"Курча Ціпа" огляд
16:02
Пікірлер
@limtbk
@limtbk 10 сағат бұрын
Мабуть автор має рацію, потрібно вчасно зупинитись, або не звертати уваги що скажуть люди. Інший приклад - Дзе Хісаіші - композитор, що написав музику до мультфільмів Міядзакі. Вся його музика до фільмів та мультфільмів мені подобається, дуже добре запамʼятовується та має свій стиль. Але от останні роки маестро написав дві симфонії. Вони теж мають стиль Хісаіші, але виглядають якимись безідейнми - тому що не містять єдиної теми, головної мелодії яку можна наспівувати. Тому вони важко запамʼятовуються і не так добре сприймаються. Хоча сам Маестро про це каже що хотів записати звуки природи, де немає головної теми. Мабуть це в нього і вийшло, але то вже виходить музика не для всіх.
@delilahcf
@delilahcf 12 сағат бұрын
Сподіваюсь, що це ваш останній ролик і взагалі остання робота.
@Vitaly_Tel
@Vitaly_Tel 11 сағат бұрын
@@delilahcf навіть не сподівайтесь. Я буду робити ще і ще поки можу
@OlegBagriy-jl1jj
@OlegBagriy-jl1jj 7 сағат бұрын
Дуже Вас підтримую!!! 👍 Також не хочеться більше подібного негативного контенту від псевдо-експертів.
@Vitaly_Tel
@Vitaly_Tel 7 сағат бұрын
@@OlegBagriy-jl1jj підтримую, але я навіть не псевдо-єксперт.
@stimulus9080
@stimulus9080 2 күн бұрын
5:51 я думаю що це не сюжетна дира бо можна припустити що одні батьки учили своїх дітей як писати а другі ні
@maksimka8855
@maksimka8855 3 күн бұрын
Хотів , міг і зробив. Митець не париться над тим , "що подумають люди". Візьміть будь який твір , який особисто ви вважаєте шедевром , та пошукайте відгуки на нього. Знайдете там всяке. І особливо дратувати буде оцінка від людей поверхневих та примітивних. Тому дякуєму цьому жорстокому діду за працю і чекаємо на те , що зійдуть нові зорі на небі анімації )))
@user-qs1zc2mp9p
@user-qs1zc2mp9p 4 күн бұрын
Гарний огляд, невеличкий, але гарний. Розуміємо, що неможливо розбиратися в усьому, але музика у Ковбої Бібопі справді неймовірна. Як на мене ще з того моменту де Спайки зустрів жабу на сходах було зрозуміло, що він помре піднявшись по сходах. Піднявшись по своєму розумінні життя, зрозумівши, що для нього важливо і найголовніше сенс його існування. Дякую за гарний контент❤️
@TheEkvilibrium
@TheEkvilibrium 5 күн бұрын
Треба попереджати що у відео будуть спойлери!!
@alexshleychenko78
@alexshleychenko78 5 күн бұрын
в суботу "захист навколишньої середи" трохи дивно звучить
@Barlog2012
@Barlog2012 6 күн бұрын
Ну хотіла людина ще щось зробити у житті, а не сидіти без справи. Фанатам ще трохи його творчості. Хай нічого нового, але ж в приємні моменти минулого теж інколи хочеться повертатись.
@obranuu802
@obranuu802 8 күн бұрын
ще рано для розуміння!
@OlegBagriy-jl1jj
@OlegBagriy-jl1jj 9 күн бұрын
Розумію Ваше розчарування, оскільки фільм доволі складний для сприйняття. І він точно не для молодої аудиторії. Особисто для мене кожна мить перегляду цього фільму була безцінною. І я передивився його тричі і хочеться передивлятись знову. Я, дорослий мужик, не здатен був стримати сльози при перегляді. Цей фільм подіяв на мене настільки ж сильно, як і інші роботи студії Ghibli. І викликав настільки ж сильні почуття в моїй душі. Наступні декілька днів після перегляду я ходив під неймовірним враженням від фільму і передивився його ще двічі. Це фільм глибоко духовний. Це фільм про емпатію і про зцілення важких емоційних травм. І звичайно його зможуть оцінити ті люди, яким ця тема близька, і лише люди емпатичні. Для мене фільм перевершив усі мої очікування. І не розумію чому українська аудиторія так погано його сприйняла, в порівнянні з рештою світу. Це мабуть щось говорить про українців. Нажаль. Цікаво як особисто Ви сприймете цей фільм через 10, 15, 20 років, якщо переглянете його тоді знову.
