VARAŽDIN vs OSIJEK 2:2 (18. kolo, SuperSport HNL 23/24)

Рет қаралды 20,588

MAXSport

MAXSport

6 ай бұрын

Sažetak utakmice 18. kola SuperSport Hrvatske nogometne lige između Varaždina i Osijeka (2:2).

Пікірлер: 53
@vinkodadic9984
@vinkodadic9984 5 ай бұрын
Zekic je stvarno ljudina!!
@fegasd
@fegasd 5 ай бұрын
Gospodin Zekić, uvijek realan, uvijek pristojan.
@Rm-lc8xy 5 ай бұрын
Škrt prije bi umro nego dao nekom loptu Užas...
@lukenda5
@lukenda5 5 ай бұрын
@@nemaimena4782dva asista nisu uspjela prikrit uzasnu igru, igra grozno cijelu sezonu (ps zasluzan je i za penal)
@kresimirbudisa2956
@kresimirbudisa2956 5 ай бұрын
Kristijane Lovriću, prije 3 godine si rekao, kad te jedan momak pita kad ćeš u Hajduk rekao:"Nema Hajduk novaca za mene i ja ću u jači klub." Vidim
@dominikipsa8258
@dominikipsa8258 5 ай бұрын
Nogometna poslastica za male ekrane, bravo za obje ekipe. Brodiću ostani u Varaždinu,vidi se razlika dok si na terenu.
@Zymusss
@Zymusss 5 ай бұрын
Dinamo ga je već kupio tako da lako moguće da već na zimu
@DanijelKaniski-wu8ng
@DanijelKaniski-wu8ng 5 ай бұрын
Varazdin zatvara utakmicu umjesto da do krajči protivnika..koliko golova već primljeno u sudačkoj nadoknadi..
@DKOS0505
@DKOS0505 5 ай бұрын
Kakav god da je, upisao je 2 asistencije u ovoj tekmi.
@blouh2o744
@blouh2o744 5 ай бұрын
Malenica,vrhunski vratar❤
@petarpetar
@petarpetar 5 ай бұрын
1:29 Zar nije krivo povucena crta? Pa golim okom se vidi da je ovo daleko od zaleđa 3,5 minute je trajala VAR provjera
@Jesus-rp7cb 5 ай бұрын
Varaždin prvaci gubljenja prednosti... likovi imali posjed, bili daleko bolji u drugom poluvremenu i onda izvadili sve poštene napadače i počeli se braniti. kada će više naučiti...
@MundoSportiva
@MundoSportiva 5 ай бұрын
Da nije Malenice Osijek bi bio 8. a ne 5.
@workday510
@workday510 5 ай бұрын
Zahuktala se borba za naslov, bit ce tu svega poslje zime! Kladare će jedino lovu uzet
@Jaskeee104 5 ай бұрын
Bice gusto u borbi za europu na 4 mjestu. U opciju ulaze loksi,gorica,osijek,varazdin pa cak i istra bi mogla nes napraviti ali nije to to ko prosle sezone
@gsw8797
@gsw8797 5 ай бұрын
Po ko zna koji puta povlačenje nakon vodstva i prosuti bodovi u posljednjim minutama utakmice. Dokle više dragi moj Varaždine? Zar ne vidite da ne prolazi taktika? Ugasio sam tv u 85oj minuti i nadao se da neće ponoviti istu grešku ko i uvijek, ali ne.. Nažalost pomalo je frustrirajuće.😔
@danmustapic
@danmustapic 5 ай бұрын
Sta se desilio sa LOVRICOM....ja mislio lani da ga Hajduk uzme...fala bogu da nije!!
@deniskocijancic3640
@deniskocijancic3640 5 ай бұрын
Snimka vara u p.m.bas se vidi....
@petarpetar
Jel samo ja mislim da se golim okom vidi da nije zaleđe? Nis mi nije jasno 😂
@Rm-lc8xy
Ali svi Treneri Osijeka forsiraju jednog napadaća..Zekicu pa stavi bar 2 ili 3 napadaca gdje su ti MUDA..🤔🤔🤔
@petarpetar
Pa imaš dva napadačka krila, Miereza i ofenzivnog veznog/polušpicu Caktaša Već duže vrijeme u nogometu nemaš 4-4-2 gdje su bila vezna krila, a ne napadačka Ovo je najofenzivnije što današnji nogomet nudi
@Rm-lc8xy
@@petarpetar Igra 4,5,1.. s 2 krila umjesto s dvije polu špice i napadaćem.. Moderni nogomet se igra što Osijek i kadar ima za 4,3,3...
@vlajster
@vlajster 5 ай бұрын
Kojeg? Fućak se tek oporavlja od teške ozljede
@Rm-lc8xy
@@vlajster Pa Mierez,Caktaš,Lovrić je polušpica a ne krilo ,Matković,Bukvić je isto polušpica a igra krilo.. Ok Fućak je ozljeđen..
@petarpetar
Ma Osijek igra 4-3-3 4-3-3 i 4-5-1 su ti prakticki iste postave Nije bitno kako oni to nacrtaju
@josipkutlesa3541
@josipkutlesa3541 4 ай бұрын
STRIJELCI : VARAŽDIN : 1. Igor POSTONJSKI 🇭🇷 ⚽️ 2. Marin PILJ 🇭🇷 ⚽️ OSIJEK : 1. Ramon MIEREZ ( Argentina 🇦🇷 ) ⚽️ 2. Slavko BRALIĆ 🇭🇷 ⚽️ GLEDATELJA : 1 203
@msrdanov1 5 ай бұрын
Lovricu probaj jos jace napucat… igrac za max 2. Hrvatsku ligu .. ne mogu ga vidit ocima uzas
@maki2210970
@maki2210970 5 ай бұрын
asistirao za oba gola danas a to sto ga ti ne mozes vidjeti ocima to je tvoj problem! Pojma ti nemas o nogometu.
@vlajster
Osijek BAŠ mora u rekonstrukciju i to pametnu,katastrofa šta su neki "funkcioneri" napravili od kluba
@MrDenz 5 ай бұрын
Kakve ekipe imate u Hrvatskoj, kakve golmane, auuuh... Podize se ovo na jedan nevidjeni nivo, rezultati ce doci u Evropi vec od sledece sezone.
@box_zero 5 ай бұрын
Ja mislio, barokni grad, koji sam uvijek poštovao, kulturan a ono neviđena količina seljačina na tribinama. Kakvo razočaranje.
@dinkokorenic5327
@dinkokorenic5327 5 ай бұрын
@osijekklapse, jel to misliš na one seljačine koji su palili bengalke, pa utjecale na produžetak. Zbog takvih ja ne bih kaznio samo klub novačno nego im ne bih zbog takvih situacija produžio utakmicu ako je produžetak u njihovu korist. Osim toga prekid vam je dobro došao da se saberete jer ste bili grogi na konpcima. O povučenom crti kod zaleđa ne ću ni raspravljati i mala djeca u 4 raz.bi je bolje povukla, skoro 4 min. im je trebalo da je uštimaju i još su to loše izveli. Budite presretni sa bodom kojeg niste zaslužili. U Osijeku smo bili zakinuti kod onog gola od odbijanca, kada je isto namješteno zaleđe. Sada si našao kmečati o publici, počinji od svog praga. Lp, lega