Основи тактики допиту
1:01:49
Тактика обшуку
1:06:59
3 жыл бұрын
Пікірлер
@user-dx9ku5ce2u
@user-dx9ku5ce2u 19 минут бұрын
@user-bo3fg6pf8p
@user-bo3fg6pf8p Ай бұрын
Дякую за класно подану інформацію )
@bikelanguages
@bikelanguages Ай бұрын
Дякую за відео, все чітко і зрозуміло! Вчуся на присяжного перекладача в Польщі, тож ваша лекцвя - це те, що треба! Підписалася🎉
@allenrodman9970
@allenrodman9970 Ай бұрын
Підкажіть будь ласка що робити у разі якщо потерпілий зізнався що показання такі які він давав були невірними на стадії коли вже давно був винесен вирок. . Як засвідчити нові показання для провадження про перегляд за нововиявленими обставинами. Вибачте якщо щось незрозуміло написав.
@YourLawRefill
@YourLawRefill Ай бұрын
Це залежить від того, хто це виявив і яка позиція потерпілого. В ідеалі - відібрати у нього письмову заяву і передати її прокурору, який може ініціювати перегляд за нововиявленими. Якщо потерпілий просто десь проговорився - до прокурора варто провести свідка, який це бачив (але якщо потерпілий потім буде це заперечувати, шансів на успіх мало)
@allenrodman9970
@allenrodman9970 Ай бұрын
​@@YourLawRefill підкажіть будь ласка у якому форматі потерпілому потрібно писати таку заяву про зміну показань? Її потрібно давати саме прокурору процесуальному керівнику який був на стадії досудового розслідування?
@YourLawRefill
@YourLawRefill Ай бұрын
@@allenrodman9970 ну знову ж таки, залежить від того, хто звертається. Усі учасники оригінального кримінального провадження (у тому числі потерпілий) можуть звертатися до суду, який першим допустив помилку через неправдиві показання потерпілого (ч. 1 ст. 460, ч. 1 ст. 463 КПК України). До заяви потрібно додати документи (їх копії), які підтверджують наявність таких нових обставин. Якщо заява від самого потерпілого, думаю цього буде достатньо, його допитають в суді і питання вирішиться. Якщо заяву подає інша особа - ви ж допитати потерпілого не зможете, тому потрібно відібрати пояснення потерпілого у вільній пиьсмовій формі, можна його особисту заяву, або записати на відео, і передавати прокуророві, який був у провадженні, чи напряму в суд. Тут потрібно розуміти, що за давання завідомо неправдивих показань потерпілим передбачена кримінальна відповідальність, і, теоретично, в такому випадку потрібно повідомити поліцію про це, вони мають розслідувати давання неправдивих, притягти до відповідальності потерпілого та на основі цього можна ініціювати перегляд. Але чи погодиться потерпілий на таких умовах допомагати і щось пояснювати? Нарвяд. Тим більш ч. 4 ст. 459 допускає перегляд за нововиявленими без притягнення до відповідальності особи, яка дала завідомо неправдиві показання. Тому я бачу два варіанти - або добровільна заява, записані показання потерпілого (чи того, хто чув його "зізнання"), чи звернення до поліції за фактом давання неправдивих показань (що через значний проміжок часу буде важко довести)
@allenrodman9970
@allenrodman9970 Ай бұрын
​@@YourLawRefillДякую Вам, зрозумів
@allenrodman9970
@allenrodman9970 Ай бұрын
Добрий день, ви працювали слідчим, якщо так то які є підводні камні у данній професії? Дякую Вам за лекцію.
