Особливо цінні землі
4:00
Аграрні ноти
2:11
3 ай бұрын
Пікірлер
@grenadelauncher89
@grenadelauncher89 17 күн бұрын
ІПОСТАСЬЯ МОЖНА СКАЗАТЬ. точно
@user-zj8be7wv3r
@user-zj8be7wv3r 17 күн бұрын
Я не знаю,де ви берете такі цифри по орендній платі,в Полтавській області здаю в оренду 3.03.га за 10500,розірвати договір не можливо,бо покійна бабуся віддала в оренду до 2037року.А право нажаль на стороні орендаря.
@zemlehub
@zemlehub 17 күн бұрын
такі цифри ми беремо з практики. Ми ж займаємось цими питаннями. А у Вашому випадку - Ви допустили помилку і тепер залежите від орендаря... А 10,5 тис за 3 га - це дійсно мало, навіть дуже мало...
@стіан
@стіан 17 күн бұрын
Цікаво. Актуально. Дякую. Побажання: частіше і побільше таких стрімів.
@user-vp7ew4ve5h
@user-vp7ew4ve5h 17 күн бұрын
Как можно связаться с владельцем пая?
@zemlehub
@zemlehub 17 күн бұрын
Що Ви маєте на увазі? До нас звертаються власники паїв з наміром їх продати.
@user-vp7ew4ve5h
@user-vp7ew4ve5h 17 күн бұрын
@@zemlehub нет, я хочу взять в аренду, не знаю как с ними связаться, есть кадастровый номер, имя, фамилия, отчество, срок договора, например, в этом году заканчивается пай, а как связаться с пайщиков не знаю
@zemlehub
@zemlehub 17 күн бұрын
так і ми Вам не скажемо, це ж конфіденційна інформація
@user-vp7ew4ve5h
@user-vp7ew4ve5h 17 күн бұрын
@@zemlehub каким тогда образом набирают десятками тысячами за год?
@zemlehub
@zemlehub 17 күн бұрын
Ідуть в село і обходять всіх мешканців, скликають збори і т.д. У такий спосіб формують земельний банк, якщо такі землі ще вільні. Або ж купують підприємство, яке вже обробляло землі та має відповідний земельний банк і договори оренди. Якщо десятками тисяч - то саме другий варіант.
@стіан
@стіан 20 күн бұрын
Дякую за Вашу працю !
@user-ry7un3mh9u
@user-ry7un3mh9u 24 күн бұрын
Доброго дня. Цікавить питання чи надають земельну ділянку для учасників бойових дій зараз. Дякую за відповідь.
@zemlehub
@zemlehub 24 күн бұрын
Вітаємо! Ні, зараз ділянки будь-якого цільового призначення (тобто, під будівництво, ОСГ тощо) не виділяються нікому. Поки що це передбачено до кінця воєнного стану.
@user-de1vg7mw4v
@user-de1vg7mw4v 27 күн бұрын
Дякую за цікаву інформацію. Будь який коментар від семи слів
@na333ar
@na333ar 27 күн бұрын
600*1.2=7200 не 7800
@yurizhdanov
@yurizhdanov 27 күн бұрын
Всі помиляються, буває, тим паче 6:08 додана наліпка з правильною ціною
@Jladanin
@Jladanin Ай бұрын
Доброго дня,чи можна вважати підставою для розірвання, договорів який підписав один власник, хоча права власності є у декількох людей? Дякую за відповідь
@zemlehub
@zemlehub 29 күн бұрын
Вітаємо. Так, звісно. Один співвласник не може за всіх підписати договір оренди. Такий договір взагалі не є чинним, тому його і не треба розривати. Судова практика встановлює тут специфічний спосіб захисту... Тому радимо Вам "посваритися" з орендарем і "популярно" йому/їм пояснити неправомірність таких дій...
@sergeypodobry
@sergeypodobry Ай бұрын
Слабо розкрито питання одностороннього розриву договора, якщо в договорі передбачено тільки за згодою сторін або по закінченню терміна оренди.
