Top 7 home ventilation mistakes
9:53
Пікірлер
@DobryMao
@DobryMao 12 сағат бұрын
Midea зараз хвалять
@user-ey5rl8tx1x
@user-ey5rl8tx1x 3 күн бұрын
8 та ну такого не може бути...
@alterairkiev
@alterairkiev 17 сағат бұрын
Вітаємо, в деяких випадках, якщо висота до 0 дозволяє, то ми рекомендуємо класти 8 см ізолятора, щоб було краще утеплення і менші тепловтрати.
@vitaliiartemenko5251
@vitaliiartemenko5251 3 күн бұрын
Чим утеплювать???
@alterairkiev
@alterairkiev 3 күн бұрын
Вітаємо, різні бренди рекуператорів можуть мати заводське утеплення, а якщо не мають то ми утеплюємо (за потреби) каучук 6мм Oneflex.
@a.pravda
@a.pravda 7 күн бұрын
тут у нас серце вентиляції, але я його вам не покажу. Працює гарно, повірте на слово). Не повноцінний якийсь огляд, як реалізували, яке обладнання , діаметр труб? ось що цікаво
@alterairkiev
@alterairkiev 5 күн бұрын
Вітаємо, наступні відео більш детальні зробимо.Дивіться ще наші відео по вентиляції та кондиціонуванню.
@andreyshabaew
@andreyshabaew 13 күн бұрын
😂
@alterairkiev
@alterairkiev 11 күн бұрын
Вітаємо, що саме Вам не зрозуміло у відео?
@ukrainianpianistsofi2996
@ukrainianpianistsofi2996 22 күн бұрын
Дякую за корисну інфу!
@alterairkiev
@alterairkiev 22 күн бұрын
🙂🙂🙂
@ShI_13
@ShI_13 25 күн бұрын
Ви чудовий майстер підбору, у вас гарні знання...тільки не спаліть хату!
@alterairkiev
@alterairkiev 24 күн бұрын
Дякуємо за комплімент, але на даному відео не майстер, а спеціаліст з підбору системи альтернативного живлення. Переважно горить безперебійна система, яка неправильно підібрана та змонтована і не контролює заряд акамулятору.В даній системі подвійний захист, інвертор контролює заряд та сам акамулятор має внутрішній контроль заряду, який не дає можливості перезарядити акамулятори вище потрібного.
@lomlom7787
@lomlom7787 25 күн бұрын
За скільки десятиріч воно окупиться? і скільки воно має заряджатися?
@alterairkiev
@alterairkiev 24 күн бұрын
Альтернативне джерело енергії дає змогу комфортно знаходитись в квартирі або будинку під час блекауту.З даним обладнанням ви маєте змогу користуватися освітленням, телебаченням побутовими приборами та водопостачанням, тому ця система більше не про економію, а Ваш комфорт.В будинках зазвичай люди використовують дану систему бо вона краща від генератору.Альтернативне джерело живлення 35А заряджається 2,5 години. Вартість системи: інвертор 20 000 грн, 1 акамулятор 8 000 грн, монтаж системи в щитку 15 000 грн.
@maksymhorobets8838
@maksymhorobets8838 26 күн бұрын
А де гроші? Вартість обладнання, монтажу?
@alterairkiev
@alterairkiev 24 күн бұрын
Вітаємо, кожен будинок має індивідуальні параметри для прорахунку вартості котельні.Наприклад, потужність обладнання, бренд та монтаж.Для прорахунку саме Вашого проєкту надішліть запит на нашому сайті та ми прорахуємо Вам вартість.
@sashapifpaf
@sashapifpaf Ай бұрын
Дуже інформативно, дякую! Планую Futura L + CoolBreeze + витяжку Faber саме через те що це буде безшумне рішення витяжки :)
@alterairkiev
@alterairkiev Ай бұрын
Вітаємо!Гарний вибір обладнання, звертайтесь в компанію Alter Air і ми зробимо дане обладнання у вас в будинку або квартирі!