@YourLawRefill
@YourLawRefill Ай бұрын
Вітаю) не працював, але дуже багато спілкувався і спілкуюсь з тими хто працював/працює. Давайте почну з позитиву, щоб збалансувати відповідь: 1) Інтелектуальна праця (хоча й може бути трохи нуднуватою, якщо однакові злочини постійно розслідуєте) 2) швидка пенсія (25 років, але це ще можуть поміняти) 3) шикарний досвід в сфері кримінальної юстиції - за 5-7 років роботи слідчим ви побачите систему з середини, знатимете всі типові помилки слідчих і прокурорів, зможете стати дуже класним адвокатом, наприклад. Знаю дуже багато таких прикладів А от вам підводні: 1) навантаження, строки і показники. На слідчому зараз може бути декілька десятків проваджень і керівництво буде вимагати давати по ним результати. Треба Х підозр до кінця кварталу, треба Х обвинувальних актів до кінця року і т.д. Але якщо навчитесь організовувати свою роботу, зможете з цим справитися. Ну і робочий день може бути ненормований (але в малих районах де невисокий рівень злочинності можна сидіти в носі колупатися) 2) буває й корупційна складова, але в загальному масиві розслідуваних кримінальних правопорушень (десятки чи сотні тисяч на рік) це не виглядає системою. Тут вам треба самостійно вирішити як реагувати. Якщо, наприклад, керівництво вимагає від вас "закрити" якусь справу, найправильніший варіант це звичайно доповісти ДБР та внутрішній безпеці, але можна й поставити себе правильно, і вам просто не будуть давати "порішані" провадження. Але знову-таки, не подумайте що це прям система, на більшість рядових проваджень всім плювати, аби результат був. 3) деякі аспекти роботи можуть бути психологічно складними: наприклад, огляд розчленованого трупу, допит потерпілих, які пройшли через страшні речі, можуть траплятися абсолютно відморожені злочинці. Але знову ж таки, з цим можна впоратися
@allenrodman9970
@allenrodman9970 Ай бұрын
@@YourLawRefill Дуже вдячний Вам за розгорнуту відповідь)
@user-tb7sx8st4w
@user-tb7sx8st4w Ай бұрын
Дякую за Вашу гарну українську мову і за професійну грамотність.Буду дуже вдячна,якщо зможете надати інформацію відносно шахрайства...??? Коротко про те, що "потерпілий" за гроші в міліції міста Киева- замовим Мене, якоби,що Я - вчинила шахрайство відносно Нього з метою- мене злякати, та не вийшло - бо брехня почала "спливати".Я- бувша міліціянт,він- предстааник ЗСУ- продажний,нахальний,брехливий!!!Один із судім міста Києва, колегіального,три члени суду розглядають 9- років по терміну...??? ЗА цей час по справі помінялося - 15 прокурорів,5- адвокатів і 4- ри судді.???За це й час опитаним був лише заказник - "потерпілий"за 9-ть років??? НІ Лже- свідки,ні Я- ні матеріали кр.справи не було досліджено...то судді вагітніли,хворіли,то прокурори,адвокати- не являлися, короновірус, війна- моя хвороба.В МЕНЕ- підписка про невиїзд!!!Який термін розгляду справи про шахрайство??? На даний час чекаю приїзду свого адвокату із закордону,до цього захист був безкоштовним.ДЯКУЮ.З повагою Папірна Світлана.Київ.
@YourLawRefill
@YourLawRefill Ай бұрын
Вітаю Судовий розгляд, нажаль, не обмежений конкретними строками, тому може тягнутися дуже довго. Єдина межа - це строк давності притягнення до кримінальної відповідальності, дивіться ст. 49 КК України. Строк залежить від кваліфікації, для ч. 1 ст. 190 (некваліфіковане шахрайство), наприклад, це три роки. По закінченні цього терміну суд має звільнити обвинувачену особу від кримінальної відповідальності. Для інших частин ст. 190 ці строки більші
@user-tb7sx8st4w
@user-tb7sx8st4w Ай бұрын
@@YourLawRefill Дякую Вам сердечно!Доброї, Успішної Дороги Вам в юридичній професії,бо в Україні - завжди було не просто бути Українцем!!! Витримки.Мудрості і Перемоги Нашому Незламному Народу!
@anaaasteee
@anaaasteee Ай бұрын
Дуже цікава лекція не лише для студентів політологів, а і для загального розвитку! Дякую за ваші зусилля! +1 підписник))
@YourLawRefill
@YourLawRefill Ай бұрын
Дякую за відгук!)
@ofkarelin
@ofkarelin Ай бұрын
Пра-Українська країна Славія - територія УКРІВ знаходиться на півночі Європи.
