🔥🤬МАДРИД ЗНОВУ ТЯГНУТЬ! Реакція фанів на перемогу Реала над Баварією в півфіналі Ліги чемпіонів

Рет қаралды 23,571

TRIBUNA | Футбол України

23 күн бұрын

Сьогодні новини футболу такі: Гучний скандал після матчу Реал - Баварія в півфіналі Ліги чемпіонів, в чому тренери команд звинувачують один одного? Реакція фанів на перемогу Реала. Емоції українського голкіпера Реала Луніна після виходу до фіналу Ліги чемпіонів! А також можливе повернення Мірчі Луческу в київське Динамо. Усі найцікавіші новини футболу України та світу лише на каналі TRIBUNA! Поїхали!
⭐️ Найкращий спортивний застосунок України для Android та iOS: onelink.to/sport-ukraine-app-t

@TRIBUNA_UA_FOOTBALL 22 күн бұрын
Роби перегляд улюбленого спорту ще цікавішим разом з Favbet. Переходь за посиланням та отримай бонус до 10000 грн на перший депозит - bit.ly/484zknS
@heellooo763
@heellooo763 21 күн бұрын
нахер .
@Piter1976
@Piter1976 22 күн бұрын
Із-за Луніна приходиться вболівати за Реал.Ну що поробиш.
@romko-romario
@romko-romario 21 күн бұрын
Є таке. Я вболівальник Атлетіко, але сам ненароком вболівав за команду Луніна 😅 P.S. Якщо б на воротах був хтось інший, то вболівав би за Баварію.
@EugeneFilipov
@EugeneFilipov 21 күн бұрын
1) Так, суддя облажався. Не можна було свистіти у цьому епізоді, треба було дати дограти епізод. 2) Говорити після цього, що перемога Реала несправедлива, теж не можна, адже цей епізод не можна розглядати як незарахований гол, гравці Реала, і Лунін серед них, зупинилися після свистка. 3) Також і у Реала можуть бути претензії. Звідки взагалі з'явилися майже 15 хв доданого часу? У 2 таймі не було стільки зупинок та пауз. 4) Епізод потрібно розглядати детальніше та малювати лінії. Один гравець точно був у офсайді, він йшов на м'яч і брав участь у епізоді, тобто міг впливати. Загалом, не думаю, що цей момент вартий таких обговорень і не вплинув на результат, об'єктивно Реал був сильнішим.
@user-bz3fv4rr2e
@user-bz3fv4rr2e 21 күн бұрын
Друже ,дякую . Я про те саме кажу , дати переграти більше п'яти хвилин ,то занадто . 9 так 9 , ну хай якісь зайві секунди ,але не ХВИЛИНИ !!!
@likonranger2539
@likonranger2539 21 күн бұрын
Бачив фото з намальованими лініями в іншому відео, там дійсно офсайд, хоть і мінімальний, по факту лайцмен не помилився, тому про махати руками. Не заперечую що рано свиснув, але виходить що по факту він правий.
@user-bi9ef7ru6t
@user-bi9ef7ru6t 22 күн бұрын
зараховувати гол після свистка?йди на бадмінтон зі своєю ворсклою!
@OLAF343
@OLAF343 21 күн бұрын
Ворскла пишеться з великої, поняло підріло.
@Dead_Cosmos
@Dead_Cosmos 21 күн бұрын
Лайфхак: якщо прийшли за клікбейтом на обкладинці, він завжди буде останнім сюжетом, можете одразу промотувати.
@user-th2tc5dn4n 21 күн бұрын
Погуглив і ніде не знайшов інформації, що головний арбітр заявив, що треба було зараховувати гол. То сорока на хвості принесла?
Те саме
@user-qx5cm5tv3j
@user-qx5cm5tv3j 21 күн бұрын
Як казав Великий Лобановський - "результат на табло"!!!! Все решта - нічого не варте "базікання"....
@yurshev_
@yurshev_ 22 күн бұрын
За кого би ви не вболівали, ви маєте розуміти, правила для всіх рівні. Епізод з незарахованим голом "Реала": гол не зараховують а потім переглядають і скасовують. Справедливо? Так. Епізод з другим голом вершкових: здалося, що оффсайд, але рефері переглянули та вказали на центр поля. Справделиво? Теж так. Але ж чому не можна було дати просто дограти епізод, навіть якщо б там був 100% оффсайд? У таких речах ніколи не можна бути впевненим. До того ж, якщо сильно придивлятись, то положення поза грою дійсно не було: передача йде на Мазрауї, його тіло занаходиться за НОГОЮ Рюдігера, але то вже якщо сильно докапуватись. Тут просто треба було затримати свисток, переглядання ВАР би потім нічого не дало, так як гравці "Реала" зупинились, і було би не справедливо зараховувати гол. До того ж, сам рефері визнав свою помилку після матчу, але який сенс від того вибачення? Я фанат мюнхенців, і я визнаю, що Мадрид грав краще, і заслужили пройти, але такий гіркий присмак після цього матчу... Так само як попередні сезони ЛЧ, наприклад, 21/22: "Реал" грає проти всіх суперників в плей-оф гірше, але постійно камбечить і виграє турнір. Це футбол, це несправедлива гра, і, на жаль, назавжди такою і залишиться)
@vyacheslavromantovsky1238
@vyacheslavromantovsky1238 21 күн бұрын
Суддя додав 9 хвилин, а команди переграли 13. Арбітр міг просто закінчити гру на кілька хвилин раніше.
@ukrainianfalcon8702
@ukrainianfalcon8702 21 күн бұрын
