Рет қаралды 349
Trasa prowadziła z Gdyni do Świnoujścia (z przejazdem przez Hel). Całość to około 585km w osiem dni (15-22 wrzesień 2023). Trochę błądziłem, no i ostatni dzień to tylko jazda po Świnoujściu, by zdążyć na pociąg :).
Ten kawałek filmu przedstawia drogę z Łeby do Ustki przez bagna w Słowińskim Parku Narodowym (miejsce znane z miejscowości Kluki - bagna trudne, ale w sumie było pięknie).
Większość noclegów spędziłem pod namiotem, ale w połowie września nie wszystkie kempingi były otwarte, więc musiałem alternatyw szukać (we Władysławowie zaplanowany kemping był zamknięty, ale znalazłem inny, Chłapowo jeszcze otwarte, w Łebie to w sumie sam byłem na polu i było świetnie, tak jakoś inaczej niż zwykle, Ustka i Mielno też ok, Pobierowo pod namiotem nie wyszło, ale lokal zastępczy znalazłem tam przedni, a Świnoujście to od razu pod dachem planowałem, bo to była noc, przed powrotem do domu :)). Ogólnie dobrze, bo jakoś specjalnie dużo nie padało :D.
No a kto filmu nie oglądał, to polecam raz jeszcze szlak pieszy czerwony od Rowów do Ustki przejechać (albo na odwrót, jak ktoś jedzie na opak :D). Trzeba się trochę ponad wybrzeże wspiąć, ale widok i piękny, i daleki :).
Rower:
Kellys Soot 50 z 2018 (kilka części już wymienionych, ale jedzie dalej :)).
Film:
Nagrywany kamerką DJI Osmo Action 3 (format 4K i 50kl/s, ale nie wiem czy KZfaq mi to przepuści :D). Montowane w Kdenlive 23.04.01.
Muzyka:
Moje własne kompozycje nagrywane w programie Ardour, stworzone za pomocą dwóch gitar (elektryk i bas) i syntezatorów zrobionych w ZynAddSubFX (moje własne, więc słychać, tak jak słychać :D).
00:00 - 00:14 Wstęp
00:15 - 00:43 Mapa drogi
00:44 - 01:44 Wyjazd z Łeby
01:45 - 02:24 Zamknięty pomost
02:25 - 07:06 Droga do miejscowości Gać
07:07 - 08:06 Zjazd na Torfowisko Wysokie
08:08 - 11:03 Dojazd do bagien
11:04 - 22:05 Przejazd przez bagna
22:06 - 25:25 Szara sakwa
25:26 - 33:15 Kluki i płytami nad jezioro Gardno
33:16 - 35:25 Drogą przez las do Rowów
35:26 - 37:54 Wejście na plażę
37:55 - 39:25 Rowy i zjazd na czerwony szlak
39:26 - 49:43 Pięknym lasem wzdłuż wybrzeża
49:44 - 50:15 Wyjazd w Ustce
50:16 - 51:58 Morze i koniec