@user-bi2uq4nf5r
@user-bi2uq4nf5r 2 ай бұрын
Державотворення має бути народом а не окремою купкою проходимців,які ввели народ українців в боргову кабалу,розкрадають все національне багатство і людоловами почали знищувати нездійснених спадкоємців.
@vatsonebat
@vatsonebat 2 ай бұрын
Дякую за чудовий матеріал, 47 хвилин проведені з користю!
@zoryashalyalyasha3256
@zoryashalyalyasha3256 2 ай бұрын
скажіть, будь ласка,чи можна під час огляду трупа міняти понятого (за станом здоров'я)? якщо так, то чи треба СРД вести спочатку?
@YourLawRefill
@YourLawRefill 2 ай бұрын
На це питання є дві відповіді, проста і складна. Проста: так, якщо не здійснюється відеозапис і замінюється понятий, огляд потрібно починати спочатку. Але так можна зробити тільки на його статичній стадії, поки не внесли зміни в обстановку (наприклад не змінили позу трупа, не переклали його щоб оглянути інші частині тіла та ложе трупа тощо). Якщо внесли зміни в обстановку, технічно кажучи с початку не почнете. Що робити? Думати заздалегідь, застосовувати відеозапис, брати більше понятих (закон не забороняє). Складна відповідь: треба проаналізувати які реальні правові наслідки проведення огляду трупа з одним понятим. Так, це пряме порушення ч. 7 ст. 223, але чи призведе це до визнання протоколу огляду трупа та вилучених при огляді об'єктів недопустимими доказами? Очевидного істотного порушення прав і свобод немає. В таких випадках питання допустимості залишається на розсуд суду. На практиці звичайно судді можуть нарішати що завгодно, але в таких випадках суд має оцінити ступінь порушення процедури, та чи вплинуло це на достовірність доказів. Інший понятий був, зможе посвідчити результати огляду. Протокол з фототаблицею і схемою є. Перший понятий вибув з поважної причини, яка не залежала від слідчого. Я не бачу підстав для визнання результатів такого огляду недопустимими доказами. А висновки із ситуації два: 1) плануйте с(р)д заздалегідь; 2) не кожне порушення призводить до визнання доказів недопустимими
@YourLawRefill
@YourLawRefill 2 ай бұрын
Ось рішення на схожу тему (хоч і трохи спірне) reyestr.court.gov.ua/Review/116862907 Суд визнав допустимим доказом відеозапис слідчого експерименту, при тому що текстовий протокол процесуальної дії було втрачено. Відсутність протоколу, на думку суду, не свідчить про істотне порушення прав і свобод, тому доказ не було визнано недопустимим.
@user-xj2vz6hv4p
@user-xj2vz6hv4p 3 ай бұрын
Дякую. Дуже актуальна і грунтовна розмова.
@YourLawRefill
@YourLawRefill 3 ай бұрын
Євген Письменський про колабораціонізм в сучасній Україні: kzfaq.info/get/bejne/mN2Kga2dm76UYY0.html Плейліст відео з кримінального процесу: kzfaq.info/sun/PLoPiPopuNscfwq5Z2t0imU7kWSLGsh_3f&si=JGhTnrqNx1QtTw7t
@user-uv2sy7hs2m
@user-uv2sy7hs2m 3 ай бұрын
лайк
@polzovatel582
@polzovatel582 3 ай бұрын
Золото! Дякую
@adrin6200
@adrin6200 3 ай бұрын
Дякую за лекцію!
@markys1122
@markys1122 3 ай бұрын
Чому там ніде нема фамілій? А тільки Особа 1 ,Особа 2 и так далі.
@YourLawRefill
@YourLawRefill 3 ай бұрын
Через вимоги міжнародних стандартів та національного законодавства у сфері захисту песональних даних
@user-wb4io8un5g
@user-wb4io8un5g 4 ай бұрын
Русь- від прусів. Україна-не Русь.Владімио -бандит і перелюбник.Всі біди України в тому,що нам нав'язали возведичувати всяку погань(Ольга,владімир,Ярослав).Як би ми прославляли справжніх державотворців-українців,то Україна була б сильною ,багатою.Руске іго-причина всіх бід.тактика ворога- спотворити назву,шанувати князів-бандитів.,спроба ототожнити-з'єднати праведне з грішним.Україна-не Русь.