@zemlehub
@zemlehub Ай бұрын
Сергій, в одностронньому порядку не можна розірвати договір не через суд, якщо про це прямо не буде вказано в договорі оренди. Більш того, розірвання через суд теж не може бути просто так, для цього треба якісь вагомі підстави.
@sergeypodobry
@sergeypodobry Ай бұрын
@@zemlehub Читав, що можна розірвати при порушенні істотних умов договору, наприклад несплати оренди. Цікаво було б про такі кейси послухати.
@стіан
@стіан Ай бұрын
Дякую за цікаву інформацію. Запитання: а як передаються в оренду не с/г ділянки ? Без аукціону ?
@zemlehub
@zemlehub Ай бұрын
В абсолютній більшості випадків не с/г земля також має передаватися у користування через аукціон. В ст. 134 Земельного кодексу України вказані випадки, коли аукціон не проводиться. Перелік великий, тому тут його наводити не будемо.
@ivansadovyi6105
@ivansadovyi6105 Ай бұрын
Дякую за відео! Лишилося незрозумілим питання ділянки, яка знаходиться у комунальній власності, була здана в оренду, але її площа 30 гектарів, наприклад. Могли б уточнити чи це є законним?
@zemlehub
@zemlehub Ай бұрын
Вимога саме про 20 га з'явилася в законодавстві у липні 2021 року (майже з відкриттям ринку с/г землі). Тому якщо ділянка комунальної власності була здана в оренду до цього часу, тоді така вимога на неї не поширювалася і це може бути законним. Крім того, треба тепер враховувати, що орендар такої ділянки в 30 га буде мати право на поновлення договору оренди або ж переважне право на укладення нового договору. Іншими словами, він зможе ще деякий час утримувати цю ділянку без необхідності її поділу і аукціону. З липня 2021 року комунальні або ж державні земельні ділянки не можуть бути здані в оренду, якщо їх площа більше 20 га. Договір буде незаконним, а прокурор ще й розпочне кримінальну справу і т.д. З вересня 2021 року такі аукціони відбуваються лише через "Прозоро. Продажі". Сама система аукціону зараз влаштована так, що не може пропустити ділянку площею більше 20 га. Якщо не через Прозоро - одразу незаконність оренди і всі наслідки цього...
@Svitlo_lend
@Svitlo_lend Ай бұрын
Добрый день, как с вами связаться для консультации ?
@zemlehub
@zemlehub Ай бұрын
Доброго дня! Наш телефон (097) 397-43-49 або електронна пошта [email protected]
@vovaskopich8024
@vovaskopich8024 Ай бұрын
Вопшим евреї рішили поставить український народ на коліна
@zemlehub
@zemlehub Ай бұрын
Не перегинайте. Ніхто не викупляє ділянки просто так (щоб лише забрати в людини), для цього має бути вагома причина, а зважаючи на те, скільки для цього треба часу, то легше з людиною домовитися...
@user-de1vg7mw4v
@user-de1vg7mw4v 2 ай бұрын
Дякую за цікаву інформацію та розвиток україномовного контенту
@demiurgecreator2705
@demiurgecreator2705 2 ай бұрын
Оця тема вами піднята, для мене дуже цікава і актуальна☝️👍 Бо я дійсно хочу отримати собі і приватизувати ділянку землі хоча б два гектари, і при чому в своїй області, а бажано поряд з моїм селом🤔
@user-de1vg7mw4v
@user-de1vg7mw4v 3 ай бұрын
Це все другий, третій лише на протязі першого календарного року? Чи купив, через п'ять років вирішив продати, а її наприклад вже двічі продавали раніше, то треба платити як за третій?
@zemlehub
@zemlehub 2 ай бұрын
йдеться про продаж упродовж календарного року однією особою (власником ділянок).
@user-de1vg7mw4v
@user-de1vg7mw4v 3 ай бұрын
А для чого це Продавцю? Яка йому різниця, якщо за цю суму хоче купити Орендар. І для чого інвестору завищувати вартість в Договорі, і платити лишні податки та приводити докази надходження лишніх коштів?
