@alvilagibaro8355 14 сағат бұрын
A Realnak sokkal több helyzete is volt ennél mint amit itt megmutattak.
@TomtattoJunior
@TomtattoJunior 17 сағат бұрын
Bár távoli és kicsit erőszakolt a hasonlat, de Szoboszlait ugyanaz teszi tönkre, ami Messit is padlóra vitte 2014 után. Amikor (a belőle pénzt csináló maffia nyomására) előre megkapta a vb legjobb játékosa címet, aztán felsült a németek elleni döntőben. Azóta nem volt egyetlen jó meccse sem a valódi megméretéseken. (A katalán ligát hagyjuk.) Egyszer még betolták győztesnek a Barcával a BL-ben, de utána kudarc kudarc hátán, BL, 2018-as vb, Copa America. Messi ugyanis belül tudta, hogy nem a világ legjobbja, nem félisten, és ez lelkileg megnyomorította. Pánikrohamokat kapott a legfontosabb mérkőzések előtt, még hányt is a pályán. Végül a francia bohócliga lett a végállomás, gólkirályság és BL-döntő nélkül, de közben elfogadta az érdemtelen egyéni díjakat. A munkáltatója, a katari emírség és a FIFA rendezett neki egy vb-t, hogy 35 és fél évesen végre nyerjen valamit, de arról mindenki tudja, hogy szemérmetlen csalás volt. Szoboszlainak nem rendeznek, mert messze van Messi képességeitől.
@leventekovacs8708
@leventekovacs8708 17 сағат бұрын
Először is gratulálok a Real Madridnak, hiszen az egész szezont leszámítva megérdemelte ezt a győzelmet. Viszont tegyük a kezünket a szívünkre és ismerjük el, hogy ha csak ezt az egy meccset nézük, annyira nem érdemelte meg. Ilyet még nem igen láttam, hogy a Real a félidőben 0.08 várható gól szerzési esélyt produkál. Most mondják a nagy Real ultrák, hogy a 65. perctől többet támadt a Real, és ezért érdemelte meg a győzelmet. Ahogy a focit is gólra játszák, úgy egy meccset sem attól a perctől kell értékelni, hogy a kedvenc csapatod el kezd végre játszani! Az egész meccset nézve, valóban a Dortmund érdemelte volna ezt meg. Ha van egy dolog amiben tényleg jobb volt a Real, az a helyzet kihasználás. A Dortmundnak ki kellet volna használnia a helyzeteit az első 65. percben, és akkor megnyerhette volna ezt a meccset. Sajnos azonban nem volt szerencséjük. Ne írjátok le ennyire a Dortmundot, hisz ők is jól játszottak, és ha csak ezt a meccset nézük, meg is érdemelték volna ezt a győzelmet, csak úgy mint a Real az egész idény alapján. Nem akarom le írni a Realt sem, mielőtt ezt megkapnám az ultráktól, csak szörnyen sajnáltam a Dortmundot a végén, főként azért mert semmi nem jött nekik össze, és tényleg ilyen érdemtelenül kaptak ki.
@J.Marcell-tp8eu
@J.Marcell-tp8eu 11 сағат бұрын
Én személyszerint Reálos vagyok, de igazat adok neked. A Dortmund megnyerhette volna ezt a döntőt,de mindíg ottvan a volna a de és a ha.
@leventekovacs8708 11 сағат бұрын
@@J.Marcell-tp8eu Szia. Kösszi hogy egyet értesz velem. Nem vagyok Dortmundos, sőt igazából egy csapathoz sem húz a szívem(Na jó a magyar válogatothoz azért igen). Én mindig annak szurkolok, aki a játéka alapján, szerintem jobban megérdemli. Én itt nem a Realt akartam leszólni, csak miután láttam hogy Dortmund mekkorát küzdött, rossz érzésel töltött el a magyar Real szurkolók kommentjei, akik szerint csak azt 35. percet kell nézni, és a többit nem is kell értékelni. Olyan mintha kikapcsolták volna tvt, és akkor kapcsolták volna be, mikor már az a műsor ment, ami már tetszett nekik, az ami előtte történt, az nem is érdekelte őket. Persze megint kifejezem, hogy nem akarok bele állni a Realba. Nem az a bajom hogy győztek, sokkal inkább hogy hogyan, milyen játékkal. Csak ennyi.
