#2. Щодо Ревіта/Revita для інженера конструктора в розрізі сьогодення та перспективи. Askerovich

  Рет қаралды 475

Askerovich

Askerovich

Жыл бұрын

Пікірлер: 31
@premoderator5233
@premoderator5233 Жыл бұрын
Сергію, вітання! Погоджуюся з Вашою думкою щодо роботи команди проєктувальників в 1 програмному середовищі(комплексі). Добре, якби Ви трішки пояснили-доповнили, що крім моделювання-креслення (2Д чи 3Д) на основі готових елементів, а ще є проєктування, як створення чогось нового і нестандартного (з готової бібліотеки не візьмеш). Як на мене, то в цьому є головна суть процесу проєктування. А 3Д-прога чи 2Д (Автокад), то тільки інструмент, який для кожного процесу може бути свій та оптимальний.
@Askerovich
@Askerovich Жыл бұрын
Вітаю! "а ще є проєктування, як створення чогось нового і нестандартного" ну це проскакує в моїх відео монологах. проектування, це не тільки креслення / моделювання / розрахунки. перше - це ідея, як все буде. "А 3Д-прога чи 2Д (Автокад), то тільки інструмент, який для кожного процесу може бути свій та оптимальний." саме так
@grysha93
@grysha93 Жыл бұрын
Однозначно 3d моделювання необхідно для інженера проектувальника. Я конструктор, працюю в scad, autocad, дружина архітектор, працює в archicad (постійно прошу її розкласти фунд.блоки, дерев'яні балки чи крокви в 3д, і вставляю її креслення у свої комплекти). Каюсь.Треба вчити Revit, вже і курси проходив у stepik, але ніяк повністю перейти не можу. Завжди об'єкти треба видавати в скорочені строки, і розтягувати по часу не можу, хоча самому дуже подобається моделювати в 3д.
@Askerovich
@Askerovich Жыл бұрын
"Завжди об'єкти треба видавати в скорочені строки" це біч нашого проектування у відмінності від британців. у тих достатньо часу для якісного виконання роботи. у мене така сама ситуація стосовно часу і строків. і те що ти вивчаєш додатково - ти просто крадеш свій життєвий час. той час, який ти можеш провести з сімєю, займатися чимось своїм, або тупо плювати у потолок. це вкрадений час. ну таке воно життя інженера конструктора в Україні (і не тільки)
@Askerovich
@Askerovich Жыл бұрын
"Треба вчити Revit" він дуже складний на старті. і це є великою проблемою і перепоною для того, щоб в ньому працювати
@premoderator5233
@premoderator5233 Жыл бұрын
@@Askerovich Сергію, як Ви ставитеся до потуг наших всевладців, які знову "придумали велосипед" та впроваджують "проєкти повторного використання" (ну майже "типові проєкти"). Так буде швидше та якісніше, чи черговий самообман?
@Askerovich
@Askerovich Жыл бұрын
@@premoderator5233 "проєкти повторного використання" можна натякнути трошки більше?
@premoderator5233
@premoderator5233 Жыл бұрын
​@@Askerovich крч. Наші всевладці вирішили , що ці "проєктувальники дофіга заробляють на індивідуальному проєктуванні" та довго роблять чіртіжи, то взяли зкозлили звісно, що рашки негативний рашко-досвід. Нє, ну не ідіоти? Більше інфо - кину на е-мило.
@olegka_866
@olegka_866 Жыл бұрын
Перейшов з архікаду на ревіт . Було дуже тяжко . Але воно цього вартувало 🎉
@Askerovich
@Askerovich Жыл бұрын
Ревіт не є панацеєю, та червоною кнопкою. це я думаю багатьом зрозуміло. але так, потихеньку, з часом, конструктор буде набивати свою базу, знання, і буде ставати крутим спецом саме по роботі в Ревіт. мені Ревіт вже багато у чому допоміг. але автокад йде паралельно. тобто конкретно в мене це два взаємодоповнюючі інструменти
@user-fk7gr3we4
@user-fk7gr3we4 Жыл бұрын
