TV laida "Sveikatos kodas" 2024-04-21
41:58
TV laida "Sveikatos kodas" 2024-07-21
42:26
TV laida "Sveikatos kodas" 2024-03-31
42:05
14 сағат бұрын
TV laida "Sveikatos kodas" 2024-03-24
41:57
19 сағат бұрын
TV laida "Sveikatos kodas" 2024-07-07
41:56
TV laida "Sveikatos kodas" 2024-06-30
41:54
Пікірлер
@arvydasr.z.5410
@arvydasr.z.5410 10 күн бұрын
Užsidėkit sijonus o ne vaikščiokite su permatom pėdkelnėm ! Pastovus šiknos apvalumų demonstravimas atbukina VISUS norus ir siekimus .
@arturassebeika916
@arturassebeika916 12 күн бұрын
Klausantis siaubas ima, kaip mūsų kardiologai nuodija žmones, Tarp cholesterolio ir ŠKL nėra jokio ryšio, visiškai ir cholesterolis nesukelia ŠKL. Tai visiški kliedesiai. Nes jei anot kardiologų dėl ŠKL kaltas cholesterolis, tai tada tegul paaiškina paradoksą - kodėl venose niekuomet nebūna aterosklerotinių pakitimų? Juk jose teka tas pats kraujas su tuo pačiu per dideliu cholesterolio kiekiu. Apskritai hipotezė apie cholesterolį buvo iškelta prieš 40 metų ir niekuomet nebuvo atlikta jokių tyrimų, kurie tą hipotezę įrodytų. Ji po šiai dienai tik hipotezė, kuri pateikiama kaip mokslinis faktas. O štai 2024-03-28 buvo paskelbtas 22 metus vykęs turimas, stebėta 178000 žmonių. Tyrimas nustatė aiškią koreliaciją tarp padidėjusio mirtingumo ir per mažo MTL (blogojo cholesterolio). Laikantis rekomenduojamų MTL dydžių mirtingumas padidėja apie 20 proc., tame tarpe ir nuo ŠKL. Na bet ką čia aš - štai nuoroda į tyrimą. Video glaustai pateikiamos tyrim išvados (angl. klb), o jei kas nori, po video yra nuorodos į tyrimo rezultatus highintensityhealth.com/study-challenges-conventional-wisdom-higher-ldl-cholesterol-tied-to-reduced-risk-of-death/. Be to esant žemesniam nei 180 mg/dl (4.7mmol/L) cholesterolio kiekiui kraujyje insulto rizika padidėja 200%, rizika susirgti kepenų vėžiu - 300%, rizika susirgti plaučių emfizema ir astma - 200%, klinikinės depresijos ir savižudybės rizika - 200%, alkoholizmo ir narkomanijos rizika - 500%. Na ir dabar pažiūrėkit, kokias normas siūlo mūsų medikai.
@malvinajuodpusiene3502
@malvinajuodpusiene3502 18 күн бұрын
Ačiū 🙏
@SveikatosKodas
@SveikatosKodas 16 күн бұрын
:)
@user-vm6xg3os7s
@user-vm6xg3os7s 18 күн бұрын
🕺⁉️😁
@SveikatosKodas
@SveikatosKodas 16 күн бұрын
:)
@robertaskaralis
@robertaskaralis 22 күн бұрын
REKLAMUOJAT VAISTUS REKLAMA AR NE GALIMA APSEITI IR BEJU
@SveikatosKodas
@SveikatosKodas 20 күн бұрын
Sveiki, Mūsų teikiama informacija yra informatyviojo pobūdžio ir skirta supažindinti su maisto papildų galimybėmis. Svarbu pažymėti, kad maisto papildai nėra vaistai ir negali pakeisti sveikos mitybos ir gyvensenos
@robertaskaralis
@robertaskaralis 23 күн бұрын
NEMELUOK
@SveikatosKodas
@SveikatosKodas 16 күн бұрын
Dėkojame už Jūsų suregavimą:)
@audronekapociene7811
@audronekapociene7811 26 күн бұрын
Kur gauti sio kremo. Labai reikia.
@SveikatosKodas
@SveikatosKodas 26 күн бұрын
Nuo gegužės 14 d. Infladerm kremas, deja, nebepateikiamas. Suprantame, kad tai gali būti nepatogu, todėl prašome vaistininkės pagalbos renkantis alternatyvų preparatą.
@romakamaraseuskiene582
@romakamaraseuskiene582 Ай бұрын
Dekui❤
@SveikatosKodas
@SveikatosKodas Ай бұрын
Sveiki, Tikimės, kad tai jums padės :(
@user-yu6cq2cy3o
@user-yu6cq2cy3o Ай бұрын
Butu geriau, jei nekalbėtume visu šiu nesąmonių kurias teko išgirti. Ar jus ten visi, bent girdite, ką vapaliojate.Papildai šen,papildai ten. Figaro, Figaro Ir prostatos vėžys ir skrandžio vėžys, standi varpa, ... kuo puikiausiai ir gydomi ir atkuriama funkcija akupunktūra ar net kai kuriomis žolytėmis.
@SveikatosKodas
@SveikatosKodas Ай бұрын
Sveiki, Suprantame jūsų nusivylimą, bet norime pabrėžti, kad svarbu kritiškai vertinti informaciją ir pasikliauti moksliškai įrodytais faktais. Nors alternatyvios medicinos metodai, tokie kaip akupunktūra ir žolelės, gali turėti tam tikrą naudą, nėra pakankamai įrodymų, patvirtinančių jų teiginius apie prostatos vėžio, skrandžio vėžio ar erekcijos disfunkcijos gydymą.