@user-mt8rt4sp6z
@user-mt8rt4sp6z 9 күн бұрын
Почала дивитись. Стало цікаво хто ж ця Нацуке. Думала що сестра покійної матері головного героя. Почитала в інтернеті. Я ні як не очікувала, що вона нова ще і дружина батька головного героя. Я просто розридалася. В тебе жінка померла на війні, а ти вже через рік одружуєшся і трахаешся з її сестрою?! Блять в мене немає слів.. Ридала пів години. І ще Нацуке така: "відчуваєш що в моєму животі твій братик чи сестричка?" Бляяяяять😭😭😭
@VadimRudenko
@VadimRudenko 10 күн бұрын
Дуже сподобався ваш канал. Дякую за якісний контент українською!
@user-zi7ql6mu2f
@user-zi7ql6mu2f 10 күн бұрын
почитала коментарі.... може трохи не по темі, але все ж.. ВЧІТЬ МОВУ. Я не розумію звідки стільки безграмотних?..
@casioholik
@casioholik 10 күн бұрын
Я обожнюю Міядзакі, тому мені не хотілося з вами погоджуватися, але , нажаль, ви праві, останнє його робота получилась невдалою
@yaroslavkutrovskyi6025
@yaroslavkutrovskyi6025 10 күн бұрын
поки ти живеш ти мусиш творити ось і все, ти не можеш зупинитись
@sergiysereda2298
@sergiysereda2298 10 күн бұрын
Автор ролику питає - навіщо Міядзакі робив цю анімаційну стрічку і сам же дає відповідь - я роблю цей ролик для себе. От так само і Міядзакі - він ні в кого не забув спитати, чи робити йому мульфільм. Він зробив його для себе і все, бо він теж автор. Хоча більше - митець. А митці часто через творчість роблять самовираження, хоч тобі п'ять років, хоч сто. Тому даний ролик я дивитись не буду, адже на самому початку все ясно)
@Mongwotb
@Mongwotb 10 күн бұрын
Згоден сюжет виглядає досить скомпканим, інші історії автора були побудовані немов живі, справжні. Історія про чаплю, дивились з родиною і знаєте що? До кінця додивився тільки я, дружина вже заснула) . Як пишуть в коментарях, багато зайвого, є що вирізати, так само головний герой більше бісить 😅
@mrs_master7727
@mrs_master7727 10 күн бұрын
Показали кпдри з "Красуня і Дракон" і тільки шо зрозуміла, шо реальний світ в цьому аніме намальований більш приглушеним і простим стилем, напротивагу цифровому (маленький офтоп щодо рефлексії на актуальні теми у авторів)
@PetroYajevski
@PetroYajevski 10 күн бұрын
Нарешті не будуть порівнювати аніме з мультиками від Міядзакі
@DANKARPENKO
@DANKARPENKO 10 күн бұрын
Мені дуже сподобався цей фільм
@oleksiibondarchuk9549
@oleksiibondarchuk9549 11 күн бұрын
Доколупався до діда
@kamforovich
@kamforovich 11 күн бұрын
Кожному своє. Як на мене топова робота. Вона масштабна і не зовсім про людей а більше про закономірності існування реальності(тей) та творення своїх. Коли читаю що хтось прям розчарований цією роботою, уява малює людину з не задоволеним обличчям в попкорні. Для мене ключова сцена цього фільму це коли герої йдуть кожен в свої двері і хлопчик каже жінці(яка була його мамою в його вимірі) що якщо вона піде в свої двері вона згорить, а вона йому каже що якщо вона піде з ним то не стане його мамою. На останок ось трішки адаптована цитата - "не розуміння, більше характеризує тебе а не те що ти не розумієш".
