QA тестують залізо | Реальні історії | Питання якості #3

  Рет қаралды 10,083

DOU

DOU

Күн бұрын

🔥 Привіт, QA-спільното! У нас хороші новини: релізимо новенький випуск подкасту для тестувальників!
🔔 Підписуйтесь на DOU і включіть дзвіночок, щоб першими дивитися нові випуски - dou.ua/goto/87Qb
✅ А ще у нас є кльовий телеграм-канал dou_qa - t.me/dou_qa
❗Позиції від SQUAD: bit.ly/3fMzISu
Ведучі:
- Олексій Остапов, Test Lead в Infopulse, автор блогу QA Mania та курсу з Plawright, любить походи і ненавидить висоту - dou.ua/users/oleksiiostapov/
- Оля Малініна, QA Manager у Entertainment Web LTD, Usability експертка, співорганізаторка Be QA Today та BeDevToday, амбасадорка здорового глузду, багато і дуже багато плаває - / olha.malinina
- Олег Грудко, QA Team Lead в Omilia, світчер - іхтіолог за освітою, прихильник сертифікацій - dou.ua/users/oleg-grudko/
🔺 Слухайте нас на подкаст-платформах:
SoundCloud - / doupodcast
Apple Podcasts - podcasts.apple.com/us/podcast...
Google Podcasts - podcasts.google.com/feed/aHR0...
Spotify - open.spotify.com/show/32HV8m2...
Навігація:
00:00 - Інтро
00:47 - Вітаємось
02:02 - Тестування заліза. Історії з досвіду, або як комп’ютер у духовці запікали та мобілки з десятого поверху кидали. Тестування функціональних і нефункціональних атрибутів якості
18:47 - Чи потрібно тестувальникам знати алгоритми. В яких випадках використовують алгоритми: тестування чат-ботів, олімпіадні задачі, white-box testing та вирішення “диких” задач
35:00 - Як робити естімейти і прорахувати ризики. Про тест-плани на 2 і 100 ризиків
55:23 - Agile: чи потрібні SCRUM-майстри і які альтернативи цій методології розробки
01:05:01 - Прощаємось
#dou

Пікірлер: 75
@al8xr
@al8xr Жыл бұрын
Дякую за цікавий подкаст. Поділюся думкою щодо "Чи варто тестувальнику знати алгоритми?" Коротка відповідь. Якщо хочете в ФААНГ та великі компанії - варто. Якщо хочете змагатися на змаганнях та мати це як хоббі - варто. Якщо ви хочете працювати в типовому аутсорсі - зазвичай не варто. Якщо є інші прогалини в знаннях - не варто (краще вчити інше). Розгорнута відповідь. Питання алгоритмів можна розглядати на різних рівнях: на мікро рівні (саме по собі) та на макро рівні (як один шматочок знань в арсеналі зрілого спеціаліста). (Я говорю тут не про тупе завчення напам'ять, а про обізнаність в алгоритмах та вміння вирішувати задачі на сайтах типу HackerRank або LeetCode). Вивчення алгоритмів та розв'язання задач на вище зазначених платформах допоможуть Вам краще розв'язувати будь-які складні технічні завдання, допоможуть проходити співбесіді в Україні. Для компаній рівня ФААНГ - це must have. Але я стикався із базовими алгоритмічні завданнями навіть на позиції QA інженерів у компанії в Європі. Але вивчення алгоритмів (особливо коли Ви не вчили їх в університеті) - займає час. Щоб здобути необхідні навички для проходження співбесід у топові компанії потрібно витратити десь від 3-6 місяців до року. Тому вирішуйте самі, чи потрібно Вам витрачати стільки часу. До того ж, вміння розв'язувати типові задачі без належної практики має здатність погіршуватися. Тому є сенс вчити це тільки перед реаундами інтерв'ю. Єдиний виняток - якщо вам подобається розв'язувати задачі - як хоббі. Тоді можна навіть змагатися на різних платформах з іншими людьми, здобувати призові місця. Рекрутери вас там знайдуть). На мікро рівні. Для звичайної роботи на рівні джуніор-мідл (навіть автоматизатор) на 95% аутсорс проєктів в Україні це знання ви використовувати скоріш за все не будете. Краще вкладати Ваш час у вивчення конкретних інструментів та інших речей навколо вебу чи мобайлу. Для тих 5%, що залишилися - вони або наймають випускників технічних ВУЗів із знаннями алгоритмів або (в разі необхідності) допоможуть швидко опанувати ці специфічні знання. На макро рівні. Знання алгоритмів та структур даних - це лише один з багатьох елементів знань. Сам по собі він багато користі не принесе. Разом із цими знаннями, для тестувальника краще буде здобути навички у System Design - с позиції того, з яких елементів будуються сучасні великі системи та як вони можуть ламатися. Це в свою чергу приведе Вас до заповнення деяких прогалин у технічних знаннях - хешування, ті самі розподілені системи, мережі та ін. Усі ці знання допоможуть краще розуміти причини великих багів у Вас та у інших продуктах. Допоможе розуміти більше з пост-мортемів. А саме - розуміти де і що ПОТЕНЦІАЛЬНО може зламатися на тому чи іншому етапі масштабування чи додавання функціональності у систему.