@vive1419
@vive1419 4 ай бұрын
Добрий день, твої видео ще актуальні для студентів МВС?
@YourLawRefill
@YourLawRefill 4 ай бұрын
Вітаю Відео з кримінального процесу цілком актуальні, але з поправками на окремі зміни у чинному законодавстві. Як я писав в описі до відео, "Всі згадані в лекції положення актуальні станом на лютий 2021 року." Радикальних змін з того часу не було, але все ж таки рекомендую тримати поряд свіжу редакцію КПК України та звірятися з нею.
@vive1419
@vive1419 4 ай бұрын
@@YourLawRefill дякую, ще питання ваші лекції по кримінальному процесу підходять ПД 262, правоохоронці. А то заходжу на курс там по іншому звісно є схожість, просто ви чудово розповідаєте.
@YourLawRefill
@YourLawRefill 4 ай бұрын
Кримінальний процесуальний кодекс однаковий і для суддів, і для слідчих з дізнавачами і для оперативників. Те, що я розповідаю може в окремих моментах відрізняється від позицій ваших викладачів, але по суті ми один і той самий матеріал викладаємо. Слухайте те, що я розповідаю, читайте кодекс і адаптуйте отримані знання від вимоги ваших викладачів)
@user-ws2nq7im7j
@user-ws2nq7im7j 4 ай бұрын
Дуже добре розяснено!
@ofkarelin
@ofkarelin 5 ай бұрын
Пра-Українська країна УКРІВ Славія знаходиться на півночі Європи.
@natavol148
@natavol148 5 ай бұрын
Гарнє відео, чекаю на наступні шортси
@user-ps7nn4nd6p
@user-ps7nn4nd6p 5 ай бұрын
Молодець! Крутий юрист
@user-ov3wu4tq7g
@user-ov3wu4tq7g 5 ай бұрын
Дуже дякую ❤
@user-pq9vn8yr6c
@user-pq9vn8yr6c 6 ай бұрын
Дуже цікаве та інформативне відео. Знайшла для себе відповіді на питання. Підтвердила свою думку, що місцем вчинення колабораційної діяльності є тільки окупована територія, хоча бачила наукові публікації із протилежними висловленнями. Чекаю наступних відео!
@user-ye1hk9hh9k
@user-ye1hk9hh9k 6 ай бұрын
Щиро дякую за відео👍 Успіхів браття й сестри!🫶
@vikulyaboss7803
@vikulyaboss7803 6 ай бұрын
Доброго дня, скажіть будь ласка, а що робить , якщо я де факто підозрювана, де юре не підозрювана ні не отримувала обвинувальний акт..,який прокурор направив до суду без моєї розписки, а тільки вказав що я відказалась отримувати обвинувальний акт, а протокола в нього нема. Суддя вже провела п'ять підготовчих досудових розглядів в надії що прокурор вручить обвинувальний акт в рамках закону, но в нього нічого не виходить , бо не відкриває матеріали досудових розслідувань. Скажіть будь ласка чи законно в рамках підготовчого судового розслідування вручати обвинувальний акт?
@YourLawRefill
@YourLawRefill 6 ай бұрын
Вітаю! Під час підготовчого провадження обвинувальний акт однозначно вручити не можна. Ситуація не проста тому я рекомендую вам звернутися до адвоката. Але я особисто бачу два варіанти: або спробувати тиснути на те, що досудове розслідування фактично не закінчене, його строки продовжують перебіг і коли строки закінчаться - спробувати клопотати про закриття кримінального провадження; або клопотати про повернення прокуророві обвинувального акта на доопрацювання, але тоді він уже матиме законні підстави таки вручити вам акт.
@vikulyaboss7803
@vikulyaboss7803 6 ай бұрын
​​@@YourLawRefill Дякую вам за відповідь. Можно ще одне питания. Мені не зовсім зрозуміло по строкам. Якщо 1.04 внесли відомості , 26.05 закінчили досудове розслідування, 08.06 передали документи до суду, кожного місяця суд проходить , наступний 30.11. На якому якось прокурор повинен вручити обвинувальний акт. Скажіть будь ласка коли ці розумні сроки закінчились. А адвокат в мене є, тільки від держави. Я дуже далека від вашої теми, але дякую вам завдяки вашим відео, я зрозуміла взагалі що в мене відбувається.
