Кунг-фу повернуло львівського спортсмена до цивільного життя після війни

  Рет қаралды 762

ZAXID.NET

ZAXID.NET

7 жыл бұрын

З нагоди святкування китайського Нового року львівський кунг-фу-майстер Микола Пляскін провів показовий виступ техніки кунг-фу. Сам спортсмен зізнається: за 8 років перебування у Китаї це свято завжди відзначав удома. «Приїжджав додому. Чому, тому що китайський Новий рік в Китаї - це так званий мертвий сезон. Хоча всі святкують, але нічого не працює», ― сміється Пляскін.
Зацікавився цим спортом ще у дитинстві. А вже високого мистецтва кунг-фу його навчили у Китаї. Там він набирався досвіду у найкращих майстрів шифу в горах Уданшань. «Я переконаний у своїй думці, що має бути поєднання двох аспектів. Це зовнішнього і внутрішнього: як і фізичної відпрацьованості, так і внутрішнього розвитку, внутрішніх практик, циґун, і медитацій», ― пояснює ушуїст.
Володар безлічі трофеїв тепер головує в Академії традиційного кунг-фу у Львові. Тут із учнями проводить більшу частину дня. Та між спортивними нагородами загубилась єдина фотографія, де Пляскін не у кімоно, а у військовій формі. Після початку Революції гідності кунг-фу-майстер вступив до розвідувального батальйону «Гарпун» добровольцем. На фронті перебував у районі Світлодарської дуги. «Були і в селищі Луганському, були ще виїзди в деякі місця, про які не буду казати. І такий от досить довгий час ми ще базувались у Станиці Луганській», ― згадує Микола Пляскін.
Іноді чоловік одягає військову форму і після повернення з війни. Розповідає, що найважче було повертатися з війни. Реабілітація тривала майже рік. «Ти вже, як туди пішов, так взяв все минуле і обрубав. Ми коли йшли туди ― це як квиток в один кінець. Але там насправді набагато все простіше. І в плані людських відносин, і в плані світосприйняття. Тут вже набагато інакше», ― пояснює Микола. Допомогла йому повернутися до цивільного життя філософія кунг-фу - зосередила думки на внутрішньому удосконаленні. Спочатку чоловік не збирався повертатись до викладацької діяльності, але згодом саме вона стала головною справою майстра.
Життя після війни Микола Пляскін будує у новому форматі: передавати свій досвід наступним поколінням.
Читати на сайті: zaxid.net/n1416223.

Пікірлер: 4
@ii-lx3sg
@ii-lx3sg 7 жыл бұрын
Класс-- Удачи вам !!!
@WuSen9
@WuSen9 3 жыл бұрын
гарний сюжет! Єдине не зрозумів про яке "кімоно" йдеться
@user-jo2um5ry4e
@user-jo2um5ry4e 3 жыл бұрын
Де проходять тренування, за якою адресою і коли ?
@TaijiquanGaoshou
@TaijiquanGaoshou 11 ай бұрын
Малесенький показаний шматочок Чень тайцзицюань дуже непоганий, розслаблення і спіраль поєднано на досить високому рівні.
A little girl was shy at her first ballet lesson #shorts
00:35
Fabiosa Animated
Рет қаралды 14 МЛН
Каха заблудился в горах
00:57
К-Media
Рет қаралды 9 МЛН
How Many Balloons Does It Take To Fly?
00:18
MrBeast
Рет қаралды 196 МЛН
Clowns abuse children#Short #Officer Rabbit #angel
00:51
兔子警官
Рет қаралды 79 МЛН
Пісня УПА
3:18
Бібліотека ім. Г. Сковороди
Рет қаралды 13 М.
How did the Enigma Machine work?
19:26
Jared Owen
Рет қаралды 9 МЛН
A little girl was shy at her first ballet lesson #shorts
00:35
Fabiosa Animated
Рет қаралды 14 МЛН