Пікірлер
@shotekpl4282
@shotekpl4282 27 минут бұрын
Piłka nożna a futsal polski różni się tym że na trawie przegrywają 3:2 ale z Mołdawią a tu z mocniejszą Chorwacją
@sebastianrosiak4289
@sebastianrosiak4289 35 минут бұрын
Na Ksw 100,Wrzosek vs Stosic i jest ogień niezły.
@andreasm7482
@andreasm7482 39 минут бұрын
Tlumaczenie jak zawsze ...bramka po czasie ...
@MIRUS155 Сағат бұрын
Pogoń wygrała tylko to przez sędziego frajera który dostał w łapę Gdzie był Marciniak w tak ważnym meczu? Mam nadzieję że sędziego dopadnie sprawiedliwości jak nie ze strony jego przełożonych to ze strony kibiców Pogoni Następny puchar będzie nasz do boju portowcy💙❤️
@Pan-Sernik 3 сағат бұрын
kto tez po awansie na euro 2024 po karnych z walią?
@lukulusss
@lukulusss 4 сағат бұрын
RUN FOREST RUN tak to jest jak glupek biega tylko po boisku bez pozytku
@MarcinWortel
@MarcinWortel 4 сағат бұрын
Oddaj pieniądze, które zarobiłeś w Pogoni, nie zasłużyłeś na nie!
@Karol-yu8qe
@Karol-yu8qe 2 сағат бұрын
Jak dla mnie to Grosik ciągnął tą gre
@patrykpatison480
@patrykpatison480 4 сағат бұрын
Fajna walka. Dwóch stojkowiczow. Podejrzewam, że zdecyduję przełożenie umiejętności stojkowych na mma i tego czego się nauczyli w Mma. W stójce Wrzosek miał by przewagę. Artur będzie szukał sprowadzeń, ewentualnie kontry po lowach. Dobra walka pozdro chłopaki
@markorski3287
@markorski3287 4 сағат бұрын
Grosik, to nie ty zawiodłeś, masz swoje lata, a grałeś całe 90 minut + dogrywka, przy takich kiksach których kilka popełnił ten fajansiarz leo borges ( słaba forma, czy perfidia opłacona przez konkurencje ?) tak to się niestety skończyło... Życzę determinacji i waleczności, bo zasługujecie na puchary europejskie, 3 miejsce jest w waszym zasięgu, macie teraz klasowego bramkarza - nie to co Klebaniuk czy Stipica ... Powodzenia w lidze, jeszcze 4 kolejki
@jtfjakiestamfilmy8157
@jtfjakiestamfilmy8157 4 сағат бұрын
I takie zaangazowanie I emocje to ja rozumiem. Przegrali ale serce do gry ogromne
@dorotahawryluk-kx5ml
@dorotahawryluk-kx5ml 4 сағат бұрын
Nie zawiodłeś! To skandal!
@krisdi300
@krisdi300 5 сағат бұрын
Grosik dziadu..przez ciebie nie wygrałem 9k złociszy....
@Verques1
@Verques1 5 сағат бұрын
To nie twoja wina to wina sędziego
@mateuszpolak6706
@mateuszpolak6706 5 сағат бұрын
Jaka wina sędziego dodał tą jedną minute bo piłkarze pogoni leżeli na murawie 30 sek bo piłkarz Wisły ich dotknął. Wam na koniec też dał minute ale wy jesteście tacy ułomni że w piłke trafić se nie umiecie i piłki dobrze podać. Sami se zrobiliście problemy
@Verques1
Ale nie o to mi chodzi w dogrywce powinien być karny
@mateuszpolak6706 4 сағат бұрын
​@@Verques1ojej lekko go strącił tragedia
@Kacper-ew1wq
@Kacper-ew1wq 6 сағат бұрын
Dzięki Grosik, ty zawsze walczysz do końca. Jeszcze dasz radość kibicom. Mam nadzieję że dostaniesz szansę na euro. 💪
@styczen9258
@styczen9258 6 сағат бұрын
Typowe pierdolenie pilkarzyka po przegranym meczu xd "przepraszam, nie wiem co się stało, moja wina, bla bla bla..." xD
@ArkadiuszZarychta-ri7os 7 сағат бұрын
120minut zajebistego dopingu☝️.Wiara kibicow Pogoni☝️.kiedy jak nie teraz?Wy qrwa nie potrafiliscie wygrac z druzyna z 1 ligi.Zenada.Ja sie zawiodłem.Nie ma,zadnego tlumaczenia.Graliscie z 1 ligą.
@kacperkolenda6833
@kacperkolenda6833 7 сағат бұрын
Do finału pucharu takiego sędzie jak tak można powtórzcie mecz!!!!!
@LA_LIGA_REAL
@LA_LIGA_REAL 6 сағат бұрын
co ci sędzia zrobił?
zgodnie z zasadami FIFA jeśli drużyna ma szansę na gola po czasie doliczonym mecz zostaje zakończony po wybiciu z pola karnego
Grosik nie załamuj sie to przez kwiatkowskiego najpierw 3 miejsce w ekstraklasie nam zabrał a teraz puchar polski kwiatkowski! co? ty *****!!!!! Powtórzcie mecz już nie z kwiatem!!!!!
@LA_LIGA_REAL 5 сағат бұрын
xd
@yachty939
@yachty939 7 сағат бұрын
to nie twoja wina tylko sędziego
Obejrzałeś to video? Sami se zrobiliście problemy a Wisła to wykorzystała.
@arkadiopir5672 7 сағат бұрын
Dobrze że wygrała Wisła. Dostaną pieniądze trochę się ich sytuacja finansowa poprawi. A Pogoń już grała w eliminacjach europejskich pucharów i tylko 1 rundę przechodzili xd
@ws2516 9 сағат бұрын
Słaby jesteś gościu i tyle w temacie, na orlika się nadajesz.
@Janusz_Sram 9 сағат бұрын
No ale nie da sie ukryc że sedzia tez wam "pomógł".
@fiszou
@fiszou 9 сағат бұрын
Grosik akurat niczego nie zwalił. Ciągnął ten zespół jak mógł, był z prawej i lewej strony i praktycznie każdy atak szedł przez niego i czasami wiślacy mieli z nim problemy.
@Karol-yu8qe 3 сағат бұрын
​@@kiwi4075i kto to mówi, jakiś random z internetu, kim ty w ogóle jesteś żebym mógł się tak wypowiadać o zasłużonym polskim piłkarzu
@kiwi4075
@kiwi4075 2 сағат бұрын
@@Karol-yu8qe o kim?o tym nieudaczniku ty cvelu?
@Pierozkowaty
@Pierozkowaty 9 сағат бұрын
Cieszę się jako kibic Widzewa że wisełka wygrała nawet jakby zgody nie było też bym był za Wisłą ale szkoda mi trochę tego hazardzisty, widać że załamany w uj i dobrze wie że już do końca kariery nie zagra w europejskich pucharach
@KaRoL90123
@KaRoL90123 9 сағат бұрын
To tak się zdarza, trzeba walczyć następnym razem.
@piotrzajac1891
@piotrzajac1891 10 сағат бұрын
Wisła po prostu miała zdobyć ten pucharek. Przekręcili i Widzew i teraz Pogoń.
@dominikd3171
@dominikd3171 9 сағат бұрын
Widzew to raczej sędzia, wczoraj wygrał lepszy. Nic nie poradzisz że defensor pogoni popełnił taki błąd. Zobacz lepiej na mecze Legii tam są dopiero przekręty sędziowskie na korzyść ległej