Британці не хочуть працювати

  Рет қаралды 5,262

Мандрій

Мандрій

Ай бұрын

У Сполученому Королівстві дуже сильно розвинута система соціального захисту бідних за рахунок заможних, при чому більше половини населення отримують від держави пільг більше ніж сплачують податків. І при цьому бідкаються на низьку ефективність праці в країні.
~~~
Я також ділюсь цікавинками у
t.me/m_andrii_ua
/ m.andrii.ua

Пікірлер: 69
@romanzakharchenko1286
@romanzakharchenko1286 Ай бұрын
Соціалізм у всій красі. Всі люди повинні бути рівними. Хоча апріорі люди різні. Смисл мені заробляти, відкривати бізнес, створювати місця робочі, щоб забезпечувати когось хто не хоче працювати. Ця система недієздатна
@romanzakharchenko1286
@romanzakharchenko1286 Ай бұрын
Чужі гроші рано чи пізно закінчуються , казала по-моєму Маргарет Тетчер
@user-up6ls6qq5w
@user-up6ls6qq5w Ай бұрын
Сенс у Вашій потребі бути активним, отримувати задоволення від діяльності, вимірювати власні результати не тільки у грошах..
@romanzakharchenko1286
@romanzakharchenko1286 Ай бұрын
@@user-up6ls6qq5w ні, якщо вас влаштовує що половину вашого доходу забирать то я ж нічого проти не маю 🙂 це ваш вибір. В принципі, не так вже й давно ми жили при комунізмі, можемо спробувати знову. Але якщо не вийшло тоді то чому має вийти зараз?
@KaRitter
@KaRitter Ай бұрын
@@user-up6ls6qq5w так мести вулиці, розвантажувати машини, безліч іншої "брудної роботи". Класно мабуть в офісі сидіти, але робота руками нікуди не ділась. Як європейці хочуть працювати, вже видно, це відео один з прикладів
@Electromechaniac
@Electromechaniac Ай бұрын
@@user-up6ls6qq5w Правильно кажете, але навіть таких людей сильно демотивує маса тих, кого вішають на шию тягарем. Має бути межа. У будь чому. Відсутність чіткої межі (або її несприйняття) - це взагалі часта причина багатьох проблем/конфліктів/війн.
@user-ft5yn8ck6z
@user-ft5yn8ck6z Ай бұрын
Коли я вчилась в інституті була дисципліна ( ха-ха) науковий комунізм. Так ось , один з принципів комуністичного "майбутнього" - від кожного по можливостям, кожному по потребам. Схоже в Британії вже комунізм.
@user-ij4st6rd7g
@user-ij4st6rd7g Ай бұрын
Нерозумію,якщо в Лондоні так дорого коштують послуги дит.садочків,чи не логічно що ринок послуг,заохочує розвиток приватних будинків по догляду за малечою ? Самі емігранти могли б перекрити це питання,при всебічній вигоді для всих.
@user-uv8kr4fe6o
@user-uv8kr4fe6o Ай бұрын
є ще інша річ яка на це впливає - просто люди в розвинених країнах зрозуміли що усі ці понти типу машин, дач, предметів розкоші не вартують витрачених на них зусиль і потрібно просто жити насолоджуючись життям яке не таке вже і довге.
@neongenesis7236
@neongenesis7236 28 күн бұрын
Смерть амбіцій-стогнація
@ninanina-kt9pt
@ninanina-kt9pt Ай бұрын
Пам'ятаю, як летишь на роботу, давка в метро, потім чіпляешься за поручень, щоб не впасти с останній сходинкі тролейбуса. А чому, а тому, треба було встигнути в 9.00 забігти в інститут мимо начальника відділу кадрів, бо інакше твій відділ лишать преміі, і буду винна я, що люди без грошей залишаться.
@NazarCharyyev
@NazarCharyyev Ай бұрын
З мого досвіду англійці які заробляють більше 50 к досить багато працюють. Також працюючі з ними будеш впевнений на 95% що завдання буде зроблено. Вони досить чітко слідують правилам та процедурам, що краще ніж наш фрістайл:) Але загалом погоджуюсь, є велика категорія людей які сидять на пільгах😢
@natall7605
@natall7605 Ай бұрын
Дякую за цікаве відео!