@YourLawRefill
@YourLawRefill 6 ай бұрын
"Розумний" строк судового розгляду, нажаль, фактично безкінечний. Тільки строки досудового розслідування визначені чітко. Судові розгляди у складних провадженнях можуть затягуватися на роки
@vikulyaboss7803
@vikulyaboss7803 6 ай бұрын
@@YourLawRefill дякую вам, випадок дійсно заплутаний)
@user-sl7sf1wh7u
@user-sl7sf1wh7u 7 ай бұрын
Дякую за лекцію, зрозуміло і доступно пояснив матеріал ! Так тримати
@vlad.danko_2402
@vlad.danko_2402 7 ай бұрын
А чому канал українською і про Україну але назва зовсім не українською?😒🤷
@YourLawRefill
@YourLawRefill 7 ай бұрын
Назва каналу - це стилістичне рішення) у мене є ще один канал з назвою у схожому стилі - your tech refill. Там мали бути огляди на цікавинки зі світу техніки й технологій, але зараз якось не до нього, може з часом і туди повернусь
@vlad.danko_2402
@vlad.danko_2402 7 ай бұрын
@@YourLawRefill просто зазвичай такі назви дають каналам якщо і мова віщанння відповідна, а ті враховуючи що тут декілька слів в назві важко запам'ятати назву якщо незвично вимовляти.
@YourLawRefill
@YourLawRefill 7 ай бұрын
Дякую, врахую ваш відгук)
@vlad.danko_2402
@vlad.danko_2402 7 ай бұрын
Гетьманщину в деяких документах та листуваннях називали Україною.🇺🇦👍
@user-bx1wh6mr9x
@user-bx1wh6mr9x 7 ай бұрын
Єдкі?
@YourLawRefill
@YourLawRefill 7 ай бұрын
Це питання?) Відео можна використовувати для підготовки до ЄДКІ, але враховуйте що цій лекції уже 2 роки і окремі моменти в законодавстві встигли змінитися Тому готуйтесь тримаючи перед очима акутальну редакцію КПК України)
@jonrew3509
@jonrew3509 8 ай бұрын
Гарне викладяння .Дякую!
@yarynauser
@yarynauser 8 ай бұрын
щиро дякую, допомагаєте підготуватись до семінару з КПП!😊☀️
@YourLawRefill
@YourLawRefill 8 ай бұрын
УТОЧНЕННЯ щодо визначення "обґрунтованої підозри", запропонованого на 18:00. Фраза "існують факти або інформація, які можуть переконати об’єктивного спостерігача в тому, що особа, про яку йдеться, могла вчините правопорушення" використана ЄСПЛ у п. 32 рішення у справі Fox, Campbell and Hartley v. The United Kingdom, п. 175 рішення у справі «Нечипорук і Йонкало проти України» та низці інших рішень; Фраза "...і вони не повинні бути достатніми, щоб забезпечити засудження, але мають бути достатніми щоб виправдати подальше розслідування або висунення звинувачення" походить від п. 55 рішення у справі Murray v. The United Kingdom, де ЄСПЛ зазначив «Підпункт С параграфу 1 ст. 5 ЄКПЛ не передбачає, що під час арешту, або під час тримання [заарештованої особи] під вартою [органи розслідування] повинні були отримати докази достатні для пред’явлення звинувачень. … Предметом допиту, відповідно до пп. С пар. 1 ст. 5 ЄКПЛ, є продовження кримінального розслідування шляхом підтвердження або скасування конкретної підозри, яка була підставою для арешту. Таким чином, факти, які викликають підозру, не обов’язково мають бути того самого рівня, що й ті, які необхідні для обґрунтування засудження чи навіть пред’явлення обвинувачення, яке відбувається на наступному етапі процесу кримінального розслідування». У наукових колах продовжуються дискусії щодо того, чи варто ці формулювання розповсюджувати на процесуальне рішення про повідомлення про підозру, чи вони стосуються тільки затримання особи (бо оригінальні рішення ЄСПЛ стосувалися саме затримання). Далі по ходу лекції я наводжу свою авторську позицію про зв'язок "обґрунтованої підозри" в розумінні ЄСПЛ із "достатністю доказів для підозри" за п. 3 ч. 1 ст. 276 КПК України.