@DOU_youtube
@DOU_youtube Жыл бұрын
А можна, щоб кожен коментар на DOU був таким структурованим і аргументованим? :)
@al8xr
@al8xr Жыл бұрын
@@DOU_youtube То все професійна деформація - пишу одразу так, щоб менше питань та неточностей у тексті було. Навіть у коментах)
@oleggrudko8137
@oleggrudko8137 Жыл бұрын
Олександру завжди респект за обгрунтованість та ясність думок.
@ReitNN
@ReitNN Жыл бұрын
Дякую за подкаст
@DOU_youtube
@DOU_youtube Жыл бұрын
Дякуємо за підтримку!
@livinti_ol
@livinti_ol Жыл бұрын
Дякую) такий цікавий випуск і дуже круто, що наводите конкретні приклади ) згадала, що треба передивитися теорію ISTQB))
@olhamalinina836
@olhamalinina836 Жыл бұрын
Дякуємо, що слухаєте ❤️
@MKrashtan
@MKrashtan Жыл бұрын
Дуже цікавий підкаст! Дякую!
@foothubua
@foothubua Жыл бұрын
нарешті хтось привів приклад про використання цикломатік комплексіті ) хороший випуск
@HornetChronicles
@HornetChronicles Жыл бұрын
дякую, дуже цікаво. шкода що без відео
@DOU_youtube
@DOU_youtube Жыл бұрын
Учасники в різних містах. Дуже хочемо зробити з відео
@HornetChronicles
@HornetChronicles Жыл бұрын
@@DOU_youtube можна ж відео додати як в shit i know life :)
@samfedorov2405
@samfedorov2405 Жыл бұрын
59:00 та до того "навіщо SM". Наприклад SM зможе показати й навчити використовувати Cynefin framework:) Скрам не "срібна куля", тому у SM, принаймні у мене й мого кола спілкування, зазвичай є "портфель" PM(наприклад PMI)+SM+Kanban trainer+багаж досвіду, за який вже заплатили і відрефлексували в минулих кейсах.
@samfedorov2405
@samfedorov2405 Жыл бұрын
1:01:20 якщо дочитати кілька рядків то ще в маніфесті є: That is, while there is value in the items on the right, we value the items on the left more. Але реалізувати на практиці допоможе, наприклад, той самий SM)
@samfedorov2405
@samfedorov2405 Жыл бұрын
1:03:00 like:)
@olhamalinina836
@olhamalinina836 Жыл бұрын
+ Я б взагалі сказала, що більш доречниою взагалі буде назва Agile trainer, бо так, портфель гарного SM скрамом не обмежується. Але тут би спочатку навчити, що треба нормального SM наймати, якщо хочеш в Agile, а не навішувати на якогось тестувальника роль модератора мітингів і гордо заявляти, що ви тепер гнучкі - он целий модератор є :)
@IlarionHalushka
@IlarionHalushka Жыл бұрын
44:30 ооо, за декомпозицію задач лайк! Став лайк під відео, якщо тебе бісить робити естімейти задач))
@harumambura
@harumambura Жыл бұрын
Ми використовуємо естімейшн покер, але тільки всередині куа відділу. Це іноді допомагає нашому ліду переконати СТО, що пару задач зі спринту таки треба викинути, бо не встигнемо :)
@IlarionHalushka
@IlarionHalushka Жыл бұрын
дякую за подкаст) 46:20 Я на теперішньому і декількох минулих проектах використовував Пленнінг Покер. Зі свого досвіду скажу - має сенс лише коли всі процеси круто налаштовані і команда добре знає проект та код. В інших випадках просто waste of time :(
@user-km7ow7zq6g
@user-km7ow7zq6g Жыл бұрын
У нас всі функціональні команди роблять єстімейти в сторі поінтах. Відаллено юзаємо скрам покер. Робимо це під час грумінга нової сторі і оцінка включає в себе всю роботу(BE+FE+QA) набагато простіше ніж вираховувати часи на кожну окрему задачу
@olhamalinina836
@olhamalinina836 Жыл бұрын
