Пікірлер
@user-bc6lz3mx4i
@user-bc6lz3mx4i Күн бұрын
Доброго дня в вас можна купить семена поцонуха сайберик і яака цена
@ERIDONua
@ERIDONua Күн бұрын
Добрий день. Необхідно уточнювати інформацію на підрозділах - підкажіть, будь ласка, з якої ви області/району?
@user-bc6lz3mx4i
@user-bc6lz3mx4i Күн бұрын
@@ERIDONua Меколайвской О
@ERIDONua
@ERIDONua Күн бұрын
@@user-bc6lz3mx4i зателефонуйте, будь ласка, Володимиру - 050-441-69-32
@user-cu5ny2om8r
@user-cu5ny2om8r 2 ай бұрын
У якій фазі вносити на сою,профілактично. Дозування. Дякую.
@ERIDONua
@ERIDONua Ай бұрын
Добрий день. Профілактично рекомендовано вносити Піраклін при появі першої квіточки у нормі 0,4 л/га. Якщо проводити комплексний захист, то варто застосувати Піраклін 0,4 + Вето 0,5 (пропіконазол).
@user-zq3ox7et8k
@user-zq3ox7et8k 4 ай бұрын
Ребята это суууууупер круууууууто
@ERIDONua
@ERIDONua 4 ай бұрын
Погоджуємося🙂та дякуємо за відгук!
@oleg_volodimirovich
@oleg_volodimirovich 6 ай бұрын
6т/га🤣🤣🤣🤣 сказочніки!
@user-jb8hb5yd6g
@user-jb8hb5yd6g 6 ай бұрын
Доброго дня на сою можна використовувати
@ERIDONua
@ERIDONua 6 ай бұрын
Добрий день. Ці рекомендації більше стосуються зернової групи. Ми не рекомендуємо обробляти насіння сої біостимуляторами і мікродобривами, хоче таке інколи практикується. Радимо застосувати інокулянт для сої, наприклад, МайкроСорч Плюс Соя і провести фунгіцидно-інсектицидну обробку. Позакореневі добрива та біостимулятори на сої краще застосовувати по вегетації. Більше інформації є у статті: www.eridon.ua/tehnologiya-viroschuvannya-soyi-nasinnya-inokulyaciya-jivlennya-ta-zahist Що стосується продуктів у відео - є окремий матеріал про застосування БлекДжек на сої: www.eridon.ua/7-prichin-zastosuvati-blek-djek-na-soyi
@user-jb8hb5yd6g
@user-jb8hb5yd6g 6 ай бұрын
@@ERIDONua Блек Джек я використовую на сої другий рік(хотів Блек Джек+ ерайз)
@ERIDONua
@ERIDONua 6 ай бұрын
@@user-jb8hb5yd6g саме на обробку насіння?
@user-jb8hb5yd6g
@user-jb8hb5yd6g 6 ай бұрын
@@ERIDONua так на обробку насіння (можна ваш телефон для зв'язку і придбання препаратів )
@shurko9092
@shurko9092 7 ай бұрын
Доброго дня! На демо ділянку не дасте попробувати?
@ERIDONua
@ERIDONua 7 ай бұрын
Ігоре Вікторовичу, це ви?🙂
@user-bc6lz3mx4i
@user-bc6lz3mx4i 7 ай бұрын
Яка цена посев мат сенгента сайберік
@ERIDONua
@ERIDONua 7 ай бұрын
Добрий день. Найкраще уточнювати актуальну ціну безпосередньо на наших підрозділах. Їх контакти вказані на сайті: www.eridon.ua/kontakti
@VadymKulesh
@VadymKulesh 10 ай бұрын
А мені сподобалось.
@user-xk6rp6ts1e
@user-xk6rp6ts1e 10 ай бұрын
Красота.
@ERIDONua
@ERIDONua 10 ай бұрын
Дійсно, пейзажі у Скориках просто неймовірні!