@user-zu9ue1wp6b
@user-zu9ue1wp6b 8 ай бұрын
Дуже цікава, та пізнавальна лекція, дякую)
@MaksymBondarenko-pu6wo
@MaksymBondarenko-pu6wo 8 ай бұрын
Дякую за лекцію, все дуже чітко і ясно розказано.
@user-dq2wb3iv4c
@user-dq2wb3iv4c 8 ай бұрын
Дякую за лекцію правомірність слідчих дій випливає з принципу верховенства права і означає їхню відповідність як загальновизнаним правам, свободам та законним інтересам їхніх учасників, так і чинному процесуальному законодавству. Слідчі дії можуть бути визнані правомірними лише за умов: 1) наявності належних правових підстав їхнього проведення; 2) проведення їх лише уповноваженою на це особою (особами) та з участю інших осіб, які не підлягають відведення; 3) проведення їх гласно, у визначеній законом формі, з використанням визначених законом засобів та з дотриманням визначеної законом процедури; 4) проведення їх з дотриманням загальновизнаних прав, свобод та інтересів їх учасників, а також з дотриманням чинного законодавства та інших загальновизнаних соціальних регуляторів суспільних відносин; 5) створення умов кожному її учаснику для вільного висловлення власної думки щодо ходу та результатів слідчої дії, а також для їх оскарження.
@oleksiytsabun8985
@oleksiytsabun8985 8 ай бұрын
От Ви кажете, що посада президента або відсутня або необов'язкова в парламентській республіці. Але прикладу не навели і в інеті я теж не знайшов. От викладачка ТДП сказала, що це не зовсім правда, бо приклад не навів ні я, ні вона. Можете навсети будь ласка якийсь приклад
@YourLawRefill
@YourLawRefill 8 ай бұрын
І я не зміг знайти Правильніше було б сказати що у парламентській республіці президент найчастіше не має реальних владних повноважень і виконує функцію представництва на міжнародній арені, тут моя помилка
@oleksiytsabun8985
@oleksiytsabun8985 8 ай бұрын
@@YourLawRefill от-от, а мені за це 4 замість 5 поставили😂 Але нічого, все одно дякую, дуже допомагаєте у підготовці до семінарів
@lil_raf
@lil_raf 8 ай бұрын
Дуже дякую за детальні та важливі лекції!
@MarkSmirnov-dl7ru
@MarkSmirnov-dl7ru 9 ай бұрын
На мій погляд КПК України в частині про перегляд судового рішення "за виключними обставинами" є взагалі не ефективним і таким,що порушує права людини. Як може людина оскаржити судове рішення ( яке набрало законної сили) в частині неправильне застосування кримінального закону,якщо самим положенням це не передбачено!? Адже на сьогоднішній день законодавством такі судові рішення неможливо оскаржити,бо ВРУ вирішила,що 400-4 КПК це тягар для суддів і для держави.
@ruslanalekseevlive2283
@ruslanalekseevlive2283 9 ай бұрын
Як навчатись самостійно в дисциплінах юридичного. Без викладачів.. ?
@YourLawRefill
@YourLawRefill 9 ай бұрын
Читайте підручники, дивіться відеолекції, гортайте судову практику. Для розуміння правової системи в цілому обов'язково рекодую почати з теорії держави і права а також прочитати хоча б один підручник з історії держави і права. Обов'язково також пройти конституційне право, адже Конституція - базове джерело будь-якої галузі права. Потрібно також розібратися зі структурою та функціями основних державних і правоохоронних органів. Після того можна переходити до галузевих дисциплін. Якщо вам ближче кримінальна юстиція то читайте кримінальне право, потім кримінальний процес, криміналістику і кримінологію. Якщо цивільна юстиція - цивільне право і процес, господарське право і процес тощо.
