30 m 🤌😂😂zii mersi sa batem la penalty✌️🙏🇷🇴🇷🇴🇷🇴
@stanculescugabriel
@stanculescugabriel 2 күн бұрын
Mama ce viziune, cum stii tu la nivel de detaliu fiecare gol. Asa ti-a iesit tie la FIFA? sau ai fumat ceva si ai avut viziunea asta? :))) Maine vei fi foarte trist din pacate
@@Cosmin2030ai zis bine Ministru acolo, restul trebuie editat!
@phobiazzzero4935
@phobiazzzero4935 Күн бұрын
Bai boule 😂😂
@SchumyWalker-Channel
@SchumyWalker-Channel Күн бұрын
În septembrie 1997, nationala de fotbal a Romaniei ocupa locul 3 mondial în clasamentul FIFA, moment în care se atingea vârful istoric, in fata Olandei care era pe locul 4 ! 1. Brazilia 2. Germania 3. Romania ------------------------------------------ 4. Olanda (Pays-Bas ~ Tarile Joase) 5. Danemarca 6. Spania 7. Anglia 8. Norvegia 9. Columbia 10. Argentina
@catalinvisanica141 Күн бұрын
3 la 2 pentru România gol Coman,Drăguș ,Man.