Рет қаралды 14,291
Przejazd pociągiem TLK "Biebrza" relacji Gdynia Główna - Warszawa Wschodnia na trasach czterech linii kolejowych nr: 9, 204, 220 i 219 z Tczewa przez Elbląg, Olsztyn, Szczytno, Pisz do Ełku w dniu 19 sierpnia 2022 roku.
03:52 Tczew
06:43 Lisewo
11:12 Szymankowo
13:35 Stogi Malborskie
16:58 Malbork Kałdowo
18:28 Malbork
24:00 Królewo Malborskie
28:11 Stare Pole
30:11 Fiszewo
32:40 Gronowo Elbląskie
39:10 Elbląg
46:27 Komorowo Żuławskie
49:15 Bogaczewo
58:16 Pasłęk
01:02:53 Nowa Wieś Cierpkie
01:10:39 Zielonka Pasłęcka
01:16:23 Małdyty
01:21:03 Dobrocin
01:25:45 Morąg
01:28:56 Morąg Kolonia
01:33:47 Żabi Róg
01:38:01 Kozia Góra
01:41:32 Gamerki Wielkie
01:46:22 Wołowno
01:49:00 Godki
01:50:58 Jonkowo
01:57:14 Olsztyn Gutkowo
01:59:36 Olsztyn Redykajny
02:00:20 Olsztyn Likusy
02:01:19 Olsztyn Jezioro Ukiel
02:03:09 Olsztyn Zachodni
02:05:15 Olsztyn Śródmieście
02:06:57 Olsztyn Główny
02:15:20 Klewki
02:28:34 Pasym
02:21:26 Marcinkowo
02:33:48 Grom
02:42:03 Szczytno
02:48:05 Olszyny
02:49:41 Jeruty
02:53:11 Świętajno
02:55:20 Kolonia
02:58:39 Spychowo
03:07:47 Ruciane-Nida Zachód
03:10:12 Ruciane-Nida
03:17:00 Szeroki Bór
03:21:16 Pisz
03:24:49 Pisz Wschodni
03:28:55 Stare Guty
03:34:57 Kaliszki
03:39:27 Biała Piska
03:48:47 Drygały
03:58:55 Bajtkowo
04:04:13 Nowa Wieś Ełcka
04:06:24 Barany (przystanek nigdy nieobsłużony przez pociągi PKP)
04:09:38 Ełk Szyba Zachód
04:14:35 Ełk