Жінки. «Ворскла» - «Оболонь». Голи товариського матчу.

Рет қаралды 19

Михайло Думич

3 ай бұрын

До вашої уваги забиті голи із другого матчу між жіночими командами «Ворскли», лідерки Вищої ліги, та «Оболонь» із Першої ліги. Він відбувся на стадіоні «Молодіжний» 27 січня.
По два голи в активі Ольги Осіпян і Вероніки Андрухів. По голу записали на свій рахунок Роксолана Кравчук, Ніколь Козлова, Вікторія Радіонова і Яна Калініна. Матч закінчився з рахунком 8:0.
У першому поєдинку, що відбувся наперед, дівчата тренерки Наталії Зінченко теж перемогли - 7:0.
Хет-триком відзначилась капітанка Яна Калініна. По одному голу до свого доробку записали Марина Шайнюк, Вікторія Радіонова, Вероніка Андрухів і Ніколь Козлова.
Обидва матчі грали у форматі три тайми по 30 хвилин із необмеженою кількістю замін.
Відео та інформація: ©@vorskla. Публікується в некомерційних та ознайомчих цілях.