Припини слухати музику, доки не дізнаєшся що...

  Рет қаралды 7,082

Сторінки Успіху

Сторінки Успіху

Жыл бұрын

Шокуюча правда про те, як навіть фонове прослуховування музики, наспавді впливає на роботу мозку і загалом життя людей. 🎥 Рекомендований огляд книги, яка відповідає на питання: "Чому довкола так багато ідіотів?" ▼
• Чому важко ДОМОВИТИСЬ ...
🔔 Підписуйтесь ► tinyurl.com/StorinkyUspihuPid...
⚔️ Підтримай ЗСУ донатом 🛡️
- фонд Повернись Живим savelife.in.ua/donate/
- рахунок НБУ для гуманітарної допомоги bank.gov.ua/ua/news/all/natsi...
- рахунок НБУ для ЗСУ bank.gov.ua/ua/news/all/natsi...
- фонд Сергія Притули prytulafoundation.org/uk/home...
❤️ Став ЛАЙК, якщо сподобалось відео та ПОДІЛИСЬ ним з друзями. ПІДПИСУЙСЯ та вмикай сповіщення дзвіночком, адже далі буде ще більше анімаційних скорочень корисних книг, які допоможуть змінити життя на краще.
Назва книги мовою оригіналу "Muzyka i my. O różnych przejawach wpływu muzyki na człowieka" Ewa Czerniawskа.
🔍 Посилання на книгу ▼
PL www.google.com/search?q=muzyk...
🎥 Більше цікавих відео пов'язаних з психологією людини ▼ • Тонкощі ВИХОВАННЯ ДІТЕ...
🎥 Збірка різноманітних відео, де кожен знайде щось для себе▼ • Оволодій МИСТЕЦТВОМ ст...
🔔 Підписуйтесь ► tinyurl.com/StorinkyUspihuPid...
#cторінки_успіху #музика #психологія #буктюб_українською