@user-yu6cq2cy3o
@user-yu6cq2cy3o Ай бұрын
Vėžys, tai ne tą ,,ligą ", nuo kurios turėtu mirtį žmones. Vėžys iš TIESU yra pagydomas, maždaug per trys pirštų spragtelėjimus. Bet tuo VISIŠKAI ne suinteresuotos farmkompanijos kontroliuojamos žydų bankų.
@SveikatosKodas
@SveikatosKodas Ай бұрын
Suprantu jūsų nusivylimą, tačiau norėčiau pabrėžti, kad svarbu kritiškai vertinti informaciją, ypač kai kalbama apie sveikatą. Nors kai kurie alternatyvūs gydymo būdai gali pasiūlyti tam tikrą naudą, svarbu atsižvelgti į mokslinius įrodymus ir pasikonsultuoti su kvalifikuotu medicinos specialistu prieš priimant bet kokius sprendimus dėl savo sveikatos.
@user-yu6cq2cy3o
@user-yu6cq2cy3o Ай бұрын
Prastas augimas. Raumenų koordinacijos praradimas, raumenų silpnumas. Neurologinės problemos, įskaitant ir traukulius Širdies, kepenų ir inkstų ligos. Regėjimo arba (ir) klausos sutrikimai. Virškinimo trakto sutrikimai, tokie kaip sunkus vidurių užkietėjimas. Cukrinis diabetas. Padidėjusi infekcijos rizika. Skydliaukės ir (arba) antinkščių sutrikimai. Vėžys. Parkinsono liga. Lėtinio nuovargio sindromas. Sarkopenija (raumenų nykimas) dėl senėjimo arba nejudrumo. Įdomu kokia ciberžolė, granatas, brokolis - padės nuo aukščiau išvardytu ligų ir sutrikimų. Nors paskutinio sutrikimo paskutinis žodis IR nusako iš kur visa tai. Nejudrumas, patogus ir malonus sėdėjimas ir yra pagrindine visu išvardytu ligų ir sutrikimu, kaip ir visa eile kitu , priežastis. Tiksliau sakant, tai mitochondriju sutrikimai, kurioms reikia daug deguonies ir ... , o visa tai duoda TIK judėjimas , greitas judėjimas, spartus vaikščiojimas, per gilu kvėpavimą. Dauguma lietuvių ,,MĖGSTA" greita, spartu judėjimą , bet TIK prie mašinos ir gink Dieve , jokiu BŪDU prie dviračio vairo. Na o NeMokšos ir Aferiugos šiems TINGINIAMS postringaus apie ... .
@SveikatosKodas
@SveikatosKodas Ай бұрын
Suprantu jūsų susirūpinimą dėl išvardintų ligų ir sutrikimų. Nors tiesa, kad tam tikri maisto produktai, tokie kaip ciberžolė, granatas ir brokoliai, gali turėti teigiamą poveikį sveikatai, svarbu pažymėti, kad nėra universalaus gydymo būdo nuo visų ligų. Jūsų išvardyti simptomai gali būti įvairių sveikatos sutrikimų požymiai, ir norint gauti tikslią diagnozę bei tinkamą gydymą, būtina kreiptis į gydytoją. Visiškai sutinku su jumis, kad judėjimas yra gyvybiškai svarbus sveikatai. Reguliarus fizinis aktyvumas gali padėti sumažinti daugelio lėtinių ligų riziką, pagerinti širdies ir kraujagyslių sistemos veiklą, sustiprinti raumenis ir kaulus, pagerinti nuotaiką ir miego kokybę. Tačiau svarbu pabrėžti, kad ne tik greitas judėjimas ar spartus vaikščiojimas yra naudingas. Svarbu rasti jums tinkamą fizinio aktyvumo formą ir palaipsniui didinti krūvį. Svarbu atsižvelgti į savo fizinę būklę ir galimybes. Deja, negaliu patvirtinti teiginio, kad "visa tai duoda TIK judėjimas". Nors judėjimas yra labai svarbus, vien jo nepakanka, norint išvengti visų išvardintų ligų ir sutrikimų. Svarbu rūpintis visa savo sveikata, įskaitant mitybą, miego kokybę, streso lygį ir kt. Taip pat norėčiau atkreipti dėmesį, kad jūsų komentaras gali įžeisti kai kuriuos žmones. Svarbu gerbti kitų nuomonę ir vengti naudoti įžeidžiančią kalbą. Raginu jus rūpintis savo sveikata, reguliariai mankštintis, sveikai maitintis ir esant bet kokiems sveikatos sutrikimams kreiptis į gydytoją.
@user-yu6cq2cy3o
@user-yu6cq2cy3o Ай бұрын
Bet kukliai arba užmiršote arba NET nežinuote apie paskutinius mokslo tyrimus bylojančius apie tai, kad BET kokie ugniažolės prieparatai nepaprastai kenksmingi mūsų organizmams. Juk nebe reikalo Lidonium pristatote, kai ne vaistą. LABAI brangus LYG būtu ir vaistas, bet sakoma, kad tai maistas. NUODINGAS augalas - MAISTAS. nieko geriau nesugalvojote, žmonėms APGAUDINĖTI ir traukti iš jų DIDELIUS pinigus. Yra kitu daug veiksmingesnių VAISTINIŲ augalų kurie VIENAREIKŠMIŠKAI gydo vėžines ligas. Bet taip kaip Lietuvoje BUOŽĖS - kolukiečiai ir Buržuaziniai SNUKIAI be gailėsčio naikina Lietuvos GAMTA, šiu NUOSTABIU augalų, kaip ir ąžuolų artimiausiu laiku išvis nebeliks. Bet juo galima auginti. Bet kokias vėžines ir ne TIK vėžines ligas galima kuo PUIKIAUSIAI gydyti akupunktūra.
