Попередній поєдинок став “путівкою” на змагання: вінницький боксер готується до чемпіонату Європи

Рет қаралды 783

Суспільне Вінниця

Жыл бұрын

#суспільневінниця #вінниця #новини
До чемпіонату Європи з боксу готується 14-річний вінничанин Іван Шульга. У червні юнак здобув золото в Черкасах на чемпіонаті України серед юнаків та дівчат. Переможний поєдинок, каже, став “путівкою” на наступні змагання.Тренується Іван зі спаринг-партнером Ярославом Заворотним. Обоє брали участь у чемпіонаті в Черкасах12 червня. Участь у змаганнях взяли майже 400 спортсменів із різних регіонів України, каже тренер Андрій Гончар. 13-річний Ярослав змагався у ваговій категорії 70 кілограмів. Посів третє місце. 14-річний Іван змагався у чотирьох поєдинках. Першість виборював серед 16 суперників у ваговій категорії 50 кілограмів. На чемпіонаті боксер здобув золото.
Ми в Telegram: t.me/suspilne_vinnytsia
Ми у Facebook: / suspilne.vinnytsia
Ми в Instagram: suspilne.vi...
Сайт філії: vn.suspilne.media/
Усе про Суспільне читайте тут: suspilne.media/
Політика взаємодії з аудиторією на цифрових платформах Суспільного: lnk.bio/NVpa