Автохтони Великої Скіфії НЕ_іраномовні. Це стверджували засновники гіпотези іраномовності скіфів.

  Рет қаралды 612

Betelgeuse Studio

Betelgeuse Studio

7 ай бұрын

Самі батьки-титани апології іраномовності скіфів України стверджували, що більшість населення Великої Скіфії були індоєропейцями, але не іранцями.
«Ми вважаємо, що цю гіпотезу [іраномовності скіфів] потрібно обмежити в тому сенсі, що імена скіф та іранець не покривають одне одного; ми вважаємо вірогідним лише те, що під іменем скіфів заховалися племена індоєвропейські, і в їхньому числі, у східних частинах Скіфії, по північному узбережжю Понту, головним чином, у басейні Дону, були і іранці» (Всеволод Міллер).
Більше тут:
 У пастці великої омани: іраномовність скіфів України
• У пастці великої омани...

Пікірлер: 30
@user-ln3di8jl7s
@user-ln3di8jl7s 7 ай бұрын
Дякую вам друже. Слава нації смерть ворогам
@betelgeusestudio_1369
@betelgeusestudio_1369 7 ай бұрын
Переможемо, друже )
@user-rt4im8us7e
@user-rt4im8us7e 7 ай бұрын
Дякую Вам за цікавий контент.
@toriks_
@toriks_ 7 ай бұрын
Класне відео
@betelgeusestudio_1369
@betelgeusestudio_1369 7 ай бұрын
💛🩵✌️
@user-ky9wk6tn8b
@user-ky9wk6tn8b 7 ай бұрын
Вітаю! Радий тебе чути! +
@user-qn9mj8wj7d
@user-qn9mj8wj7d 7 ай бұрын
Важливі акценти. На території сучасної України могли перебувати ті, хто були іраномовними, але місцеве населення іраномовним не було.
@betelgeusestudio_1369
@betelgeusestudio_1369 7 ай бұрын
Важливо прибрати міф про тотальну іраномовність скіфів України. Ще поговоримо і про автохтонів України.
@tryslavihor6533
@tryslavihor6533 4 ай бұрын
ну як ви уявляєте, щоб прийшли сюди перелякані семіти і стали з нами перемішуватися? Як це можливо? Іранська шляхта, скіфи, що створювали ті -стани, аж до Індостану, поверталися, могли принести якусь мішуру, моду, але ж в основі, мова і культура була майже однакова.
@user-od3gj4pi8j
@user-od3gj4pi8j 7 ай бұрын
Ірано-перси, моск-алі - Чужинці третього гатунку. Їх греки бачили в петлі. Граки їх бачили у шлунку.
@user-zi9vf1cv9n
@user-zi9vf1cv9n 7 ай бұрын
Якось я сперечався з одним казахом щодо їхнього етноніма і він навів складову свого етноніма -сак,що є однією з назв "скіфів"(в нас у Криму є одноіменне містечко). Більшість джерел вказує на іранське походж.слова "саки", проте коли я перевірив що означає "сак" на фарсі,то знайшов "оленя". Тобто іранський олень і наші саки є, скоріш за все, фонетичним збігом. З цим словом пов'язана моя (не тюркська) версія походж.сл."козак".
@betelgeusestudio_1369
@betelgeusestudio_1369 7 ай бұрын
Сак на фарсі "олень"... Це вмотивовано і безпосередньо пов'язано із парадигмою значень saka в сакській доктрині. На каналі є відео про релігію саків. Saka "дерево > роги > роги оленя > олень"
@user-zi9vf1cv9n
@user-zi9vf1cv9n 7 ай бұрын
@@betelgeusestudio_1369 так,пам'ятаю. Але небагато етнонімів мають "тваринне" походження: іспанці,італійці,скоти,таври.Вроді все...
@betelgeusestudio_1369
@betelgeusestudio_1369 7 ай бұрын