@zemlehub
@zemlehub 2 ай бұрын
це відбувається, коли покупець зацікавлений в ділянці, бо там короткий строк оренди і він хоче таким чином забрати ділянку для себе. Або ж це трапляється, щоб новий власник (покупець) мав можливість "потогруватися" з орендарем для підвищення розміру орендної плати. Мотиви чому продавці продають не орендарю бувають різні: неприязні відносини, незнання закону, терміновий продаж, коли продають лише довіреність (а сама угода відбувається пізніше) і т.д.
@user-de1vg7mw4v
@user-de1vg7mw4v 3 ай бұрын
Дякую за об'єктивну своєчасну інформацію та відсутність води. Чекаємо нових відео
@GoldLine-qg5ur
@GoldLine-qg5ur 3 ай бұрын
Доброго дня. Чи можливо продавати декілька с/г ділянок за одним договором купівлі-продажу чи на кожну ділянку має бути окремий договір купівлі-продажу і відповідно таку ж кількість намірів потрібно надсилати?
@zemlehub
@zemlehub 3 ай бұрын
Вітаємо! На кожну ділянку треба окреми намір подавати і відповідно окремий договір підписувати.
@GoldLine-qg5ur
@GoldLine-qg5ur 3 ай бұрын
@@zemlehub дякую за відповідь!
@user-bz4nr9cx9f
@user-bz4nr9cx9f 3 ай бұрын
Доброго дня під кажіть будь-ласка чи можу я будувати хату на землі с/г призначення якщо земля приватизована и знаходиться біля міста. Також дякую за цікаву інформацію.
@zemlehub
@zemlehub 3 ай бұрын
Вітаємо! Лише на землях ОСГ за певних умов. На землі для товарного сільськогосподарського виробництва - не можете.
@user-de1vg7mw4v
@user-de1vg7mw4v 3 ай бұрын
Дякую за цікаву інформацію. Ніхто не звертав увагу з орендодавців. Я щось і сам не думав про цей нюанс. Чекаємо нових Ваших відео.
@user-de1vg7mw4v
@user-de1vg7mw4v 3 ай бұрын
Дякую козаче за цікаву інформацію та відсутність води. Все по суті. Так тримати, чекаємо нових відео.
@oksanamaslovska7081
@oksanamaslovska7081 3 ай бұрын
Які найефективніші умови оренди, коли є власником від 20 гектарів?
@zemlehub
@zemlehub 3 ай бұрын
Якщо Ви маєте 20 га одним масивом і це в межах центральної України (Черкаська, Вінницька, Полтавська, Кіровоградська, південь Київської або Чернігівської областей), то маєте орієнтуватися на суму +/- 8-12 тис. за га і строк оренди на +/- 10 років. Якщо Вам треба допомога, то сконтактуйте і ми постараємось Вам допомогти. Наш номер (097) 397-43-49
@oksanamaslovska7081
@oksanamaslovska7081 3 ай бұрын
@@zemlehub Хмельницька, так одним масивом
@user-dm7ee2rx3t
@user-dm7ee2rx3t 3 ай бұрын
Чи даєте приватні консультації?
@zemlehub
@zemlehub 3 ай бұрын
Доброго дня! Так, консультуємо. Наш номер (097) 397-43-49
@user-ig3gg6ys8z
@user-ig3gg6ys8z 4 ай бұрын
А як що арендна плата зростає?а вартість земельної ділянки зменшують,то де тут підвищення арендної плати?
@zemlehub
@zemlehub 3 ай бұрын
Не зовсім розуміємо суть Вашого питання. Розмір орендної плати та вартість ділянки - це хоч і пов'язані речі, але все-таки абсолютно різні величини. Орендна плата зростає по-своєму (в більшості випадків через конкуренцію на ринку оренди і т.д.), а вартість землі змінюється по-своєму, зокрема і через зміну розміру орендної плати, але не виключно через це. У прифронтових областях земля дешевша, ніж у центральних чи західних, тобто тут має місце фактор розташування. Полісся і південь теж нижче коштує, ніж центральні області, оскільки тут фактор родючості грунтів і т.д.