@dogajolotoskano1590
@dogajolotoskano1590 Ай бұрын
Супер-цікаво і інформативно. На польському ринку праці схожа ситуація в плані "розслабленості" - польскі працівники часто зненацька "хворіють" і не виходять на роботу. Нас,українців ,це дуже веселить ,бо з одного боку вони нарікають ,що багато українців і ми займаємо їх робочі місця ,з іншого не хочуть важко працювати і навіть офісні працівники є досить розслабленними. Є відчуття,що зараз саме ми поповнюємо їм казну для соціальних виплат (вони -виплати-приблизно як у Британії-дофінансування на утримання дитини, садок ,школу а також повертають переплачений податок раз у рік)
@MultiYevgenia
@MultiYevgenia Ай бұрын
Дуже з вами погоджуюсь. От у сервісі прям відчувається як їм в лом робити свої прямі обов'язки. За таке б в Україні звільнили б одразу. А тут це окей
@andriiorel8775
@andriiorel8775 Ай бұрын
Це все нажаль правда. Ім вигідно не отримувати на сім'ю більш ніж 50к щоб отримувати бенефіти. Також знаю тих англійців які після закінчення юніверу не йдуть на зарплатню більш 25к щоб не платити стаді лоан - стиль життя такий. По маррідж аллованс - він працює тільки до 50к сімейного бюджету - і вам повернуть тільки 282 фунти за рік). Ох, а по роботі айті яб не сказав що працівників не хватає - тут ринок дуже складний для айтівця і вам треба конкурувати приблизно зі 100 кандідітіми щоб отримати роботу.
@user-kj7cb8pn4s
@user-kj7cb8pn4s Ай бұрын
Дякую за огляд! А можна докладніше про 30% знижки на купівлю першого житла? Звідки ви дізналися про неї і через яку службу можна нею скористатися?
@aleksson27
@aleksson27 Ай бұрын
Складна тема, але ви гарно все пояснили. Дякую
@user-zc5ei7kp6d
@user-zc5ei7kp6d Ай бұрын
Завдяки вам так багато дізналася про Британію. Дякую!❤
@shewise
@shewise Ай бұрын
Цікавий ролик, цікава інформація, хороший аналіз. Дякуємо п. Андрію за Вашу працю, за бажання доносити цікаву інформацію про Сполучене Королівство взагалі і про Лондон зокрема. Щасти Вам!
@violetta7067
@violetta7067 Ай бұрын
Добрий день, дякую за відео! Розкажіть будь ласка подробніше за момент з тим, що деякі люди переходять на позицію з більшою зп, але вирішують працювати не 5, а 4 дні в тиждень. Це розповсюджено? Як роботодавці до цього ставляться?
@user-rk5ib2on3h
@user-rk5ib2on3h Ай бұрын
Сподобались звуки на скарбничку, залишок та інші)). Відео правильне, так і є у Британії.
@natalasagun1554
@natalasagun1554 Ай бұрын
Дякую, люблю, коли по темі і мало води.
@organosolo1448
@organosolo1448 Ай бұрын
В Україні, принаймні в Одесі, теж схожі процеси зараз. Звісно, з поправкою на нашу специфіку, але ...
@tsaregrad
@tsaregrad Ай бұрын
Ще ж national insurance на додачу до income tax
@dmytrofm
@dmytrofm Ай бұрын
Дуже цікава тема. Гостра. Цікаво, які цифри статистики по іншим европейським країнам.
@ld6582
@ld6582 Ай бұрын
Зрозуміло, що молодий чоловік ніколи особисто не звертався за соціальною допомогою, про яку так добре розповідає. Подивіться художній філм "I, Daniel Blake", може щось зрозумієте. Не говоріть про те, чого не знаєте та не маєте досвіду. Хай щастить.
@tetyanayablonska5032
@tetyanayablonska5032 Ай бұрын
Абсолютно з вами погоджуюсь.
@Marynaners
@Marynaners Ай бұрын
В них рахується база оподаткування з доходу людини чи родини? Тобто 12 тис на рік - це на одного? А якщо інший і родині заробляє 55 на рік?