Дякую, що поділились досвідом. Як на мене, головне при використанні якогось методу чи одиниць вимірювання - щоб цим було зручно користуватись. Якщо команді зручно в сторі поінтах і пленінг покер, і, найголовніше, це працює - то це ж прекрасно. ❤️
@victorx4648
@victorx4648 Жыл бұрын
Про Agile було кумедно. Не всім підходить через те, що комусь комфортно фігачити "свої таски" одна за одною і не змінювати пріорітетів і вимог. Ну, кльово дуже сплановано рік робити те, що не приносить грошей, але хотіти отримувати зарплатню за свою роботу. Scrum - це про швидкі експерименти, щоб команда максимум часу присвячувала роботі над тим, що потрібно користувачу, а не над тим, що було заплановано на роки вперед і виявилося нерелевантним (тобто таким, що не приносить грошей бізнесу).
@oleggrudko8137
@oleggrudko8137 Жыл бұрын
Зачасту користувачам потрібні трохи швидші коні
@victorx4648
@victorx4648 Жыл бұрын
@@oleggrudko8137 Все залежить від продукту. Але "спокійно собі копати по на роки вперед прописаним вимогам" - це шлях в нікуди.
@olhamalinina836
@olhamalinina836 Жыл бұрын
@@victorx4648 аджайл одним скрамом не обмежується. Окрім нього є ще багато інших чудових фреймворків, які прекрасно працюють в тих чи інших оставинах. Я он взагалі фанат канбану, але знову ж таки, цей фреймфорк не всюди буде працювати і не всюди його треба пхати.
@victorx4648
@victorx4648 Жыл бұрын
@@olhamalinina836 дякую за лікнеп. У яких випадках ви обираєте Kanban method?
@olhamalinina836
@olhamalinina836 Жыл бұрын
Коли замовнику важливо скоротити time to market + є зріла команда (це не тільки про dev/QA, а й про менеджмент). Особисто я б, мабуть, не рискнула разгортати kanban на safety/security critical проектах, з іншого боку, знаю парочку фін продуктів, які розробляються саме за канбаном, і там політ нормальний.
@dereck_ua
@dereck_ua Жыл бұрын
Всім привіт ))) в першу чергу дуже Вам дякую за годний випуск Я працюю на оншорів з США (Фін Тех) і в нашій команді є скрам мастер. Завжди на спрінт пленінгу ми юзаємо спец простеньку тулзу для Покер Естіменту (це все обслуговує наш Скрам Мастер ми лише клікаємо циферки ахах) і в нас це дуже швидко і якісно , команда моїх девів дуже злагоджена тому ек має вакханалії і тим паче що ми юзаємо числа фібаначі а не години ))))
@IlarionHalushka
@IlarionHalushka Жыл бұрын
Дякую за обговорення питання "Чи потрібно тестувальникам знати алгоритми". Чіткої відповіді якось не почув, але я б сказав, що алгоритми і цикломатична складність - це nice to have, але точно не mandatory. Ех, десь в ідеальному світі тестувальники знають базовий Сomputer Science і не свічнулись в девелопмент :)
@ypurek
@ypurek Жыл бұрын
коли обговорювали випуск, зрозуміли, що поняття "алгоритми" - досить широке, кожен розуміє під цим щось своє, тому дати конкретну відповідь, які саме алгоритми потрібні тестерам - важко. ІМХО - це логічне мислення в цілому
@oleggrudko8137
@oleggrudko8137 Жыл бұрын
Ну ви знаєте, Іларіон, навіть в моєму прикладі, коли я використував її в проекті для аналізу структури flow діалогів чатботу, прям використовувати це для аргументації розробникам "от декомпозуйте цей модуль інакше він у нас нормально працювати не буде", якось не доводилось. Що ж до алгоритмів, то я б сказав, що треба вміти оцінити ефективність свого існуючого рішення, бажано без гуглу, але може бути, що і з ним - норм. А знаючи, що ваше імплементація займає умовні O(n^2) вже вирішувати, чи не загуглити більш швидке рішення.