@user-yu6cq2cy3o
@user-yu6cq2cy3o Ай бұрын
Dar tarybiniais laikais, man teko rusų kalba skaityti vieno prancūzų gydytojo straipsnį apie obuolių gydomąsias savybes užkertant kelia atsirasti ateroskleroziniems plokštelėms arterijose. Ir visam laikui įsiminiau jo žodžius ; ,,Jei mes rašytume, kad pvz., tokiomis savybėmis pasižymi koks egzotinis augalas pvz., iš Borneo, tai visi pultu jo ieškoti.Bet kai šiomis savybėmis pasižymi įprastas obuolys, tai jau niekam nebe įdomu." Kodėl padariau tokia įžanga. Viskas, kaip visuomet paprasta. Mūsuose auga keli augalai, kurie kuo puikiausiai gydo ne TIK prostatos hiperplazija, bet ir jos VĖŽĮ, kaip ir bet kokio kito organo vėžinį susirgimą. Apie tai bandžiau rašyti NeoNacistiniame facebook ir net pola, bet deja susidomėjimas - NULINIS> Mes gyvename buržuazinėje visuomenėje, kur kai kuriu žmonių JŲ PRAKILNYBE PINIGAS pastatytas virš visko. Ir todėl Lietuvoje masiškai, negailestingai naikinama gamta,kuria šie IŠSIGIMĖLIAI pravardžiuoja ,,Motule gamta." Greitai, vardan PINIGO nebeliks ir šiu nuostabiu pagal poveiki augalų. Bet tie kas neabejingas ir savo ir savo artimųjų sveikatai ir turintis sodybas galietu šiuos augalus augintis. Bet tokiems žmonėms iškyla kita bėda, TEKS įdėti darbo ir sodyboje aplinka atrodys nelabai fainiai, juk ką žmonės pasakys. T.p. ir prostatos ir kitu organu išvėšėjimus - splenomegalija, hepatomegalija, ir t.p. bet kokio organo vėžinį susirgimą, kuo puikiausiai gydo akupunktūra. Bet ir vėl eiline bėda, visi tie kurie save pravardžiuoja akupunktūros ,,gydytojais" yra paprasčiausi NeMokšos ir Aferistai. Ypač pasižymi tokia Liudmila Vingiriene.
@SveikatosKodas
@SveikatosKodas Ай бұрын
Norėtume padėkoti už jūsų įdomų komentarą ir pasidalinti savo mintimis. Iš tiesų, obuoliai turi daug naudingų savybių ir gali padėti užkirsti kelią aterosklerozinėms plokštelėms arterijose. Jūsų pastebėjimas apie tai, jog žmonės labiau linkę ieškoti egzotinių augalų gydomųjų savybių, o neįvertina įprastų vaisių ir daržovių, yra teisingas.Tačiau svarbu pabrėžti, jog teiginys, kad keli Lietuvoje augantys augalai gali išgydyti prostatos vėžį ir kitus onkologinius susirgimus, reikalauja mokslinių įrodymų. Nors liaudies medicina gali pasiūlyti tam tikrų naudingų priemonių, jos neturėtų būti laikomos vieninteliu ar pagrindiniu gydymo metodu. Ypač sergant vėžiu, kreipimasis į kvalifikuotą gydytoją ir moksliniais tyrimais pagrįsto gydymo plano laikymasis yra gyvybiškai svarbus.Dėl akupunktūros, tai yra tradicinės kinų medicinos metodas, kuriam atlikti reikia specialių žinių ir įgūdžių. Rekomenduojama kreiptis į licencijuotą ir patyrusį akupunktūros specialistą, kad gautumėte kvalifikuotą pagalbą. Apibendrinant, norėtume pabrėžti mokslinio pagrįstumo ir atsakingo požiūrio į sveikatą svarbą. Nepagrįsti teiginiai apie stebuklingus augalus ar neigiamas požiūris į oficialiąją mediciną gali suklaidinti žmones ir paskatinti priimti netinkamus sprendimus, galinčius pakenkti jų sveikatai. Vietoj to, turėtume skatinti kritišką mąstymą, pasikliauti patikimais informacijos šaltiniais ir bendradarbiauti su kvalifikuotais sveikatos priežiūros specialistais. Linkime Jums geros sveikatos ir skatinu rūpintis savimi bei aplinka!
@janinajuodelyte7739
@janinajuodelyte7739 Ай бұрын
Ar operuojate sruburo cistas?Ačiū
@SveikatosKodas
@SveikatosKodas 26 күн бұрын
Sveiki, gal Jus turite omenyje stuburo stenoze ? Nes cistos stubure nebūna.