Пікірлер: 39
@user-zl3xj7sd6w
@user-zl3xj7sd6w 10 ай бұрын
Я знаю одне - якби не музика, я б вже з розуму зійшла. Композитори просто боги. Не можу уявити життя без якісних результатів їхньої творчості. Вона рятує від печалі, депресії, супроводжує і в радості. Найнеймовірніша, чудова ❤️
@user-so9ty4qg3t
@user-so9ty4qg3t Жыл бұрын
Музика лікує душу заспокоює але наша українська полька з ґудзом на два боки бо ми справжні українці
@bidanfullko1
@bidanfullko1 11 ай бұрын
Помітив, що коли більше вчився та почав працювати, то перестав слухати музику на фоні. Це нереально слухати та про щось думати, адже щоб це не було, воно стимулює мозок і це помітно. Виключенням є нескладні фонові ембіенти, і то, на 20-30 % гучності.
@olexandrskuratovsky4220
@olexandrskuratovsky4220 Жыл бұрын
Я використовую вплив музики для себе. Треба заспокоїтись - Шопен, потреба в енергії - рок і т.д. Пропоновану, випадкову, нав'язливу музику не слухаю, бо дратує. А в цей час надихає українська.
@storinky_uspihu
@storinky_uspihu Жыл бұрын
Дуже хороший свідомий підхід.
@vonz2nt2uf1r
@vonz2nt2uf1r Жыл бұрын
Головне не слухати музику на мові ворога, бо може статися не виліковна хвороба
@storinky_uspihu
@storinky_uspihu Жыл бұрын
Неможливо не погодитись!!!
@topor9787
@topor9787 Жыл бұрын
Що робити з людьми які говорять мовою вбивць ?
@vonz2nt2uf1r
@vonz2nt2uf1r Жыл бұрын
@@topor9787 Рік пройшов, вони хочуть повернути все як було до.Перестати бути толерантними.Це не просто,це потребує багато сили.Я просто почав вигонити з хати в прямому сенсі цього слова.І пару толерантних слів написано на вхідних дверях і читають коли заносять гроші.Київ,Бровари кишить рускім міром
@user-bg9dg2pd8s
@user-bg9dg2pd8s Жыл бұрын
Боже який абсурд😂🤦
@user-ok2lt3yd1k
@user-ok2lt3yd1k Жыл бұрын
Може випадково через пісню передатися даунізм русні
@djsproject7567
@djsproject7567 Жыл бұрын
Музика може як допомогти, так і зашкодити Немає однозначної відповіді на те, як музика впливає на навчання. Проте нові дослідження показують, що таки позитивно. І головний вплив здійснюють темп та інтенсивність. Темп може змінювати рівень збудження. Та якщо ви думаєте, що чим більше збудження, тим краще мозок сприйматиме інформацію, то це не так. Наприклад, тільки м'яка швидка музика сприяє навчанню, в той час як гучна швидка, м'яка повільна або гучна повільна музика перешкоджає. Крім того, інструментальна музика заважає менше, ніж музика зі словами. - Для навчання підходить ритмічна, але не дуже швидка музика.Також рекомендують, щоб музика для навчання не містила слів, тому що мозок починає автоматично їх аналізувати. Хіба що мова буде незнайома, - каже науковиця. Є й такі люди, яким будь-яка музика заважає. Це залежить від типу особистості, стверджує вчена. Наприклад, в інтровертів високий рівень активації мозку, і будь-що додаткове їх відволікатиме. В екстравертів - навпаки. - В екстравертованих людей мозок вічно недоактивований, - розповідає науковиця. - Тому в нормальний стан активності їм допомагає увійти музика.
@unholy_raccoon
@unholy_raccoon 2 ай бұрын
Як на мене, якесь дуже поверхнєве розкриття теми впливу музики. Складається враженя, ніби музика це чисто якийсь фоновий прикладний шум який там може шось відволікати або там змусити подумати чи то про якісь пальми, чи то про клубас і взагалі не розглядається варіант того що хтось бере і цілеспрямовано слухає музику так щоб вона була прям в центрі уваги, хоча є купа різних форм музики які зовсім не придатні для фонового прослуховування і досить вибагливі до свого слухача та вимагають певної музичної ерудиції та досвіду прослуховування щоб бути здатними їх оцінити та зрозуміти. І навіть якщо розглядати в контексті умовної фонової музики для навчання, то теж залежно від типу музику вона може як заважати сконцентруватись так і допомагати це зробити. А ще є багато всякої музики яка при правильному ставленні до неї допомагає пережити різні дуже екстримальні психологічні стани з мінімальною шкодою для себе та оточення. Складається враженя, ніби автор ролику не зовсім розуміє що таке взагалі музика, для чого вона потрібна, на що вона здатна і має уявлення про неї на рівні абсолютно звичайного обивали і робить висновки про неї виключно з цієї ж перспективи. Не те шоб я себе вбачаю якоюсь єбєйшою елітою через свій музичний смак, а всіх іншіх, хто не слухає те саме що і я або для кого музика грає меншу роль, бидлом. Ні ні в якому разі. Я спокійно ставлюсь до того що є люди які цим не цікавляться і не бачу інтерес до музики якимось соціальним ліфтом. Але одна справа не цікавитись, а інша - не цікавитись і робити на цю тему ролики.
@_wildfox_mode_
@_wildfox_mode_ Жыл бұрын
Коли в тебе шумні сусіди, ліпше вже слухати музику, ніж сторонні шуми від розмов чи стукоту баняками 😆 інді і електронна музика - це найкращий фон для навчання, якщо немає можливості вчитися в тиші (порада студента 😉)
@storinky_uspihu
@storinky_uspihu Жыл бұрын
Якщо це все про сусідів по кімнаті, а не в сусідній квартирі, то порада однозначно хороша :)
@OleksiiKovalvideo
@OleksiiKovalvideo Жыл бұрын
Цікаво, і це помітно коли прослуховуєш музику
@storinky_uspihu
@storinky_uspihu Жыл бұрын
Дякую! На перший погляд здається, що ні на що фонова музика не впливає, але помітно ще й як, особливо якщо хоч раз свідомо звернути на це увагу :)