@pawelbezrodnui9067
@pawelbezrodnui9067 Ай бұрын
будь яке електрообладнання при сьогоднішніх реаліях в Україні - неефективне. Постійні відключення е/е і новий тариф (4.8 грн/квт) робить електрокотли, теплові насоси марні, вже не кажучи за вартість обладнання/монтаж, обслуговування і т.д.
@alterairkiev
@alterairkiev Ай бұрын
Вітаємо, Ви праві при певних умовах. Ситуація з підвищенням тарифа на електроенергію дає ще більше поштовх до розглядуту теплового насоса замість електрокотла. Звісно, якщо є газовий котел і якість газу відповідна - то тоді вже на питання дасть відповідь розрахунки.
@alandalis7212
@alandalis7212 Ай бұрын
Не вводіть людей в оману ! Не перебільшуйте сор
@alterairkiev
@alterairkiev Ай бұрын
Вітаємо, всі дані в наших відео підкріплені характеристиками обладнання та рекомендаціями від заводів виробників інженерного обладнання.
@alexhart2199
@alexhart2199 Ай бұрын
ребята, где про опалення и волоплстачання. только вентиляция и взагалі по загалям. потребителю глубоко насрать на где что и как сколько ват и куда уходит что. это интересно специалистам, а не потребителю. пс судя по лайкам за год, это и специалистам не особо интересно.
@alterairkiev
@alterairkiev Ай бұрын
Вітаємо, переходьте на наш канал там є багато відео по опаленню та водопостачанню, де ви можете більш детально ознайомитись з інженерними системами.
@alexvorona9753
@alexvorona9753 Ай бұрын
Склопакети не пропускають більшу частину УФ-випромінювання. Закласти, безумовно дешево.
@alterairkiev
@alterairkiev Ай бұрын
Вітаємо!Не зовсім зрозуміли коментар, але прокоментуемо, щодо пропуску УФ склопакетом: в залежності від виробника та його технологій будуть різні коефіціенти (як solar фактор, опір теплопередачі і т.д.), але все одно для запобігання пошкодження трубопроводу ми додатково використовуємо агроволокно.
@LyubomyrSemkiv
@LyubomyrSemkiv Ай бұрын
Дякую, цікаве відео. Але є один аспект який я не розумію. В сценарії коли у нас звичайна приточно-витяжна система і ми вмикаємо якусь незалжену витяжку, чому саме в приточно-витяжній установці буде дизбаланс? Як я розумію, це буде загальний дизбаланс і в резульаті в нас обидві витяжки (приточно-витяжної і кухонної) зіткнуться з опором і далі понизять свою продуктивність відповідно до своїх можливостей. При чому з того що я бачу, ПВУ дуже "тяговиті" і витримуюти сотні паскалів тоді як вентилятор виятжки може мати значно скормніші можливості і таким чином ПВУ "переможе" і дизбаланс на самій витяжці буде більшим. Чи я помиляюся і чогось просто не розумію.
@alterairkiev
@alterairkiev Ай бұрын
Вітаємо! ПВу в нормальній роботі працює в повітрянному балансі (скільки подається стільки ж забирається, нагадуємо, що там 2 двигуни). При вмиканні ще одного двигуна на витяжку (кухона витяжка), в житлі виникає короткочасний дисбаланс (бо потребує більше витяжки). Так як це механічна витяжка, вона буде шукати де себе *компенсувати*, тим самим буде трохи облегчувати роботу витяжного вентилятора в ПВУ і піднімати трохи продуктивність подачі повітря. Тому так, можна сказати, що дисбаланс в цілому в самому житлі, але це вплине (короткочасно) на КПД рекуперації (бо є дисбаланс між подачею/витяжкою в цілому)
@СВОфорд_на_СВО
@СВОфорд_на_СВО Ай бұрын
Немецкий вентилятор💀💀💀
@alterairkiev
@alterairkiev Ай бұрын
Вітаємо, ви праві по німецьким побутовим вентиляторам, адже різні серії вентиляторів Maico вироблені в різних країнах. Наприклад, серія IPRO виробляється в Німеччині, а серії AWB в Італії.
