The youth national team of Ukraine jumped over the head - we showed a great game and, despite the failure, we are going to the Olympics! Here’s what you need to know about UEFA U-21: the main stars, discoveries and highlights of this year’s championship.

Які команди на U21 вам сподобались найбільше? Вже побачили на полі майбутніх зірок? 🤩
@everisestudio9163 9 ай бұрын
Збірні України та Іспанії. Якщо чесно то хвилюють лише наші майбутні потенціальні зірки.
@user-eg9wy1lf8e
@user-eg9wy1lf8e 9 ай бұрын
Сподобалась,звісно-Україна з Ротанєм,коли він на одному стільці,то все посилам.Ще,супер при супер Англія-чемпіон2023-не пропустила на Євро,жодного голу,клас зіграв воротар Трафорд
Вся англійська збірна,супер зіграла,всі 6 матчів і в групі,і аж до фіналу,і навіть,🇪🇦🇪🇦🇪🇦🇪🇦🇪🇦 нічого не зуміла з ними зробити,навіть Пеналь не зуміли забили у доданий час до кінця матчу.Супер здивував Ізраїль,що теж,як ми 🇺🇦🇺🇦🇺🇦,дійшли до півфіналу. Ну і грузини,які набрали в групі 5 очок,і потім лише по пенальті програли,цим сенсаційним ізраїльтянчикам.Німці,бельгійці,хорвати,італійці-супер невдахи.І ще,Швейцарія,в групі могла програти французам і 0:10,але Норвегія перемігши Горе-італійців,допомогли 🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭зайняти в гр.2 місце і по додатковим показникам серед трьох команд вилізти з своєї групи...
@solyajr
@solyajr 9 ай бұрын
Так як Іспанія грала проти нас у півфіналі, це майже еталон командної роботи. Чорти іспанські)
@rostislavrebryk7551
@rostislavrebryk7551 9 ай бұрын
😊0😊😊
@DenysMatviienko
@DenysMatviienko 9 ай бұрын
Мудрик стовідсотково дуже перспективний, я думаю він себе ще покаже у Челсі!
Згоден.
Ставлю лайк ще до перегляду відео.
@solyajr
Дякую за шикарний відос. Реально отримав кайф від якісної роботи. Наші на євро порадували, навіть поразка від іспанців не затьмарила наш чудовий виступ.
@footballdays_news 9 ай бұрын
У нас так завжди, видаємо топовий перший матч в плей-офф, а потім розгромно програємо дуже сильному супернику (ЧС 2006 двічі, ЧЕ 2020, і от зараз). Трошки не вистачає фізики та емоцій щоб відновитися до цих матчів, ну і плюс коротка лава запасних
@user-eh7of1cx8o
@user-eh7of1cx8o 9 ай бұрын
Мудрик топ,Красава.
СУПЕРОВИЙ РОЛИК ПРО Ю21🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦👍👍👍👍👍....ЗІГРАЛИ СУПЕРОВО,ІСПАНЦІ В ГРУПІ ЛИШЕ НАМ ВІДІГРАЛИСЬ.ДРУГЕ МІСЦЕ,ЛИШЕ,ЩО НА ОДИН ГОЛ МЕНШЕ ЗАБИЛИ ЧИМ🇪🇦🇪🇦🇪🇦🇪🇦.ДАЛІ,ПЕРЕГРАЛИ 🇨🇵🇨🇵🇨🇵3:1,І ВИКИНУЛИ ЇХ З ЄВРО.ЗУМІЛИ,ПОТРАПИТИ НА ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ2024.ТО СУПЕР КРУТО.І ТАК,ЯК ГРАЛИ З 🇨🇵🇨🇵🇨🇵ЛИШК ЗА ТРИ ДНІ ДО ГРИ З 🇪🇦🇪🇦🇪🇦🇪🇦🇪🇦🇪🇦,НЕ ВСТИГЛИ ВІДНОВИТИСЯ,І НА ДВА ТАЙМИ ГРАВЦІВ НЕ ХВАТИЛО(1ТАЙМ1:2) БІЛЬШ МЕНШ ПРИСТОЙНО.А 2 ТАЙМ СТАЛО 1:5-ПОГАНО,АЛЕ ПРОГРАЛИ 🇪🇦🇪🇦🇪🇦🇪🇦🇪🇦,А НЕ ЯКІМОСЬ ТАМ НАПРИКЛАД КІПР,МАЛЬТА, ЛЮКСЕМБУРГ,ГІБРАЛТАР ЧИ ЛІХТЕЙШТЕЙН.....СУПЕР,ДЯКУЮ,ЗА ТАКУ КЛАСНУ ПЕРЕДАЧУ.ПОСТІЙНО,КЛАСНІ ВІДОСИКО.ВИ,ДУЖЕ ЯКІСНО СЛІДКУЄТЕ,ЧИМ ГЛЯДАЧА ВРАЗИТИ.РЕСПЕКТ,ВСЕ ЦІКАВО!!!🇺🇦🇺🇦🇺🇦👍👍👍