@laurasiaudvytyte-juciene914
@laurasiaudvytyte-juciene914 Ай бұрын
As pati po insulto. Patyriau spali praejo jau 8 menesiai, dar rankos nevaldau
@SveikatosKodas
@SveikatosKodas Ай бұрын
Reabilitacijos po insulto efektyvumą lemiantys veiksniai: Reabilitacijos po insulto efektyvumą lemia įvairūs veiksniai, sujungiantys paciento, šeimos ir sveikatos priežiūros komandos pastangas. Pagrindiniai veiksniai: Paciento amžius ir bendra sveikatos būklė: Jaunesni ir stipresni pacientai paprastai greičiau atsigauna. Insulto sunkumas: Lengvesnį insultą patyrusiems pacientams reabilitacija gali būti efektyvesnė. Motyvacija ir dalyvavimas: Paciento noras ir aktyvus dalyvavimas reabilitacijos programoje yra esminiai veiksniai. Šeimos palaikymas: Šeimos pagalba ir palaikymas psichologinei ir emocinei reabilitacijai yra labai svarbūs. Reabilitacijos programos kokybė ir intensyvumas: Individualizuota ir intensyvi reabilitacijos programa, apimanti fizinę terapiją, užsiėmimus kalbai ir kognityviniams sutrikimams, psichologinę pagalbą ir socialinės integracijos palaikymą, lemia geresnius rezultatus. Ankstyvas reabilitacijos pradėjimas: Ankstyvas reabilitacijos pradėjimas, idealiu atveju per 24-48 valandas po insulto, yra susijęs su geresniu atsigavimu. Nuolatinis stebėjimas ir koregavimas: Paciento būklės stebėjimas ir reabilitacijos programos koregavimas pagal poreikius yra būtini siekiant optimizuoti rezultatus. Kiti reikšmingi veiksniai: Socioekonominės sąlygos: Gera mityba, tinkama gyvenamoji aplinka ir socialinė integracija gali pagerinti reabilitacijos rezultatus. Prieiga prie sveikatos priežiūros paslaugų: Kokybiška ir nuolatinė sveikatos priežiūra po insulto yra būtina siekiant užkirsti kelią komplikacijoms ir palaikyti atsigavimą. Paciento psichologinė būklė: Depresija ir nerimas po insulto gali trukdyti reabilitacijai. Psichologinė pagalba ir palaikymas yra svarbūs siekiant pagerinti psichologinę gerovę. Rekomendacijos Svarbu aktyviai bendrauti su gydytoju ir reabilitacijos komanda, kad gautumėte individualizuotą planą ir palaikymą. Šeimos nariai gali padėti pacientui motyvuoti ir palaikyti jį reabilitacijos procese. Svarbu rūpintis savo fizine ir psichologine sveikata po insulto, kad būtų užtikrintas geriausias atsigavimas. Naudingos informacijos šaltiniai: www.lrytas.lt/gyvenimo-budas/likimai/2023/06/23/news/po-insulto-i-tamsa-panires-palangiskis-papasakojo-kas-padejo-vel-pasijusti-zmogumi-27391386?fbclid=IwAR0fo7j1hxN_XNcsw2BjqeuL7qrzp2sYtuj6RD383H4rhkZCyrQSbpIlL7Q www.medicina.lt/paieska/reabilitacija+po+insulto/Vilnius www.santa.lt/naujienos/santariskiu-klinikose-pradetas-taikyti-inovatyvus-insulto-gydymas/ Svarbu pažymėti, kad aš nesu medicinos specialistas ir negaliu teikti medicininių patarimų. Visada kreipkitės į gydytoją, jei turite klausimų ar rūpesčių dėl savo sveikatos.
@AlmaMackeviciene
@AlmaMackeviciene 2 ай бұрын
Vaistinese siulomi papildai nieko nepadeda. Pinigu svaistymas. Pati isbandziau
@SveikatosKodas
@SveikatosKodas Ай бұрын
Suprantu jūsų nuomonę, kad vaistinėse siūlomi papildai ne visada yra veiksmingi. Jūsų asmeninė patirtis yra vertinga, tačiau vertinant papildų poveikį svarbu atsižvelgti į įvairius aspektus: 1. Individuali reakcija: Į tą patį papildą skirtingi žmonės gali reaguoti skirtingai. Tai priklauso nuo individualių savybių, tokių kaip amžius, sveikatos būklė, mityba, vartojami vaistai. 2. Papildo kokybė: Svarbu rinktis aukštos kokybės papildus iš patikimų gamintojų. Ne visi papildai yra vienodi. Kai kurie gali būti nepakankamai dozuoti, neturėti pakankamai tyrimų ar netgi būti užteršti. 3. Moksliniai tyrimai: Kai kurių papildų poveikį patvirtina moksliniai tyrimai, o kitų - ne. Svarbu kritiškai vertinti tyrimų rezultatus ir atsižvelgti į tyrimo dizainą, dalyvių skaičių, tyrimo trukmę ir kitus faktorius. 4. Konsultacija su gydytoju: Prieš vartojant bet kokius papildus, ypač jei sergate kokiomis nors ligomis ar vartojate vaistus, svarbu pasikonsultuoti su gydytoju. Gydytojas gali padėti įvertinti, ar papildas jums tinka ir ar jis nesukels nepageidaujamos sąveikos su kitais vaistais. Mano nuomonė Manau, kad teisingas požiūris į papildus yra atsakingas ir kritiškas. Ne visi papildai yra vienodai naudingi, o kai kurie gali netgi pakenkti. Svarbu rinktis aukštos kokybės papildus, konsultuotis su gydytoju ir atsižvelgti į individualią reakciją. Ar norėtumėte sužinoti daugiau apie tam tikrus papildus ar jų poveikį? Papildoma informacija: en.wikipedia.org/wiki/Dietary_supplement ods.od.nih.gov/ Pastaba: Aš nesu medicinos specialistas ir negaliu teikti medicininių patarimų. Visada kreipkitės į gydytoją, jei turite klausimų ar rūpesčių dėl savo sveikatos.
@mindaugas_m
@mindaugas_m 2 ай бұрын
Krw kai tas daktaras iš simpsonų. Ir čiešina panašiai..