@IlarionHalushka
@IlarionHalushka Жыл бұрын
@@oleggrudko8137 так я не кажу, що знання алгоритмів тестувальникам не треба, жодного слова про «не треба» я не написав)) в теорії всі тестувальники мали б знати весь Computer science , але , нажаль, реальність інша 🤷‍♂️ Вам лайк за знання базового C.sc. 👍🏻
@langdon4430
@langdon4430 Жыл бұрын
Щодо planning poker - настільки звично вже, що не уявляю по-іншому. Естімейт в годинах - це стрес для команди і клієнта. Сторіпоінти дають можливість оцінювати складність незалежно від того, хто саме і коли це робитиме, відповідно і більш гнучко планувати роботу
@olhamalinina836
@olhamalinina836 Жыл бұрын
Сторіпоінти/години/розміри футболок - че лише одиниці виміру, в той час як planning poker - це метод оцінювання. І використовувати planning poker з тим же успіхом можна і при оцінюванні в годинах. Успіх методу, як вже зазначали в коментарях, залежить не від використання сторіпоінтів як такових, а від зрілості команди та процесів, рівня декомпозиції тасок, їх якості, тощо. Якщо на вхід залітають таски рівня "зробіть те, не знаю що, але щоб було гарно" ти їх яким методом і в яких одиницях не оцінюй, - буде лажа. Як на мене найбільша перевага planning poker полягає не в точності оцінки, а в прокачці зрілості команди, шерінгу знань та підвищенні рівня комунікації.
@langdon4430
@langdon4430 Жыл бұрын
@@olhamalinina836 погоджуюсь з усім, окрім годин. Planning poker працює саме з відносними величинами, які можуть бути універсальними для фахівця будь-якого рівня і досвіду. Поєднувати з годинами не має практичного результату, умовно junior вибере 40 годин, а senior - 8. Обоє будуть праві і обговорення не матиме сенсу і на майбутнє обом нічого не дасть. Інша справа якась відносна величина, яка дає розуміння команді з чим ми маємо справу і залежно від пріоритетів і дедлайнів кому це завдання краще віддати
@olhamalinina836
@olhamalinina836 Жыл бұрын
Так, правда. Але якщо далі ці сторі поінти використовуються для планування спрінта, і ми набрали в спрінт певну кількість поінтів, то за рахунок того, що джун з цією таскою буде возитись довго, то можна завалити спрінт. Зрозуміло, що в нормальних умовах, в нас і команди зрілі, і велосіті потім коригується чи взагалі не використовується як метрика. Але по факту, з точки зору практичної реалізації, якщо робити нормальний скрам у зрілій команді і оцінювати в годинах, то розбігу 8-40 не буде. Там хоч сторі поінти, хоч години використовуй - естімація буде умовно точна. Якщо десь є проблеми в процесі, чи в нас нерівномірна команда, то на етапі оцінки сторіпоінти зручніші, але потім можуть бути проблеми. Я не за те, щоб грати в пленінг покер годинами, якщо що. Скоріш за те, щоб команди доростали до рівня "без наслідків", коли години/поінти/інше є лише питанням зручності для команди.
@user-zc1cn6ln2k
@user-zc1cn6ln2k Жыл бұрын
Чудовий подкаст, не зупиняйтесь 🙂
@olhamalinina836
@olhamalinina836 Жыл бұрын
Дякуємо ❤️
@IrkaShkirka1
@IrkaShkirka1 Жыл бұрын
О, я за те, щоб розглянути pairwise і чому ви його не використовуєте!
@olhamalinina836
@olhamalinina836 Жыл бұрын
Дивіться, коли будуєте pairwise, там в комбінаціях в певний момент з'являються вільні значення параметрів: все одно, що ви туди підставите, pairwise буде валідний. І ось за рахунок цих вільних параметрів, ви можете як потратити в потрібні вам тести, так і не потратити - як пощастить. А вам же треба щоб "щастило", вам треба чітко знати, що ви протестували. Тому, наприклад, pairwise не можна використовувати для ситуації коли в вас різні значення параметрів впливають на очікуваний результат. Грубо кажучи, якщо ваша ціль знайти баги - pairwise погана ідея. Якщо треба переконатись, що все працює - чудовий інструмент скорочення тестових комбінацій. Я спробую до виходу наступного подкасту записати відео, де наглядно поясню на прикладі.