Дякую за відповідь. Специфікацію рахую в ексель, при необхідності потім швидко можна коригувати.
@Askerovich
@Askerovich Жыл бұрын
все вірно. будь яка автоматизація це в плюс. в ревіт ми отримає результати одразу. але там є інші негативні моменти. щось може позлітать ітд. треба уважно все робить. у будь якому випадку, зміна конфігураціїї наприклад по бетону, я міняю модель, і вже маю обсяги (моментально!). це нереально круто. колись перевіряв деякі креслення, то інженери які рахували в рукопашну дали маху десь на 80 кубів бетону. був складний фундамент. в ревіт я отримав точно цифру. якої б складної конфігцрації б не був обьект. от наприклад як в автокад / ексель порахувать обьєми бетону, кількості оздоблення (м2), м3 води ось цього ? 1. kzfaq.info/get/bejne/gaufm86AvNPdhXk.html 2. kzfaq.info/get/bejne/bNNohpOfz5qop2Q.html
@Askerovich
@Askerovich Жыл бұрын
щоб скоригувати ексель, треба це робити знову ж таки в рукопашну. це тяжка праця. я цей процес ненавиджу. специфікації ітд. це вже не розробка, це вже рутина
@user-fk7gr3we4
@user-fk7gr3we4 Жыл бұрын
​@@Askerovich Ну якби все просто. З автокад береш площу штриховки, або ведкадом площу рахуєш в 2 кліки, ( при умові якщо автокад звісно накреслений коректно, але це вже інше питання.), закидаєш цифру в ексель формулою площа на висоту і якщо змінюється один з параметрів все швидко можна перерахувати. Табличку з ексель вставляю в атокад. Потім зразу з атокада її редагую. А проблем порахувати площу складних геометричних фігур у атокада жодних. Якщо фундамент ступінчастий, знов таки формулою, сума сходинок. Не намагаюсь нікому ні чого нав’язати просто ділюсь досвідом. Звісно для архітектора 3d краще без варіантів, а от коли конструктору потрібно видати фундаменти на завтра, бо бачте техніка і люди стоять, а завдання отримав сьогодні після обіду))), то автокад не замінна штука.
@Askerovich
@Askerovich Жыл бұрын
@@user-fk7gr3we4 "Якщо фундамент ступінчастий, " в тому прикладі що я показав, не вийде. там все криволінійне. "Не намагаюсь нікому ні чого нав’язати просто ділюсь досвідом. " так, звісно. я ж також не нав'язую нікому, як кому працювати і в чому. "а от коли конструктору потрібно видати фундаменти на завтра " тут не погоджуюсь. треба набивати руку 3D. і тоді вже автокад буде як помічник, а не як основний інструмент. і можна буде робити креслення на завтра і Ревіт. це лише досвід і набита рука
@user-fk7gr3we4
@user-fk7gr3we4 Жыл бұрын
@@Askerovich "в тому прикладі що я показав, не вийде. там все криволінійне". Знов ж таки в чому складність? можна макросом створити команду об’єднання ліній в полінію, потім порахувати площу криволінійних і яких хочеш фігур.
@user-tp8nf4bw4j
@user-tp8nf4bw4j Жыл бұрын
Добавлю, что изучение хоть какой проф. программы - это инвестиция в себя. Можно купить курсы и эконом. свое личное время, а можно самому изучить (благо материала полно на ютуб). Сегодня такое время, что приходится быть гибким в плане инструментов, чтобы не отсеивать интересные объекты по таким пустякам как инструмент проектирования. У меня большой опыт в скаде, но при этом изучаю лиру. Работаю в текле и адвенсе и при этом изучаю ревит. Это как с языками, главное - выучить один язык определенной группы (романской или немецкой), а дальше по анологии, везде есть много общего.
@Askerovich
@Askerovich Жыл бұрын
так, але в цьому всьому є один дуже великий мінус. життя проходить. і дуже швидко. а оце все, мультизнання - це все вкрадений час, який не повернути. вкрадений час людини, яка б могла витрачати цей час на інші речі
