ОГЛЯД МАТЧУ | БЛАГО-ЮНІСТЬ (Ів-Верхня) 1-0 ПРИКАРПАТТЯ-Тепловик 19.08.23 1 тур

ІФ СПОРТ

ІФ СПОРТ

11 ай бұрын

Є перші +3! 🔥
Сьогодні «Blago-Юність» відіграла перший поєдинок чемпіонату області з футболу у новому сезоні.
В матчі 1 туру на домашньому стадіоні підопічні Петрика Олега переграли команду з Івано-Франківська «Прикарпаття-Тепловик» з рахунком 1:0.
Перша половина зустрічі розпочалась доволі активно. Команди обмінялися моментами, кількома стандартами й атаками: дві класні нагоди від Богача й Болокана, а також дві змарновані нагоди гравців команди «Прикарпаття-Тепловик», та рахунок не вдавалося відкрити жодній із них.
До кінця першого тайму «напруга» на футбольному полі «Blago-арени» дещо знизилась, та під завісу на 43 хвилині класний момент створив Багдай з передачі Богача, а на останній хвилині основного часу хороший момент був і в граючого тренера Федоріва.
Другий тайм розпочався з атаки «Blago-Юності», яка могла б стати успішною, та стійка після удару Зубара врятувала команду суперника від пропущеного мʼяча.
У другій половині зустрічі наші гравці значно пожвавилися й почали тиснути на ворота суперника, створивши декілька «убивчих» моментів, проте ворота Середюка залишалися недоторканими (не враховуючи гол, та в результаті офсайд Богача на ʼ55).
На 74 хвилині поєдинку підопічним Петрика нарешті вдалося повести у рахунку: автором сьогоднішнього єдиного забитого голу став Мізерник, який замкнув класну передачу Болокана.
Так і завершили: «Blago-Юність» перемогла суперника з мінімальним рахунком 1:0 у домашньому матчі 1 туру чемпіонату області.