@@user-zi9vf1cv9n Сака-олень є вторинним значенням, а первинне - сака-соха/рогач/гілка/дерево. На Прабатьківщині аріїв (що мігрували в Індію) в Литві та Україні досі збереглися першослова, з яких походить етнонім санскр. śāka: лит. šaka "гілка" та укр. соха "рогач, розвилка".
@user-ig8dw5qi2n
@user-ig8dw5qi2n 7 ай бұрын
Земляче, я розгадав яка була в нас писемність 8000 років тому назад і раніше! Це за часів трипільскої культури. Слово "візерунок" дає розгадку. Нашс писемність звалась "віза". Зараз це слово в нас поцуплене і його використовують ставлячи позгачки в документах на кордонах країн. Пояснюю: Коли слово "автомашина", то в росіян зкорочення то є "машина", а у нас - "автівка". І так ще й в скандинавів. Бо вони поцупили частку нашого слова "руни", і назвали так свою писемність, яку теж у нас поцупили. А ми зкорочуємо слово "автомашина" початком слова, і ми їздимо на автівках, а не на машинах. Тому і писемність свою зкорочено називали "візією", "візою". І слово "візир" забрали собі іранці, араби, чи всякі індійці, і це по суті значить - "той, хто вміє писати", або просто - писемний чоловік, що в дикунських суспільствах було за диво. І візерунок - це сукупність віз, а один символ - це віза. І це сама символіка, це інформативні знаки. Бо існує окреме слово для зображень творчіх - малюнок. Отже: Наші пращури - були засновниками всього розумного, наукового, писемного в світі. І ми вигадали "візи". Будьласка, вдумайся в це, і це треба поширювать серед наших, щоб коли чули про слово "віза", пишалися цим, і розуміли, що його поцупили, а ми є винахідниками цих понять, і цих слів.
@betelgeusestudio_1369
@betelgeusestudio_1369 7 ай бұрын
Неолітична аграрна революція 11-8000 років тому дала нам все й відразу: рослинництво, тваринництво, гончарство, металообробіток, містобудування і письмо. А в давніх книгах додають - мову, шлюб і податок. Ще в давніх розумних книгах сказано, що тому всьому навчили нас боги. Предки українців так і називаються - венеди, а на санскриті vinita/vinedi/vinata "навчені/учні". Учні богів?
@user-ig8dw5qi2n
@user-ig8dw5qi2n 7 ай бұрын
@@betelgeusestudio_1369 Ті рігведуни обманюють, принижують нас. Бо ми і є потомки тих, кого вони називали "боги". Ми не можемо бути їх учнями, мо і є вони. Зромій будьласка суть: Оте "зіркове царство", про яке йдеться у літозчисленні початому 7532 роки тому назад - то є міста фортеці, у формі зірок. Ці міста-зірки є по всій планеті земля. І тоді устрій суспільний у тому суспільстві звався "Рай", а Україна - це Малий Рай, те що залишилося від того Раю. УкРаїна це зменшена копія Раю. І всі жителі того суспільства були богами для навколишніх дикунів. Ті дикуни прийшли 7532 роки тлму назад до нас і попросилися в учні, сказали, що буде мир, що вони пересиануть нападать. Наші люди - добряки, вони звичайно ж зжалилися з тих, і почали їх вчити нашим знанням. А коли вони навчили їх читати і писати, тоді вони вбили наших і поцупили гаші книжки знань. Так і з'явилася в них рігведа, так і з'явилися літописи слов'янських вед, так і з'явилися скандинавські письмена. Бо наша книга не звалася тоді Ведою. Наша книга б звалася Візірікою. Бо "віза" - значить письмо, писати, а "рік" - значить рік, минулий час. І у ту "Візірику" наші пращури все писади, а дикуни, обманувши нас, "встромивши ніж у спину", коли попросили про нашу милість - вкрали ту книгу. Ось і все!