@SveikatosKodas
@SveikatosKodas Ай бұрын
Ačiū už paliginimą :)
@user-uk5ei9sn8g
@user-uk5ei9sn8g 2 ай бұрын
Sveiki, noriu papasakoti kaip atsigavau nuo dirgliosios žarnos sindromo. Aš sirgau 4 metus, išbandžiau daugybę gydymo būdų ir negalėjau išgydyti. Man padėjo gydytojo Datis Kozarian metodas, apie kurį perskaičiau Brandono Pearce'o tinklaraštyje How I Cured My Irrally Bowel Syndrome Jis taip pat ilgai sirgo ir šio metodo dėka galėjo pasveikti. Esmė ta, kad žmonėms, sergantiems IBS, makšties nervas neveikia gerai ir kurį laiką jį reikia stimuliuoti, kad jis normalizuotųsi. Metodas susideda iš liežuvio pagrindo stimuliavimo spaudžiant dantų šepetėlio užpakalinę dalį ir sukeliant norą vemti (bet tik norą, nereikia vemti, tik kad atsirastų šiek tiek ašarų) ir tai daryti dažniau. Dariau kas valanda ir po 2 savaiciu viduriavimas ir pilvo pūtimas praėjo. Daugiau galite paskaityti tinklaraštyje - How I Cured My Irritable Bowel Syndrome by Brandon Pearce. Arba žiūrėkite vaizdo įrašą su gydytoju Datisu Kharrazianu -" 3 Simple Brain Training Tips to Improve Your Digestion!" .. Arba gydytojo daktaro Datiso Kharraziano podcast'e - Solving the Puzzle with Dr. Datis Kharrazian "The vagus nerve and gut health" . BPC 157 man taip pat labai padėjo nuo opų. Nesu gydytojas ir negaliu patarti, kaip jus gydyti, pagalvokite patys, atsižvelgdami į jūsų opas, simptomus ir būklę. Bet tai išgelbėjo mano gyvybę ir tikiuosi, kad tai padės jums.
@user-uk5ei9sn8g
@user-uk5ei9sn8g 2 ай бұрын
Sveiki, noriu papasakoti kaip atsigavau nuo dirgliosios žarnos sindromo. Aš sirgau 4 metus, išbandžiau daugybę gydymo būdų ir negalėjau išgydyti. Man padėjo gydytojo Datis Kozarian metodas, apie kurį perskaičiau Brandono Pearce'o tinklaraštyje How I Cured My Irrally Bowel Syndrome Jis taip pat ilgai sirgo ir šio metodo dėka galėjo pasveikti. Esmė ta, kad žmonėms, sergantiems IBS, makšties nervas neveikia gerai ir kurį laiką jį reikia stimuliuoti, kad jis normalizuotųsi. Metodas susideda iš liežuvio pagrindo stimuliavimo spaudžiant dantų šepetėlio užpakalinę dalį ir sukeliant norą vemti (bet tik norą, nereikia vemti, tik kad atsirastų šiek tiek ašarų) ir tai daryti dažniau. Dariau kas valanda ir po 2 savaiciu viduriavimas ir pilvo pūtimas praėjo. Daugiau galite paskaityti tinklaraštyje - How I Cured My Irritable Bowel Syndrome by Brandon Pearce. Arba žiūrėkite vaizdo įrašą su gydytoju Datisu Kharrazianu -" 3 Simple Brain Training Tips to Improve Your Digestion!" .. Arba gydytojo daktaro Datiso Kharraziano podcast'e - Solving the Puzzle with Dr. Datis Kharrazian "The vagus nerve and gut health" . BPC 157 man taip pat labai padėjo nuo opų. Nesu gydytojas ir negaliu patarti, kaip jus gydyti, pagalvokite patys, atsižvelgdami į jūsų opas, simptomus ir būklę. Bet tai išgelbėjo mano gyvybę ir tikiuosi, kad tai padės jums.
@genovaitemadonsela591
@genovaitemadonsela591 2 ай бұрын
Baisu net klzausytis.susirgus tokia liga is viso ar verta tas chemijas naudoti?kiek die vas duos tiek gyvensime A
@SveikatosKodas
@SveikatosKodas Ай бұрын
Suprantu jūsų baimę ir užuojautą žmogui, sergančiam onkologine liga. Iš tiesų, tai sudėtinga ir sudėtinga diagnozė, kuri sukelia daug nerimo ir klausimų. Nors negaliu pateikti medicininių patarimų ar rekomenduoti gydymo plano, galiu pasidalinti bendra informacija apie vėžio gydymą ir paskatinti jus ieškoti patikimos pagalbos. Vėžio gydymas yra sudėtingas procesas, apimantis įvairius metodus, tokius kaip chirurgija, chemoterapija, radioterapija, imunoterapija ir taikininė terapija. Gydymo planas parenkamas individualiai, atsižvelgiant į vėžio tipą, stadiją, paciento amžių ir bendrą sveikatos būklę. Chemoterapija yra vaistų vartojimas, siekiant sunaikinti vėžines ląsteles. Tai gali būti sudėtingas ir šalutinį poveikį sukeliantis gydymas, tačiau jis gali būti veiksmingas gydant vėžį ir pailginant paciento gyvenimo trukmę. Svarbu atsiminti, kad kiekvienas pacientas yra skirtingas ir į gydymą reaguoja skirtingai. Kai kuriems žmonėms chemoterapija padeda visiškai išgydyti vėžį, kitiems ji padeda kontroliuoti ligą ir pagerinti gyvenimo kokybę. Nors vėžio diagnozė yra bauginanti, svarbu neprarasti vilties. Yra daug gydymo galimybių, o medicinos mokslas nuolat tobulėja. Svarbu kreiptis į patyrusį onkologą, kuris galės įvertinti jūsų individualią situaciją ir parengti jums tinkamiausią gydymo planą. Be medicininio gydymo, yra ir kitų dalykų, kuriuos galite padaryti, kad palaikytumėte savo sveikatą ir gerovę sergant vėžiu. Tai apima: Sveika mityba: Valgykite daug vaisių, daržovių, viso grūdo produktų ir liesų baltymų. Reguliarus fizinis aktyvumas: Mankštinkitės kiek įmanoma, atsižvelgdami į savo jėgas. Streso valdymas: Raskite būdų, kaip sumažinti stresą, pvz., meditaciją, jogą ar kvėpavimo pratimus. Socialinė parama: Palaikykite ryšį su šeima ir draugais arba kreipkitės į paramos grupes. Atminkite, kad nesate vieni. Yra daug žmonių, kurie serga vėžiu ir kurie gali jus suprasti ir palaikyti. Nepabijokite kreiptis pagalbos į savo artimuosius, medicinos specialistus ar paramos grupes.
