REZUMAT | CSU Craiova - U Cluj 1-1, 6-5 (după loviturile de departajare) | Baraj Conference League

Рет қаралды 17,118

Fotbal Romania

23 күн бұрын

Aboneaza-te la canalul nostru: bit.ly/2LW7UL1
📹 www.primaplay.ro - Sport și spectacol, nelimitat! Meciurile din SuperLiga se văd fără restricții, oriunde în lume!
🌐 Pe www.primasport.ro ai știri și informații la zi din SuperLiga României, dar și din cele mai mari campionate ale Europei.
Urmareste stirile zilei din sport pe pagina COMUNITATII FOTBAL ROMANIA: / @fotbalromaniatv
Faza cu faza din SuperLigă (Liga 1), etapa de etapa, goluri din SuperLiga (Liga 1), rezumate din Liga 1. Highlights-urile SuperLigii din Romania. Goluri FCSB, Dinamo, U Craiova, CFR Cluj, Farul.

Пікірлер: 27
@Mihaita-NKL
@Mihaita-NKL 21 күн бұрын
din spania forta Craiova lupta stinta! 🤍💙
@r0anxf
@r0anxf 21 күн бұрын
Comentatorii, iesiti la pensie - felicitari Craiova!
@danielcoteanu8640
@danielcoteanu8640 21 күн бұрын
Lipseste ratarea colosala a lui Daniel Bana din clip. De ce ? Urmariti-o in rezumatul facut pe DigiSport pentru ca este de cartea recordurilor.
@AnarchistKropotkin
@AnarchistKropotkin 21 күн бұрын
ანრი გენაცვალე❤❤❤ u have great CDM Mekvabishvili🇬🇪
@catalinmeret
@catalinmeret 21 күн бұрын
Doua echipe ce nu meritau sa joace aceasta "finala". Oricum zboara din runda 1 Conference League!
@nismoztuner34skyline32
@nismoztuner34skyline32 21 күн бұрын
Dar cine doreai sa joace finala?…Botosani cu Voluntari?Uita-te la Premiere League daca nu-ti convine sau La Liga
@sergior.bautista
@sergior.bautista 21 күн бұрын
PARTIDAZO srs.
@hornkix
@hornkix 20 күн бұрын
Nu inteleg pt ce a fost meciul asta? si de ce joaca U CLUJ cu Craiova ?
@eduardc.3896 21 күн бұрын
Felicitări Științei din partea unui CFR-ist! Azi ați făcut tot Ardealul (mai puțin câteva cartiere de săraci din sudul Clujului) fericit!!!
@xyz0890
@xyz0890 21 күн бұрын
Cred ca s mult mai mulți cu u cluj
@Gabriel-xf9ji
@Gabriel-xf9ji 21 күн бұрын
Iubirea pentru fotbal sau o echipa nu consta in cartiere de bogatii sau saraci .. iubirea pentru o echipa Este pura.. nu vreau SA intru in polemica dar doar dumnezeu si cativa conducatorii si arbitri.. cum echipa 2 din cluj a luat atatea trofee....
@bogdanb282
@bogdanb282 21 күн бұрын
E incredibil cum a reușit PSD să spele creierele cartierelor mai bogate din Cluj, CFR e o propaganda a lui Vasile dancu
PARTIDAZO
@doruiulian4768
@doruiulian4768 21 күн бұрын
'tu-ti ceapa mumă-tii de bogat infect ....m00ieeee
@dracowar6
@dracowar6 21 күн бұрын
Comparand meciul asta cu cel al Generatiei de Aur m-am convins ca in Romania nu mai exista Fotbalisti cu F mare, ci doar jucatori de fotbal.
@alinburta5230
@alinburta5230 21 күн бұрын
Cât de slab comentator să fii să zici că ține Craiova în meci cu atâtea minute rămase, amatorism de comentator, chiar și ăștia influențează campionatul.
@GeluTamas-zt4ex
@GeluTamas-zt4ex 21 күн бұрын
Total greșit nu era penalty deoarece atras tare dar era cu spatele și atras tare cum s-a te ferești să fim sinceri !!!!!
@Enthris
@Enthris 21 күн бұрын
Ati ajuns de la rezumate de 12-15 minute sa puneti rezumate de 20+...in curand ne puneti tot meciul.
@David-tl7fm
@David-tl7fm 21 күн бұрын
La un meci de 120+ minute si penalty-uri, cat vrei? 15 secunde? Ai un cap de bostan..
@xbaroyash1597
@xbaroyash1597 21 күн бұрын
si asta e rau ? daca meciul are multe ocazii preferi sa fie excluse ?
@Enthris
@@xbaroyash1597 Nu ar fi nici o problema daca ar fi asa, dar din 20 de minute 7-8 sunt cu bucuria jucatorilor dupa ce inscriu si alte momente irelevante.