@gaborcsordas
@gaborcsordas 8 сағат бұрын
@@leventekovacs8708 nem értékelni kell, hanem a gólokat kell megszámolni. Nagyon alap betegség ez a foci drukkereknél, hogy azt hiszik hogy az számít, mi mehetett volna be, meg hogy milyen volt a játék képe. Meg hogy ki "érdemelte volna".. Nincs ilyen hogy érdemelni, meg kell nyerni a meccset, de ez minden másra is igaz az életben. Nincs tanár bácsi aki jegyeket oszt, aki értékel.
@user-fm1uy2pu5c
@user-fm1uy2pu5c 17 сағат бұрын
Szégyen gyalázat ami a Real Madridbol lett, én azóta nem nézek focit amióta Ronaldo el ment Madridbol. Azóta teljesen tönkre tették ezt a csapatot, folyamatosan csak bénáznak bárkitől kikaphatnak, mindig csak mű játékot játszanak és teljesen el négeresedett az egész csapat. Csak az olcsó játékosokkal próbálják valahogy fent tartani minimálisan a csapatot hogy valami legyen eközben szét rabolják ahogy tudják
Súlyos beteg ember vagy,és egyben egy rasszista patkány is.Sokkal erősebb a Madrid mióta Ronaldo nincs ott,ez a bárkitől kikaphatnak duma meg annyira alaptalan,mikor az egész szezonban csak egyszer kaptak ki,ez ont azt jelenti,hogy nem lehet őket megverni.
Bárkitől kikaphatnak? Ember! Veretlenül nyerte meg a Reál Madrid a BL sorozatot.
@user-fm1uy2pu5c 11 сағат бұрын
@@J.Marcell-tp8eu most igen. De eddig nagyon el voltak korcsosulva, az utóbbi meg nem is olyan régen úgy ki volt rabolva a csapat hogy Mbappét is csak úgy tudnák megvenni ha el adnának valakit, épp ideje nyerni nekik
@@user-fm1uy2pu5c Te ennyire tisztában vagy a Reál Madrid anyagi helyzetével?
@zsoltbalog2493 22 сағат бұрын
Két nagy klasszison nőttem fel. Nagy Lacin és Görbicz Anitán! De elég megnézni a 2000-es évekbeli magyar csapatott tele-tele klasszisokkal. Ma már csak elvétve találsz 1-2 magyart mind a Győrbe mind a Veszprémbe. :/
@nstar_tamas
@nstar_tamas 22 сағат бұрын
Dortmund szurkolokent gratulalok a Madridnak. Csak ez a Vinicius egy patkany
@gergelyosz7828
@gergelyosz7828 23 сағат бұрын
könyörgöm ne jelentsük már ki, hogy vége a meccsnek a 83. percben aztán majdnem kurva nagy comeback lett, nézhetetlen volt emiatt az utolsó 10 perc, hogy a real győzelmét kellett hallgatnia mindenkinek az m4-en
@laneonto7100
@laneonto7100 23 сағат бұрын
Ez tényleg rohadt idegesítű volt. Ki tudja ha Füllkrug gólja érvényes
@robindavidtoth3455
@robindavidtoth3455 23 сағат бұрын
"majdnem kurva nagy comeback lett? Ez melyik meccsen volt?...
@@robindavidtoth3455 Nem az, hogy kurva nagy comeback lett, de akkor is egy kommentárnak az a dolga, hogy még az utolsó 10 percben is odategye magát. Rohadtul lelombozó volt az utolsó 10-15 perc.
