Іван Гешко: «Багато зірок має зійтись щоб спортсмен реалізував себе»

Рет қаралды 1,748

The power of sport

4 жыл бұрын

Іван Гешко - український спортсмен, заслужений майстер спорту України з легкої атлетики, чемпіон Європи та світу з бігу на 1500 м в приміщенні, учасник Олімпійських ігор в Сіднеї, Афінах (5 місце) та Пекіні (не вийшов на старт через проблеми зі спиною).
Найуспішнішим для нього виявися 2006 рік. Він святкував перемогу на чемпіонаті світу в приміщенні у Москві (Росія) на дистанції 1500 м. Здобув перше місце на дистанції 1500 м та друге місце на дистанції 800 м на Кубку Європи у Малазі (Іспанія). Нагороджений спеціальним призом як найкращий атлет Кубка Європи. Неймовірним фінішним спуртом виграв етап «Golden League» у Парижі на дистанції 1500 м. На чемпіонаті Європи у Ґетеборгу (Швеція) фінішував другим на дистанції 1500 м. На Кубку світу в Афінах (Греція) виборов друге місце на дистанції 1500 м, а у складі збірної Європи став володарем головного трофею. У березні та червні 2006 року визнавався найкращим спортсменом України.
В інтерв’ю для каналу «Сила спорту» Гешко розповів про те, що мотивувало стати професійним спортсменом; чи є біг як наркотик; чи біг найдешевший вид спорту; чому бігати стало модно; наскільки в бігу важлива генетика; які об’єми в тиждень робить досі; чому тренуватись на ґрунті краще; як почати бігати; наскільки шкідливо виходити через місяць тренувань на великі дистанції; яким має бути харчування; як правильно бігти: на носок чи на п’ятку; про рецепт правильного відновлення; скільки треба тренуватись щоб досягнути результату; яку кількість води споживати; типові помилки людей; чому треба починати бігати.
Підписуйтесь на канал kzfaq.info/love/k0B...
Наш Facebook / sylasportu
Наш Instagram / syla_sportu
Facebook Івана Гешка / ivan.heshko
Instagram Івана Гешка / ivanheshko
Допомогти проект:
Monobank 4441 1144 4033 6061
#Гешко #Біг #1500м #Чемпіонатсвітузлегкоїатлетики #ІванГешко #run #Heshko #IvanHeshko #атлет #бігун #Рекомендаціївідчемпіонів