#6: Про конфлікти.
47:46
Пікірлер
@maxdan2448
@maxdan2448 21 күн бұрын
Вище середнього може бути тільки 50% відсотків)) Смішно
@kononenkod
@kononenkod 23 күн бұрын
Дуже класний випуск, дякую за інтервʼю! Я особливо хочу відмітити, якщо ви тільки почали свою менеджерську карʼєру, обовʼязково працюйте тісніше з HR Busienss Partner. Ви багато чому навчитеся, ви швидше навчитеся і зможете запобігти багатьом помилкам в роботі з командою.
@8020EngineeringPodcast
@8020EngineeringPodcast Ай бұрын
Додали часові відмітки для зручності навігації та деталізації розмови. На звʼязку!
@user-nr8ef7ff4n
@user-nr8ef7ff4n Ай бұрын
До чого SMART в цій темі? О боже, іспанський стид
@user-nr8ef7ff4n
@user-nr8ef7ff4n Ай бұрын
Вимкнув після втрати 9 хв свого часу: Абсолютно не по темі. Абсолютно не зрозуміло про що почали розмовляти. Якщо Ви намагалися пояснити за компетенції, то треба пояснювати за них, а не за лідерство, тим паче - ситуативне. Безумовно, неможливо зрозуміти лідерство без компетенцій, але як Ви це робите - жахливо і нестерпно. Як виходить у таких заробляти гроші?...Розчарований Терміново записую свій контент. P.s.: викиньте з лексики вставні слова з англ мови, слухати неможливо - кров з вух, бо ви самі не розумієте про що ви говорите
@pepeandrey8243
@pepeandrey8243 Ай бұрын
Дякую😊
@Life-xq2qu
@Life-xq2qu Ай бұрын
Ви наче інженери, а мова тупо нуманітарка...Кажіть визначення та терміни, а не "це не та історія"/ це фраза настільки крінддова, що її використовують реально люди, які зазвичай зв'язують слова матюками/. Успіхів.
@BorysPratsiuk
@BorysPratsiuk Ай бұрын
Успіхів в поширенні Українського контенту!!!
@ibernikov
@ibernikov Ай бұрын
Дякую за цікаве та важливе відео!
@svitlanasukova
@svitlanasukova Ай бұрын
🧠🦾 MLP - про відчуття продукту, дійсно в наш час краще зробити менше, але щоб це відчувалось приємно і гарно, це дуже важливо для user experience
@rozlyvaiko
@rozlyvaiko Ай бұрын
Круто!!!
@romerort
@romerort Ай бұрын
дякую, толкова інформація
@andriikravchenko4284
@andriikravchenko4284 Ай бұрын
Цікавий випуск! Дякую!
@khrystynao3956
@khrystynao3956 2 ай бұрын
Дуже корисна розмова, гарні питання і зважені відповіді. Дякую за подкаст!
@dariastupko1956
@dariastupko1956 2 ай бұрын
Дякую, було цікаво 😎
@vomchik
@vomchik 2 ай бұрын
Дякую! 🎉
@yevhenii5432
@yevhenii5432 2 ай бұрын
Крутий епізод! Дякую за вашу роботу!
@user-pv8ei6he5g
@user-pv8ei6he5g 2 ай бұрын
Гайз, дуже цікавий подкаст, прослушав вже всі випуски. Порада, записувати у форматі відео, мені здається воно більше зберає переглядів. У мене є пропозиція, якщо у Вас був такий досвід, з управління більш ніж однієї команд, як PM або Delivery manager, записати подкаст на цю тему, зараз переходжу на цю позицію, і хотілося б цікавих кейсів, розбору проблем, порад з управління лідами. І може у Вас є канал, де ви спілкуєтеся по кейсам, завданням і т.д.
@8020EngineeringPodcast
@8020EngineeringPodcast Ай бұрын
Дякую за пропозицію, досвід є, подумаємо і запишемо щось на цю тему теж
@maksym.dmytruk
@maksym.dmytruk 2 ай бұрын
Вийшло цікавий подкаст, дякую! Щодо фідбеку про відео - дати не можу, оскільки слухав як аудіо подкаст. Можливо, це також можна сприймати за фідбеку, що не всі слухачі потребують відео)
@Affirmativeify
@Affirmativeify 2 ай бұрын
Запитаю під крайнім відео, хоч і не по темі, чим відрізняється пм від ем?