@user-zu6po8df8e
@user-zu6po8df8e 11 ай бұрын
Фахівець який зна свою справу
@user-du5ue7nk9j
@user-du5ue7nk9j 11 ай бұрын
Доброго дня , можете дати номер телефону з продажу зернових культур в черкаській області чорнобаївського району , або Золотоніського , будь ласка, хочу замовити самурай або артист
@ERIDONua
@ERIDONua 11 ай бұрын
Добрий день. Зателефонуйте, будь ласка, за номером 050-020-18-70 (Сергій).
@Khovrenkoo
@Khovrenkoo Жыл бұрын
Юрій Нестерович - серйозний спеціаліст, знайомий особисто!!
@ERIDONua
@ERIDONua Жыл бұрын
Підтверджуємо!
@RAG_KR
@RAG_KR Жыл бұрын
Вітаю! Яка норма на 3 куба ?
@ERIDONua
@ERIDONua Жыл бұрын
Добрий вечір. Два-три струменя на бак. www.eridon.ua/terminator-piny-par
@RAG_KR
@RAG_KR Жыл бұрын
@@ERIDONua то враховуючи два-три струменя на бак, на скільки має вистачити 1л ? Як розрахувати собівартість засосування ?
@ERIDONua
@ERIDONua Жыл бұрын
На етикетці міститься інформація, що 1-3 струмені це 5-15 мл. Враховуючи що 1 пляшка це 1 л = 1000 мл, це означає що, 2-3 струмені це до 100 застосувань. Оскільки можна тиснути по-різному (з якою силою та як довго), а також багато залежить також від самої бакової суміші - наскільки сильно піниться й скільки струменів знадобиться для погашення піни. Для розрахунку можна взяти максимальні показники - це 3 струмені на 15 мл. Тобто це буде приблизно 65 бакових сумішей.
@RAG_KR
@RAG_KR Жыл бұрын
@@ERIDONua Щиро вдячний))) за змістовну та конструктивну відповідь! рН коректор води, цікавить саме пониження до рН 3
@ERIDONua
@ERIDONua Жыл бұрын
@@RAG_KR рН води 3.0 вже за межами оптимального рН для агрохімікатів. Адже при такому рН вже є загроза кислотно гідролізу (руйнація препаратів кислим рН). Через це професійні рН-коректори (а не просто кислота розлита в брендові пляшки) мають буферні властивості й не дозволяють опустити рН так низько - до небезпечного рівня.
@user-xx2xr1qf5i
@user-xx2xr1qf5i Жыл бұрын
Після "метелкі" 😂 все стало зрозуміло
@ERIDONua
@ERIDONua Жыл бұрын
Добрий день. Ми за конструктивні коментарі. Вам щось по темі не сподобалося чи виключно "метелкі"? Можливо ви не знали, але дуже багато аграріїв у самих різних регіонах країни розмовляють діалектами та/або суржиком. Звичайно ж, над цим потрібно працювати, але не помиляються лише ті, хто не робить нічого.
@user-xx2xr1qf5i
@user-xx2xr1qf5i Жыл бұрын
​​@@ERIDONuaІ Вам не хворать. Дійсно яка ж різниця між метелкою та волоттю, як і між нестачею азоту та КАЛІЮ на 0.38 хв відео. Азот проявляється з середини листка, а у Вас з країв. Тож це калій а не азот. Може виправити і не дякуйте😢
@Khovrenkoo
@Khovrenkoo Жыл бұрын
👍
@ERIDONua
@ERIDONua Жыл бұрын
Досягаймо успіху разом!
@Khovrenkoo
@Khovrenkoo Жыл бұрын
👍
@ERIDONua
@ERIDONua Жыл бұрын
Дякуємо!
@DzMSE
@DzMSE Жыл бұрын
Скільки потрібно давати на гектар?
@ERIDONua
@ERIDONua Жыл бұрын
Добрий вечір. Пропустили ваш коментар. Усе залежить від культури та препаратів, які вносяться.
