Основні помилки, які допускаються ФОП при дропшипінгу

  Рет қаралды 2,986

Податковий консультант - все про податки

Податковий консультант - все про податки

Күн бұрын

Основні помилки, які допускаються ФОП при дропшипінгу. Дропшипінг та основні помилки, яких допускаються ФОП під час продажу товарів за посередницькими договорами.
Підтримати канал донатом bit.ly/3yKfiTy
Підписуйтесь на мій телеграм-канал t.me/notaxpro
Платні консультації:
E-mail: zarajsky@gmail.com
Viber/Telegram: (067) 579-58-38
Корисні посилання:
- Помилки ФОП - платників єдиного податку, які можуть призвести до шалених штрафів • Помилки підприємців (Ф...
- Як отримати шалені штрафи, не доплативши в бюджет 1 копійку! • Як отримати шалені штр...
Зміст відео.
00:00 - Вступ
01:34 - В чому різниця між договором комісії та агентським договором
04:18 - Відсутність документі що підтверджують суму комісійної чи агентської винагороди
07:27 - Неправильне визначення річного ліміту доходів
10:53 - Відсутність необхідних КВЕД
13:55 - Неправильне утримання комісійної винагороди
16:22 - Надання послуг за агентським договором платнику на загальній системі оподаткування
18:55 - Відсутність найманих працівників в місці відправки товарів
Підпишіться:
- Моя сторінка на Фейсбуці, я там навіть матюкаюсь :) / zarajsky
- Інстаграм (він живе своїм життям) / taxcons.ua
Ну і обов'язково підписуйтесь на мій KZfaq-канал, а також тисніть на кнопку "Поділитися", щоб показати це відео вашим друзям!
#фоп #єдинийподаток

Пікірлер: 57
@zarajsky
@zarajsky Жыл бұрын
Якщо є питання пишіть їх у коментах! Підтримати донатом bit.ly/3yKfiTy Підписуйтесь на телеграм-канал t.me/notaxpro Платні консультації: +38(067) 579-58-38 - Viber/Telegram ПОСЛУГИ ДЛЯ ФОП: - Консультації bit.ly/3X8npUf - Надання звітності bit.ly/3xcvRSz - Реєстрація ФОП bit.ly/45d0Gs2 - Підбір КВЕД bit.ly/3RiBASL - Внесення змін по ФОП bit.ly/3VcsHvo - Закриття ФОП bit.ly/3KvTEoX - Відповіді на запити податкової bit.ly/327RqWt - Запит про надання ІПК bit.ly/3VgIBES - Довідка про резидентство bit.ly/3McURke - Повернення/перекид податків bit.ly/4aXD0sW - Земля і нерухомість bit.ly/4aXUepX - Скасування рішень bit.ly/45bPhZF - Скарги на податкову bit.ly/4aS514Y Сайт ukrpravo.biz/
@user-tf3yq3io1l
@user-tf3yq3io1l Жыл бұрын
Це найкраще відео по цій темі, що я змогла знайти, все дуже детально і зрозуміло. Хотілось би більш детально дізнатись про КВЕД. Дякую!
@Vladyslava-fq8vy
@Vladyslava-fq8vy 10 ай бұрын
Дуже корисна інформація. Дякую за вашу працю.
@liliyas1468
@liliyas1468 Жыл бұрын
Дякую за відео, дуже корисна інформація!
@dimon.digital
@dimon.digital Жыл бұрын
Дуже дякую вам за корисну інформацію !
@StarOpticalGlassFitting
@StarOpticalGlassFitting Жыл бұрын
Very good ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️😊😊
@AlinaBulatova
@AlinaBulatova Жыл бұрын
Дякую за відео. Спасибі за вашу працю. Прослухала відео, тобто якщо я оплачую постачальнику 100% вартість товару, а покупець сплатив мені тільки передоплату або повну оплату на iban, то це невірно? Я утримую свою винагороду? Договіру між нами немає. Накладних теж (рідко, хто дає). Товар я купила у постачальника, він сам відправив за мене (ттн на мене Фоп) в іншому місті. Чи можна так працювати? Всі оплати рахую як мій дохід, всі суми на ключ-карту та готівкою проводжу через чекбокс ❤
@user-cd1hk3gw5w
@user-cd1hk3gw5w 11 ай бұрын
Дякую за відео, дуже корисно 👌 Підкажіть чи можна фоп працювати з постачальником без договорів? І як оплату тоді проводити з особистої картки чи зі свого рахунку фоп? Наперед дякую
@zarajsky
@zarajsky 11 ай бұрын
Можна без договору. Якщо постачальник це ФОП або юрособа що готові надавати документи на товар тоді оплату можна проводити із рахунку ФОП, а документом від постачальника буде накладна. Якщо постачальник працює в чорну тоді оплата з особистої картки
@d7wp
@d7wp 3 ай бұрын
4:35 Підскажіть, будь ласка, такі акти потрібно підписувати після кожної продажі? (при договору комісії чи при агентському). Тобто одне замовлення = 1 акт, наприклад UPD: Вже знайшов відповідь з вашого відео, але хотів би уточнити: 6:57 "Такий акт може підписуватися як що місяця так і поквартально." А чи не залишається люфт для питань від податкової при перевірках, по кожній продажі. Чи є інструмент у вигляді документального фіксування розміру комісії з кожної продажі? (яка скажімо за місяць чи квартал потім рахується і підписується в акті)
@zarajsky
@zarajsky 3 ай бұрын
Це звіт комісіонера, наприклад.