@OlegBagriy-jl1jj
@OlegBagriy-jl1jj 9 күн бұрын
Абсолютно підтримую. Фільм на такому ж високому рівні, як і інші роботи студії Ghibli. Також не здатен був стримати сліз коли героїня промовила фразу "я повинна стати мамою Махіто". Як на мене - в тій фразі весь зміст і вся суть фільму і весь класичний Міядзакі-сан. Нажаль українська аудиторія не доросла до цього фільму і сприйняла його дуже зле, на відміну від того великого і абсолютно заслуженого визнання, яке фільм отримав у світі.
@user-yk5kv4vs2i
@user-yk5kv4vs2i 11 күн бұрын
Зі всім згідна окрім того, що це про індустрію саме фільмів, бо ці всі тези підходять не тільки фільмам а фактично всім сферам мистецтва. Хоча мені ще не хватило конспірологій щодо того, що саме сказав кухар тому поціновувачу, що той згубив себе, хоча в мене і в самої тільки здогадки) І щодо інших ситуацій подібних
@anamenelvalentain1609
@anamenelvalentain1609 11 күн бұрын
Томущо просто не допер смислу. Це історія про ''спостерігача'', який переслідує егоїстичні цілі у ''зламаному світі'', та про складність бутності Богом, який цей світ балансує заради хочаб можливості існування. Та про матеріалістичний погляд на світ який його ламає. Якщо однфєю фразою то ''світ такий як є незалежно від того, чи здатен ти осягнути велич Задуму, але він потребує ґрунтових змін і треба мудрість задля його перебудови, але часу зволікати немає, завжди є зарозумілий блазень що його повалить першим''.
@17red
@17red 10 күн бұрын
У вас дуже християнізована трактовка. Особливо стирчить словом «задуму». Бог-особистість, або не бог, а будь-хто, здатний щось задумувати, це до пізніших, переважно семітських, релігій, де божество відділене від людини і має її рис, такі як ідеї та вольові рішення. В буддизмі, синтоїзмі і ряду інших релігій слово «задум» у такій трактовці трохи криво монтується.
@anamenelvalentain1609
@anamenelvalentain1609 10 күн бұрын
@@17red Тут Бог - особистість, з чітким задумом, буквально, просто людина, шукає собі наступника бо ідей вже немає. І є нащадок - чиста душа яка проходить усі ступіні духовного розвитку. Воно товсто як батон докторської. А ісламський семітизм тут взагалі нідочого.
@17red
@17red 10 күн бұрын
@@anamenelvalentain1609 семітські релігії, це і іудаїзм, і християнство, і іслам, як би. Сюрприз? Ну, цікаво що ви там бога побачили. З іншої сторони, воно так і працює, кожен може бачити своє. Проте, історія про пошук наступників, страх майбутнього і вічне повернення існує прекрасно поза образами бога, як особистості🤷‍♀️
@xjax8519
@xjax8519 10 күн бұрын
@@anamenelvalentain1609 Тупі (((
@17red
@17red 10 күн бұрын
Семітські релігії - це іудаїзм, християнство, іслам. Всі виросли з семітських вірувань. Синтоїзм - доетична система, а сам мультфільм має купу посилань на цю релігійну традицію, що логічно. Як і в інших роботах Міадзакі. В принципі рамка мислення навіть вихрещеного, чи не релігійного японця, не така як у нас. Ми росли в культурі персоналістичної релігії з етичною системою. В нас є така понятійна рамка, як розумний задум, бог як окрема особа, а не проекція, дуальність моральної оцінки і т. д. Це інстальовано в нас, навіть якщо ми не віруючі, бо це культурні коди в яких ми живемо. Ви зробили свою трактовку спираючись на цю рамку.
@acidacid4177
@acidacid4177 11 күн бұрын
Багато "людзєй іскуссства" чомусь відчувають пієтет до систем, де бути людиноподібною свинею не просто можна, але і необхідно. Приклад-комунізм і фашизм. Дуже вони полюбляють фетишизувати декларовану цими системами обгортку, "не помічаючи" суть цих соціомавп'ячих людожерських устроїв.
