TIKI-TAKA: Fotbal hledá nové rozhodčí! I prostřednictvím vtipného spotu

Рет қаралды 19,549

O2 TV Sport

O2 TV Sport

2 жыл бұрын

Fotbal se potýká s nedostatkem rozhodčích a hledá nové i prostřednictvím vtipné kampaně. Nejen pro profi ligy, ale i pro nižší krajské a okresní soutěže. „Změnili jsme filozofii. Dřív se uchazeči hodně školili, a my jsme to otočili, aby se co nejdřív dostali na hřiště,“ prozradil šéf sudích Radek Příhoda. A doufá, že se mladší rozhodčí propracují až do nejvyšších pater fotbalu. Jak se vám náborový spot líbí? #tikitaka #fotbal #rozhodci
Koupit O2 TV Sport Plus ► od.o2.cz/O2-TV...

@O2TVSport 2 жыл бұрын
Koupit O2 TV Sport Plus ► od.o2.cz/O2-TV-Sport-Plus Odebírat náš kanál ► od.o2.cz/odebirat-O2TVSport Playlist TIKI-TAKA ► od.o2.cz/playlist-TIKI-TAKA Nejlepší sportovní program ► www.o2tv.cz/tv/program/​​​​​​ ► Web • www.o2tvsport.cz ► Facebook • facebook.com/O2SportCZ​​​ ► Instagram • instagram.com/o2tvsportcz​ ► Twitter • twitter.com/O2TVSportCZ​​​
@zdenekplhal2570 2 жыл бұрын
Dělám rozhodčího v UK právě sem z fotbalu přijel a upřímně vazte si v ČR zázemí jaké tam je na hřištích. Kdo to nepoznal tady nepochopí co je studený odchov.
@tederiksen4218
@tederiksen4218 2 жыл бұрын
Můžeš to upřesnit prosím?
Ano můžu. V ČR má každý klub kabiny pro sebe i pro hostující tým pro rozhodčí i nejaky místo navíc. Tady hřiště obrovská travnatá plocha většinou osvětlená a jedna umlelka. Pokud je travnatá plocha hodně použita tak se hřiště nalajnuje jinde. Kabina na převlečení tady je maličká,hosté pokud se domluví vlezou k domácím i s rozhodčím ale to je málokdy jen když prší nebo sněží. Přestávka tak 5 minut a jde se hrát . Rozhodčí přijede 5-10 minut před zápasem stejnak i hosté a už v dresech.Zapas skončí podají si ruce sednou do aut a naschle.
Hraje se za každého počasí. Nikdo si nestěžuju,děti jsou tu naučené že přijdou na trénink oblečené z domu za každého počasí. Pískání většinou večer v pondělí je to okresní liga. Jinak je tu sobotní i nedělní liga vše úroveň okres nebo přebor. V tv a tiky taka nikdo z těch co tady hrál tyhle okresy asi nepoznal. Normální anglicky hráč na těchto úrovních hraje srdcem,nestimuluje,nepadá a i kdyby pořád se snaží hrát Musel sem si zvyknout na jejich hru než zapískat faul tak mu dát výhodu a to vždy jen když balón ztratí tak zapískat . Jinak řečeno kdo neuvidí neuvěří.
@janhofman6781
@janhofman6781 2 жыл бұрын
Nový rozhodčí by to chtělo jako sůl. Ten Polák co pískal derby to jsem až čuměl jak to zvládal a pak Slavia - ČB a ten Zelinka ty vole…ten vypadal že ho to nebaví, všechno mu trvalo, za celý zápas jediný sprint neudělal, hráči tam na něho furt něco řvali po každém písknutí no úplnej opak 😅😭.
@kubazeman1941
@kubazeman1941 2 жыл бұрын
Když mává ligu kluk který mával u nás na vesnici a neumí ani 3tridu okresu, jak se tam může dostat? Jednoduše stačí mít fotra na hoře. A mává tu ligu i teď.
@odonvidlicka3493
@odonvidlicka3493 2 жыл бұрын
A borci si neuvědomují že bez těch rozhodčích to nejde a stejně to budou nadávat i když jsi domácí a hraješ s nimi v jednom týmu 😁😁😁