@liltomcsi4104
@liltomcsi4104 20 сағат бұрын
Nem sajnos látszott hogy les volt de igen a Dortmund meg érdemelte volna és szerintem Vini nek azon nyomba pirosat kellet volna adnia a bírónak mikor Kobelre rá csúszott.​@@laneonto7100
@armintb
@armintb 18 сағат бұрын
Nem csúszott rá kobel odasétált és feldobta magát mint egy szoksásos Német patkány​@@liltomcsi4104
@user-ft7xb2ix3b
@user-ft7xb2ix3b 23 сағат бұрын
Ancelotti az első félidőket átmozgatásos edzésnek tekinti. Aki nézi a real meccseit, láthatja. A bajnokságban is, sokkal gyengébb csapatok ellen kerulnek hátrányba, majd a második félidőben az ellenfeleknek momentumai sem nagyon vannak. Pont mint ezen a mérkőzésen. A dortmund 45 perc alatt elhúzhatott volna, ...az ne legyen már a madrid hibája, hogy nem rugdossák be a ziccereket az ellenfelek!
@jocakenyeres5298
@jocakenyeres5298 22 сағат бұрын
Igen, a villareal elleni mérkőzés is jó példa erre...
@helengrofo2070
@helengrofo2070 Күн бұрын
Milliószor jobb volt mint a tavalyi döntő.. itt lehetett érezni hogy a Dortmund egy ideig uralta a meccset, és lehetett azt hinni hogy a bvb megnyeri a döntőt.. de végül jött a papírforma és nyert a Reál Madrid
@user-cg7tn6il2e
@user-cg7tn6il2e Күн бұрын
Mekkora csalás megint
Mire gondolsz? Mesèlj madár
@user-cg7tn6il2e 23 сағат бұрын
Vinicius mit csinált kobellel? Egyből piros. Mendy mozdulata 100%-os tizi
Ezeket ugye csak viccből írtad? Ajánlok figyelmedbe egy Chelsea -Barcelona meccset úgy 2008 tajèkáról. Vagy egy spanyolország- dèl Korea válogatt meccset a 2002-es vb-ről. Nèzd meg, akkor rájössz mi a csalás, ès hogy most milyen h.lye vagy az alapján amit írtál...
@user-cg7tn6il2e 22 сағат бұрын
Engem te ne nevezz hülyének. Csak képtelen vagy elfogadni az igazságot. Látszik hogy egy igazi real Madrid fan vagy. És jóból mondom, de majd rájössz milyen korrupt ez a klub
Egyébként pedig nem mondtam hogy más csapat meccsei nem voltak elcsalva.
@gaborkiss2060
@gaborkiss2060 Күн бұрын
Undorító volt ez a pali…. Nagyon érződött, hogy melyik csapatnak szurkol….
@armintb
@armintb 17 сағат бұрын
Ja a Dromundnak😅
@zsolti9806
@zsolti9806 Күн бұрын
Csináljatok már normális összefoglalókat ha már ennyi közvagyon van ebbe a szarba.
@gabrielderdak6632
@gabrielderdak6632 Күн бұрын
2010 előtt is ennyi "közvagyon" volt benne. De akkor még a 100 éves lerobbant tőzsdepalotában voltak, mert a pénz ment a maffiás Gyárfásnak a NapTV-s pénzmosodájába. Akkor még semmilyen összefoglaló nem készült youtube-ra sem.
@KoczekaZolee
@KoczekaZolee 21 сағат бұрын
@@gabrielderdak6632 Így van. Egyre több a fiatal akinek fogalma sincs milyen mélységekből alakult a mostani állapot ami már eleve egy nagy eredmény.
@r.s.9861
@r.s.9861 Күн бұрын
Ezt nem a Real nyerte meg, hanem a Dortmund vesztette el...