@user-bk5qg6nv3o
@user-bk5qg6nv3o 2 ай бұрын
Добрий день в мене будинок 110кв Скільки буде коштувати тепловий насос 😊
@alterairkiev
@alterairkiev 2 ай бұрын
Вітаємо, для точного розрахунку обладнання для Вашого будинку 110 м2, треба зробити теплотехнічний розрахунок, напишіть нам в соціальних мережах, або на сайті alterair.ua і наш інженер з Вами зв’яжеться, щоб надати інформацію.
@kactycbbulbash3344
@kactycbbulbash3344 2 ай бұрын
я ютюбный специалист, но вот эти фильтры-грязевики не должны горбом вниз стоять?
@alterairkiev
@alterairkiev 2 ай бұрын
Вітаємо, в даному випадку грязевики встановлюються на закриту систему опалення та призначені для уловлювання дрібного бруду, який осідає саме в сітці і призначений для захисту самого обладнання (теплообмінника). З власного досвіду дійшли до того, що краще монтувати в такому положенні, бо їх легше обслуговувати і видаляти забруднення. Звичайно краще їх встановлювати в горизонтальному положенні *вниз*, проте коли ми говоримо про невелику кількість бруду, то для збереження естетики та компактності можна використовувати такий варіант.
@SVsvsvsvsvsvss
@SVsvsvsvsvsvss 2 ай бұрын
Не згоден, вартість робіт та матеріалів, обслуговування значно дорожче ніж викидання в шахту вентиляції нашоітого вологого повітря. Тому масове щастосування таких систем в квартирах недоцільне. Відко це реклама своїх робіт. Такі роботи стають економічно виправдані при площі будинку ввд 200 м кв
@alterairkiev
@alterairkiev 2 ай бұрын
Вітаємо! Трохи не зрозуміло, з чим саме Ви не згодні. У відео ми розповіли про загальні помилки вентиляції. Однак вибір конкретної системи залежить від таких факторів, як площа приміщення, кількості людей і архітектурних особливостей. Звісно, встановлення вентиляційної машини з продуктивністю 500 м3/год у квартиру площею 70 м2 буде не доцільним. В даному випадку оптимальніше обирати модель з продуктивністю 100м3/год, як приклад.
@SVsvsvsvsvsvss
@SVsvsvsvsvsvss 2 ай бұрын
@@alterairkiev Вітаю, не згоден з висновком що така примусова вентиляція з рекуперацію потрібна в кожну квартиру, але це економічно недоцільно
@densolo2942
@densolo2942 2 ай бұрын
@@SVsvsvsvsvsvss Якщо так к всьому підходити тоді навіщо ми робимо утеплення :) заміну з деревʼяних вікон на пластик і алюміній ( одним словом робимо краще утеплення ) давайте повертатися до 80 років поролоном вікна забивати :))) ви не праві на 100% хоча ваш вибір теж має бути в житті
@1mekal
@1mekal 3 ай бұрын
Я хочу встановити кондиціонер у себе в будинку на 1 поверсі, сумарно 1 поверх займає приблизно 45м, і є сходи на другий поверх. Я хотів би одним кондиціонером охолоджувати весь 1 поверх, на який метраж варто взяти кондей?
@alterairkiev
@alterairkiev 2 ай бұрын
Доброго дня! Якщо на першому поверсі у Вас є міжкімнатні перегородки, то всю площу в 45 м2 Ви не зможете якісно охолоджувати. В такому випадку потрібно підбирати кондиціонер для кожної кімнати. Якщо у Вас 45 м2, як одна велика площина і немає ніяких перегородок, то потрібно провести теплотехнічний розрахунок. Ми маємо врахувати тип приміщення, кількість людей, орієнтацію сторін та інші фактори.