Буквально за кілька хвилин так само свиснули, коли альфонсо девіс приймав мяч біля штафного майданчика мадрида на правому фланзі і так само прапорець, свисток альфонсо девіс зупиняеться і відає м'яч реалу. Тут так само вкрали гол? оффсайд був, активна фаза була у обох гравців. Голу не було тому, як захисники перестали боротися за м'яч та і удар був такий що Лунін точно такий потащив би тому що удар був не сильний і поряд з ногою.
@user-bt4fs8pd4x
@user-bt4fs8pd4x 21 күн бұрын
якщо чел біжить, який не трогав мяча, то він також в офсайді, так як заважав гравцям Реала. Як би стояв, то не був в офсайді.
@arturiosik3746
@arturiosik3746 22 күн бұрын
там офсайд був
@UKEYsPOWER
@UKEYsPOWER 22 күн бұрын
Який гол? Не було гола, був свисток. П.С. І перестань, будь ласка, називати поєдинок ДК vs ШД - "класичне", їй Богу, наче про пиво говориш. Не звучить.
@Lerol888
@Lerol888 21 күн бұрын
Насправді суддя на полі це давно застаріле правило, яке можна замінити простим спотереженням людини, що вже і так є типу VAR, або спеціальною програмою яка буде відслідковувати дії на полі згідно з правилами футболу, але тоді буде занад-то багато фолів та жовтих з червоними картками, тому що комп'ютер буде чітко по правилам футболу судити, а не по правилам людей.(звісно говорю про програму,яка буде протестована і дуже добре перевірена, а не про початкову форму).Таке реально створити, але цього не будуть робити, бо після цього треба буде підкуповувати не суддів на полі, а вже інших людей.
@Stanislav.888
@Stanislav.888 22 күн бұрын
Харків❤️🖤💙💛
@user-oy5bp6rn8w
@user-oy5bp6rn8w 21 күн бұрын
Ребус-нікого окрім Хоселу на думку не приходить. Типу вийшов звір голодний на здобич🤔
@user-ht2sy3ox8p 21 күн бұрын
Відео повинно називатись так"реал знову тягнуть" реакція обісцяних фанів барси по всьому світу
@user-de9co6el3q
@user-de9co6el3q 21 күн бұрын
Це фани Збірної Англії
@user-kc4vv3wr7i
@user-kc4vv3wr7i 22 күн бұрын
Лунін після свистка виключився, якщо не було свистка то не факт що не отбив би,що сталося то сталося
0:11 я на цьому моменті чихнув... Не дай боже
Анчелотті правий. Гол Реалу не зарахували помилково. Я передивлявся епізод зі швидкістю 0,25 - Кімміх намалював порушення проти себе. Начо дивився на м,яч, а Кімміх дивився на Начо, щоби прихопити іспанця або підставитися. Офіційно вага Начо 76, а Кімміха 75 кг. Начо не той гравець, від якого міг так відлетіти Кімміх, як поранений. До речі: це не перший епізод на моїй пам,яті, коли Кімміх малює порушення на собі - і за Баварію, і за збірну.
@vasylpiddubchyshyn1057
@vasylpiddubchyshyn1057 21 күн бұрын
Карпати Львів💚
@user-yl9yn9fp4p
@user-yl9yn9fp4p 21 күн бұрын
Гол не слід зараховувати, бо гравці Реала зупинилися після свистка. А от дограти епізод можна було, бо зараз зробили такі правила (і на маою думку ці правила дибільні, бо інколи гравці витрачають купу енергії на ривок, чи догравання епізоду, коли там очевидний офсайд). У випадку, якби дав дограти епізод, не факт, що був би гол, бо гравці Реалу були б далі зосереджені, і грали до кінця. Згадайте епізод у ЛаЛізі, коли не зарахували гол Мадрида у ворота, здається, Атлетико (пам'ять зраджує), коли вже була здійснена навісна передача і, коли м'яч у повітрі, рефері дає свисток про закінчення матчу, а Реал дограв епізод і забив.
@user-ol9uk7dl9r
@user-ol9uk7dl9r 21 күн бұрын
Коли йде подібний срач то треба дивитись по грі вцілому і Реал в цьому матчі переграв Баварію. Той епізод спірний ми дивимося в контексті а якби зарахували, а якби після цього зарахування Реал би зібрався ще дужче і забив двічі. Або навіть в компенсований час. То що яка різниця вцілому? А суддям мінус на такому рівні.
@user-jx3zg2xv5v 22 күн бұрын
Перес - іллюмінат. Під Сантьяго Бернабеу проходять їхні зустрічі. Тому щоразу Баварію засуджують судді в грі з Реалом) А чим ще цю тенденцію можна пояснити?
як на мене то Реал засудили, так як там не було і близько 9 хвилин додаткового часу, максимум 6-7 хвилин
@user-jx9ki5eq9b
@user-jx9ki5eq9b 21 күн бұрын
😅скоро Луческу будуть на носилках заносити в клуб Динамо,чи немає своїх.
@legenga3827
@legenga3827 21 күн бұрын
Ребус: бущан
@leecooper9024
@leecooper9024 21 күн бұрын
Головний арбітр сам наробив собі проблем... з відки у другому таймі взялись додаткові 15 хв ????
@ihorzinchenko5700
@ihorzinchenko5700 21 күн бұрын
Як завжди випуск на топовому рівні, факт є фактом - Реал з Луніним в фіналі! Ребус: можу припустити що це Львівський Рух Бачення ребусу: Лев (місто Львів) + у русі (зміна положення тіла, відносно інших тіл, у просторі з плином часу) + знаменита молодіжна академія Руху