Заряджаю конденсатор 4000 Мкф. біо електрикою водоростей.

  Рет қаралды 764

Приватні технології

Приватні технології

16 күн бұрын

Кожна, окрема комірка, містить близько 40 л. об'єму води з водоростями. У порівнянні з конденсатором містить в собі, набагато вищій заряд ніж конденсатор. Як доказ, показую це у відео.

Пікірлер: 26
@MrMihailList
@MrMihailList 11 күн бұрын
Перший винахід з отримання електрики був Вольтів стовп який, який працює на основі металів з різною Електролітичною дисоціацією тобто різною щільности іонів. Ці метали роз'єднані діелектриком змоченим електропровідним розчином. А як вам такий варіант - kzfaq.info/get/bejne/qrh1jcaZ2ajSpYk.htmlsi=Pvl2iAOqo3rFqj2i kzfaq.info/get/bejne/p799lpeAqLKto4E.htmlsi=J-_ER2RTc0jFhIUn де Катод та Анод виконані з одного металу. Тобто алюмінієві електроди не затіяні у хіміч. реакції а виконують роль збирачів іонів протилежних зарядів. Тобто просто є провідниками.
@MrMihailList
@MrMihailList 14 күн бұрын
Це відео я зняв раніше. На цей час стоїть спека, водорості у комірках мають невеликий об'єм води, яка на сонці розігрівається за 40 С градусів. Це сильно пригнічує клітини водоростей тому я їх не напружую додатково своїми дослідами. Потрібно перечекати ці стресові умови, добре те що ці комірки з водоростями я розташував у ґрунті, це пом'якшує стрес. На цей час я збираю електричну схему з підключенням кожної комірки індивідуально. Що вийде з цього покаже практика.
@user-io3yy9vp9n
@user-io3yy9vp9n 14 күн бұрын
Все так. Тільки у твоїх комірках водорості не генерують енергію, а зсувають pH своїми гниючими залишками. Тобто це звичайний гальванічний вугільно-алюмінієвий елемент, котрий працює за рахунок хімічного потенціалу металічного алюмінія. Якщо ти зміниш свою зелену воду на розчин солі чи якоїсь кислоти, то елемент теж буде працювати і навіть краще.
@dh4252
@dh4252 14 күн бұрын
@@user-io3yy9vp9n Меня обманывать не надо я сам обманываться рад ))) Я пропонував автору спробувати научний підхід - не хоче.
@MrMihailList
@MrMihailList 14 күн бұрын
@@user-io3yy9vp9n Для живлення водоростей я використовую слабенький розчин солей і показував якій потенціал видає цей розчин . Збільшення концентрації солей - живленя водоростей призведе до втрати їх. Це дуже хитка межа. Та головне не в цьому, електрична активність водоростей збільшується у разі активного фотосинтезу. Поки що я не помітив того що збільшення кисню у воді приводить до швидшого окислення алюмінію, він більше окислюється не у воді а в повітрі поки не підсохне.
@user-io3yy9vp9n
@user-io3yy9vp9n 14 күн бұрын
@@MrMihailList вибач, але ти безнадійний.😮‍💨
@user-gz9rp8ns2c
@user-gz9rp8ns2c 14 күн бұрын
Цікаво, чекаємо продовження .
@user-io3yy9vp9n
@user-io3yy9vp9n 14 күн бұрын
І де тут біоенергія, шановний? Те що ти показуєш у цьому відео виникає за рахунок окислення алюмінію й не має до біоенергії жодного відношення. Замість того щоб маятися такою фігнею, краще побудуй класичний стовп Вольта. Для цього треба нарізати шматочки однакового розміру з мідної та цинкової бляшанок, а також тканини. Й скласти все це в бутерброд: цинк, тканина, мідь, цинк, тканина, мідь ... і так далі. Потім окунути цей стовп в розчин якоїсь кислоти, щоб нею пропиталась тканина. Можна навіть в лимонний сік. Кожна комірка мідь-тканина-цинк в цьому стовпі дає близька 1,1в. Тож можна дуже зручно отримати будь яку бажану напругу. А ще краще придбай сонячну панельку - там взагалі енергія халявнв. Справжній біологічний елемент я бачив на каналі ThoiSoi. Там вирощувався певний штамм анааеробних бактерій, їх годували бульоном, електроди не розходувались, а струм генерувався за рахунок переносу іонів кисня з повітря до внутрішнього шару з бактеріями.
