ОГЛЯД МАТЧУ🏆| ВІЛЬХІВЦІ 🆚 БЛАГО-ЮНІСТЬ (Івано-Франківськ-Верхня) «Кубок області» ½ фіналу 🗓️08.05.24

Рет қаралды 1,929

ІФ СПОРТ

ІФ СПОРТ

Ай бұрын

🔥BLAGO-ЮНІСТЬ У ФІНАЛІ КУБКА ОБЛАСТІ!
Відбувся матч-відповідь півфіналу обласного кубка сезону 2023/2024 років.
У виїзному емоційному матчі на полі суперника підопічні Мотуза здолали ФК Вільхівці з рахунком 1:2 й здобули собі путівку до фіналу турніру! 🏆
У першому таймі обидві команди діяли дуже обережно й виважено. Перша небезпечна нагода у ФК Вільхівці виникла на 9 хвилині матчу, проте удар видався неточним. На цю атаку відповіли й футболісти Blago-Юності, однак забитий Турчанським м’яч після передачі Майовецького арбітр внаслідок офсайда не зафіксував. Далі підопічні Мотуза продовжували чинити тиск на ворота Остапа Вульчина й володіти ініціативою на футбольному полі.
На 26 хвилині зустрічі Вільхівцям таки вдалося прорвати оборону нашої команди й забити гол (‘Блащук). На 34 хвилині господарі поля мали нагоду подвоїти перевагу, однак м’яч пролетів поруч зі стійкою воріт. А далі своєї можливості не використав і Павлюк: Герич надійно виконував свою роботу.
Хороші нагоди змарнувала й Blago-Юність, коли на 43 хвилині гравці не змогли довершити організовану Ємельяновим і Мізерником небезпечну атаку, а потім і Майовецький, котрий невдало навішував на ближню стійку воріт.
Другий тайм зустрічі розпочався нервово, адже господарі поля мали убивчу нагоду забивати ще одного м’яча, виручив кіпер Герич. І хоч ініціативою на полі здебільшого володіли підопічні Мотуза, які ніяк не могли зрівняти рахунок у грі, ФК Вільхівці моментами продовжували виходити в дуже небезпечні атаки.
На 77 хвилині не використали нагоди Турчанський, який робив навіс на Гнатіва, проте вже через 3 хвилини після цього той же Роман Гнатів реабілітувався за всі змарновані шанси й забив дуже потрібний гол.
Крапку в сьогоднішньому матчі поставив Руслан Майовецький, який на 89 хвилині переправив другого круглого у ворота суперника. Вольова перемога 1:2 й ми у фіналі бажаного кубка області! 🔥
Дякуємо тренеру й команді за вашу самовіддачу й жагу до перемоги! 💚
P.s у фіналі зустрінемось з командою «Пробій», яка без перешкод здолала долинський «Нафтовик» за сумою двох матчів.
Герич Роман - Гусак Мирослав, Федорів Володимир, Турчанський Віталій (Лаврук Святослав'90+4), Ємельянов Владислав - Богданов Микола (Боднарук Іван'59), Шишка Михайло (Оленич Андрій'90+4), Мізерник Олег, Майовецький Руслан (Багдай Роман'90+2), Сущак Назар (Грицак Назар'56) - Гнатів Роман.
'26, Блащук Василь, 1:0
'80, Гнатів Роман, 1:1
'89, Майовецький Руслан, 1:2