@hunorsuto4683
@hunorsuto4683 23 сағат бұрын
Ez nem igaz mert lehet hogy a Dortmundnak voltak helyzetei a 65 percig de a abban a maradék 35 percben a real gyakorlatilag annyit támadott mint a Dortmund és ők ki is tudták használni a lehetőségeiket
@J.Marcell-tp8eu 23 сағат бұрын
Persze, valamelyik csapatnak veszteni kell, de a világ legjobb csapata nyerte meg méghozzá veretlenül jutott el idáig.
@csabaponi7656
@csabaponi7656 23 сағат бұрын
Sírjál csak. De a focit még mindig gólra játsszák.
Valoszinu😂😂😂😂
@lil_dretta
@lil_dretta Күн бұрын
Nyilvan CSAK szerencsebol nyert a real.....
@TomtattoJunior Күн бұрын
BL győzelem, azt jelentii a Real Madrid világ legjobb klubcsapata- Ki nyeri az Aranylabdát ? Ha van csalás, akkor megint egy argentin törpe Ha nincs csalás, akkor Vinicius.
@peterfancsek9335 22 сағат бұрын
Vinicius kibaszottul de hangsulyosan kurvara nem erdemli meg. Csavo atcselezhet valakin persze, de utanna 10 bol 9es felszer elbassza. Es aztan megy sirni hogy utaljak mert rasszistak, fura, a rudigert vagy a camavingat nem hatelik. Es arrol meg ne beszeljunk hogy megvasaroltak maguknak a realek az egesz bl kampanyt. Megint.
@wezcon
@wezcon 21 сағат бұрын
Az argentín törpe alatt a világ legjobb játékosára utalsz. A Vinicius által pedig egy provokátor, bőgőmasina csimpánzra.
@just-Boldi
@just-Boldi 19 сағат бұрын
​@@wezconszámból vetted ki a szót
..most meg egyre nagyobbak az elvárásaink.". Csak az egysejtűeknek nagyok az elvárásaik ezzel a szedett-vedett multikulti válogatottal szemben. Már négy éve sem volt egy győzelmük sem és azóta csak gyengültek.
Vegyük Szoboszlai Dominikot, ő nem dől hátra, nem elégszik meg a teljesítményével...". Hagyjuk már. Többeknek feltűnt (írták itt is sokan) hogy mikor becserélték a mostanában megszokott pár percére a Farkasok ellen, vigyorogva ment fel a pályára. Szégyen volt. Vigyorog miután egy egyébként rendkívül tehetséges 21 éves játékos kiszorította a csapatból. Mintha ez olyan vicces lenne. Mikor meg olvastam hogy Kloppi 6 hónapig Slot tanácsadója lesz hát elgondolkodtam. Milyen tanácsot fog az Kloppi adni aki azt nyilatkozta hogy legnagyobb hibája az volt hogy Szoboszlait játszatta Elliott helyett? Azt mikor erre rájött padra is tette a megasztárt, és ezek után aligha fogja azt tanácsolni Slotnak hogy Szoboszlait játszassa...
@sanyeszboss Күн бұрын
Ez a mérkőzés ismét bizonyította, hogy a futball tele van meglepetésekkel és fordulatokkal. Bár a Borussia Dortmundnak voltak helyzetei, végül a Real Madrid ragyogott fel a Bajnokok Ligája dicsőségében. Ez a győzelem nem csupán egy újabb trófea a madridiak számára, hanem egy kifejezése a kitartásnak, az elszántságnak és a csapatmunkának. Gratulálok a Real Madridnak ehhez a lenyűgöző sikerhez, és hálás vagyok a Borussia Dortmundnak az izgalmas mérkőzésért. Ez a futball szépsége: soha nem tudhatod előre, mi fog történni a pályán. Hala Madrid! ⚽️🏆👑
👍👏👏👏🍾🥂Igaz értelmes meglátás a tiéd.
