5. zápas štvrťfinále play-off Poprad - Nitra 3:4 (HIGHLIGHTY)

Рет қаралды 21,138

Tipos Extraliga

2 ай бұрын

HK Poprad - HK Nitra 3:4 (3:0, 0:0, 0:4), stav série 2:3
Góly: 1. Coulter (Kukuča, Dmowski), 10. Svedberg (Bjalončík), 18. Coulter (Záborský, Cardwell) - 43. Hrnka (Cotton, Okoličány), 51. Mezei (Cotton), 53. Buček (Gill, Kousa), 58. Buček (Gill, Kousa).
Rozhodovali: Baluška, Goga - Kacej, Gegáň. Strely na bránku: 46:28, vylúčení: 6:4 na 2 min, navyše Bačo (Nitra) na 5+DKZ za vrazenie na mantinel, presilovky: 1:1, oslabenia: 0:0, 3 377 divákov.
Poprad: Belányi - Cardwell, Betker, Brincko, Svedberg, D. Brejčák, J. Brejčák, Turan - Kukuča, Coulter, Dmowski - Bates, Bjalončík, Záborský - Svitana, D. Jendek, Peresunko - Mlynarovič, Suchý, Šotek - Bodnár.
Nitra: Kašík - Cotton, Mezei, Bača, Kousa, Stacha, Vitáloš, Fatul - Bajtek, Gill, Buček - Newell, Bubela, Jackson - Lacka, Čederle, Okoličány - Bačo, Hrnka, T. Pobežal.