@blackwolf_365
@blackwolf_365 14 күн бұрын
таак, гарний канал. але я відписався ,бо не знаю: автор росіянин, чи естонець
@MrMihailList
@MrMihailList 14 күн бұрын
Ну ти привів не найкращій приклад !!! біоелектрики, там просто мізерна ЕРС!!! У порівнянні з рибою наприклад - електричний Скат. Ці науковці часто й густо роблять свої досліди за ради папірців!!! які їм по статусу потрібно плодити. Я шукаю вільну енергію простору, джерело електрики, бо її навколо повно. Всі процеси є електричними, всі!!! Як не дивно, живі клітини водоростей породжують доволі у великої кількості вільні заряди. Ти правий у тому що процес відбору вільних зарядів можна перевести у електроліз. Про Вольтів стовп, ну ти хоч поцікався які він там матеріали застосовував, мабуть ти не знаєш що гідрооксиди що утворюються при окисленні одного з електродів, зупиняють процес генерації. В мене е свої розробки сухих елементів - kzfaq.info/get/bejne/rNqoqJmFv5ezhqc.htmlsi=IbovsLRoJ_XM2wO5
@user-io3yy9vp9n
@user-io3yy9vp9n 14 күн бұрын
@@blackwolf_365 говорить росіянською, подорожує по росіянським фабрикам і навіть рекламує росіянські компанії на своєму каналі. Може він й народився та отримав колись освіту в Естонії. Але тепер вже точно не естонець.
@user-io3yy9vp9n
@user-io3yy9vp9n 14 күн бұрын
@@MrMihailList шановний, ти даєш такі поради, а сам плутаєш гідроксиди з оксидами та солями. З водоростей ти нічого не отримаєш, навіть мікроджоуля. Бо не існує доступних для тебе технологій щоб гратися з водоростями. Якщо тобі дійсно потрібне джерело електроенергії щоби якось пережити теперішній піхвець, то моя тобі добра порада - зроби це як всі освітчені люди, купи сонячну панель. Можна навіть не чекати з Китаю, в Україні зараз теж багато чого продається. Так, 100Вт панелька за 2,5к, контролер за 200грн та 12В 55Аг свинцевокислотна батарея за 2к повністю забечать твої потреби щонайменьше у освітленні та заряджанні телефонів для всієї родини.
@blackwolf_365
@blackwolf_365 13 күн бұрын
@@user-io3yy9vp9n значить я правильно вчинив
Became invisible for one day!  #funny #wednesday #memes
00:25
Watch Me
Рет қаралды 59 МЛН
Cat Corn?! 🙀 #cat #cute #catlover
00:54
Stocat
Рет қаралды 16 МЛН
Looks realistic #tiktok
00:22
Анастасия Тарасова
Рет қаралды 105 МЛН
Как изготавливаются батареи и аккумуляторы
26:15
Анатомия Монстров
Рет қаралды 483 М.
Электричество из земли на большом расстоянии. (Репост)
7:14
В поисках свободной энергии
Рет қаралды 6 М.
КАКОЕ СОЕДИНЕНИЕ ПРОВОДОВ ЛУЧШЕ? #энерголикбез
23:11
Александр Мальков
Рет қаралды 525 М.
RA3AAE: "Как передаётся энергия".
37:42
Красиво, но телефон жаль
0:32
Бесполезные Новости
Рет қаралды 1,4 МЛН
Это Xiaomi Su7 Max 🤯 #xiaomi #su7max
1:01
Tynalieff Shorts
Рет қаралды 1,7 МЛН
Лазер против камеры смартфона
1:01
NEWTONLABS
Рет қаралды 450 М.
iPhone, Galaxy или Pixel? 😎
0:16
serg1us
Рет қаралды 1 МЛН
Худшие кожаные чехлы для iPhone
1:00
Rozetked
Рет қаралды 1,2 МЛН