@n.f.92
@n.f.92 Күн бұрын
Hagyjuk ezeket a közhelyeket. Ha van igazság, akkor már a Lipcse ellen ki kellett volna zúgnia a Madridnak, a City elleni visszavágón meg konkrétan túlélésre játszottak. Egyedül a Bayern ellen volt tényleg meggyőzőbb a Madrid. Az alapvetően gyengébb és lesajnált Dortmund is a meccs nagyrészében oktatta ma a Madridot. Nem az első hasonló jellegű semmiből jövő győzelmük, remélem a sors egyszer visszaadja ezeket a másik irányba.
@domika555chanel5
@domika555chanel5 Күн бұрын
​@@n.f.92mitől lett neked jobb hogy ilyeneket böfögsz ide? Semmi nem változik tőle tipikus magyar mentalitás ahelyett hogy csendben elismernéd ha nem is tetszik helyette próbálod megmagyarázni a tényeket. Ha kikellett volna esniük kiestek volna. Ha ból te se születtél volna meg. További szép estét 🎉🎉
@szoboszlaigetltek
@szoboszlaigetltek 22 сағат бұрын
nincs igazsag
@user-ju5hm3ho7b
@user-ju5hm3ho7b 22 сағат бұрын
@@n.f.92 "remélem a sors egyszer visszaadja ezeket a másik irányba." - majd a Paks ellen 2 év múlva a Puskásban a döntőben.
@balinttorok7025
@balinttorok7025 Күн бұрын
Nyert a Reál? Ohh.... milyen meglepő.
@DaniKlauzer
@DaniKlauzer Күн бұрын
Ott vaaaaaan 15. Alkalommal❤❤❤!! 2. Félidőben teljesen megérdemeltük a győzelemet és egy fél óra játék elég volt a Realnak h szerezzenek 2 gólt!! Ez van hogyha a Real eltud jutni az ellenfél kapujáig nem is egyszer!! Ugyanúgy a Dortmundnak is volt egy félideje mint a Realnak , és nekik is lehetett volna akár 2 lőtt góljuk is de nem jött össze (szerencsére). Megvolt mind a 2 csapatnak a 45 perc és a lehetőség a győzelemre! De ezt a Real húzta be hála istennek azért mert jobb csapat (volt itt is), és ennyi ezen nincs mit vitatni!! És nagyon remélem hogy minimum ezt a szintet tartani fogják az elkövetkező években ,de biztos vagyok benne hogy tartják sőt még szerintem jobbak is lesznek !! Hala Madrid ⚪⚪
@klicsko142
@klicsko142 Күн бұрын
Igen. Egy profi csapat mint a Reál Madrid tudja azt mikor kell megnyerni egy mérkőzést. Ma ezt be is tudta bizonyítani. A világ legnagyobbja nyerte meg ma 2024 Június 01. én a tízen ötödik alkalommal a BL kupát.
@n.f.92
@imrejuhasz7654
@imrejuhasz7654 Күн бұрын
@@n.f.92ha kicsit is ismernéd a les szabályt, akkor tudnád, h közvetlen mielőtt Šeško gólt lőtt az egyik csapattársa hátulról meglökte Lunint, ami lesnek számít, ugyanis a szabály szerint nemcsak labdával, hanem labda nélkül sem avatkozhatsz be a játékba a védők mögött, szép gól volt, gyönyörű, csak épp csapattársa fenti cselekedetével les helyzetbe került, nyugodtan olvass utana
Ancelotti nélkül 😂
@klicsko142
@klicsko142 21 сағат бұрын
DaniKlauzer. 👍🍾🍾🥂
@excalibur1990hun
@excalibur1990hun Күн бұрын
dortmund igazi lúzer csapat, mint az arsenal. sosem nyernek kb semmit, és ez így is fog maradni :D
@Qrexx1
@Qrexx1 22 сағат бұрын
Ahogy a kommentátor mondta a meccs után, a Dortmund nem arra épít hogy sztárokat vesz, hanem felfedez, fepnevel, drágán elad, ami szimpatikus, csak a szimpatikus csapatok ritkán nyernek