SIARKA TARNOBRZEG - KARPATY KROSNO 7:0 (2:0) - FRAGMENTY MECZU I KOMENTARZE TRENERÓW

Рет қаралды 4,672

iTV WISŁA Telewizja Internetowa

10 ай бұрын

III liga grupa IV - sezon 2023/2024 - 4. kolejka
Siarka Tarnobrzeg - Karpaty Krosno 7:0 (2:0)
Bramki: Kamil Orlik 19', Bartosz Sulkowski 42' (k), Marcin Kumorek 54', Kacper Prusiński 70', 82', 86', Dimítris Kalamvókis 90'
Kapitany mecz piłkarzy Siarki Tarnobrzeg. W derbach Podkarpacia gospodarze dali srogą lekcję gry beniaminkowi z Krosna. Goście zaprezentowali się bardzo słabo i byli tylko tłem dla podopiecznych Dariusza Kantora. Karpaty skończyły mecz w "9". Pierwszą czerwoną kartkę sędzia pokazał w 32 minucie , po tym jak Mateusz Hudzik faulował wychodzącego na czystą pozycję zawodnika Siarki. Drugi czerwony kartonik goście obejrzeli w 61 minucie. Ogromną przewagę wykorzystali gospodarze, którzy łatwo strzelali kolejne bramki. Zapraszamy do obejrzenia fragmentów meczu oraz komentarzy trenerów.

Пікірлер: 4
@robertgrazda2056
@robertgrazda2056 10 ай бұрын
Trenerze TAK kibic zadowolony, róbcie postepy dalej....
@lunfardo6255
@lunfardo6255 10 ай бұрын
Pojechali z cyganerią :)
@jagodak6141
@jagodak6141 10 ай бұрын
Łojejku, tak to się dzieci na podwórku ogrywa, najprostsze z możliwych zwody - a ci się przewracają o własne kulasy... Co oni w tym Krośnie zaciąg z pośredniaka zrobili?
@garbiel1
@garbiel1 10 ай бұрын
4:56 tu nie było faulu
BOSAK WYJAŚNIA KŁAMSTWA I ZAMYKA USTA FAKTAMI!
0:50
MECZ SPARINGOWY - SIARKA TARNOBRZEG - RESOVIA RZESZÓW 2:1 (2:0)