@Ivan.Rosenberg
@Ivan.Rosenberg 3 ай бұрын
Преднагрів і догрів таке собі рішення. Краще потужніший догрів і байпас...
@alterairkiev
@alterairkiev 3 ай бұрын
Переднагрів в першу чергу потрібен для того, щоб уникнути обмерзання рекуператора, він не гріє до комфортної температури +16гр. Бо взимку треба використовувати рекуперацію. ТЕН догріву треба вже, якщо не вистачає КПД рекуператора з іншої сторони, якщо брати байпас+ 1 ТЕН, то рекуперація взагалі видаляється.
@Ivan.Rosenberg
@Ivan.Rosenberg 3 ай бұрын
@@alterairkiev майже у всіх виробників захист від обмерзання пластинчастих рекуператорів зроблений по принципу підтримання температури викидного повітря +4°С. Якщо на вулиці стає наскільки холодно, що ця викидна температура стає менше - байпас привідкривається під регулятором рівно на стільки, щоб вийти на ці +4°С. Тобто, при любій зовнішній температурі рекуперувати можем з витяжки дельту ентальпій від ентальпії витяжного повітря до рекуператора, і ентальпії при +4°С і ф 99%. Це не залежить від температури на вулиці. Просто, якщо брати, що приток=витяжці, з приміщення витягуємо +20°С і ф 50%, а на вулиці -20°С, то через байпас треба буде пропустити частину свіжого повітря, а частину свіжого через рекуперато. Потім ці два потоки змішуються в припливному вентиляторі, і сумарно буде по потужностям те саме, що й преднагрів. Він теж преднагріває, щоб викидне мало +4°С. Енергетично і там і там рекуперується однаково. Тільки, байпас літом дає плюс, що є вільне охолодження
@nataliyazakirova5718
@nataliyazakirova5718 3 ай бұрын
А Вы пробовали в качестве топлива использовать ртуть.Ведь это безоплатное причем вечное топливо.Для запуска двигателя необходимо минимум эл.энергии.Потом работает как вечный двигатель.
@alterairkiev
@alterairkiev 3 ай бұрын
Доброго дня, тепловий насос в якості палива використовує електроенергію. Якщо ж Ви мали на увазі про контур між зовнішнім і внутрішнім блоком, то ртуть не має тих властивостей теплопередачі, як у гідрофторовуглеводних (або альтернативних) фреонах, вже не кажучи про його токсичніть та пожежонебезпечність.
@nataliyazakirova5718
@nataliyazakirova5718 3 ай бұрын
@@alterairkiev это ошибочное мнение считать ртуть токсичных веществом.Это блеф.В советские часы на производстве ртути не выдавали даже молоко за вредность.Термометры ртутные ставили детям.это ВСЁ сказки,чтобы брать с населения побольше бабок.Посмотрите в Интернете ,есть видео про ртуть и как можно её использовать в качестве топлива.Благодарю Вас за ответ.Всего ВАМ доброго.
@Pozhydaiev
@Pozhydaiev 3 ай бұрын
Цікавий ваш контент. Було б добре більше озвучувати вартість конкретних рішень в конкретних проектах, обладнання. В реальному житті це важливо
@alterairkiev
@alterairkiev 3 ай бұрын
Вітаємо, дякуємо за зворотній зв’язок, приймемо до уваги!
@alinamoroz3217
@alinamoroz3217 3 ай бұрын
Вітаю! А програматор був в системі опалення з електрокотлом і до теплового насосу? Чи його теж доставили?
@alterairkiev
@alterairkiev 3 ай бұрын
Вітаємо, вже був в котельні на базі обладнання ТЕСН.