@user-de1vg7mw4v
@user-de1vg7mw4v 4 ай бұрын
Дякую за інформацію, все по ділу
@user-vj9ml6me4n
@user-vj9ml6me4n 4 ай бұрын
Агро холдинг це зло для України вони знищують дрібного фермера тому що в них вартість обробітку землі дешевша на 20-30% вони е платниками НДС який покладають на виробництво оптові закупівлі добрив та агрохімії зі знижкою експорт зернових за кордон з компенсацією 20% ндс
@zemlehub
@zemlehub 4 ай бұрын
Дійсно у Ваших словах є логіка. Але проблема фермерства (мала кількість фермерів, невміння об'єднуватися у кооперативи тощо) - це данина радянському минулому, під час якого було знищено ініціативу на селі, а тих, хто вмів і хотів працювати - відправили на Сибір. І навіть зараз в нас немає критичної маси фермерства...
@user-vj9ml6me4n
@user-vj9ml6me4n 4 ай бұрын
@@zemlehub фермерів досталь знань про агро виробництво досталь . закони лобіюють агро холдинги на свою користь а кооперативи вже проходили результат відомий якщо держава буде прогинатись під корпорації перетворимось на Аргентину закони потрібні рівні для всих
@zemlehub
@zemlehub 4 ай бұрын
При рівних для всіх законах фермер програє! Тому для фермера треба підтримку з боку держави. Переваги агрохолдингу не у законах, а у його розмірах і можливостях, які це дає. Малий фермер таких переваг не має. А кооперативи, як Ви написали, "пройшли" і, на жаль, нічому не навчилися, точніше навчилися робити не так як має бути. І це теж проблема фермерства...
@MrGutory
@MrGutory 4 ай бұрын
Договори то заключають не з громадою, чи не так? То що там громада вирішує?
@zemlehub
@zemlehub 4 ай бұрын
Ми юристи, тому дбаємо про правильність термінології... Отже, учасником цивільних відносин виступає територіальна громада, від імені якої діє посадова особа - сільський, селищний чи міський голова. В окремих випадках - наприклад, для оренди землі - необхідна згода відповідної ради. Тому що значить "не з громадою"? Місцева рада уособлює волю громади. Якщо громадяни (більшість в громаді) вважає, що місцеві депутати діють всупереч інтересам громади, то громадяни можуть відкликати такого депутата!
@user-de1vg7mw4v
@user-de1vg7mw4v 4 ай бұрын
Підкажіть як обєднати дві свої суміжні ділянки в одну. Скільки це коштує, і чи є сенс?
@zemlehub
@zemlehub 4 ай бұрын
Відносно не складно, для цього треба звернутися до землевпорядної організації та замовити виготовлення нового проекту, а по факту так званого "обмінного файлу" (ціна в межах 3-8 тис грн). Можливі труднощі - це згода орендаря (якщо ділянки в оренді). Недолік - оподаткування при відчуженні! Тому задумайтесь, з якою метою Ви хочете об'єднати і чи має для Вас значення розмір податку при відчуженні ділянки. В нас є відео про оподаткування, здається там згадували про цю проблему...
@user-de1vg7mw4v
@user-de1vg7mw4v 4 ай бұрын
@@zemlehub дякую за відповідь.
@user-de1vg7mw4v
@user-de1vg7mw4v 4 ай бұрын
Дякую Вам. Не знаю як Вас звати, даєте цікаву інформацію, без зайвої води. Будимо чекати настуних відео. Не зупиняйтеся
@user-dc8eu
@user-dc8eu 4 ай бұрын
Ви називаєте розмір ОП за гектар "чистими",чи ще треба відмінусувати податки?
