𝐌𝐀𝐓𝐂𝐇𝐃𝐀𝐘 | Teplice - Slavia 0:0 | Ať to chytí!

Рет қаралды 11,373

SK Slavia Praha

Күн бұрын

Byť ligový zápas Slavie poprvé od 25. dubna 2021 nenabídl žádnou branku, o zajímavé okamžiky nebyla při nedělním odpoledni v Teplicích nouze. MATCHDAY je pro vás tradičně zmapoval.
Sešívaní přežili na teplických Stínadlech pokutový kop, Aleš Mandous skvěle vychytal Vachouška, sami síť za Grigarem jednou rozvlnili, gól Mojmíra Chytila byl ale zrušen po přezkoumání videa pro ofsajd.
Svěřenci Jindřicha Trpišovského neskórovali poprvé od březnové porážky 0:1 v Českých Budějovicích, v lize odehráli první bezbrankový duel od 25. dubna 2021 a zápasu na Bohemians. Na teplickém stadionu, kam v neděli dorazilo 15 193 fanoušků, to slávistům nelepí, potřetí z posledních čtyř zápasů zde jen remizovali.
Co v novém dílu MATCHDAY uvidíte?
Zástupci obou klubů udělali před vzájemným zápasem radost klientům Domova důchodců v Bystřanech u Teplic. Kromě věcných darů s sebou přinesli šek v hodnotě 50 000 korun, polovinu daroval Nadační fond Slavie.
Vezmeme vás do kabiny na poločasovou přestávku, kde se probírala Mandousova chycená penalta. Lapit ji šlo i bez předchozích detailních informací o střelci.
Zpovídali jsme Danielu Filu, který v severočeském klubu hostuje. Jak se mladému střelci, který v dosavadním průběhu sezony dvakrát skóroval, daří? Jak zvládá dojíždění a jak se aklimatizoval Petr Hronek? A co se s Teplicemi udělal nečekaný konec ve 3. kole MOL Cupu? Dozvíte se.
O utkání promluví exkluzivně pro MATCHDAY Mojmír Chytil, který dlouhých sedm minut žil v domnění, že skóroval. Pak byla jeho trefa zrušena. A v síti neskončila ani jeho hlavička v nastaveném čase.
Slávisti, děkujeme za přízeň, těšíme se na vás ve čtvrtek v Edenu na utkání proti Tiraspolu.

Пікірлер: 13
@kubaprazak
@kubaprazak 10 ай бұрын
Už se ozývají nýmandi co pochybují o Jindrovi... to bych blil!!! Jedeme SKS!!!
@Mrquiksilver52
@Mrquiksilver52 10 ай бұрын
To víš.. česká mentalita. Rychle se zapomíná a jede se pouze 100% úspěch. Jsou to klauni.
@Cervicekk
@Cervicekk 10 ай бұрын
Přesně tuhle sezónu a přípravák jsme z 20 zápasů 1 zápas prohráli ale furt si bude někdo na něco stěžovat
@drazadavid9558
@drazadavid9558 10 ай бұрын
Vždyť se na to nedá dívat.Nepochopim jak může někdo stavět hráče bez formy.A to dělá i Šilhavý.A to fandím Slavii .
@Marvin-jk2jc
@Marvin-jk2jc 10 ай бұрын
Matchday super, hoši, díky! Zápas...nevadí, hoďte za hlavu, jedem dál. 🤍♥️
@leordleord-pt4sc
@leordleord-pt4sc 10 ай бұрын
Hlavně nechte hrát Zafeirise jeho hru a nepředělávejte ho na orientačního běžce od praporku k praporku. On je tam od toho, aby tvořil a řídil hru. Na běhání by tam měli být jiní...
@martintrojan2566
@martintrojan2566 10 ай бұрын
Rozhodně bych více hráčům dál víc prostoru k tomu, aby zkusili to co umí nejlíp. A z toho pak čerpal. Zafeiris je top.