@Tor963
@Tor963 10 ай бұрын
Я так розумію сама безпечна група то 3
@zarajsky
@zarajsky 10 ай бұрын
Ну загалом то так :))
@user-op9lc3ws9z
@user-op9lc3ws9z Жыл бұрын
Доброго дня 🌞 Я Працюю по дропшипінгу з багатьма поставщиками. Договорів з ними немає. Інколи беру повну суму в покупця, інколи часткову але зазвичай поставщик відправляє наложеним платижем і після отримання клієнтом повертає мені мій заробіток. Також планую сам закупляти товар та продавати продовжуючи і далі продавати по дропшипінгу . ❓❓❓ 1.Чи можна без договорів з поставщиками працювати? 2. Яка група оподаткування мені підходить? 3. Які кведи мені підходять?
@zarajsky
@zarajsky Жыл бұрын
1. Можна але це вже буде не дропшипінг 2. Скоріш за все 2 група 3. Залежить від товарів якими ви торгуєте а такоє від схеми роботи. Наприклад в ситуації коли покупець платить напряму "постачальнику" всю суму а той лише скидує вам суму винагороди тут взагалі не торгівля а інформаційні послуги відповідно КВЕД в цій частині будуть реклама і інормпослуги. Але такі послуги на 2 групі можна надавати лише іншим платникам єдиного податку або громадянам. Якщо шо запишіться на індивідуальну консультацію поспілкуємося більш предметно.
@KvitkaPaporotti
@KvitkaPaporotti 5 ай бұрын
А мені цікаво як обчтслити базу для ЄП, якщо дропшипінг послуг з продажу сертифікатів та купонних акцій. Будуть стаорені резерви придбаних сертифікатів неактивованих та списання активоааних у акти Партнерів. А ще питання відображення у 4ДФ перераховпних коштів партнеру від кінцевих споживачів. Ще є викупи акційних сертифікатів субагентські договори.
@zarajsky
@zarajsky 5 ай бұрын
Сходу навіть не знаю що відповісти :))
@user-vd3xq1lr4w
@user-vd3xq1lr4w Жыл бұрын
Добрий вечір, дякую за цікаве відео, могли б підказати, яку саме групу краще оформлювати і як краще все зробити? Обмалюю ситуацію, в мене є інтернет магазин, я додаю туди товари постачальника із своєю націнкою. При покупці клієнт надсилає мені суму за товар на мій рахунок, я ж потім надсилаю суму самостійно постачальнику (вирахувавши свою націнку) Розумію, що це договір комісії, але якщо постачальників дуже багато, мабуть 100 якщо не більше, то я ж не можу фізично з усіма заключити договір та і не всі більше за все працюють самі офіційно. Як правильно поступити в цій ситуації?
@zarajsky
@zarajsky Жыл бұрын
Як на мене це звичайний договір куплі продажу. У вас немає договору комісії із постачальником тож по факту ви спочатку купляєте товар, а потім його продаєте покупцю. :)
@user-mm7ls4yn7r
@user-mm7ls4yn7r Жыл бұрын
як успіхи з оформленням бізнесу вашого? Судячи з того, що ви описали, у мене схожа тема. Теж купа постачальників. Хотілося б взнати, як ви працюєете зараз.
@anastasiiakrasniak
@anastasiiakrasniak 9 ай бұрын
Чи можу я просто відкрити ФОП на 2 групі ЄП і спокійно займатися дропшипінгом. Мова йде про одяг, взуття та аксесуари. Дякую за відповідь!