@DzMSE
@DzMSE Жыл бұрын
@@ERIDONua томати відкритий ґрунт з фунгіцидом Ридоміл Голд 2,5 кг/га, інсектицид Кораген 0,25 л /га та 3,5 кг добрива Майстер 20:20:20 на 350 літрів води.
@ERIDONua
@ERIDONua Жыл бұрын
@@DzMSE Норма МультиМастр при таких умовах становить 280 мл/га. Враховуючи те, що в схемі присутні препарати із контактними складовими - застосування МультиМастр є особливо доцільним.
@DzMSE
@DzMSE Жыл бұрын
@@ERIDONua дякуємо, хай благословить Вас Бог
@Danil_Ukrainets
@Danil_Ukrainets Жыл бұрын
Літом, в жару, коли земля суха як камінь, нічого адекватного не наміряєш, буде скрізь ущільнення
@Danil_Ukrainets
@Danil_Ukrainets Жыл бұрын
Ну хіба в тріщину попаде, але знову таки, це не об’єктивні дані.
@oleksii9583
@oleksii9583 Жыл бұрын
👍
@user-hm9tj2ni5o
@user-hm9tj2ni5o Жыл бұрын
яка кільсть добрив вносилась ?які терміни?
@ERIDONua
@ERIDONua Жыл бұрын
Василь, доброго дня. На жаль, це відео зняте ще у 2020 році, тому ми не зможемо знайти повну інформацію.
@oleksii9583
@oleksii9583 Жыл бұрын
👍
@user-ym5ck9se2m
@user-ym5ck9se2m Жыл бұрын
Нічого що 51% ражт належить російській компанії росагротрейд,не колить вам приносити Росії прибутки?
@ERIDONua
@ERIDONua Жыл бұрын
Добрий день. Дякуємо за увагу до бренду RAGT та компанії Ерідон. Вказана Вами інформація не відповідає дійсності, дізнатися про офіційну позицію компанії RAGT Ви можете за посиланням kurkul.com/spetsproekty/1292-11-mijnarodnih-agrarnih-kompaniy-pro-sviy-status-roboti-u-rf
@user-zu1nl8hq9x
@user-zu1nl8hq9x Жыл бұрын
Я так і нічого не почув про механізми роботи Блек Джека на рівні фізіології рослин, натомість половина часу автором витрачена на способи утворення різних гуматів. Хоча спільне для всіх гуматів, як на мене це те, що це продукти отримані з мертвого біологічного середовища, або трупів рослин- чи мощів "святих". На мою думку ці високомолекулярні сполуки, а саме гумати досі науково не вивчені з механізму їх біохімічного та фізіологічного впливу на рослини. Дані продукти на 200 % програють всім гормональними продуктам. Гумус без NPK та S, Cu, Ca, Mg, Bo,Zn, Mo, Mn, Fe, Si та живої мікробіоти це майже баласт !
@ERIDONua
@ERIDONua Жыл бұрын
Вадим, вкотре вітаємо вас на наших ресурсах та дякуємо за увагу до наших продуктів! У 2007 році виповнилось 100 років з дня народження Лідії Асенівни Христєвої - завідувача кафедри ботаніки і фізіології рослин Дніпропетровського сільськогосподарського інституту (нині Дніпропетровського державного аграрного університету), наукового керівника Проблемної лабораторії по гуміновим добривам. В трудах цього вченого викладені всі основні принципи та механізми роботи гумінових речовин які розповсюджуються на весь клас гумінових продуктів. Основна перевага продукту Блек Джек - це низький рН, який дозволяє доносити до рослин всю стимулюючу дію даного класу продуктів та без втрати ефективності для інших бакових партнерів об’єднати у баковій суміші (БС). Тобто основна технологічна перевага даного продукту є те що Блек Джек не є гуматом, не є сіллю гумінових кислот і є кислим продуктом. При застосуванні гумінових продуктів отриманих шляхом лужного гідролізу (гуматів) у бакову суміші з іншими препаратам відбувається інактивація діючих речовини продуктів партнерів (гербіцидів, фунгіцидів, інсектицидів, регуляторів) росту та весь позитив від застосування гумінових продуктів у БС зводиться до результату зі знаком мінус (-). При застосуванні продукту Блек Джек дана проблема нівелюється низьким рН. Крім того при цьому продукт додатково працює як кондиціонер води. При спробі зробити кислими гумати відбувається випадання діючої речовини (гумінових солей) у водо нерозчинний осад, який створює проблеми у застосуванні даних БС.