@rmnmlnk69
@rmnmlnk69 9 ай бұрын
Не лівайте більше на такий довгий час. :(
@YourLawRefill
@YourLawRefill 9 ай бұрын
Постараюсь)
@user-ql5dn2uy1z
@user-ql5dn2uy1z 9 ай бұрын
Героям слава!✊💙💛
@bgsvideo9688
@bgsvideo9688 10 ай бұрын
З приводу зняття відбитків пальців і розслідування.Було пограбування на стройці ,е в будинок можна зайти лише через контроль охорони,ключі від квартир в новобудові теж у охоронця.І коли визвали сог то на пропускній на будмайданчик охоронець сказав що не пропустить на місце злочіну бо начальник охорони наказав тримати оборону та не пускати поліцію до того моменту поки він прийде з відпочинку,мерзота гребана ,хай поперек йому стане все що в мене вкрали , тому навіть якщо ціла куча камер ,охорона, навіть останній поверх у багатоповерхівці на якій треба підійматися без ліфта ,все одно спиздять,всі будуть в долі а поліція лише займаеться крадіжками,або коли сама в долі або коли хтось проплатить.Це печально ,що система так працюе.На тій стройці можна було знайти крадіїв і мого інструмента і ше багато чого цікавого.А мені сказали,нуууу ви знаете камери були відключені,озоронець відходив у туалет,і вообще а ви точно цей інструмент мали?бо шось нам кажеться що ви прибрехуете.Ні,бля я штукатурив х,,ем, і розтвор мішав їм же.На 18 тисяч вкрали,за роботу не заплатили.Я заявляю у всесвіт хай вони мені віддають своею життевою єнергіею,всі хто був замішаний у цих діях.🔥💧🌀🌏
@user-zi1tv7yf4c
@user-zi1tv7yf4c 10 ай бұрын
Суверенитет-Це Демократия, Культура людей, Духовнисть (БОГ)...🤔😇🤫🤫😎😎
@KoshevoiShorts
@KoshevoiShorts 10 ай бұрын
Тут можна задати питання вам ?
@YourLawRefill
@YourLawRefill 10 ай бұрын
Так, спробую відповісти
@KoshevoiShorts
@KoshevoiShorts 10 ай бұрын
@@YourLawRefill в мене зараз провадження за ч.1 ст 309 перед цим мене затримали і зробили єкспертизу на виявлення наркотиків в організмі ,я так зрозумів що це обов'язкова процедура ,пройшло досудове розслідування мені надали копії документів досудового розслідування ,але копії єкспертизи там не було а нам ніхто її не надавав ,чи є це якимсь порушенням ?по закону .дякую !!!
@YourLawRefill
@YourLawRefill 10 ай бұрын
Строго кажучи, призначення екапертизи в даному випадку не є обов'язковим. Якщо під час ознайомлення з матеріалами досудового розслідування вам не надали висновок експертизи - значить прокурор не зможе використовувати його в суді. Порушення буде тільки якщо він все ж таки спробує цей висновок подати суду на підтвердження вашої вини. Скоріше за все експертиза показала що у крові слідів наркотиків не було і прокурор вирішив не використовувати цей висновок. Водночас, якщо такий висновок є ви можете вимагати від слідства його вам надати адже він теоретично може використовуватися як виправдувальний доказ (тільки якщо ви впевнені що кров була чиста). Тоді під час підготовчого провадження можете заявити суду що проводилася експертиза, з її висновком вас не ознайомили і заявіть клопотання про витребування цього висновку у прокурора. Але ще раз наголошую, це на ваш ризик, бо якщо експертиза показала наявність слідів наркотиків, це може вам нашкодити.
@KoshevoiShorts
@KoshevoiShorts 10 ай бұрын
@@YourLawRefill велике вам ДЯКУЮ!!!
@vikulyaboss7803
@vikulyaboss7803 7 ай бұрын
Доброго дня, я правильно зрозуміла що документи з якими не були ознайомлені підозрювані не можуть бути використані в суді?
@user-gm8yi8eu2b
@user-gm8yi8eu2b 10 ай бұрын
Дякую!
@user-gm8yi8eu2b
@user-gm8yi8eu2b 10 ай бұрын
Просто шикарна лекція! ❤
@user-yu1hd2pb3j
@user-yu1hd2pb3j 11 ай бұрын
Классная лекция!!! БлагоДарю!
@llyulia
@llyulia 11 ай бұрын
Дякую!!)