@user-cu9yn9pe4i
@user-cu9yn9pe4i 3 ай бұрын
РОЗКАЖІТЬ ЯКІ ЦІНИ НА ПРИДБАННЯ ТА УСТАНОВКУ .кажіть зразу в євро .щоб не вираховувати в гривні переводити туди сюди
@alterairkiev
@alterairkiev 3 ай бұрын
Вартість моноблочного теплового насосу німецького виробництва починається від 9 000 євро, а витрати на монтаж становлять приблизно 170 євро. Вітаємо, якщо ви цікавитесь загальною вартістю котельні, включаючи обладнання та комплектуючі, то ці витрати розраховуються індивідуально для кожного проєкту.Напишіть нам в соціальних мережах або на сайті alterair.ua і ми прорахуємо ціну для Вашої котельні.
@user-nq3sj9uj1u
@user-nq3sj9uj1u 3 ай бұрын
Нажаль дуже складно і так і не зрозуміло , який котел ставити (
@alterairkiev
@alterairkiev 3 ай бұрын
Вітаємо, зв'яжіться з нами в соціальних мережах або на сайті alterair.ua та наші спеціалісти Вас додатково проконсультують.
@user-hn6bk3hy4e
@user-hn6bk3hy4e 3 ай бұрын
Дуже гарний матеріал. Поясніть для чого потрібен зовнішній датчик температури якщо є регулювання в кожному приміщенні??
@alterairkiev
@alterairkiev 3 ай бұрын
Вітаємо, для забезпечення так званої "погодозалежності" Це дозволяє котлу "розуміти" яка температура на вулиці і на, яку потужність йому зараз треба працювати, щоб забезпечити задану температуру в приміщенні.
@malyna
@malyna 3 ай бұрын
Цікаві технічні відео із різними деталями і тонкостями реалізації, звичайно цікаво
@alterairkiev
@alterairkiev 3 ай бұрын
Вітаємо, дякуємо за відгук!
@densolo2942
@densolo2942 3 ай бұрын
Дякуємо
@user-fk5to9oj6m
@user-fk5to9oj6m 3 ай бұрын
Спасибо вам, за ваши труды! Определенно помогает.
@alterairkiev
@alterairkiev 3 ай бұрын
Добрий день! Дякуємо за коментар!
@climatecpro
@climatecpro 3 ай бұрын
Пилите дальше, хороший контент!
@alterairkiev
@alterairkiev 3 ай бұрын
Вітаємо, дякуємо за коментар!
@densolo2942
@densolo2942 3 ай бұрын
Спасибо
@Luka__
@Luka__ 3 ай бұрын
Максимально корисний, передивився всі. Дякую і продовжуйте !
@alterairkiev
@alterairkiev 3 ай бұрын
Добрий день! Дякуємо за відгук!
@_APC
@_APC 3 ай бұрын
нет
@densolo2942
@densolo2942 2 ай бұрын
Чому ?
@densolo2942
@densolo2942 3 ай бұрын
❤❤❤
@Pozhydaiev
@Pozhydaiev 4 ай бұрын
Утеплювач під теплою підлогою має бути саме 10 см? Чи є сенс робити більше?
@alterairkiev
@alterairkiev 3 ай бұрын
Вітаємо!Товщина утеплювача під теплою підлогою залежить від ряду факторів, але найважливішими з них є: 1) Теплотехнічні характеристики будівлі (її тепловтрати). 2) Фізична можливість розміщення утеплювача певної товщини, такої, щоб вона відповідала рівню підлоги під порігами, дверима, вікнами тощо.