@zarajsky
@zarajsky 9 ай бұрын
Будь-якою діяльністю варто займатись спокійно - дотримуючись чинного законодавства. :))
@d7wp
@d7wp 3 ай бұрын
Якщо націнка на товари різна, тобто розмір комісії при кожній продажі різний, чи можливо це регламентувати договором? Коли розмір націнки на усі товари, наче простіше виглядає, коли різний, не зрозуміло як це працює
@zarajsky
@zarajsky 3 ай бұрын
Можна написати щось на кшталт "Розмір комісійної винагороди визначається як математична різниця між............. та визначається ............ у звіті комісіонера".
@barabash4624
@barabash4624 9 ай бұрын
Доброго дня!! Чи потрібно фіскалізувати виплати від поставщика? Як їх підписати правильно?
@zarajsky
@zarajsky 9 ай бұрын
А за що вам платить постачальник?
@user-mk4yk1hx6y
@user-mk4yk1hx6y Жыл бұрын
Доброго дня, друзі. Сьогодні планував зареєструвати ФОП на 2 групі, та виникло питання. Якщо я зареєструюсь першого числа, то я буду ФОПом на 2 групі з цього ж першого числа, чи 1-го числа наступного місяця, а до цього на загальній системі ??? Бо шось мені не дуже хочеться здавати звітність на загальній системі.
@zarajsky
@zarajsky Жыл бұрын
Якщо ви зареєструєтесь 1 грудня, то платником єдиного податку будете з 1 січня. ЗІ, Сьогодні ви вже все одно не встигнете зареєструватись.
@user-mk4yk1hx6y
@user-mk4yk1hx6y Жыл бұрын
@@zarajsky жесть
@user-mk4yk1hx6y
@user-mk4yk1hx6y Жыл бұрын
@@zarajsky дякую за відповідь
@user-mk4yk1hx6y
@user-mk4yk1hx6y Жыл бұрын
@@zarajsky а чого сьогодні не встигну? Ще ж 30-те число
@zarajsky
@zarajsky Жыл бұрын
@@user-mk4yk1hx6y Бо податкова отримає вашу заяву тільки завтра.
@gastin3897
@gastin3897 Жыл бұрын
Доброго дня, займаюсь дропшиппінгом по такій схемі: приходить замовлення, створюю накладну від свого імені, кидаю постачальнику накладну та гроші, він відправляє, коли клієнт забрав та оплатив товар, забираю гроші з пошти. Або 2 варіант з повною передплатою на карту,клієнт оплатив товар на карту потім я кидаю накладну та гроші постачальнику. Чи потрібні якісь договори та які кведи брати?Дякую.
@zarajsky
@zarajsky Жыл бұрын
Звичайні КВЕД оптової і роздрібної торгівлі під ваш товар. Чи потрібні документи на товар від постачальника залежить від того який саме товар.
@gastin3897
@gastin3897 Жыл бұрын
@@zarajsky діагностичне обладнання для авто(сканери)
@zarajsky
@zarajsky Жыл бұрын
@@gastin3897 якщо він входить в перелік складнопобутових товарів то потрібні документи і ведення товарного обліку.
@minevich918
@minevich918 9 ай бұрын
Просто отримувати прибуток від продаж при післяплаті не можна? Наприклад запросити 5 тисяч гривень прибутку в постачальника на рахунок ФОП. Тоді будуть питання від налогової?
@ItLexis
@ItLexis 9 ай бұрын
Чому ви кажите постійно , що в кращому випадку 41.5% на загальній системі? ФОП 2-ї групи на загальній системі, може бути платником податків без ПДФ,
@zarajsky
@zarajsky 9 ай бұрын
Тому що в гіршому буде ще і ПДВ і тоді буде 61,5% :)))
@user-mk4yk1hx6y
@user-mk4yk1hx6y 5 ай бұрын
А є у вас відео яку звітність вести по договору комісії? Наприклад я електроніку планую продавати по дропу. Оплачую постачальнику від свого ФОП, а він тільки відправляє. На скільки я розумію, то тут треба вести облік товарів на складі. А їх в мене фактично немає, АЛЕ я продаю складні технічні товари, які підлягають гарантійному обслуговуванню і облік повинен бути🙄 Якщо таке відео є, то скиньте будь ласка посилання, а то ніде не знайшов ((
@zarajsky
@zarajsky 5 ай бұрын
Є відео про дроп kzfaq.info/get/bejne/eKuneqRiq8ild2g.html
@user-mk4yk1hx6y
@user-mk4yk1hx6y 5 ай бұрын
@@zarajsky так, я дивився це відео, але нажаль там немає відповіді на моє питання.
@zarajsky
@zarajsky 5 ай бұрын
@@user-mk4yk1hx6y якогось окремого звіту немає. З вашого опису у вас звичайний договір купівлі продажу тільки відправки робить постачальник. Отже, якщо кошти від покупців за товар отримуєте ви то і товарний облік ведете ви і чеки видаєте ви.
