KONFERENCJA PRASOWA | Trener Mariusz Rumak po meczu z Jagiellonią Białystok

Рет қаралды 14,735

Lech Poznań

Lech Poznań

5 ай бұрын

Zapraszamy do obejrzenia konferencji prasowej trenera Lecha Poznań Mariusza Rumaka po meczu 21. kolejki PKO BP Ekstraklasy pomiędzy Jagiellonią Białystok a Lechem Poznań.

@redisbad123 5 ай бұрын
Druga połowa to była obrona Częstochowy, mielismy dużo szczęścia. Wynik cieszy.
@Osmon1 5 ай бұрын
Mega spoko Rumak wypada na konferencjach. Normalny, pozytywny gość.
@kazimierzguziana5958 5 ай бұрын
Dobry wieczór. Mecz miał dwa diametralnie różne oblicza - pierwsza połowa to mecz a druga to tzw Obrona Częstochowy.! Mam taki skrót językowy który kilka razy miał miejsce - Gospodarze - Jagiellonia strzelała na bramkę. Goście czyli Lech strzelał do bramki.! Tak było kilka razy w różnych klasach rozrywkowych. Wynik bardzo cieszy a o grze możemy miłosiernie zapomnieć.! Piłka nożna to nie Sztuka Baletowa! Pozdrawiam. W górę serca niech zwycięża Lech Kolejorz niech zwycięża Lech
@Glazox_ 5 ай бұрын
Rumak dojrzał, zupełnie inny mental niż przy poprzedniej przygodzie w Lechu. Musiał chyba dostać lekcję od życia, żeby wejść na właściwe tory i to zrobił. Gratulacje.
@tomaj9056
@tomaj9056 5 ай бұрын
Pytanie czy to na dłuższą metę by działało chyba mam wątpliwości ale jest poprawa u trenera.
@miloszkazmierczak6853
@miloszkazmierczak6853 5 ай бұрын
Jestem pod wielkim wrażeniem, jak poszerzył horyzonty trener Rumak. Robi pozytywne wrażenie
@tede1987
@tede1987 5 ай бұрын
Trzy punkty bardzo cieszą,brawo👏Druga połowa to straszne męczarnie,jakby chłopakom siły brakowało.
@exesonic
@exesonic 5 ай бұрын
Super wynik gra do poprawy
@jakubpytko5551
@jakubpytko5551 5 ай бұрын
Wielkie zwycięstwo Lecha. Ogromny heroizm. Była w tym też pewna doza szczęścia. Jednak graliśmy z obecnie najlepiej grającą w lidze Jagą na bardzo trudnym terenie. Coś wspaniałego.
@ajkm.7939
@ajkm.7939 5 ай бұрын
Super wynik, fajna 1 połowa, cieszą bramki wychowanków. Druga połowa bardzo przeciętna, nerwowa, szczęśliwa, dzięki spalonemu przy odwołanym karnym dla Jagi i interwencji z ostatniej minuty Mrozka. Nie zapominajcie że graliśmy z bardzo solidną ekipą, która jest dobra w ofensywie i miejsce w tabeli to potwierdza. Podobają mi się wyniki za trenera Rumaka, widać że dojrzałości nabył po latach. Ciekawe jak będzie za tydzień ze Śląskiem, mam nadzieję że wygramy a wtedy walka o majstra stanie się o wiele bardziej realna niż była przed meczem z Zagłebiem
@dawidbernas9355 5 ай бұрын
Martwi mnie bardzo słaba dyspozycja Gholizadeha. Po wejściu na boisko zaliczył wiele istotnych strat i widać było brak zaangażowania.
@nedward7
@nedward7 5 ай бұрын
Raz też uratował w polu karnym, nie było tak źle, Hotić zagrał gorzej
@BlueWhiteKnight
@BlueWhiteKnight 5 ай бұрын
Jestem dumny z drużyny jak zagrali w pierwszej połowie..wylewałem pomyje po zaglebiu i nadal uważam, że Lech tak nie może grać w dłuższej perspektywie..jednak jeśli Mariusz prowadzi ten zespół od zwycięstwa do zwycięstwa to tak rubmy do końca sezonu..akceptuję to i czekam na efekty..
@Krystian-rv8ss
@Krystian-rv8ss 5 ай бұрын
Wynik super druga połowa to dramat
@Mazza-hz1zf
@Mazza-hz1zf 5 ай бұрын
Takimi meczami wygrywa sie mistrzostwo. Lech za Żurawia, Bakero, Bjelicy, VDB grałby ładnie ale bez punktow. Skorza i Rumak z takich meczy wyciskają maxa