@user-zu1nl8hq9x
@user-zu1nl8hq9x Жыл бұрын
@@ERIDONua Дякую за відповідь, проте Я так і не почув, щось про механізм дії гуматів на рівні біохімії та фізіології рослин саме від вашої компанії та інших, які пропонують гумінові продукти. В працях Дніпропетровських вчених є лише наслідки роботи гуматів на врожайність с.-г.культур, саме тих які Ви самі критикуєте бо це солі Na і К. В жодній книжці з фізіології рослин виданій в Україні не описаний біохімічний механізм дії гумінових речовин та фульвокислот, подібно до дії гіберелинів, ауксинів, цитокининів, брассиностероїдів, абсцизової кислоти чи етилену ! Якщо компанія продає американський продукт в Україні, то вона повинна від партнерів з США отримати теоретичне обгрунтування на рівні фізіології і біохімії рослин з вказаним літературними джерелами праць американських вчених це саме питання Я задав компаніям, які продають Гуміфілди чи Гумістар і відповіді не отримав. Будь, який продуктменеджер має сам вміти на пальцях пояснити механізм дії своїх продуктів та володіти джералами літератури і за потреби дати на них посилання. Отож поясніть в яких біохімічних процесах, що відбуваються у рослинах беруть участь гумати, або трупи рослин.
@user-zu1nl8hq9x
@user-zu1nl8hq9x Жыл бұрын
Професійна думка про гумати: kzfaq.info/get/bejne/f7OVYMJhxtnRqac.html
@ERIDONua
@ERIDONua Жыл бұрын
@@user-zu1nl8hq9x Гумінові речовини при позакореневому застосуванні забезпечують наступний фізіологічний ефект: 1) Хелатоутворюча функція яка переводить метали (Fe, Zn, Cu) та неметали (Mn) у доступний для рослин стан. Це стосується елементів які містяться як у складі гумусових речовин, так і привносяться у БС з інших продуктів (добрив з мікроелементами) 2) Енергетична функція, яка поляє у наданні вільльних електроних пар при розпаді важкомолекулярних гумінових сполук та спрямування їх на процеси окиснення та відновлення що є складовою для проходження біохімічних процесів у рослинах. 3) Фунція прискорення руху цитоплазми та, як наслідок посилення поглинання вологи та посилення транспірації яка і забезпечує грін ефект та стимуляцію фотосинтезу. Забезпечується комплексною дію функціональних груп у складі гумінових речовнин. Усі вказані аспекти докладно описані у працях Лідії Асенівни Христєвої
@user-zu1nl8hq9x
@user-zu1nl8hq9x Жыл бұрын
Дякую, що не ігноруєте мої запитання. Я згоден з першим з трьох ваших висновків. А другий та третій вважаю антинауковими, або подібними до заряджання фізиком Чумаком кремів для лікування. Думка про другий пункт відповіді: отже за енергетичний баланс клітин рослин і інших живих організмів відповідають АМФ, АДФ та АТФ, або фосформісткі органічні сполуки, все інше це домисли учнів та апологетів академіка Лисенка. Думка про третій пункт відповіді -будь, яка жива клітина обмежена клітинними стінками, які захищають цитоплазму, а рух цитоплазми може відбуватися при гіперосмотичному шокові чи загибелі клітин, чи руйнації її клітинної стінки. Прошу не плутати вище вказані ефекти з процесами подовження чи ділення клітин, які відбуваються під дією фітогормонів гіберелинів, цитокининів, ауксинів і брасиностероїдів.