@8020EngineeringPodcast
@8020EngineeringPodcast Ай бұрын
Якщо ПМ це Проджект Менеджер - то ми це покривали в перших випусках: kzfaq.info/get/bejne/e9l7qtB4rNzXiqs.html ЕМʼ чи ПМ це назва ролі, а не її опис - тому в різних компаніях як ролі ПМ та ЕМ можуть і нічим не відрізнятись. Якщо по "класиці", то це про фокус, у ПМа проект, у ЕМа - люди, процеси, бізнес (і там може бути багато проектів)
@Affirmativeify
@Affirmativeify Ай бұрын
@@8020EngineeringPodcast дякую, слухав, але якось не запамʼяталось.
@tpedchenko
@tpedchenko 2 ай бұрын
Дуже класний подкаст вийшов, круто що ви зробили формат з відео.
@esternflank2499
@esternflank2499 2 ай бұрын
О, цікавий гість! Дивимося
@CuriousRandy
@CuriousRandy 2 ай бұрын
Коментар на підтримку канала. Цікавий гість, цікава розмова.
@pasalex
@pasalex 2 ай бұрын
not boring and exciting, considering that everything is about payment technology
@irynakononenko6704
@irynakononenko6704 2 ай бұрын
Супер! Дякую за цікавого гостя)))
@myka533
@myka533 2 ай бұрын
pupsiky :P
@piradian8367
@piradian8367 2 ай бұрын
Conan Barbarian. How do you think, who wins UCL this year?
@maxgolubnichiy
@maxgolubnichiy 3 ай бұрын
Дуже важлива тема для всіх, насправді. Дякую, що озвучуєте ваші думки , не зупиняйтесь!
@8020EngineeringPodcast
@8020EngineeringPodcast 3 ай бұрын
Цим епізодом ми святкуємо рік нашого подкасту та закриваємо перший сезон! Залишайтесь на зв'язку, почуємось! 🥳🎉😎
@maksymbiloshytskyi3856
@maksymbiloshytskyi3856 3 ай бұрын
ТОП
@user-wo1tm7vg5z
@user-wo1tm7vg5z 5 ай бұрын
Привіт! Як у вас вертикаль управління? Якщо в команді є product manager та EM, вони звітують одній людині? Чи це різні вертикалі? Як налаштована взаємодія product та engineering команд? Дуже цікаво, дякую!
@8020EngineeringPodcast
@8020EngineeringPodcast 5 ай бұрын
Привіт, PM та EM звітують різним людям, так як знаходяться в різних організаціях (Product and Engineering). Задача PMa формувати бачення розвитку продукту через дослідження ринку, аналіз метрик, проведення експериментів і т.д. Інженерна команда приймає активну участь в обговоренні ідей, плануванні і визначенні пріоритетів, та, звісно, повністю драйвить виконання планів. Зазвичай взаємодія product та engineering команд відбуваєтсья через спільні зустрічі (планування, грумінги, стендапи, демо), через обговорення конкретних ініціатив, наприклад аналіз документу з вимогами(PRD) та надання зворотнього зв"язку, а також через щоденну комунікацію, коли уточняються конкретні деталі і переглядаються пріоритети задач.
@ferny_gi7501
@ferny_gi7501 5 ай бұрын
Як вчасно я натрапила на цей подкаст. Саме завтра планую обговорити з командою one to one. Взяла для себе багато корисного❤
@antondavydov4761
@antondavydov4761 6 ай бұрын
Якість матеріалу - топ! Дякую
@SerhiiPrysiazhnyi
@SerhiiPrysiazhnyi 7 ай бұрын
Дякую за випуск! Правильно я розумію, раніше у вас команди були на Scrum, а зараз на Kanban? Скажіть, будь ласка, чому прийняли рішення перейти на Kanban та які результати отримали?