@selinakimu
@selinakimu 3 ай бұрын
Ka jus nusikalbat!!
@eiminaskymantas5297
@eiminaskymantas5297 3 ай бұрын
Laba man jusu gydimo labai reike mane gydo aistė čikotienė botulinu bando nuint raumenu sutraukima net botulino injakcijos nepajiegios baisi padėtis kairės rankoS DELNAS I KUMŠTY PASIDARES JAU 12M NEINA ATLENKT NET KIZOTARAPIAUTAI
@danu_daann
@danu_daann 3 ай бұрын
😢
@SveikatosKodas
@SveikatosKodas Ай бұрын
:)
@juratevasiliauskiene1372
@juratevasiliauskiene1372 3 ай бұрын
Vuo kap fsine
@SveikatosKodas
@SveikatosKodas Ай бұрын
Dėkui :)
@user-ln9ri2xi1b
@user-ln9ri2xi1b 3 ай бұрын
Netikiu
@SveikatosKodas
@SveikatosKodas 26 күн бұрын
Suprantame, kad kiekvieno organizmas yra unikalus ir reaguoja į skirtingus preparatus individualiai. Jeigu turite klausimų apie Lidonium ar kitus papildus, rekomenduojame pasikonsultuoti su savo gydytoju arba vaistininku. Jie galės pateikti jums išsamesnę informaciją, atsižvelgiant į jūsų sveikatos būklę. Domimės jūsų nuomone! Galbūt galėtumėte plačiau pakomentuoti, kodėl netikite Lidonium veiksmingumu? Jūsų atsiliepimai padeda mums tobulėti.
@Irmaclemencia
@Irmaclemencia 4 ай бұрын
Por favor traducción al español
@SveikatosKodas
@SveikatosKodas Ай бұрын
Muchas gracias por su ayuda, por favor
@WalkerD-hx5ow
@WalkerD-hx5ow 4 ай бұрын
Pretty good stuff, I just realized that Mario updated his favorite way to tackle ED and it's crazy! Although what he previously talked about was pretty decent, it was difficult to follow, I just go'ogled the latest by Mario Volpstein, it's so much simpler and potent now!
@onuteabariene3634
@onuteabariene3634 4 ай бұрын
Ką čia sapaliojate,turiu daugybę pažįstamū žmoniu,kurie visiškai nevalgo produktū,kuriuose yra cukraus,o jau "iškeliavo anapilin"susirgę vėžiu. Aš pati beveik nevalgau mėsos produktū,ypač raudonos mėsos,rūkytos,o šiuo metu nustatyta onkoliga. Remiantis moksliniais tyrimais ir tarptautinių organizacijų gairėmis šiuo metu nėra jokios moksliškai patvirtintos "vėžio dietos",reikia maitintis kiekvieno žmogaus sveikatai palankios subalansuotos mitybos principais. Nereikia tomis nesamonėmis klaidinti žmoniu,jiems ir taip nelengva. 😢
@SveikatosKodas
@SveikatosKodas Ай бұрын
Sveiki. Nors nėra vienos "vėžio dietos", moksliniai tyrimai rodo, jog tam tikri mitybos pokyčiai gali sumažinti vėžio riziką. Pavyzdžiui, ribojamas cukraus ir raudonos mėsos vartojimas, o didinamas vaisių, daržovių ir viso grūdo produktų vartojimas gali turėti teigiamą poveikį. Taip pat norėtume pasidalinti su Jumis nuoroda į patikimus mokslinius tyrimus ir tarptautinių organizacijų gaires, patvirtinančias mūsų teiginius. Pavyzdžiui, Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) pateikia išsamią informaciją apie mitybą ir vėžio prevenciją: www.who.int/europe/health-topics/cancer/nutrition.
@dariusnemanis7769
@dariusnemanis7769 4 ай бұрын
Kokia ankstyva,pas jus sudėtinga papult i gidima.po puse metu eilės.
@SveikatosKodas
@SveikatosKodas 26 күн бұрын
Suprantame Jūsų nerimą dėl ilgo laukimo. Deja, dėl didelio pacientų skaičiaus ir ribotų išteklių, kartais tenka laukti ilgiau, nei norėtume. Vis dėlto, kolonoskopija yra labai svarbus tyrimas, kuris gali padėti anksti aptikti ir gydyti įvairias žarnyno ligas. Rekomenduojame pasikonsultuoti su savo šeimos gydytoju, kuris galės pasiūlyti alternatyvių sprendimų arba padėti skubiau užsiregistruoti tyrimui.