@densolo2942
@densolo2942 3 ай бұрын
Правильніше сказати так :) якщо будівлю розділити на три контури і перший контур ми маємо на увазі відстань від стіни 2 метри там мінімальний супротив далі більше і центр максимальний. Так 10 см це оптимально. Якщо ви робите відмостку утеплену, то можна вибрати 5 плюс 3 см
@user-rh7uw6ul8s
@user-rh7uw6ul8s 4 ай бұрын
Шумный
@ivansmit1074
@ivansmit1074 4 ай бұрын
Хороше відео, багато цікавих моментів! Хвилює лише момент з повітрям - вентиляція енергозалежна? Просто якщо вікна не відкриваються, і при енергозалежній вентиляції не буде електрики - як буде потрапляти повітря в будинок? Потрібен якийсь варіант на цей випадок
@alterairkiev
@alterairkiev 4 ай бұрын
Вітаємо, система вентиляції залежить від електроенергії. Для додаткової підстраховки рекомендуємо дивитись на енергоеффективні вентиляційні машини та встановити акумуляторну систему (LOG)
@ScythianKingIdanthyrsus
@ScythianKingIdanthyrsus 4 ай бұрын
Существует ли обратный клапан не мешающий естественной вентиляции, но предотвращающий обратую тягу?
@alterairkiev
@alterairkiev 4 ай бұрын
Вітаємо! Складно відповісти точно на це питання, бо пластикові клапани при сильній "природній" вентиляції будуть стукати й причиняти дискомфорт. Але, Ви можете розглянути модель осьового вентилятора, в якого зворотній клапан виконаний у вигляді плівки. Як приклад - Іспанський вентилятор S&P - shop.alterair.ua/product/solerpalau-silent-100-cz-design/
@user-wx8vc2qk9p
@user-wx8vc2qk9p 4 ай бұрын
Син з невісткою для мене з дружиною побудували двоповерховий будиночок на 60 кВ.м. Опалюється електрокотлом за рахунок масивної теплої акамулюючої підлоги , та батарей на другому поверсі . Включаємо котел тільки на ніч по дешевому тарифу . Затрати електроенергії - 24 кВт в сутки.
@alterairkiev
@alterairkiev 4 ай бұрын
Вітаємо!) Якшо 1й поверх у вас 100% тепла подлога, 2й поверх радіатори, то це стандартна гарна система) До речі, туди навіть можна буде поставити тепловий насос в майбутньому)
@MrSuperCamicadze
@MrSuperCamicadze 4 ай бұрын
24 кВт в сутки - Будинок на єкваторі знаходиться
@FLAGGMAN
@FLAGGMAN 4 ай бұрын
Как вам обращаться
@alterairkiev
@alterairkiev 4 ай бұрын
Здраввствуйте! Можете оставить заявку на нашем сайте alterair.ua/ru/ или написать в бот t.me/alterair_bot?start=VisitorUid_547d6669-ce92-4e73-b5d3-2aa5fd126bec
@illumioni
@illumioni 4 ай бұрын
а чи витримає компресор ТН 8-10 років роботи?
@alterairkiev
@alterairkiev 4 ай бұрын
Вітаємо, розрахунковий ресрус компресора від 10 років
@densolo2942
@densolo2942 2 ай бұрын
Правильніше сказати так ! Якщо правильно підібране обладнання. І правильна напруга, робота компресора 20 років
@IronMan-nb7vg
@IronMan-nb7vg 4 ай бұрын
Тепловий насос це жуже дорога і не ефективна технологія.
@alterairkiev
@alterairkiev 4 ай бұрын
Вітаємо! Якими даними ви оперуєте і з чим порівнюєте? Бо, якщо порівнювати теплові насоси повітря-вода із газовими або електрокотлами, то ККД теплового насосу буде в рази вище ніж у котлів при однаковій (низькотемпературній) системі.
@mortymermorgenschtion9583
@mortymermorgenschtion9583 5 ай бұрын
а почему никто не упомянул про кпд? 10%? 15%? я имею в виду, честную рекуперацию, а не 90%, как это заявляют многие о своем оборудовании, чего даже роторный рекупратор не может себе позволить в идеальных условиях.