@zemlehub
@zemlehub 4 ай бұрын
У відео мова йде про чистий розмір ОП, тобто те, що людина отримує "на руки"
@imlaen
@imlaen 4 ай бұрын
"Не відрізняють інвестора від первісного власника" - клас)
@zemlehub
@zemlehub 4 ай бұрын
Навіть не знаємо чи це добре, чи погано) Бо це може мати як позитивне значення, так і негативне. Але про це в же якось іншим разом...
@GoldLine-qg5ur
@GoldLine-qg5ur 4 ай бұрын
Доброго дня. А якщо вказано 12 відсотків від НГО і зазначена сума ( НГО) в половину від реальної НГО навіть на рік заключення договору? Як тоді вираховується орендна плата?
@zemlehub
@zemlehub 4 ай бұрын
Вітаємо! Рахуєте по правильному розміру НГО. Пишете претензію орендарю про недоплату і т.д. Тут закон на Вашій строні, просто орендар помилився в сумі НГО, а Ви ж не стикаєтесь з цими питаннями, тому і не повинні все знати. Тут у нас діє принцип, що ризики несе той, чий договір. У Вас договір оренди від орендаря, а не від Вас.
@user-de1vg7mw4v
@user-de1vg7mw4v 4 ай бұрын
Дякую за цікаву, потрібну інформацію, і за компактність відео. Чудове ККД, в розрізі корисна інформація/витрачений час. Підписуюсь та чекаю Ваших нових відео
@user-qm6qf1eb3x
@user-qm6qf1eb3x 4 ай бұрын
за 2.5 га 10000 дол
@eshkereeee
@eshkereeee 4 ай бұрын
робіть карту з ділянками і сайт з підтримкою, на телеграмі далеко не заїхати(( та й складно це
@zemlehub
@zemlehub 4 ай бұрын
Дякую! Вже в процесі)
@user-de1vg7mw4v
@user-de1vg7mw4v 4 ай бұрын
Дякую за цікаву інформацію та розвиток україномовного контенту!
@alexk.188
@alexk.188 4 ай бұрын
Дякую, за аналітику
@user-cv2fw4yk9u
@user-cv2fw4yk9u 4 ай бұрын
У моїй сім'ї тяжке положення,чоловік боліє вступив в наследство в червні 2022 року ,мамою був підписаний договір до 31'12'2025 року,як нам продати землю ,чи є шанс
@zemlehub
@zemlehub 4 ай бұрын
Земля в оренді продається так само як і без, просто з певними особливостями. Ніяких проблем не виникає. Якщо Вам потрібна допомога, то зателефонуйте нам +380973974349 в понеділок
@nstDzf-zw4je
@nstDzf-zw4je 4 ай бұрын
Якщо я невиготовив НГО земельної ділянки у 2022 році чи можу я звернутися у держгеокадастр з проханням розрахувати НГО за 2022 рік у ручному режимі і як дорого буде коштувати ця послуга?
@zemlehub
@zemlehub 4 ай бұрын
Не зроблять Вам такий документ... Можливо спробувати зробити це через запит адвоката про надання інформації щодо розміру НГО по ділянці станом на 2022 р. Але це не буде витяг з відповідним номером, а просто інформація. Напишіть в телеграм тел. (097) 397-43-49 спробуємо допомогти
@nstDzf-zw4je
@nstDzf-zw4je 4 ай бұрын
Скажіть будь ласка де можна взяти НГО на земельну ділянку з кадастровим номером за 2022 рік у даний час,тобто у 2024 році? Дякую за відповідь.
@zemlehub
@zemlehub 4 ай бұрын
Якщо хтось не виготовив витяг про НГО у 2022 чи навіть 2023 р. (НГО за цей час не змінювалося), то зараз його отримати неможливо. Але якщо Вам треба лише числове значення, то можна взяти нинішній розмір НГО (e.land.gov.ua/back/cadaster/) і пропорційного його зменшити. Нагадаємо, що з 1 січня розмір НГО зріс на 5,1%.