@user-et3wo4vl4i
@user-et3wo4vl4i Жыл бұрын
Ми використовуємо пленінг покер на проекті, доволі давно, це роками уже. Срачів прям не буває, дискусії трапляються.
@olhamalinina836
@olhamalinina836 Жыл бұрын
А скільки в вас займає сесія планінг покеру, якщо не секрет? Чи це не окрема активність, і ви це робите під час грумінгу?
@user-et3wo4vl4i
@user-et3wo4vl4i Жыл бұрын
@@olhamalinina836 Так, це не окрема активність, під час грумінгу. Зазавичай це 2 сесії по 1-1,5 години на спрінт.
@langdon4430
@langdon4430 Жыл бұрын
Сумно було почути про ретро. Як нам відомо, Quality Assurance - це про процеси [розробки], і відповідальність на кожному в команді. Ретро - логічне місце, щоб ці процеси обговорювати. Якщо команда не бачить сенсу в ретро, всім все ок, то ймовірно люди закрилися в бульбашці власної таски і власне з QA працювати бажання нема. Або ж очікують на готові рішення, делеговані кимось з-за меж дев команди. Відповідні висновки про зрілість такої команди
@olhamalinina836
@olhamalinina836 Жыл бұрын
Я не настільки категорична) "Закрились в бульбашці власної таски" - це лише одна з причин, яких, насправді, може бути дуже багато. Банальне невміння проводити ретро я на свой практиці, наприклад, зустрічала набагато частіше. Пару раз спробували - не вийшло, закинули. Ще є варіант, що команда ретро саме командної роботи не проводять, але QA відбувається за рахунок прямого узгодження якихось ініціатив з менеджментом. Тобто відсутність ретро - не завжди дорівнює відсутності QA. Але згодна з тим, що відсутність здорової рефлексії багато чого говорить про зрілість .
@TH000ful
@TH000ful Жыл бұрын
планінг покер постійно використотвую на протязі 7ми років))) вже навіть не знаю як по іншому, ше естімацію T-shirt використотвуемо на раніх єтапах планування але потім все в сторі поінтах
@ypurek
@ypurek Жыл бұрын
по хорошому вам заздрю. концепція прикольна, але нажаль, в жодному проєкті не прижилась
@TH000ful
@TH000ful Жыл бұрын
@@ypurek перший раз коли з цім працювала був в Інфопульсі))) не впевнена шо той проєкт ше живий (в повному сенсі) але був крутий досвід, а дали це вже 4 компанія поспіль де за дамовчуванням це є, і доречі воно працює
@newromka
@newromka Жыл бұрын
Відповідь на питання чи тре вчити та знати алгоритми: Вам це не потрбіно поки в вас не буде досвіду років з шість в автоматизації тестування та ви не працюєте з тетсуванням нейронок Або якщо ви не хочете за 6+ років досвіду так само писати лише ікспаси та пейджобжекти архітектурити - то вам потрібні вже знання в алгоритмах, менеджементі, розробці, архітектурі, наймі, фінансах. Чим більше в вас досвіду, тим скучніше вам буде займатись одним й тим самим, тому інсує світчінг досвідчених в середині ІТ ібо є жага до нових знань та складніших задач. І тому алгоритмів буде вже мало для подальшого розвітку вас як спеціаліста Ну але звісно, шо не всім хочеться розвиватись, комусь і ОК 3к заробляти все життя, а хтось за 6 років вже заробляє +8к
@ypurek
@ypurek Жыл бұрын
хаотична відповідь - так за 6 років вже треба заробляти мемні 8к, чи тільки починати вчити алгоритми? по ідеї - всі випускники вишів по спеціальності computer science вже маєть знати поширені математичні алгоритми, патерни розробки та тестування. по факту - ні. а ще є багато світчерів, що почали кар'єру в ІТ не після технічного вузу. що само по собі не робить їх поганими спеціалістами з чим згоден - щоб бути не просто хорошим спецом, а найкращим, має бути жага нових знань та саморозвитку
@newromka
@newromka Жыл бұрын
@@ypurek якщо людина прагне якісно розвиватись, то за 6 років вже можна 8к заробляти і це не мем
@DOU_youtube
@DOU_youtube Жыл бұрын
Давайте гуртом придумаємо ім'я цьому жуку, який буде вас розважати під час прослуховування подкасту :)
@anastasiainiushyna2561
@anastasiainiushyna2561 Жыл бұрын
Він більше схожий на Божью коровку
@DOU_youtube
@DOU_youtube Жыл бұрын
@@anastasiainiushyna2561 Українською вона - сонечно, а не всі зрозуміють, про що розмова :)
@dmitriybabich9828
@dmitriybabich9828 Жыл бұрын
Багсик
@al8xr
@al8xr Жыл бұрын
Багсонюк
@FreddieZak
@FreddieZak Жыл бұрын
Бульба😂
@newromka
@newromka Жыл бұрын
А чого нікого зі скводу не запросили?