@user-ig8dw5qi2n
@user-ig8dw5qi2n 7 ай бұрын
@@betelgeusestudio_1369 І ще одне: Те суспільство, що жило у Раю, ті люди, вони звались "райанами", чоловік звався "райан", або "раганами", і чоловік звався "раган". У Скандинавському Епосі є їхній національний герой Раґнар Лодброк. Так Лодброк це ж наш Ладібор, або Ладобор, а Раґнар то і буде Райан. І наш символ це чорний ворон. А він у Германців, у Римській імперії - розіп'ятий. А в Російській - розіп'ятий та ще й двоголовий.
@user-ig8dw5qi2n
@user-ig8dw5qi2n 7 ай бұрын
@@betelgeusestudio_1369 Нааіть скажу більше того - можливо слово Гай, а не Рай є першочерговим словом. Бо "гай" означає затишне місце. Дубовий Гай - затишне місце відпочинку серед дубів. Але якщо слово УкГаїна, то після приголосної Г становиться Р, щоб звучало. Тобто Україна, але Гай. І та країна, що була давенче - то була Гайя.
@tryslavihor6533
@tryslavihor6533 4 ай бұрын
@@user-ig8dw5qi2n Райський Сад - Сонячний (просвітлений) Гай?
@alexanderdemyanov9342
@alexanderdemyanov9342 7 ай бұрын
Маркер індоєвропейців дуже простий....Молоко...Арійці можуть засвоювати молоко до самої смерті.Інші люди ні....
@tryslavihor6533
@tryslavihor6533 4 ай бұрын
тому, що "винайшли" молоко на багато тисяч років раніше ніж познайомили з ним інших.
@Mongol_Dzungar
@Mongol_Dzungar 7 ай бұрын
Шо, знов? Це ж було вже!
@betelgeusestudio_1369
@betelgeusestudio_1369 7 ай бұрын
Так. Це сегмент більшого відео.
@Mongol_Dzungar
@Mongol_Dzungar 7 ай бұрын
@@betelgeusestudio_1369 Ок. Зберігаємо фрагмент - чекаємо, коли він стане артефактом ;)
@betelgeusestudio_1369
@betelgeusestudio_1369 7 ай бұрын
@@Mongol_Dzungar 😆🙂😁👍
@tryslavihor6533
@tryslavihor6533 4 ай бұрын
@@Mongol_Dzungar артехвакт - знахідка (українською мовою) ))
@Mongol_Dzungar
@Mongol_Dzungar 4 ай бұрын
@@tryslavihor6533 "Кілька разів перепродана підробка, стає оригіналом" Ци: "Обладунки Бога - 2" )). Це до того, що ніщо не заважає щось ніби віднайти, попередньо ніби загубивши 😉
@veles4568
@veles4568 7 ай бұрын
Класне відео
@betelgeusestudio_1369
@betelgeusestudio_1369 7 ай бұрын
💛🩵✌️
МОСКОВСЬКА БРЕХНЯ ПРО СКІФІВ
27:23
імені Т.Г. Шевченка
Рет қаралды 321 М.
Що РУСИ робили в ПЕКІНІ?
18:36
Олександр Алфьоров
Рет қаралды 15 М.
🌊Насколько Глубокий Океан ? #shorts
00:42
OMG🤪 #tiktok #shorts #potapova_blog
00:50
Potapova_blog
Рет қаралды 10 МЛН
Why You Should Always Help Others ❤️
00:40
Alan Chikin Chow
Рет қаралды 120 МЛН
ЗАГАДКИ КОЗАЦЬКИХ ПРІЗВИЩ
23:20
Олександр Алфьоров
Рет қаралды 416 М.
Онлайн екскурсія «З історії Великої Скіфії»
5:42
Національний музей історії України
Рет қаралды 6 М.
NAMES of Lithuania, Belarus, Rus', Ukraine - origin story (Eng sub) Tryzub and Pahonia
9:54
Будзьма Беларусамі!
Рет қаралды 280 М.