Рет қаралды 5,281
[ZAPRASZAM NA PLAYLISTY]
CabView - Linia 138, 884, 179, Mysłowice MWA - KWK "Ziemowit".
====================
06:15 - Mysłowice Brzezinka.
11:51 - Mysłowice Kosztowy MKSB.
15:32 - Mysłowice Kosztowy MKSC
16:00 - W prawo odchodzi tor do kopalni KWK "Wesoła".
21:07 - podg. Lędziny.
22:10 - Odgałęzienie w kierunku bocznicy KWK "Ziemowit".
====================
ET41, luzem.