@alan7609
@alan7609 2 жыл бұрын
þrðmð§m
@user-zt5ml7gy5p
@user-zt5ml7gy5p 2 жыл бұрын
Is there a WhatsApp number for sales?
@ERIDONua
@ERIDONua Жыл бұрын
Hello! It depends on your country: kelpak.com/
@user-pb5yp5is5s
@user-pb5yp5is5s 2 жыл бұрын
Интересно на сколько кг д в азота уменьшает тиосуль
@ERIDONua
@ERIDONua 2 жыл бұрын
Добрый день. Не совсем поняли Ваш вопрос - можете обьяснить детальнее?
@GrandTour_Fan_Ukraine
@GrandTour_Fan_Ukraine 2 жыл бұрын
Доброго дня. Знаєте яка була врожайність на цьому полі? Яка у Вас вийшла похибка?
@ERIDONua
@ERIDONua 2 жыл бұрын
Доброго дня. На жаль, не зафіксували. За нашими спостереженнями максимальна розбіжність у межах 5-7%. Це за умови правильно налаштованого комбайна.
@GrandTour_Fan_Ukraine
@GrandTour_Fan_Ukraine 2 жыл бұрын
@@ERIDONua дякую.
@plemkeln.
@plemkeln. 2 жыл бұрын
Міряється 14.3 м. Скільки рослин така і густота, середня вага зерен в качані множиться на густоту. І все. Вологу відняти щє можна.
@ERIDONua
@ERIDONua 2 жыл бұрын
1,43 простіше порахувати, а потім помножити на 10. По волозі - доведеться використати вологомір. Простіше зробити можна тільки "на око", але це скоріше за все буде недостовірний результат.
@plemkeln.
@plemkeln. 2 жыл бұрын
Щось напутано, сложно...
@ERIDONua
@ERIDONua 2 жыл бұрын
Що саме здається складним?
@plemkeln.
@plemkeln. 2 жыл бұрын
@@ERIDONua Зараз шукаю простий метод дізнатися врожайність, люди якось простіше множять без тих всих цифр що у вас
@user-vv5eb6em6o
@user-vv5eb6em6o 2 жыл бұрын
Скільки кг сіяти озимої в черкаській обл , я думаю по 200кг на га , нормально буде?
@ERIDONua
@ERIDONua 2 жыл бұрын
Зазвичай норму висіву озимої пшениці правильніше рахувати у млн. насінин на 1 га. Середніми нормами висів даної культури для умов Черкащини за умови оптимальних термінів посіву (1-2 декада вересня) вважається 3,0-4,0 млн. насінин/га. Для правильного розрахунку треба розуміти масу 1000 насінин. Наприклад маса 1000 - 50 г. Розрахунок: Норма висіву у кг/га при нормі висіву 3 млн./га = 3 000 000 / 1 000 *0,05 = 150 кг/га Норма висіву у кг/га при нормі висіву 4 млн./га = 4 000 000 / 1 000 *0,05 = 200 кг/га Бажана густота посіву озимої пшениці залежить від типу сорту: колосовий або компенсаційний. Також треба враховувати % польової схожості насіння.
@user-du5ue7nk9j
@user-du5ue7nk9j Жыл бұрын
@@ERIDONua доброго вечора , писав вам із іншого акаунта чи по 200 на га буде нормально посіяти на Черкащині , посіяли 230 кг 26 вересня , врожайність 70 центр із га , тільки брали 2 репродукцію а сорт не пам'ятають який ( була без оста , і тепер не знаю що це за сорт ( щоб на наступні роки купити на розвід
@ERIDONua
@ERIDONua Жыл бұрын
@@user-du5ue7nk9j Доброго ранку. Сорт був від ДСВ?
@user-du5ue7nk9j
@user-du5ue7nk9j Жыл бұрын
@@ERIDONua оцеж , я побачив у одного фермера на розвід була без оста мені сподобалася , я в нього купив по 7000 тисяч за тону , і виростив , у нього питаю а він каже що я не пам'ятаю , ну брєд якийсь , я можу на вайбер скинути цю пшеницю в полі яка вона була , можливо ви скажете що це за сорт приблизно , як вас знайти у вайбері ?