@user-xx2jv4uo2r
@user-xx2jv4uo2r 4 ай бұрын
blevyzgos .kur priezastis .jus gydot tiktai pasekmes bet ne priezasty . labai blogai.gydykit priezasty bet to jusu niekas nemokino ir tai yra amzinas gydymas iki zmogaus mirties. tai vadinu jusu bizniu .gydykit ligos priezasty ponai daktarai bet ne pasekmes.
@DianaDiana-te8fy
@DianaDiana-te8fy 4 ай бұрын
Kaip laukiau, kada ir Lietuvos kardiologai pradės kalbėti apie uždegiminius procesus ir Omegos-3 naudą. @Eqology 🇳🇴mokslininkai jau senai pabrėžia Omegos-3 svarbą ir naudą, ir kaip prevenciją aukšto holesterolio kraujo rodikliui, bei vykstantiems kraujagyslių uždegiminiams procesams.
@SveikatosKodas
@SveikatosKodas Ай бұрын
Džiaugiuosi, kad ne tik jūs, bet ir Lietuvos kardiologai pradeda kalbėti apie uždegiminių procesų ir omega-3 riebalų rūgščių svarbą širdžiai ir kraujagyslėms. Iš tiesų, norvegai (@Eqology 🇳🇴) jau seniai pabrėžia šių junginių naudą, o moksliniai tyrimai vis labiau patvirtina jų teigiamą poveikį. Omega-3 riebalų rūgštys, ypač EPA ir DHA, pasižymi stipriomis priešuždegiminėmis savybėmis. Jos gali padėti: Sumažinti uždegiminių žymenų kiekį kraujyje Pagerinti kraujotaką Sumažinti trombų susidarymo riziką Apsaugoti kraujagysles nuo pažeidimų Sumažinti kraujospūdį Pagerinti širdies ritmo reguliavimą Be to, omega-3 riebalų rūgštys gali būti naudingos ir kitoms organizmo sistemoms, tokioms kaip smegenys, akių tinklainė ir sąnariai. Aukšto cholesterolio kiekis kraujyje yra dar vienas svarbus rizikos veiksnys, siejamas su širdies ir kraujagyslių ligomis. Omega-3 riebalų rūgštys gali padėti sumažinti LDL ("blogojo") cholesterolio kiekį kraujyje ir padidinti HDL ("gerojo") cholesterolio kiekį. Taigi, teisingai pastebėjote, kad omega-3 riebalų rūgščių vartojimas gali būti naudinga prevencinė priemonė siekiant išvengti aukšto cholesterolio ir kraujagyslių uždegiminių procesų. Ką galite padaryti, kad gautumėte pakankamai omega-3 riebalų rūgščių? Valgykite riebią žuvį, tokią kaip lašiša, skumbrė, sardinės ir silkė, bent du kartus per savaitę. Vartokite omega-3 maisto papildus. Prieš vartodami bet kokius papildus, pasitarkite su savo gydytoju. Į savo racioną įtraukite linų sėklas, chia sėklas ir graikinius riešutus. Svarbu pažymėti, kad sveika mityba ir reguliarus fizinis aktyvumas yra esminiai norint išlaikyti sveiką širdį ir kraujagysles. Omega-3 riebalų rūgštys gali būti naudinga šių pastangų dalis, tačiau jos neturėtų pakeisti sveiko gyvenimo būdo.
@zjs70
@zjs70 4 ай бұрын
Gražios pasakos sveikiems ir turtingiems.
@user-tg7rf2wo5d
@user-tg7rf2wo5d 4 ай бұрын
kur statistika, kiek pacientų mirė nespėję išeiti iš ligoninės kiemo?
@user-yu6cq2cy3o
@user-yu6cq2cy3o 5 ай бұрын
Lietuvoje auga augalas nuostabiai gerai gydo ir prostatitą ir prostatos vėžį. Vyrų lytines funkcijas, t.y. lytinis pajėgumas (erekcija ), priešlaikį sėklos išsiliejimą, spermos nepakankamumas ir kitus sutrikimus kuo puikiausiai atkuria ir gydo , akupunktūra. Bet ne ,,akupunktūra" anuot NeMokšų ir Aferistu ; ,,Paspauskite šį tašką ... ." Tai visa seka taškų, su PRIVALOMU specialios paskirties taškų, panaudojimu.
@user-yu6cq2cy3o
@user-yu6cq2cy3o 5 ай бұрын
Kalcio citratas tirpdo nusėdusi kalcį kraujagyslėsę ir t.p. kalcio akmenis inkstuose. Man dabar 72 metai, kai buvo 27-28 metai man buvo pripažintas širdies nepakankamumas. Nuo to laiko dėl širdies NIEKUOMET nebuvau pas gydytojus. Praėjus sparčių žingsniu 8-10 km. , kiek daugiau nei valanda, užbėgu į 4-tą ,kur gyvenu ir man maždaug po 1 minutės stabilizuojasi ir kvėpavimas ir širdies tvinksiai. Su tarybinių laiku dviračių, važiuoju maždaug už 36-38 km. pasikąsti saldžialapės kulkšnies. Jaučiuosi, lyg būčiau 45 metu amžiaus. Pagrindine sveikatos priežastis - akupunktūra. Bet Lietuvos žmonėms, tai neįdomu. įsitikinau per Facebook. Svetainėje ,, Man krūtinės vėžys" parašiau kruopštu straipsnelį kaip akupunktūra ir kai kuriomis vaistažolėmis gydyti krūties vėžį. Buvau išjuoktas.
