POLSKA - HOLANDIA | OCENY REPREZENTANTÓW POLSKI PO MECZU | SZCZĘSNY I BUKSA NAJLEPSI | SŁABY SALAMON

Skład reprezentacji Polski:
Wojciech Szczęsny, Jan Bednarek, Bartosz Salamon (86' Bartosz Bereszyński), Jakub Kiwior, Przemysław Frankowski, Kacper Urbański (55' Karol Świderski), Taras Romanczuk (55' Bartosz Slisz), Nicola Zalewski, Piotr Zieliński (77' Jakub Piotrowski), Sebastian Szymański (46' Jakub Moder), Adam Buksa.
Skład reprezentacji Holandii:
Bart Verbruggen, Denzel Dumfries, Stefan de Vrij, Virgil van Dijk, Nathan Ake (87' Micky van den Ven), Jerdy Schouten, Tijjani Reijnders, Joey Veerman (62' Georginio Wijnaldum), Xavi Simons (62' Donyell Malen), Cody Gakpo (81' Wout Weghorst), Memphis Depay (81' Jeremie Frimpong).

@JakubRemian 25 күн бұрын
Nie udało się niestety, fakt działo się wszystko dobrze w 16 minucie, padł gol Buksy, ale później trochę reprezentacja spowolniła. W końcu musimy wzmocnić obronę, bo dało się to utrzymać na 1:1 Widać różnicę po wcześniejszym trenerze, trzeba wygrywać następne mecze, czeka nas trudny sprawdzań z Michałem Probierzem na tym Euro, tutaj nie ma taryfy ulgowej. Pokażmy na boisku husarię.
@Oskark2221
@Oskark2221 25 күн бұрын
Uważam że zaczynamy te euro oderotna kolejnością niż MŚ w katarze czyli przegrana wygraną i na końcu remis z wielką Francj.
@JacekHadryan-sx4ww 25 күн бұрын
Czekam na trenera który zbierze grupę 2o ludzi postawi na nich i bedzie konsekwentny na razie zmiany roszady testowanie . Drużyna jest silna zgraniem zrozumieniem zaufaniem do siebie jak to zrobic gdy w ostatnich 5 latach nie zagralismy dwóch meczy w jednakowym skladzie i to cała filozofia
@365_dni_o_pilce 24 күн бұрын
Po pierwszych meczach na turnieju trzeba zachować ostrożność. Niektóre drużyny późno się rozkręcają, być może tak będzie z Francją, która była baaaardzo nieskuteczna. Austriacy z kolei ładnie wyglądali motorycznie, czego zresztą można było się spodziewać. Pozdrawiam i zapraszam dziś na 14:30 na losowanie Wisły w LE :)
@lolakola4620
@lolakola4620 25 күн бұрын
W drugiej połowie przy stanie 1:1 gdy wszyscy (!) Holendrzy przebywali na naszej połowie, aż się prosiło aby zmienić słabego Szymańskiego na Grosickiego.