@user-du5ue7nk9j
@user-du5ue7nk9j Жыл бұрын
@@ERIDONua ну щось вона мені змахує на самурай , ну це не точно
@agro-vola2901
@agro-vola2901 2 жыл бұрын
Яка висота артіста?
@ERIDONua
@ERIDONua 2 жыл бұрын
Доброго дня. Близько 95 см.
@user-ju3hw8or3l
@user-ju3hw8or3l 2 жыл бұрын
Дякую!
@Lud-MauButnyGo
@Lud-MauButnyGo 2 жыл бұрын
Где сама технология определения? Как то все замудренно
@ERIDONua
@ERIDONua 2 жыл бұрын
Добрый день. Вся методика на видео, если вам нужно больше деталей - звоните по номеру 050-410-16-14
@user-xl6yv7ws6y
@user-xl6yv7ws6y 2 жыл бұрын
А що в себе включає поправочний коефіцієнт в 30 відсотків?
@ERIDONua
@ERIDONua 2 жыл бұрын
Вітаємо. Це показник, отриманий з практичного досвіду нашим менеджером з досліджень (біологія-факт).
@user-xl6yv7ws6y
@user-xl6yv7ws6y 2 жыл бұрын
@@ERIDONua Дякую.
@user-yn6mv1mb7d
@user-yn6mv1mb7d 2 жыл бұрын
@@user-xl6yv7ws6y може бути 30 а може бути і 0 ?
@ERIDONua
@ERIDONua 2 жыл бұрын
@@user-yn6mv1mb7d ні, тільки 30%.
@semenruslan
@semenruslan 3 жыл бұрын
А як визначити біологічну врожайність пшениці
@semenruslan
@semenruslan 3 жыл бұрын
А де взялося число 88
@ERIDONua
@ERIDONua 3 жыл бұрын
88 = 100 - стандартна вологість
@joker5979
@joker5979 3 жыл бұрын
Вже декілька днів намагаюсь зв'язатись з вашою компанією, але все марно. Два номери які вказані на вашому сайті, на жоден ніхто не відповідає. Чомусь після цього замислився, чи варто купувати у вас бодай-щось, якщо навіть зв'язатись з вами не можливо?!...
@ERIDONua
@ERIDONua 3 жыл бұрын
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, за якими номерами ви телефонували та чи вдалося зв'язатися?
@user-lt7cf3ux5g
@user-lt7cf3ux5g 3 жыл бұрын
Підкажіть будь ласка,чи продаєте Ви дрібними партіями за нал.Цікавить в Кропивницькому.
@ERIDONua
@ERIDONua 3 жыл бұрын
Доброго дня. Уточніть, будь ласка, за номером +380 (522) 27 10 27.
@SledgeHammerUA
@SledgeHammerUA 3 жыл бұрын
На вигляд соя має максимум 2 т/га...
@ERIDONua
@ERIDONua 3 жыл бұрын
Ціль цього відео - продемонструвати методику визначення біологічної врожайності. Спробуйте власноруч!
@user-be8jc4qr9i
@user-be8jc4qr9i 3 жыл бұрын
Як з Вами можна зв'язатися
@ERIDONua
@ERIDONua 3 жыл бұрын
З людиною на відео чи з нашою компанією? Загальні контакти на сайті www.eridon.ua/kontakti
@user-be8jc4qr9i
@user-be8jc4qr9i 3 жыл бұрын
@@ERIDONuaпредставником компанії в кропивницькому
@ERIDONua
@ERIDONua 3 жыл бұрын
050-446-92-64 Василь. Це Директор підрозділу у Кропивницькому - він відповість або направить. Успіхів!
@user-fn2jw5no4s
@user-fn2jw5no4s 3 жыл бұрын
По стоимости сравнение в пользу какого удобрения?