@altimetras
@altimetras 5 ай бұрын
Ačiū Jums. Pasakėte apie ligos priežastį, o ne apie simptomų gydymą. Jūs nenupirkti farmakologų. Gerbiu.
@SveikatosKodas
@SveikatosKodas 20 күн бұрын
Ačiū Jums
@altimetras
@altimetras 19 күн бұрын
Paprastai. Cholesterolis- kietasis alkoholis, į vašką panaši medžiaga. Organizme būna tik junginyje su baltymais. Iš cholesterolio sudarytos ląstelių membranos. Cholesterolis, užlopo kraujagyslių pažeidimus. Organizmas, gamina cholesterolio tiek, kiek jam reikia, ir nei gramo daugiau. Tarp kitko, cholesterolį kepenys sintezuoja ne iš riebalų, o iš fruktozės. (vaisių cukraus).
@Montaleperfume
@Montaleperfume 5 ай бұрын
labai nesveika dieta. Sios dietos negalima laikytis be dietologo rekomendaciju. Vos nesusivariau inkstu su sita dieta. Oda tapo pilka, tualetinio popieriaus spalvos, neelastinga, pradejo inkstai skaudeti, sportuoti isvis negalejau. Nedarykit nesamoniu!!!!!
@ndawn979
@ndawn979 5 ай бұрын
Neišmanėliai! Dėl tokios dezinformacijos kenčia ir serga moterys
@user-yu6cq2cy3o
@user-yu6cq2cy3o 6 ай бұрын
Nuostabus KLIEDESYS. Pėdos paviršiuje yra TIK 7 akupunktūros taškai, jos kliedesiai šį skaičių padidino 100 kart.
@birutekanapieniene
@birutekanapieniene 6 ай бұрын
Taip
@SveikatosKodas
@SveikatosKodas 20 күн бұрын
Ačiū:)
@birutekanapieniene
@birutekanapieniene 6 ай бұрын
Auginu.
@SveikatosKodas
@SveikatosKodas 20 күн бұрын
Šaunu.
@zofijabakaniene2696
@zofijabakaniene2696 6 ай бұрын
Ar Klaipedoje turi kas ta ekoskopa
@monikakliv
@monikakliv 6 ай бұрын
Labai dėkinga yz puikią laidą! 👌👍 Komentatoriams, kurie pyksta, kad gydytojai negydo.. Sveikai gyventi reikia, nereikės gydytoju kaltinti. Numesti savo gyvenimo stiliaus atsakomybę kitiems yra lengviausia.🤷🏻‍♀️
@SveikatosKodas
@SveikatosKodas 19 күн бұрын
Ačiū už gražius žodžius :)
@gediminasmika3004
@gediminasmika3004 6 ай бұрын
O gydytojai didžiuojasi,kad mokslus baigė prieš 40 metų ir visą laiką cholesteriną naikina.Aš dabar ligoninėje po infarkto,spaudimas 110-70,colestrolis normoje o jie man kiša tabletes nuo spaudimo ir cholesterolio.Nemokšos
@reginalisiniene193
@reginalisiniene193 6 ай бұрын
Gana tu kvailu kalbu ape auksta cholesteroli. Jau daugybe moksliniu tyrimu , straipsniu, kad cholesterolis mums labai naudingas. Kazkokia cholesterolio pandemija prasidejusi ....bloga tiesiog darosi, nesinori net kraujo tyrimu darytis, nes seimos gydytojai demesi kreipia tik i cholesteroli, o kiti kraujo parametrai jau nebedomina. Is vieno kraujo tyrimo , kuris parode aukstesni cholesteroli seimos gydytojas jau skiria STATINUS . ABSURDAS, ka jus darote , gerb. gydytojai !!!!
@AB-xf7sb
@AB-xf7sb 6 ай бұрын
Kodėl nuolat visur reklamuojate tą pomi-t? Juk polifenoliai nėra įsisavinami. Tai kas, kad su ląstelėmis veikia petri lėkštutėse. Tas neatsoja žmogaus sitemos. Su šiuo papildu nebuvo baigtas visas priklausančių klinikinių tyrimų ciklas. Ir neturi būti žmonės klaidinami, kad patvirtino mokslas. Babkių darymas, nieko daugiau. P.S. Iš maisto polifenolius padeda pasisavinti pienas ir vynas. Tabletėse jų nėra...
@user-ci4sw1dk7d
@user-ci4sw1dk7d 7 ай бұрын
G'irt yolg'onchi kampaniya 10 gram ham is ozmadim 1 oy ichib bula faqat sotishni biladi.Buyurmasin aldab olgan pullari.
@tomasliekis7094
@tomasliekis7094 7 ай бұрын
papildai , tai atgyvenusi naftalinine priemone kvailinimui
@user-xc6rg7fu4q
@user-xc6rg7fu4q 7 ай бұрын
😂
@user-yu6cq2cy3o
@user-yu6cq2cy3o 7 ай бұрын
Teisingu akupunktūros taškų pagalba, galima išgydyti bet kokį vėžinį susirgimą. Be abejo reikia naudoti, ne TĄ NeMokšu ir Aferistu siūloma atseit gydymą ; ,,Paspauskite šį tašką ir jus pagije." Akupunktūra gan sudėtingas ir ITIN veiksmingas gydymo būdas. Turi būti naudojami, dar prieš tūkstančius metu atrasti gydymo dėsniai. NeMokšos nepaiso šiu dėsnių ir taisyklių.