Holeš: Měli jsme to zvládnout za tři body. Koukatelné to moc nebylo

Рет қаралды 5,137

O2 TV Sport

O2 TV Sport

Күн бұрын

Slavia inkasovala vyrovnávací gól až v dlouhém nastavení a Tomáš Holeš nebyl po remíze 1:1 v derby spokojený. „Jsem naštvanej, tenhle zápas už jsme měli zvládnout za tři body. Nebylo to moc koukatelné, byl to boj. A bylo to o jedné standardce nebo penaltě. Věřil jsem, že už vyhrajeme, pak v závěru zase smůla. Nevím, proč si to vždycky vybíráme v těhle momentech," štvalo ho. #derby #slavia #fotbal
Koupit O2 TV Sport Plus ► od.o2.cz/O2-TV...

Nwm kdo celý zápas brečel, viz. Krejčí
@@paattaass_157 ten brečel smíchy když viděl labilního Bořila 😂😂 Můžete být rádi že byl nad věcí jinak by jste byli už bez blbečka 😂
@michalstehlik7
@michalstehlik7 11 ай бұрын
aby to bylo po jejich.. TOTALNI plac 😅
@@michalstehlik7 Ty jsi chudák a ještě lhář k tomu.
@David-nm2im
@David-nm2im 11 ай бұрын
„Druhej poločas neměli nic.“ Mně přišlo, že Sparta měla nejvíc šancí právě v 2. poločase. A poměrně solidních.
Druhý poločas neměli nic, proto stali všichni i s útočníkem na vápně a čekali co přijde 😂 naštěstí mají tu opici co asi nezná pravidla a vždy něco vykouzlí 😂😂😂😂
Nemeli nic 😂😂😂jen byla sparta jasně lepší druhý poločas to je krypl ať se radši zraní dřevák 😂😂😂😂
@buffon89
@buffon89 11 ай бұрын
Neboj se. Předáno patřičným lidem, kteří se o takový jako ty umi postarat 😉. Borec za telefonem uvidíme jaký budeš až se s pár lidma setkas osobně.
@@buffon89 bububu 😀😀😀 budou utíkat jako včera ? 😂😂😂 Klidně řekni místo kdy a kde hrdino 😉 takových jako ty bylo zas tam budu čekat na vzduch přijď i s rodiči ty by taky potřebovaly nařezat za to že udělaly takového blbečka 😂
@miroslavcenek653
@miroslavcenek653 11 ай бұрын
A jak by jsi to chtěl bez penalt udělat ? Kolik už že jich bylo ? A komu že jste to vytýkat a nyní to berete všemi deseti cóó ?😅