@ERIDONua
@ERIDONua 3 жыл бұрын
Выбор конкретного удобрения - это индивидуальный выбор каждого агронома. Естественно, удобрения Росаферт дороже традиционных удобрений, но и потенциальная урожайность может быть значительно больше. Экономику каждый считает конкретно для своего хозяйства (условий, уровня технологий и тд.)
@user-fn2jw5no4s
@user-fn2jw5no4s 3 жыл бұрын
При смешивании гумата с фосфором, гумат выпадает в осадок((((
@ERIDONua
@ERIDONua 3 жыл бұрын
Если фосфор использовать ортофосфатный (ортофосфорная кислота) - то да. Исключение - продукт БлекДжек - он кислый в кислой среде не выпадает в осадок.
@user-fn2jw5no4s
@user-fn2jw5no4s 3 жыл бұрын
Диамонийфосфат не е диамофоска((((
@ERIDONua
@ERIDONua 3 жыл бұрын
Мы такого не озвучивали.
@user-fn2jw5no4s
@user-fn2jw5no4s 3 жыл бұрын
@@ERIDONua на 2.48 мин
@ERIDONua
@ERIDONua 3 жыл бұрын
Пропустили ваш ответ - извините. Диаммофоска делается из диаммоний фосфата + калий хлористый. Свойства фосфора идентичные как в диаммофосе, так и в диаммофоске.
@13Barra13
@13Barra13 3 жыл бұрын
Боже мой! Что за бред!?
@ERIDONua
@ERIDONua 3 жыл бұрын
Добрый день. Что именно вас смущает?
@FSmodengineering
@FSmodengineering 3 жыл бұрын
Може покажете дорогу в Горбанях, яка розбита к єбе%!м будівельно технікою що робила ту ферму а??)
@ERIDONua
@ERIDONua 3 жыл бұрын
Дякуємо за коментар. Не все відразу.
@user-fi7ts8pw2q
@user-fi7ts8pw2q 3 жыл бұрын
Непогана байка. І коктейль недешевий. А менеджери тулили тільки Ерайз з Блейкджеком , а це видно хтось підказав , що без фосфу коктейль слабкуватий. Тепер суміш добра як і ціна. Але є кращі і дешевші варіанти. Все одно дякую за інфу.
@ERIDONua
@ERIDONua 3 жыл бұрын
Іван Петрович, дякуємо Вам за відгук. Напишіть, будь ласка, з якими продуктами або «коктейлями» порівнюєте нашу суміш?
@Stanislavskiy_Alexander
@Stanislavskiy_Alexander 3 жыл бұрын
Іван, поділіться знаннями.
@user-fi7ts8pw2q
@user-fi7ts8pw2q 3 жыл бұрын
Що Вас цікавить ?
@Stanislavskiy_Alexander
@Stanislavskiy_Alexander 3 жыл бұрын
Интересует ваш вариант смеси. Заранее благодарю.
@user-fi7ts8pw2q
@user-fi7ts8pw2q 3 жыл бұрын
@@Stanislavskiy_Alexander Мій варіант суміши для моїх кліматичних умов , сортів і системи удобрення , рівня запланованого урожаю. Пробачте.
@user-se9dz5yi3e
@user-se9dz5yi3e 3 жыл бұрын
Скільки коштує тігріс? якою нормой сііять?
@ERIDONua
@ERIDONua 3 жыл бұрын
Доброго дня! Зателефонуйте до найближчого офісу Ерідон www.eridon.ua/kontakti
@bastafishing8963
@bastafishing8963 4 жыл бұрын
Вражаючий ефект!
@ERIDONua
@ERIDONua 3 жыл бұрын
Дійсно!
@bastafishing8963
@bastafishing8963 5 жыл бұрын
Крутий відос!
@ERIDONua
@ERIDONua 3 жыл бұрын
Дякуємо!
@user-sh7en3di7o
@user-sh7en3di7o 7 жыл бұрын
СУПЕР!!!
@ERIDONua
@ERIDONua 3 жыл бұрын
Дякуємо!
@user-ce8sj7uf2j
@user-ce8sj7uf2j 3 жыл бұрын
Согласна