@nstDzf-zw4je
@nstDzf-zw4je 4 ай бұрын
Якщо я не виготовив НГО земельної ділянки у 2022 році чи можу я звернутися у держгеокадастр з проханням провести розрахунок НГО за 2022 рік у ручному режимі і як дорого буде коштувати ця послуга?
@user-vm3ir3jo7j
@user-vm3ir3jo7j 4 ай бұрын
дє запорижзка обл
@user-rr2nb5dl5o
@user-rr2nb5dl5o 4 ай бұрын
Яка ціна у Вінницькій обл.?
@zemlehub
@zemlehub 4 ай бұрын
Ціна ділянки залежить від таких факторів: розмір орендної плати, строк дії договору оренди, особа орендаря, звісно ж грунти. В середньому ціна коливається в діапазоні 60-100 тис грн за 1 га. Звісно є випадки як нижчої, так і вищої ціни.
@V1a2d3i4m5
@V1a2d3i4m5 5 ай бұрын
А якщо не сплатиш то що буде?
@zemlehub
@zemlehub 5 ай бұрын
Сплачувати треба, якщо податкова надіслала повідомлення. Навіть так - виписала таке повідомлення. Якщо Ви ухилитесь від його отримання, то наслідки всерівно будуть. Отже, буде штраф за несвоєчасну сплату земельного податку - 10% до 30 днів, 20% 30-90 днів, 50% більше 90 днів, а також пеня - 120% від облікової ставки НБУ за період прострочення. Порада: заходите в електронний кабінет платника податків і відстежуєте чи виписали Вам податкове повідомлення-рішення про сплату земельного податку. Якщо так, тоді платите його. Якщо в кабінеті немає, тоді не реагуєте.
@user-rf3xq3ky8o
@user-rf3xq3ky8o 5 ай бұрын
Есть, Конституция, есть Гарант, есть Кодекс, есть Право, но ты, гражданин, ничего не получишь . Зачем нам такая власть, которая кладёт болт на эту Конституцию ? Зачем налогоплательщик содержит этих дармоедов, которые, кстати, давали Клятву госслужащего и клялись соблюдать Конституцию ? И нет механизма отстранения от должностей этих дармоедов. Это всё , что надо знать о "демократической, правовой и социальной" стране Украине. Это не демократия, когда твои права зависят от настроения чиновника, которому насрать на Конституцию.
@zemlehub
@zemlehub 5 ай бұрын
Ви не праві. Це питання не до гаранта, кодексу чи держави, це питання до органу місцевого самоврядування, який від держави не залежить в значній мірі і, зокрема, в цьому питанні. І Ви можете відкликати місцевого депутата чи голову, закон дає такі можливості! Питання до громадян, чому вони постійно голосують за таких представників... А потім плачуться, що все не так...
@user-de1vg7mw4v
@user-de1vg7mw4v 3 ай бұрын
Дякую за об'єктивну інформацію та всестороній огляд, та розвиток україномовного контенту!!!
@milaareshkina112
@milaareshkina112 5 ай бұрын
Що таке НГО???
@zemlehub
@zemlehub 5 ай бұрын
Вітаємо. Ось тут можна переглянути kzfaq.info/get/bejne/nJmThK-FsZnXhHU.html
@user-rd8gt2jg2y
@user-rd8gt2jg2y 5 ай бұрын
Что такое нго?
@zemlehub
@zemlehub 5 ай бұрын
Це нормативна грошова оціна землі. На каналі є відео, присвячене цьому питанню.
@user-rd8gt2jg2y
@user-rd8gt2jg2y 5 ай бұрын
Что такое его?
@zemlehub
@zemlehub 5 ай бұрын
Вітаємо. Ось тут можна переглянути kzfaq.info/get/bejne/nJmThK-FsZnXhHU.html
@Vlad-cd9yr9jf7q
@Vlad-cd9yr9jf7q 5 ай бұрын
Майно будуть забирати, адже як каже "дідусь" Шваб - всі будуть без майна і щасливі. Ну це з тих, хто виживе протягом 5 - 10 років...