@mer7947
@mer7947 12 күн бұрын
На мій погляд нова робота створює таке відчуття через швидкий темп різних подій в ньому, разом з тим робота над мультфільмом сильно затягнулася це не могло не вплинути на загальну картину та сприйняття. Мені особисто сподобався «хлопчик і чапля», напевно тому що я не очікувала від нього занадто багато. В мене також склалось враження що ця робота про самого автора та його розуміння що коли настане час, створений ним світ має зникнути але це не говорить про те що це кінець, як це і було в мультфільмі. Хлопчик обрав свій шлях замість продовження справи прадіда. Але це моє розуміння, а версій того як це можна зрозуміти завжди багато, і це мені подобається в його роботах. + не памʼятаю де саме але пан Міядзакі казав що не хоче аби Гіблі чекала така ж доля як і в більшості студій, тобто по суті коли він припинить робити нові фільми це скоріше за все значитиме кінець студії. І для нього цей сценарій краще ніж перетворення на великий конвеєр не завжди якісної продукції. P.s. Дякую за контент українською, успіхів вам!
@likaanisicha3432
@likaanisicha3432 12 күн бұрын
На жаль не погоджуюсь з автором, мені сподобався мульт саме через те, що я переживав схожі події і відчував схожі емоції. Приємно було б спихнути тодішні невдачі на маленьких чоловічків в моїй голові.
@pobednarfromclanbear-wande7026
@pobednarfromclanbear-wande7026 12 күн бұрын
Згоден з паном Віталієм, у мене теж було дивне відчуття під час перегляду останньої роботи пана Міязакі, ця робота була якоюсь не такою, наче щось змінилося, наче щось втрачено. Не знаю чи пов'язано це зі змінами у самому майстрі, чи є інші причини, все що знаю так це те, що це перша його масштабна робота після смерті його друга і партнера Такахата Ісао, може це вплинуло на результат. Також мальовка у цій роботі була місцями дивна. І загалом відчуття від перегляду було таке наче дивишся роботу від студії Ghibli, але не від Міязакі Хаяо, а від Міязакі Ґоро, сина майстра, або взагалі, дивишся на роботи студії Ponoc, яку заснували колишні співробітники студії Ghibli.
@likaanisicha3432
@likaanisicha3432 12 күн бұрын
Не помітив як відео закінчилось. Ох, Рапунцель один з найкращих повнометражних мультів світу. Герої реально відчуваються живими, я люблю в ньому все. Навіть мачуха щось з чимось хитрішу маніпуляторку ще слід пошукати. Хоча схожа є - Килина. Мене на сльозинку завжди тягнуло в сценах скорботи батьків і ледь-ледь смерті Фліна. А яке волосся, до сих пір красивішого я не бачив в жодному мультфільмі. Окрему увагу заслуговує сковорідка, ніколи не забуду цю зброю свободи)) Флін класний чувак, злодій, брехун, однак бачити як він закохується і змінюється. Заради подібних творінь слід жити і пізнавати більше красивого. Вольт я ледь подивився з другого разу, відвертий непотріб, який не вартий уваги.
@jylvandan_kanal
@jylvandan_kanal 12 күн бұрын
😂😂😂😂ой, не можу. Захист навколишньої середи. Я повністю згодна середи потрібно захищати бо в середу потіки на телебаченні Торонто . не дойо б . просто ззмусили посміхнутись. Дякую😂
@jylvandan_kanal
@jylvandan_kanal 12 күн бұрын
Я не доперла цей мульт.
@dr.PhilosophyWP
@dr.PhilosophyWP 12 күн бұрын
Можливо це для більш молодшої аудиторії)) не все ж для до 00 покоління))
@vaclavyeager
@vaclavyeager 12 күн бұрын
Хочу виразити солідарність з паном Віталіем. Нова робота пана Міядзакі розчаровує. Вперше я побачив, щоб авторо розказував, а не показував події. Той момент, коли у хлопчини почалися проблеми в школі я не відчув емпатії. Цей надважливий момент скомканий, невиразний. Дії мальчика виглядають егоестично, а батько його взагалі на маньяка схож. Оця Чапля-чаклун викликає відразу. Хоча з задачею налякати справляється на 100%. Раніше в сценаріях пана Міядзакі не було що викинути, бо кожна деталь важлива. В "Хлопчику та Чаплі" багато епізодів можна переставити місцями без втрат для розповіді. Ще не розумію, навіщо треба було малювати, як птахи обгадили папу хлопчика та його нову дружину в кінці мультфільма. Це взагалі дивний хід, якщо враховувати скільки зусиль треба, щоб ці кадри з'явилися. Отже, після оголошення про продовження роботи пана Міядзаки над наступними проектами я вирішив їх не дивитися. Бо не хочу перекреслювати враження від всіх тих теплих і прекрасних попередніх робіт. Я розумію, що для такого трудоголіка, як пан Міядзакі, відійти від справ складно. Бо це все його життя. Але мені здається, що він міг би переключитися на будь-яку іншу діяльність пов'язану зі створеням аніме. Наприклад, викладати, передавати свій досвід. Ну і можна було б створювати короткометражки, щоб не відчувати себе за бортом подій. Коротше, іноді треба вчасно спинитися, щоб не стати блідоб тінню самого себе.