@user-ph6bv6uo1p
@user-ph6bv6uo1p 5 ай бұрын
Wszyscy fantastycznie trenują, a druga połowa to taki piach, że masakra
@AlekR3
@AlekR3 5 ай бұрын
Zupełnie inna ocena niż poprzedniego trenera. Nie że jest super i będzie super, tylko jest element analizy
@Lou-82
@Lou-82 5 ай бұрын
Gratulacje trenerze…
Europa nie zaakceptuje takiej gry..brutalnie ja zweryfuje..
@FootballFanatics811
@FootballFanatics811 5 ай бұрын
W Końcu szczęście przestanie dopiswac...zobaczymy co wtedy bedzie
@itsoundsgreat29
@itsoundsgreat29 4 ай бұрын
wszyscy tu pisali że Rumak najlepszy a teraz lech zaczal przegrywac i już jest złym trenerem😂😂
@jacko-xc4ue
@jacko-xc4ue 5 ай бұрын
Lech wygrał bitwę ale wojna o mistrzostwo jest dalej
@goodboy10008
@goodboy10008 5 ай бұрын
Świetnie gracie z nowym trenerem. Mi sie wydaje że Lech Poznań przegrywał dlatego że tamten trener byl slaby
@Super_Przemek_XD
@Super_Przemek_XD 5 ай бұрын
REMIS TO PORAŻKA
@wojciechtomaszewski4086
@wojciechtomaszewski4086 5 ай бұрын
Czy Lech ma 3 drużynę?Jeśli tak to można tam przesunąć Golizadecha. To totalny szrot. Jestem zdziwiony, że Rumak zaraz po jego wejściu nie zmienił go. To było osłabienie drużyny.
@juliuszcezar6707 5 ай бұрын
Mówisz o braku drugiej kartki ? Jagielonia przy stanie meczu 0:2 powinna grać w 10
@maciejkarolczak2761
@maciejkarolczak2761 5 ай бұрын
pierwszy raz kiedy lech ze stanu 0:2 nie sfrajerzyl sie i nie stracił pkt. ale ogólnie co nie można strzelić już bramki ? że stanu 1:2 ? A trener zwykły Antek pierdola !
@marasenna4989
@marasenna4989 5 ай бұрын
Styl gry dramatyczny. Mrozek i defensywa uratowali wynik. W środku nie było gry. Większość pojedynków 1/1 przegrana.
@defacto7082 5 ай бұрын
E tam, czepiacie się. Chciałbym ,żeby Jaga tak słabo grała,ale wygrała. Liczy się zwycięstwo i 3 pkt.
@Vampir_PL
@@defacto7082 właśnie jaka w 2 połowie grała pięknie. Mimo że jestem kibolem Lecha to Jaga zasługiwała na wina. Ale Lech obronił wynik
@Osmon1
​@@Vampir_PL jedyne na co zasługiwała jaga to na drugą żółtą kartkę. Do tego momentu mieli dobre może z 10 minut gry.
@mikej2334
@mikej2334 5 ай бұрын
Mistrz Mistrz Kolejorz 💙🤍💪🔥
@Kacperawniczak-qj2gm
@Kacperawniczak-qj2gm 5 ай бұрын
1 to symulowali twoij zawodnicy to jest twoja taktyka uszuscie ? Po 2 to przkupiliscie sędziego powinny być 4 dla Jagielloni Białystok
@wiktorgeisler1551
@wiktorgeisler1551 5 ай бұрын
Ale zdajesz sobie sprawę że w internecie nie jesteś anonimowy, a każde takie pomówienie ma swój paragraf? Fakt, sędzie się mylił ale na korzyść Jagieloni, brak 2 żółtej dla Diegeza i brak karnego na Velde przy stanie 0:0, dobrze że VAR wykrył spalonego przy karnym bo to już w ogóle byłby przekręt na Lechu że tak powiem kolejny:/
@Tomasz1984-pi9uy
@Tomasz1984-pi9uy 5 ай бұрын
Brawo dla LECHa, 3. pkt nasze 😀
ZWYCIĘSTWO TO SIE LICZY
Druga połowa dramat szkoda słów to trzeba poprawić i będzie dobrze duży minus mecz trwa 90 minut a nie 45 minut
@ukaszperka9280
@ukaszperka9280 5 ай бұрын
Brawo gramy do końca zobaczymy co z tego wyniknie alebo będą brawa albo gwizdy nic innego nie widzę jak mistrza
@tomaj9056
Brawo panie Rumak kolejny krok w drodze po tytuł !!! I bez pomyłki chociaż sędzia był trochę zagubiony , BRAWO KOLEJORZ BRAWO!!!
ROBERT MAKŁOWICZ POLSKA odc. 40  "Podlasie, centrum świata".