Пікірлер: 43
@avilavil3691
@avilavil3691 2 ай бұрын
Kamzíci hop doskákali! Fantazie NITRIČKA!!! Corgoňi v pátek dostanou velikonoční nadílku!!! Pome Toronto NITRA!! Věrný fanda z Vítkovic Avil hurá na Poprad Slovensko čau 🏒😇😇😇
@KuboZNitry_91
@KuboZNitry_91 2 ай бұрын
Tak tomuto neverím. Ja a oco sme kukali a nás išlo rozdriapit od radosti. Dobre ze to chalani dali a takto si to predstavujem doma, čo nejdem lebo ideme na východ. Vyhrali sme si zaslúžený matchball a takto chcem aby sme išli po minimálne semifinále. MY SME NITRA🩵🤍🩵🤍🔥🔥
@romanlacus2720
@romanlacus2720 2 ай бұрын
Dlho som otáľal s komentárom, ale nedá mi to.....včera som to fiasko chcel ešte večer zhodnotiť len jednou vetou a to že: Chlapci, toto vážne nie je play-off hokej a to čo ste predviedli včera bola čistá hanba.....dnes mám už výživnejšiu verziu na jazyku......to že sme úplne jasne videli už od prvého zápasu, že na NT nebude platiť hrať prvých 20 minút a potom celý zápas brániť výsledok je holý fakt. Vidia to fans NT, my, trénerský štáb NT len náš tréner to nevidí. Pýtam sa, na čo sme odpálili projekt Pikes, šetrili si hráčov na toto PO, keď chalani majú 6 striedaní za celý zápas a tretiu tr. len zohrievajú striedačku? Pýtam sa, prečo sme včera za komfortného stavu 3:0 v tretej tretine stiahli hru na 3 útoky a s koncom zápasu ledva ťaháme nohy a NT nás úplne jasne preští v každej hernej situácii??? Keby to bolo v jednom zápase.....toto už bol piaty zápas pán tréner.....čo ste dokázali vymyslieť/zmeniť, aby na konci zápasov Dmowski, Coulter, Cardwell nevyzerali ako zbité psi??? o ohrození bránky sa ani nebavím....3 strely za tretiu tretinu hovoria jasne a včera nám nestačil ani komfortný 3-gólový náskok a my si necháme streliť 4 góly v tretej tretine kde NT mala byť tá čo mala ťahať nohy...veď hrala predkolo na 5 zápasov nie?.....mala by mať menej síl ako my a to jednoznačne....sorry, ale za tieto pos...né dva zápasy viním jednoznačne trénera.....Štvrtý útok v prvej tretine 3 striedania 3x nebezpečne ohrozil bránku NT a tréner im za odmenu dá ice-time 6 min za zápas....gratulujem pán tréner.....postaráte sa pravdepodobne o historické prvenstvo kedy 8. tím vyradí víťaza ZČ. O rozhodcoch sa baviť nejdem, tí nám zápas určite neprehrali a nejdem ani písať o tej zberbe čo zase prišla z Nitri....za tých analfabetov v bomberách sa hanbili aj tí slušní Nitrianski fandovia. Teraz sa ukáže či si postup zaslúžime a vynútime si 7. zápas doma alebo nie...ale z videného vidím, že NT si to zaslúži viac ako my....veriť treba stále, ale popravde ak mám v siedmom zápase doma vidieť toto čo som videl včera, to radšej NT nás doma porazte a ukončite naše trápenie.....takto som si play-off teda nepredstavoval kamzíky.
@dominikladecky5327
@dominikladecky5327 2 ай бұрын
Toto bolo na mňa moc silné chlape. Celé som to s chutí dočítal a není tam žiadná veta, ktorú by som ja osobné vytknul. Veľmi krásny a silný komentár ktorá má hlavne hlavu a pätu. Ja vám držím palce, nech vyhráte ďalší zápas, nech je to lepšie. Veľa šťastia vám prajem. (;
@@dominikladecky5327 Díky moc Domino..cením si to 🤟🤟🤟🤟
Aj keď výkon Nitry cením teraz, musím povedať, škoda Popradu, ste nevyzrety a nevyspelý proti nám. Dúfam, že dnes to dáme, ale chápem vás.
@AnDDyTVSpol
@AnDDyTVSpol 2 ай бұрын
@@KuboZNitry_91 aj ja dúfam že to dáme ale Chápem Poprad. Ale mam pocit že nas podcenili neviem prečo. Ale dnes sa uvidi.
@@KuboZNitry_91 OK ďakujeme
No musím uznať že Poprad hral dobré. Ale v tretej tretine si to sam pokazil čo mi vyhovuje Gratulujem Nitra ešte doma potvrdiť. Pome Nitra 💪💪💪💪.
@michalha824
@michalha824 2 ай бұрын
Prosim vas, upravte si uz ten zvuk v tom intre, je to neprofesionalne a citit z toho amaterizmus
To zas nie, ale postup hej. S michalovcami to uz ruzovo nevidim
@@MrFredy536 hej ale ja som to myslel ironicky, že je väčšia šanca že vyhráme titul než že Mezei dá gól
Dobre si naložil 🔥🔥
Poprad bieda, maximálne prvú tretinu hrajú, dajú 3 góly a konec? Druhá tretina už poľavovali, nappak Nitra nakopla, tretia tretina Poprad bieda a des, Nitra naopak fakt dobré hrali. Takto sa nehrá o postup Poprad... Dojebať to je jednoduché, udržať, to už nie. Mám pocit, že Nitra to vyhrá. :/
@janmate235
@janmate235 2 ай бұрын
Poprad sa stal omylom výtazom základnej skupiny
Súhlasím stim ale za posledný pol rok hral dobre. Ale Nitra keby na začiatku sezóny neprehrala každý zápas a Nakonci tiež bola by prvá a nie v pred kole ale Taktika Nitry Zamkom pustiť Košiciam pustiť každému púšťajú a keď sme mi potrebovali nam nikto hlavne minulý rok sa Zámky na nas vyjeb.ly
@folvarx
@folvarx 2 ай бұрын
Poprad hral základnú časť veľmi dobre až na pár zápasov
@juk7762
@juk7762 2 ай бұрын
Veď o to ide. Nemôžu tam zostať východniari. Preto Nitre vo štvrtom zápase pred koncom darovali rozhodcovia presilovku a včera zas im neodpískali v tretej tretine asi 6 faulov na Poprad. Ale aj tak, zápas 3:0 sa musí udržať. S takým výkonom ako včera v 3. tretine si postup nezaslúžime.
@Mars-nm5cy
@Mars-nm5cy 2 ай бұрын
Čitaš po sebe čo pišeš? Kolko mal PP nepravom presiloviek? :D Nitra bola na trestnej 33minut zatial čo Poprad iba 12, rozhodca vam pomohol aj tak vam to nestacilo na vyhru
@@Mars-nm5cy Súhlasím ešte aj Baluška 33 im pomáhal.
@sajkooo1
@sajkooo1 2 ай бұрын
Do pice takto to dojebat. V nitre vyhrame. Ale nitra to chcela asi viac vyhrat. Od druhej tretiny to bol uplne iny tym.
Asi by nedostali vyplatí tak dali 4 goli.