@MrUnd3rground
@MrUnd3rground 7 ай бұрын
Привіт. В мене є команди і на Скрам і на Канбан і на СкрамБан. Процес в першу чергу залежить від команди, як зручно і ефективно працювати. В тій команді, де перейшли, було багато різних фокусів, і не виходило мати Sprint Goal, а також пріоритети могли мінятись протягом 2х тижнів. Наприклад, ми отримали гарні результати попереднього експерименту і хочемо реітерувати. Канбан як pulling система краще підходила, із за пару ітерацій ми туди дійшли. Вирівняли всі тікети по cycle time (розбивали на малі, щоб 1-3 дні не більше було) Результат - легше стало координувати пріоритети, і доводити задачі до 100% виконання.
@jetwot
@jetwot 8 ай бұрын
дякую за випуск, було цікаво послухати!
@LeksLiutor
@LeksLiutor 8 ай бұрын
звучить інтреговано цікаво шо там далі
@user-wo1tm7vg5z
@user-wo1tm7vg5z 9 ай бұрын
Дякую за ваші підкасти. Цікаво слухати. Іноді Хочеться трішки більше практичних деталей, наприклад цікавлять відповіді на наступні питання: 1) скільки людей у вас в командах з якими ви безпосередньо проводити 1то1, періфоменс ревю? Скільки бажано щоб було, щоб не було перевантаження і це було результативно? 2) як збираєте відгуки на колегу? Письомово? Усно? Чи є сталий перелік питань? Можливо можете ним поділитись 3) чи логуються десь відгуки? У якому вигляді? Кому вони доступні? Дякую❤
@MrUnd3rground
@MrUnd3rground 9 ай бұрын
Привіт, дякую за запитання. Спробую відповістии тут, і подумаємо про додатковий епізод чи QnA. 1) Залежить від команди, але правило - 7(+\-)2 в одній команді. Ми намагаємось не мати 2+ команди на одного ЕМ, але деколи бувають вийнятки (тимчасові, якщо йде хайрінг наприклад). Результативно вважаю правило 7 (+\-)2 , але і в дві команди можна справитись без перенавантаженнь 2) Ми користуємось платформою для збору 360, де весь процес автоматизований. Але можна і в листах-excel. Бажано документувати, щоб потім була історія. Запитання можуть варьюватись від цілей, але шаблон схожий: основні досягнення(приклади і бізнес імпакт), сильні сторони (приклади), і точки росту 3) так, в автоматизованій системі. Після повного циклу менеджер ділиться ними, з коментарями від себе. За бажанням\policies фідбеки від peers можна анонімізувати (в нас відгуки від peers, direct reports, manager), та людей номінує інженер, а менеджер аппрувить фінальний список
@user-wo1tm7vg5z
@user-wo1tm7vg5z 9 ай бұрын
@@MrUnd3rground дякую!
@user-wo1tm7vg5z
@user-wo1tm7vg5z 9 ай бұрын
@@MrUnd3rground ще запитаю: чи є у вас окремо від ЕМ ще скрам майстри? Чи ЕМ відповідає за усі agile scrum/kanban процедури? Тоді виходить у вас конфігурація product - EM - engineering team?
@8020EngineeringPodcast
@8020EngineeringPodcast 9 ай бұрын
@@user-wo1tm7vg5z скрам майстрів немає. Організація роботи команди та процеси входять в зону відповідальності ЕМ-а. При цьому акцент робиться на ефективності роботи команди, тому це не обов'язково має бути використання якогось одного підходу (scrum/kanban).
@anastasiia.kovalchuk
@anastasiia.kovalchuk 11 ай бұрын
Вітаю з ювілейним випуском 🙂 Дякую, що даєте можливість більше дізнатись про engineering management із різних кутів. Як рекрутеру, звичайно, дуже цікаво було послухати випуски про найм😉Бажаю продовжувати в тому ж дусі, більше просувати подкаст в комʼюніті і чекатимемо на нові епізоди. p.s. Окремо хочеться відмітити класний звук, вас приємно слухати)