@user-mk4yk1hx6y
@user-mk4yk1hx6y 5 ай бұрын
@@zarajsky так в тому ж то і питання товару у мене немає. Мені його відправляє постачальник і при поверненні він же і отримує. А по факту продавець я. А значить я і повинен вести облік товарних запасів, але ж, товару в мене немає. Так як по Дропшипінгу все відбувається.
@user-mm7ls4yn7r
@user-mm7ls4yn7r Жыл бұрын
Цікаво, а якщо я працюю по дропу, але без жодних договорів взагалі. Я продаю товар на сайті своєму, клієнт оплачує мені вартість товару через еквайринг, а я з рахунку ФОПа тоді купляю товар у свого постачальника, а різницю собі залишаю. Це нормально так працювати? Які можуть бути проблеми?
@zarajsky
@zarajsky Жыл бұрын
Так, нормально. Це звичайне купи-продай.
@user-mm7ls4yn7r
@user-mm7ls4yn7r Жыл бұрын
@@zarajsky дякую
@user-mm7ls4yn7r
@user-mm7ls4yn7r Жыл бұрын
@@zarajsky а ще одне невеличке питання. Якщо я веду свою діяльність так, як писав вище, то чи потрібно мені вести облік товарів...яких у мене, по суті, немає взагалі? Дякую.
@zarajsky
@zarajsky Жыл бұрын
@@user-mm7ls4yn7r залежить від того які саме товари.
@user-nd3tu3nq9d
@user-nd3tu3nq9d 11 ай бұрын
Пользуясь системой эквайринг, Вы должны использовать РРО
@AlinaBulatova
@AlinaBulatova Жыл бұрын
Дякую за відео. Спасибі за вашу працю. Прослухала відео, тобто якщо я оплачую постачальнику 100% вартість товару, а покупець сплатив мені тільки передоплату або повну оплату на iban, то це невірно? Я утримую свою винагороду? Договіру між нами немає. Накладних теж (рідко, хто дає). Товар я купила у постачальника, він сам відправив за мене (ттн на мене Фоп) в іншому місті. Чи можна так працювати? Всі оплати рахую як мій дохід, всі суми на ключ-карту та готівкою проводжу через чекбокс ❤
@zarajsky
@zarajsky Жыл бұрын
Із того що ви описали у вас не дропшипінг, а звичайна купівля продаж. Договору немає, документів на товар здебільшого теж. Тож виглядає так на начебто ви десь купили товар, а потім його продали. Залишаються питання як ви сплачуєте за товар з рахунку ФОП чи з приватної картки бо якщо з ФОП то накладні все ж таки мають бути. Ну і взаємини з тою особою хто відправляє товар. Але це треба розбирати детально і не в коментарях під відео :)
@AlinaBulatova
@AlinaBulatova Жыл бұрын
@@zarajsky 💗🙏🏻
@user-mm7ls4yn7r
@user-mm7ls4yn7r Жыл бұрын
а як бути з обліком товарів у такому випадку?
Оподаткування криптовалюти
10:30
Податковий консультант - все про податки
Рет қаралды 802
БОЛЬШОЙ ПЕТУШОК #shorts
00:21
Паша Осадчий
Рет қаралды 12 МЛН
Зачем он туда залез?
00:25
Vlad Samokatchik
Рет қаралды 3,1 МЛН
Scary Teacher 3D Nick Troll Squid Game in Brush Teeth White or Black Challenge #shorts
00:47
Листування з податковою в електронному вигляді.
13:26
Податковий консультант - все про податки
Рет қаралды 527
ФОП для інтернет-магазина у 2023 році
14:45
YANKIV - ФОП, податки та суди
Рет қаралды 25 М.
Рахунок в небанківській фінустанові: фіскальні ризики!
14:30
Податковий консультант - все про податки
Рет қаралды 333
Як відкрити компанію в США?
21:39
Податковий консультант - все про податки
Рет қаралды 314
Як обрати систему оподаткування та групу єдиного податку
40:53
Податковий консультант - все про податки
Рет қаралды 423
Чи потрібно вести облік товарних запасів при відсутності РРО/ПРРО
5:27
Податковий консультант - все про податки
Рет қаралды 754
Автоматичний обмін податковою та банківською інформацією (CRS)
21:27
Податковий консультант - все про податки
Рет қаралды 4 М.
Круглий стіл з Данилом Гетманцевим та ДПС України
1:57:06
Податковий консультант - все про податки
Рет қаралды 1 М.
Дропшипінг і SHAFA. Чому мені подобається продавати на Shafa.ua
12:39
ЮНИЙ ЕНТУЗІАСТ купив хатку в українському селі
Рет қаралды 4,2 М.