@o_O81
@o_O81 12 күн бұрын
«Вітер дужчає» дивився в цьому році. Це історичний персонаж, тому я не міг не порівнювати його з сучасними імперцями які покращують шахеди та ланцети. На початку другоі світової японець писав: Коли ми прокинулися уранці 8 грудня 1941 року, ми виявилися - без жодного попередження - втягнутими у війну… З того часу, більшість з нас, хто справді розумів неймовірну промислову силу Сполучених Штатів, ніколи не вірили, що Японія може виграти цю війну. Ми були переконані, що наш уряд, звичайно ж, має на думці якісь дипломатичні заходи, якими зупинить цей конфлікт до того, як ситуація стане катастрофічною для Японії. але зараз, позбавлені хоч якихось спроб сильного уряду знайти дипломатичний вихід, ми наближаємось до прірви. Японія знищується. Я не можу робити [нічого] іншого, крім як нарікати на військову ієрархію і сліпих політиків при владі, які втягнули Японію у цей пекельний котел поразки. Після бомбардувань Японії збройними силами США, японський імперець прокинувся, продовжив, не зважаючи на хворобу, будувати машини смерті: Уперше я справді побачив наслідки підпалювальних рейдів на Нагою. Місто знищене, обвуглене і невимовно спустошене. Моя колишня фабрика - схожий на привида уламок зі сталевих ребер, понівечених бомбами і розірваних силами розгону. Важко повірити, що все це правда. Я знав, скоро поправлюсь. Однак дивно, що мені трохи хочеться повернутися до роботи. Враження від пошматованого міста і знищених заводів мене не покине.
@User-ruby-scp
@User-ruby-scp 12 күн бұрын
Я можливо помиляюсь, але Міядзакі не брав участі у створенні цього фільму.. але наче його син брав😅 Змінено: я тільки що в гуглі знайшов що так, Хаяо Міядзакі брав участь у створенні. Я помилився але залишаю коментар для просування відео)
@Vitaly_Tel
@Vitaly_Tel 12 күн бұрын
В вікіпедії він значить як режисер і сценарист. Тож це абсолютно точно його робота
@user-xn8pd8bk4u
@user-xn8pd8bk4u 12 күн бұрын
Повністю згодна з автором. При перегляді 2 частини мене не покидало відчуття, що це все вже було,що я це бачила. Перед тим, як йти у кіно на 2 частину, я передивилася 1, і можу сказати, що проблеми і алгоритм подій повністю ідентичний до 1 частини. Також, було досить багато нелогічних сюжетних моментів, які зумовили нецікавий, як для мене, фінал. Щодо картинки - вона гарна, вона чудова і яскрава, але це все вже було. У результаті я не винесла з цього мультфільму для себе нічого нового, і думаю, якщо ця франшиза і продовжиться, то у неї є тільки 2 шляхи - знову зробити нудно або нарешті завершити гідно.
@pandacaptain1633
@pandacaptain1633 13 күн бұрын
П.С. Згоден з тобою
@pandacaptain1633
@pandacaptain1633 13 күн бұрын
Тримац коментар для допомоги в прсоувані відосику)
@lorapalana8711
@lorapalana8711 13 күн бұрын
а от для мене "вітер дужчає" це цинічна пропаганда "харошого русскава" тільки на японський лад. Дуже гарна романтична історія особливо якщо закрити очі на те що мульт розповідає про реально існуючого інжерера який розробляв літаки в фашистській країні щоб ефективніше геноцидити сусідів. Якщо хтось не знає, японці в цей період нічим не відрізнялися від рейху і методи і масштаби вирізання сусідів у них були аналогічні. Доречі це творіння в Кореї розкритикували бо їхні попередники і були жертвами бомбардувань цими ж милими літачками. Ну і не забуваємо що студія дала ексклюзивні права показу своїх робіт в країні 404.