@herrhrolic
@herrhrolic Жыл бұрын
@@Askerovich точно замечено пока все программы выучишь, оглянулся, а уже пора макинтош деревянный для себя проектировать. жить то когда? сел изучать ренгу наверное больше потому что доступны курсы бесплатные. ну и по русски, но ревит по любому придется изучать, потому что планирую на заграничные компании работать, а сложно представить, что там нужна будет ренга.
@gospachomuchacho6960
@gospachomuchacho6960 11 ай бұрын
Привіт. Таке питання. З якого моменту потрібно починати вивчати Ревіт інженеру-проєктувальнику/інженеру-конструктору? Навчаюсь ще в школі, але вже досить сильно зацікавився спеціальністю "Промислове та соціальне будівництво". Питаю для майбутнього, так як властивості матеріалів і тд я ще не знаю.
@inzhener-konstruktor
@inzhener-konstruktor 9 ай бұрын
Можеш вивчати, зайвим не буде. Не тільки Revit вивчай, є ще Tekla Structures та Advance Steel вони в плані моделювання сталевих конструкцій на мою думку виграють в Revit на даний момент, хоча фактично в Tekla не працюю. Але можливо Revit до того часу коли ти вже будеш працювати інженером-конструктором стане набагато кращим, і його першочергова задумка буде реалізована, а це виконання усіх розділів проектної та робочої документації на всіх етепах.
@ltd_ksv
@ltd_ksv Жыл бұрын
Ревіт ще добрий тим що він добре працює в спайці із Inventor.
@Askerovich
@Askerovich Жыл бұрын
яким саме чином? Inventor юзає степ файли .stp , які не сумісні з Ревітом. конвертація в IFC? не бачу нічого прикольного. закинули мені КМД на погодження та перевірку. файли інвентора. в результаті встановив інвертор і перевіряв в ньому
@ltd_ksv
@ltd_ksv Жыл бұрын
@@Askerovich Так обмін моделями втому числі IFC. А на рахунок креслень то це два різних продукти і виконують вони креслення по-різному тому для креслень Тут допоможе тільки АСАД бо Inventor робить креслення тільки в форматі IDW або DWG. І щоб переглянути треба просити креслення в форматі DWG. Бо для IDW потрібен тільки Inventor. А спайка IFC потрібна для того щоб коли проектується якесь обладнання будівельник бачив певні нюанси цього обладнання і враховував їх у своєму проекті.
@ltd_ksv
@ltd_ksv Жыл бұрын
@@Askerovich А от для метало конструкцій добре працює сцепка Ревіт і Advance Steel
@Askerovich
@Askerovich Жыл бұрын
@@ltd_ksv "І щоб переглянути треба просити креслення в форматі DWG" передивлявся креслення в pdf і на pdf робив помітки. просто об'єкти перегнані із Інвентора в формат IFC і перегнані в Ревіт виглядають як пагані полігональні 3D моделі. візуально звісно воно годиться, але для детальної роботи - не те пальто. інша справа коли перекидується модель из Текли в Ревіт. також через IFC. всі деталі все на місці, без усякої полігональності
@Askerovich
@Askerovich Жыл бұрын
@@ltd_ksv "Advance Steel" бачив, чув - але не працюю в цій програмі
"Прихована правда" Росіяни у Львові
24:39
Final increíble 😱
00:39
Juan De Dios Pantoja 2
Рет қаралды 37 МЛН
He tried to save his parking spot, instant karma
00:28
Zach King
Рет қаралды 20 МЛН
How many pencils can hold me up?
00:40
A4
Рет қаралды 19 МЛН
How a former airborne trooper was welcomed in prison (with English subtitles)
10:40
Зона в кинематографе
Рет қаралды 10 МЛН
Плиты бетонные М800
0:41
Компания АРС
Рет қаралды 152
Final increíble 😱
00:39
Juan De Dios Pantoja 2
Рет қаралды 37 МЛН