Полісся - ЛНЗ / Огляд контрольного матчу

Рет қаралды 7,976

ФК Полісся Житомир

10 күн бұрын

Житомирське «Полісся» провело другий офіційний спаринг у рамках літнього збору проти черкаського «ЛНЗ».
Перший тайм видався напруженим: на старті матчу було багато єдиноборств та стиків, обидві команди мали вдосталь нагод. Гравці «Полісся» активно атакували, створюючи небезпечні моменти, гості здебільшого грали на швидких контратаках. Перший тайм завершився з рахунком - 0:0.
Другий тайм розпочався з голу Бореля Томандзото головою на 53-ій хвилині, зазначимо, що в підсумку цей гол став переможним. Крім того, варто відзначити гру Пилипа Будківського, який мав кілька небезпечних моментів для взяття воріт суперника. В одному з епізодів Будківський навіть зумів забити гол, але арбітр зафіксував офсайд і не зарахував його. Загалом. В другому таймі команда Ашура виглядала значно переконливіше за суперника та створила ще декілька хороших нагод, проте з реалізацією не щастило.
Матч завершився з рахунком 1:0 на користь «Полісся». Команда Імада Ашура продовжує перемагати на літніх зборах, здобувши другу звитягу поспіль.
#ФКПолісся #ПоліссяЛНЗ #ПоліссяЛНЗОгляд #ПоліссяЖитомир #ІмадАшур #Буткевич #Житомир #Полісся #Футбол #УПЛ
Обов'язково підписуйтесь на наші соціальні мережі, щоб бути в курсі про всі новини клубу:

@fcpolissya 8 күн бұрын
Хочеш знати більше про останні новини ФК «Полісся»? Підписуйся на нас в телеграмі! Ось посилання: t.me/+Z6PtDmnPRBcxZTcy
@user-wy7hq5xz9g
@user-wy7hq5xz9g 8 күн бұрын
Добре ще було б знати склад команди. Ну і бажано було б бачити трансляцію. Але з побаченого можна сказати що для команди зібраної заново на 50%наче непогано. Надіємось ще трохи зіграються і будуть показувати класну гру і результати.
@and77881
@and77881 8 күн бұрын
Команда залишається на половині суперника навіть при втраті, зустрічає високо, це радує. У матіча є перший пас, дуже добре. Тренерська робота мені подобається
@IvKampo
@IvKampo 8 күн бұрын
Це все добре, але очікуємо першого офіційного матчу ;) Вперед, Зграє🐺
@Lord_of_kings_2
@Lord_of_kings_2 8 күн бұрын
Чому не має трансляцій цих матчів? А ще хотілося би знати склади команд і хто виходить на заміну, а то так собі виходить.
@Banosh_upl
@Banosh_upl 8 күн бұрын
Повність приєднуюсь, це дуже важливо, і ще краще давайте тихіше фонову музику
@user-dy6cy2kw4e
@user-dy6cy2kw4e 8 күн бұрын
Чому трансляції поєдинків товариських не має ???
@user-fy2et3ih5v
@user-fy2et3ih5v 8 күн бұрын
То що, запитайте у Теслі.( Буткевича )
@ipongnusmas9169
@ipongnusmas9169 8 күн бұрын
Виключив через дві секунди, можна без цих понтів, музики? міжгалактичні чемпіони млять!