@user-wt6ym9tz1n
@user-wt6ym9tz1n Ай бұрын
Я ще знаю, що деякі іммігранти розлучуються щоб отримувати допомогу на дітей...
@Electromechaniac
@Electromechaniac Ай бұрын
Ну, це, звісно, жарт (кажіть, в першу чергу, як зручно, а потім "правильно" само підтягнеться, якщо забажаєте), але чого ж "льготи" не мали звукового супроводу (пільги)? Питання риторичне і нікого не мало на меті образити (сам суржиком користуюся на ура).
@vitalyzhynov557
@vitalyzhynov557 Ай бұрын
звуки помилки з вінди дуже неприємні якщо що) В принципі люди ненавидять бачити помилки а ще і зі звуком то геть не прікольно.. Я Вчора не міг зрозуміти шо там в мене на системі може не так, ахах)
@od7580
@od7580 Ай бұрын
Привіт з НЛ! Та сама історія - вперся в 50% податку, питання як шукати мотивацію щоб не працювати 4 дні на тиждень)
@b213videoz
@b213videoz Ай бұрын
11:06 😁😆😅🤣😂
@demiorgus
@demiorgus Ай бұрын
Доброго дня, дуже класний ролик, дивиться на одному диханні як завжди. Пару коментарів будуть корисні, сподіваюсь. Як на мене ви відчули якийсь локальний тренд, не знаю, може спостреження, статті. А загалом, зараз цілком зворотній тренд на світовому рівні. Найкращі уми людства думають над тим чим зайняти людей вже у найближчому майбутньому. Штучний інтелект, роботизація. Працювати інтенсивно вже не треба буде, а інколи і взагалі не треба. Відповідно, виплати по безробіттю будуть тільки зростати. Звісно, за умови якщо людству не влаштують Совок 2.0, тьфу тьфу. Так от, почитайте книгу Deep Utopia by Nick Bostrom, вона якраз про це все.
@user-ft5yn8ck6z
@user-ft5yn8ck6z Ай бұрын
Льготи- пільги
@kostia4138
@kostia4138 Ай бұрын
високооплачєвіємій , зустрічів - рекомендації до виправлення 😊
@maaxer888
@maaxer888 Ай бұрын
Льгота - пільга українською
@Veronika.D
@Veronika.D Ай бұрын
Не розумію про які бенефіти ви говорете. Може на дітей якихось нещасних 200 фунтів? А бездітним тут від зп 800 на місяць ничого не платять. А якщо зарплата вже 12000-20000 тисяч на рік то вже ніяких снижок і треба податки платити. В мене навпаки питання: куди діваються тут всі ті податки? Суми шалені в бюджеті крутяться, а інфраструктура майже як в Україні: розбитий асфальт, пошарпані будівлі, брудно на вулицях.
@vladimirzaika3594
@vladimirzaika3594 Ай бұрын
Не знаю де ви, але взяти North East який вважається занюханим то тут норм асфальт та інфраструктура, а будинки вони приватні і це на совісті власників
@Kyiv-Kharkiv-Lviv
@Kyiv-Kharkiv-Lviv Ай бұрын
​@@vladimirzaika3594 підтримую, в Лондоні жахливі дороги, в ямах і латка на латці. Всюди сміття, ніхто не прибирає опале листя. Все виглядає жахливо а Council tax за квартиру більше 2 тис £.
@vladimirzaika3594
@vladimirzaika3594 Ай бұрын
​@@Kyiv-Kharkiv-Lviv 2 тисячі на рік це не так вже і багато, певно це якесь дешеве житло бо якщо взяти band H то там 300 на місяць виходить, в такому районі буде все вилизано (це кенсінгтон парк)
@svitlana2651
@svitlana2651 Ай бұрын
Не знаю про що ви,але якщо ти заробляєшь 1300 фунтів, ніяких бенефитів не отримуєшь. Якщо ти одинока мама з дитиною неможливо прожити на ці кошти. Не так все просто ,як ви розповідаєте. Держава плате щоб у вас більш богатих був спокій,і завтра вас не вбили і не пограбували,ті хто не айтішники.І повірте,рабство в Британії ніхто не відмінив.