@Vitaly_Tel
@Vitaly_Tel 12 күн бұрын
Я десь навіть погоджуюсь з вашими думками але в відео розбираю не цей аспект його творчості.
@lorapalana8711
@lorapalana8711 12 күн бұрын
​@@Vitaly_Tel та я розумію до чого ти вів. але чи є взагалі хоч якась цінність у його магнум опусі якщо це по факту цукерочка з дуже гарною обгорткою але лайном всередині. Мені б було байдуже якби не шалений вплив Міядзакі у світі. Так, моралізаторство працює у повністю вигаданому всесвіті умовної Навсікаї або Мононоке. Але наративи і дутий пацифізм які пропхав маестро тут це просто треш. А ми потім дивуємося як документалки про бутерброда оскар отримують.
@zahatoyu
@zahatoyu 12 күн бұрын
Справді, дуже прикро, що Японія і сьогодні до кінця не визнає свої жахливі злочини по відношенню до Кореї та інших потерпілих держав. Слухала інтерв'ю літньої корейської бабусі про те, як японці зруйнували їй все життя, відправивши у "будинок для задоволень". На відміну від повоєнної Німеччини, вони не оприлюднили свої гріхи для народу і сучасні школярі не розглядають дії тодішньої влади як агресора й нелюдя. Мене надзвичайно розчаровує така позиція сучасних японців і зокрема Міядзакі. Після унікального прозріння у випадку українців щодо впливу культури і пропаганди на людей, боляче дивитися його фільми про війну.
@ryna7715
@ryna7715 11 күн бұрын
Хіба Міядзакі сам не є сином чоловіка, що наживався на фашистській системі тогочасної Японії? Його батько був директором сімейної компанії що виготовляла запчастини для військових літаків. Це буквально родинне. Тож я не бачу нічого вартого здивування в такій позиції. Тим паче, люди через пацифічну зовнішню політику Японії сьогодні не сильно бачить що сьогоденне японське суспільство це нащадки не покараних фашистів, що сильно відклало свій відбиток.
@mikqw
@mikqw 10 күн бұрын
@@ryna7715 "Краще бути свинею ніж фашистом" з Покро Россо яскраво говорить про те, як в країні, що воює ставляться до пацифістів.
@doraOlwSun
@doraOlwSun 13 күн бұрын
Я відчуваю що теплинка розповідає мою історію. Бо ти постійно боровся з нерозумінням з іншими.
@kaloogine
@kaloogine 13 күн бұрын
З чимось згоден, із чимось - не згоден. За це люблю український ютуб
@user-hz4lw6dj3d
@user-hz4lw6dj3d 13 күн бұрын
Згодна з вами, було великим розчаруванням подивитись цей твір Міядзакі. І не розумію, чому він отримав Оскар. Німона та Людина-Павук набагато кращі
@user-hm3xm7ep7o
@user-hm3xm7ep7o 13 күн бұрын
Слава Україні! Героям слава! Слава нації! Смерть ворогам! Україна понад усе! З нами Бог! Каналу та автору дякую. Здоров'я та процвітання Вам!
@valentyntukov2390
@valentyntukov2390 13 күн бұрын
Дякую за ваш огляд! Дивився цей мультфільми в кіно, і теж, нажаль, не сподобалось! Хоч, дуже люблю Міадзаки!
@KatGot1
@KatGot1 13 күн бұрын
Нещодавно якраз подивилась і була розчарована. Люблю у нього «Віднесені привидами», «Замок Хаула» та «Принцеса Мононоке». Не люблю «Тоторо» та «Рибку Поньо». А «Хлопчик та Чапля» - це ще гірше за них по динаміці та вайбу.
@Bohdander
@Bohdander 13 күн бұрын
Дякую за відео. Мені теж чесно кажучи "Хлопчик і чапля" сподобався менше за попередні роботі Міядзакі
@IVWOR
@IVWOR 13 күн бұрын
Дякую 💙💛 ... Мабудь цікавий мульт, треба якось подивитись.