@Olga_Gura
@Olga_Gura 8 ай бұрын
Музика окрім усього - це ще терапія. Наші пращури щоправда не скільки слухали, скільки співали самі, та ще й багатоголоссям. Звук пронизує тіло вібраціями, звукові частоти впливають на внутрішнє середовище організму, викликають або гормони щастя, або тривожність (адреналін, кортизол). Також є фактом, що після концертів класичної музики фанати Баха не б"ють фанатів Моцарта )), а от фанати рок-гуртів під впливом агресивної музики цілком на таке здатні. Музика має на нас вплив більший, ніж ми собі думаємо ))). З музикою багато років, сама музикант, дотична до музичної терапії, і жодного разу не пошкодувала, що навчалася музиці. Це мій перший антистрес і антидепресант.
@unholy_raccoon
@unholy_raccoon Ай бұрын
Це насправді таке застаріле кліше про "агресивних фанатів рока які всіх б'ють". Найбільш агресивні люди яких я зустрічав, дуже часто взагалі або слухали звичайний попс який грає усюди, чи, якщо мали якийсь, якщо так можна висловитись, більш нішевий смак, якийсь репчік пацанскій і не дуже, або взагалі блатняк (що не дивно, хоча і сама по собі ця музика ж по ідеї не агресивна). Різна агресивна музика може сприяти більш здоровому виходу агресії без завдання шкоди оточуючим. Люди яких я знаю, з тих хто слухає різноманітну доволі люту музику, це як правило не про "агрєсівних рокєров які ото обслухаються свого рока і б'ють людей", а про врубить брутал, залізти під плєд та обнять кота. Ну і прихильники класичної музики теж різні бувають. ЧВК Вагнер же не просто так назвали як назвали.
@Olga_Gura
@Olga_Gura Ай бұрын
@@unholy_raccoon дякую за коментар, можливо. Але те, що музика може як розслабляти, так і накручувати психіку - це очевидно. Найгіршим по впливу дійсно вважається реп.
@SLOBOZHANSHYNA
@SLOBOZHANSHYNA 7 ай бұрын
Музичні вподобання та вдача людини перебувають у діалектичному зв'язку, але вплив вдачі більший неспівставно.
@darina_kravets
@darina_kravets Жыл бұрын
По приводу навчання згодна. Не один раз включала собі на фоні "музику для навчання", але тільки відволікалась. Найкраще навчатись в тиші 🩷 Дякую за відео
@user-hn9jw9ey9e
@user-hn9jw9ey9e 4 ай бұрын
Чи можу запитати.? В якій програмі малюєте , дуже подобається❤
@storinky_uspihu
@storinky_uspihu 4 ай бұрын
Звісно, анімація створюється в програмі VideoScribe.
@user-hn9jw9ey9e
@user-hn9jw9ey9e 4 ай бұрын
@@storinky_uspihu Ви найкращі! Хай цвіте україномовний ютуб! Мільйони підписників вам! Люблю!❤️
@basyikomak3115
@basyikomak3115 Жыл бұрын
Музика на московитськім язику шкодить здоровю і життю!!! Стоп РАШИЗМ
@storinky_uspihu
@storinky_uspihu Жыл бұрын
Згоден! Така музика точно несе загрозу.
@user-vl9eu8di2h
@user-vl9eu8di2h Жыл бұрын
Я готова до бою якщо чую російське.
@yuliaromanovich7450
@yuliaromanovich7450 Жыл бұрын
На рахунок характеру, я думаю, що музика ніяк на нього не впливає. Існують ж люди, яким подобається вся музика. І класика, і рок, і метал. Я й є така, та не можу сказати, що мій характер якось змінився з тих пір як я почала слухати багато музики. Також в мене багато знайомих, котрі теж не змінились. Скажіть, а от можна слухати музику перед сном, або в плані колискової?
@storinky_uspihu
@storinky_uspihu Жыл бұрын
Все як завжди індивідуально, як в контексті впливу музики на характер, так і в тому чи варто слухати музику перед сном :) Якщо є композиції, які допомагають особисто вам розслабитись і швидше заснути, то чому ні!? Звісно є і протилежні думки, що краще дати мозку просто відпочити, а не навантажувати його перед і під час сну.
@yuliaromanovich7450
@yuliaromanovich7450 Жыл бұрын
@@storinky_uspihu добре, дякую! Для мене ваша думка багато важить. Дякую вам за ваш цікавий контент, продовжуйте в тому ж дусі! :)
@x_andr
@x_andr 7 ай бұрын
Отже до книги Ви віднеслись з упередженням. А от стосовно впливу музики, " музика впливає на настрій, чи людина вибирає музику під настрій?" Не поставлені критичні запитання. Чи допомагає музика вчитись? А чи допомагають навчатись будь-які інші сторонні звуки? Довелось зробити зусилля над собою, щоб додивитися відео до кінця...
@sherzet7
@sherzet7 6 ай бұрын
Музика це слабкість
@user-kg1mf5up9d
@user-kg1mf5up9d Жыл бұрын
3:26 де її ноги?😁🙃
@storinky_uspihu
@storinky_uspihu Жыл бұрын
Якраз підскочила закинувши ноги назад, а ми зловили кадр :)
@user-kg1mf5up9d
@user-kg1mf5up9d Жыл бұрын
@@storinky_uspihu 😁
Це вирішить 99% ваших проблем в житті
9:06
Сторінки Успіху
Рет қаралды 15 М.
Через ці 3 речі ти ПОСТІЙНО ВТОМЛЕНИЙ
6:13
Сторінки Успіху
Рет қаралды 15 М.
Backstage 🤫 tutorial #elsarca #tiktok
00:13
Elsa Arca
Рет қаралды 37 МЛН
1 класс vs 11 класс  (игрушка)
00:30
БЕРТ
Рет қаралды 3,4 МЛН
«Найбагатший чоловік у Вавилоні» | Джордж Клейсон
15:09
Чому ІНШИМ ЩАСТИТЬ, а тобі ні?
5:48
Сторінки Успіху
Рет қаралды 5 М.
Як впоратися із депресією самостійно? - Жак Фреско українською
47:20
Небезпечні пастки мислення про які ви не чули
8:27
Сторінки Успіху
Рет қаралды 10 М.
Справжні чоловіки під загрозою зникнення
6:30
Сторінки Успіху
Рет қаралды 7 М.
РОЗВИТОК УВАГИ. Концентрація. Таблиці Шульте. Вправи.
22:04
БОВЖЕВІЛЬНІ | Еля Муравські
Рет қаралды 40 М.
Прийми те що не можеш змінити | Секрети стоїцизму
5:27
Backstage 🤫 tutorial #elsarca #tiktok
00:13
Elsa Arca
Рет қаралды 37 МЛН