Рет қаралды 48
Kierunek: Rewa - Bursztynowa
Trasa:
00:00 Rumia Dworzec PKP
01:48 Dąbrowskiego - Most
02:57 Dąbrowskiego - Kościół
05:18 25 - Lecia Solidarności
06:29 Kujawska
08:44 Osiedle Królewskie
09:49 Klonowa ( N/Ż)
11:27 Rondo Jana Pawła II
12:47 Konopnickiej
13:40 Słowackiego
14:43 Rumia Partyzantów
17:56 Kazimierz - Kazimierska
22:09 Dębogórze - Owocowa
25:44 Kosakowo - Staw ( N/Ż)
29:14 Pierwoszyno - Kościół
31:02 Mosty - Ogrodowa
34:15 Rewa - Bosmańska
35:22 Rewa - Słoneczna
36:47 Rewa - Bursztynowa