@ypurek
@ypurek Жыл бұрын
а ви б хотіли почути гостей у подкасті?
@newromka
@newromka Жыл бұрын
@@ypurek гостей нових може бути цікаво почути але саме зараз це було б гарною рекламою, якщо хтось зі скводу розповів би чим вони в себе займаються
@Andrey-zv1kc
@Andrey-zv1kc Жыл бұрын
як робити естімейт, якщо не знаєш як робити таску 😄
@oleggrudko8137
@oleggrudko8137 Жыл бұрын
Класика ж 🙂Можна спочатку зробити естімейт скільки часу знадобиться на естімейт 🙃
@olhamalinina836
@olhamalinina836 Жыл бұрын
В таких ситуаціях естімація за справочником стелі завжди приходить на допомогу. 🤣
@user-zj3dq4rn8z
@user-zj3dq4rn8z Жыл бұрын
Свідок перезаливу тут, видно дійсно була помилка
@ypurek
@ypurek Жыл бұрын
Не баг, а фіча
@oleggrudko8137
@oleggrudko8137 Жыл бұрын
та шоб на тестувальника і не вийшов випадковий баг. Іноді мені здайється, що вони навмисне до нас липнуть.
@Samsklep
@Samsklep Жыл бұрын
Вчився, вчився я на тестера так і не спромігся десь піти бо слабка англійська.
@DOU_youtube
@DOU_youtube Жыл бұрын
Без англійської в IT ніяк
@oleggrudko8137
@oleggrudko8137 Жыл бұрын
@@DOU_youtube у нас в компанії і без другої іноземної вже ніяк 😄
@user-rm9mg8rj3w
@user-rm9mg8rj3w Жыл бұрын
1 ейкйнкй не!!!!!!!!!!!!
@warraxwar2187
@warraxwar2187 Жыл бұрын
Заберіть ту Олю . Її просто неможливо слухати. Нічого толком не розкаже. Нічого не знає, просто з пустого в порожнє переливає і одне і те саме повторює. Чесно мені жаль людей які з такими Олями на одному проекті працюють
@oleggrudko8137
@oleggrudko8137 Жыл бұрын
ну блін, а чого прям жаль? Вважаєте, що вона на конкретику не може перейти за надібності?
@olhamalinina836
@olhamalinina836 Жыл бұрын
Так а ви спочатку спробуйте запитати :) А там може виявитись, що і Оля щось та знає 🤣🤣🤣
Black Magic 🪄 by Petkit Pura Max #cat #cats
00:38
Sonyakisa8 TT
Рет қаралды 41 МЛН
He tried to save his parking spot, instant karma
00:28
Zach King
Рет қаралды 22 МЛН
Нейропластичність мозку. Швидке навчання після 30
24:49
БОВЖЕВІЛЬНІ | Еля Муравські
Рет қаралды 180 М.
Вселенная и Специальная теория относительности.
3:51:36
ЗЛОЙ АНАЛИТИК ВСЕЛЕННОЙ.
Рет қаралды 7 МЛН
ВЫ ЧЕ СДЕЛАЛИ С iOS 18?!
22:40
Overtake lab
Рет қаралды 43 М.
Где раздвижные смартфоны ?
0:49
Не шарю!
Рет қаралды 737 М.
i love you subscriber ♥️ #iphone #iphonefold #shortvideo
0:14
КОПИМ НА АЙФОН В ТГК АРСЕНИЙ СЭДГАПП🛒
0:59
Дени против умной колонки😁
0:40
Deni & Mani
Рет қаралды 11 МЛН
Интереснее чем Apple Store - шоурум BigGeek
0:42