Рет қаралды 421

Християнська Футбольна Ліга

17 күн бұрын

Привіт, футболмани та християни! Другий тур ХФЛ вже позаду і ми маємо можливість саме зараз для вас проаналізувати все що відбувалося у суботу на майданчиках 31шої та 35ї шкіл. Тому донатимо на ЗСУ, запасаємось жилейними ведмедиками та маршмелоу боооо мииии починаємо!
Почнемо вже традиційно з Вищої Ліги. У поточному розіграші відбулося три поєдинки - перший з яких АріАртАвто провів проти Благодаті розгромивши останніх з рахунком 5-0.
А вже наступний матч став справжньою окрасою туру. Йдеться про гру Яско та КустоАгро. Усі 40 хвилин поєдинку ініціатива переходила від однієї команди до іншої і явного фаворити тут було статистично знайти ой як не просто. Але старт все ж був за аграріями, вони двіччі забили та мали досить хороший профіт та як ми знаємо нафтовики це не ті які будуть опускати руки. Вже до початку другого тайму вони встановлюють паритет і за рівної боротьби у другому таймі після ігрових гойдалок все ж дожимають та отримують перемогу 4-3.
Крайній матч туру між ДонНУ та Гедеоном також відзначився валідольністю та барбовальністю. Не зважаючи що динаміка в цій грі була дещо нижчою ніж в попередній, але загалом команди свою задачу на полі виконували влаштовуючи пресингові накати одна одній. Першими забив бойовий янгол, але згодом підопічні Мовчана відновили нічийний рахунок і в другому таймі зуміли на один гол вийти вперед і втримати рахунок до фінального свистка 2-1 і донеччани кладуть до копилки три бали.
Відповідно після двох турів турнірна таблиця виглядає наступним чином.
Що ж тепер кілька слів скажемо про Першу Лігу. В поточному турі розпочинали пара суперників Атлетик 2011 та Легіон 2013. Атлети вже в першому турі показали, що їх підсилення в міжсезоння буде грати основну роль в завоюванні першої четвірки і в даній грі ці тези були тільки підтвердженні. Провівши стабільно та дисципліновано відведений на гру час вони в суху здолали суперника 4-0.
На паралельному майданчику ж вирували пристрасті у матчі між Епіцентром та Роксаною. Обидва колективи у першому турі втратили очки, тому тут мали можливість відіграватися та наверстувати втрачене. Як поділився один з інсайдерів - Роксана в першому матчі грала без двох своїх основних реалізаторів, а вже на Епік вони все ж прийшли, що відповідно відобразилося на результаті. 0-3 перемога червоно-чорних, які вриваються у боротьбу за золоту четвірку.
Останніми в цей день зіграли ВінДрайверсТім та Аграрій. У цій дуелі Агротім продовжили свою серію перемог та обіграли суперника 1-5. І відповідно до цих результатів можемо переглянути турнірну таблицю.
Продовжимо нашу розповідь Другою Лігою. Тут Незламні змогли перемогти в принциповій дуелі з Вінфілдом 4-0, а РЗХ тільки мінімально поступилися Ягуару 3-4. Що ж до пари ВінСіті та Аврори, то можна сказати, що їх поєдинок видався не надто гостросюжетним, адже Аврора грала в типовий для себе захисний футбол з виходами у контру, містяни ж старалися тиснути, але часто билися як риба об лід в автобус суперника. Не зважаючи на це їм все ж вдалося реалізувати два своїх моменти та не пропустити жодного до своєї сітки завдяки прекрасній роботі їх голкіпера. 2-0 і ВінСіті заробляє перших три очки у цьому сезоні.
І закриваємо огляд Другої Ліги на мою думку матчем туру. Куба та Юнайтед вже зарубувалися в Четвертій Лізі Чемпіонату ВМТГ з футзалу, тому вже добре знайомі та мають певний суперницький зуб одне на одного. Ось і тут вони влаштували якісну, цікаву та інтригуючу дуель. На чотири забитих м’ячі від об’єднаних Кубинці відповіли двома реалізаціями. Таким чином Юнайтед вже другу гру поспіль у боротьбі виборює собі місце під сонцем, а точніше місце у золотій четвірці, що ми наразі бачимо на зображенні турнірної таблиці друголіговців.
Завершуємо випуск Третьою Лігою. Тут КорсарЕплПро обіграв Барбершоп 5-2, Волті виборов непросту перемогу у Фенікса 5-3, Третій Тайм поступився Аргону 1-5 ну і в найбільш цікавому протистоянні БугТаун зумів зламати опір Збірної Вільних Агентів 4-2. Як бачимо в цій лізі помаленьку починають окреслюватися лідери, хоча звичайно ж все попереду.
Ну і зараз ми можемо переглянути турнірну таблицю де Пірати, Волті та Аргон займають лідируючу трійку з шістьма балами. На четвертому та п’ятому місцях розмістилися Фенікс та Аргон з показниками у три бали.