@vladimirzaika3594
@vladimirzaika3594 Ай бұрын
Підіть попрацюйте в айтішці а потім нас ненавидьте.
@alexsandragrechishkina1594
@alexsandragrechishkina1594 Ай бұрын
Чому у вас так? При зарплаті в 1300: ви, як одинока мами, маєте право на Universal Credit на дитину та House benefit. Щотижнева виплата біля 25 фунтів на дитину від HMRC.
@user-fs8qy8ho9l
@user-fs8qy8ho9l Ай бұрын
Цікаві спостереження.
@crazybrain7854
@crazybrain7854 Ай бұрын
А ви б не хотіли залишитися вдома, якщо у вас алергія? 😢 продуктивність всеодно падає під час хвороби
@vladimirzaika3594
@vladimirzaika3594 Ай бұрын
Доводиться робити те що треба а не те що хочеш
@crazybrain7854
@crazybrain7854 Ай бұрын
​@@vladimirzaika3594 британці виходить і працюють і турбуються про свій стан. Навіть в Україні є лікарняні, за які сплачують
@olelobyco7539
@olelobyco7539 Ай бұрын
ІТ-шник складна робота!? Та не свисти. Що там у тебе такого складного, 2 рядка коду за день написати і висидіти 4 години на мітингах.
@Koola55
@Koola55 Ай бұрын
На мій погляд, такий устрій соціальної системи є правильним тому, що люди можуть відчувати що вони живуть і отримають задоволення від життя. Замість того щоб відчувати себе рабами, яки не мають вибору і вимушені постійно напружуватися на роботі.
@vladimirzaika3594
@vladimirzaika3594 Ай бұрын
Може вам субсидію на газ? Не раб?
@KaRitter
@KaRitter Ай бұрын
Можна знайти роботу яку любиш, а не гнатися за гедонізмом
@natmusicmoments
@natmusicmoments Ай бұрын
IT workers live in a delusional world, they have time to walk around their leafy neighbourhoods and produce such videos about lives of others less privileged workers, get experience working elswere- schools, hospitals, hispitality before judging others
@vladimirzaika3594
@vladimirzaika3594 Ай бұрын
Try working in it then hate us.
@Lada_Tiris__UA
@Lada_Tiris__UA Ай бұрын
Тут же навіть не про те, що люди ПРАЦЮВАТИ не хочуть, а про непропорційно велику вартість або слабодоступність ключових сфер життя:  - Утримання дітей (дитсадок) - надто дорого.  Можливо, якби дотувалися напряму дитзаклади (по системі гроші ходять за дитиною), щоб бути доступними всім, то батьки вже не боялися б надмірних вирахувань, бо вони б не боялися за втрату місця в дитзакладі.  Крім того, це трішки могло б запобігати соціальній розшарованості з непроникністю.  - Медицина - слабодоступна.  Якщо навіть з хворим зубом ви до стоматолога потрапите лише через півроку, то точно матимете поганий «настрій».  А є ж і менш очевидні захворювання і вони потребують вчасного лікування.  - Ну, і час.  Напочатку було сказано про дітей - так з ними ж батькам треба займатись, спілкуватись, а це потребує часу і сил.  А сили потребують регулярного оновлення, спілкування з приятелями, а це потребує ще і часу.   В цілому, таку систему можна назвати - вкладенням в шанс мати наступне покоління співгромадян, яке, як виявляєть, коштує дуже дорого.  
@lexxcorify
@lexxcorify Ай бұрын
Борщоговська веб макака в цивилизации )))
Як я попався на гачок до шахраїв
25:37
Мандрій
Рет қаралды 2,2 М.
Вечный ДВИГАТЕЛЬ!⚙️ #shorts
00:27
Гараж 54
Рет қаралды 14 МЛН
THEY made a RAINBOW M&M 🤩😳 LeoNata family #shorts
00:49
LeoNata Family
Рет қаралды 35 МЛН
Best father #shorts by Secret Vlog
00:18
Secret Vlog
Рет қаралды 16 МЛН
Чим Україна краща за західну Європу?
22:56
Вечный ДВИГАТЕЛЬ!⚙️ #shorts
00:27
Гараж 54
Рет қаралды 14 МЛН