@alterairkiev
@alterairkiev 4 ай бұрын
Вітаємо! Відсоток ефективності рекуперації залежить від ряду факторів, серед яких: температура та відносна вологість повітря на вулиці та всередині, а також продуктивність ( на якій швидкості працює) вентиляційне обладнання. В технічній документації ККД вказується при певних умовах. Реальний ККД можна побачити при фактичній роботі системи: на пульті керування або у застосунку, якщо це передбачено виробником. Тому реальний ККД є плаваючим в діапазоні від 70 до 95% в залежності від вище перелічених факторів.
@mortymermorgenschtion9583
@mortymermorgenschtion9583 4 ай бұрын
@@alterairkiev дякую
@Businka-i8o
@Businka-i8o 5 ай бұрын
Как устранить,и причина мигания красной лампы?
@alterairkiev
@alterairkiev 5 ай бұрын
Вітаємо! Підкажіть, яка саме у вас модель вентилятора? Якщо вентилятор з фільтром, то скоріше за все, це сигнал його замінити. Якщо фільтра немає, то вірогідно, свідчить про помилку, і треба звернутися до спеціалістів для діагностики.
@Businka-i8o
@Businka-i8o 5 ай бұрын
Почему начала могать лампочка,красным?
@alterairkiev
@alterairkiev 5 ай бұрын
Вітаємо! Підкажіть, яка саме у вас модель вентилятора? Якщо вентилятор з фільтром, то скоріше за все, це сигнал його замінити. Якщо фільтра немає, то вірогідно, свідчить про помилку, і треба звернутися до спеціалістів для діагностики.
@Businka-i8o
@Businka-i8o 5 ай бұрын
Тот же вопрос?
@alterairkiev
@alterairkiev 5 ай бұрын
Вітаємо! Підкажіть, яка саме у вас модель вентилятора? Якщо вентилятор з фільтром, то скоріше за все, це сигнал його замінити. Якщо фільтра немає, то вірогідно, свідчить про помилку, і треба звернутися до спеціалістів для діагностики.
@Businka-i8o
@Businka-i8o 5 ай бұрын
@@alterairkiev Дякую
@madrimae
@madrimae 5 ай бұрын
Pq tu fais un unboxing sale chien osef de ta vie
@user-uz4pi5om8f
@user-uz4pi5om8f 5 ай бұрын
на р-ре этиленгликоле работает?
@alterairkiev
@alterairkiev 5 ай бұрын
Вітаємо! Так, етиленгліколь може бути теплоносієм.
@zilli1001
@zilli1001 5 ай бұрын
Брехня дика…..має бути мінімум 32кв на хату…він гудить капєц, при чому любий, в мене за 8к$ стояв із плавним пуском,на хату 150кв. Підлога тільки тепла була і електроенергії споживало 3000кв. 1:5 дееее???? Поміняв на електричний котел, тихо працює, не треба лазити споживає 2800кв…..все що треба знати про насоси. А ті які в землю закопувати , так на хату 150 кВ він вартує 40к$….
@alterairkiev
@alterairkiev 5 ай бұрын
Вітаємо😊 Дозвольте з вами не погодитись і ось чому: 1. Ми не знаємо який у вас тепловий насос стояв, його ціна для нас не показник). Шумове навантаження зовнішнього блоку теплового насосу, як і у звичайного кондиціонера +/- 54 дБ. Внутрішній блок працює безшумно. 2. Тепла підлога водяна? 3000 кВт - це при якій температурі на вулиці та всередині? Не зовсім зрозуміло з ваших слів. 3. 1:5-це річний показник по ГВП за рік. 4. При правильній побудові системи, середній COP теплового насосу за опалювальний сезон в 4 рази вищий за електрокотел. 5. Щодо "ті які в землю закопувати", якщо ми правильно зрозуміли - ви маєте на увазі геотермальні теплові насоси😊 Вартість такого обладнання від європейських виробників 10-11 тис. євро ( на 9 кВт, без геотермального поля). Ніколи не рекомендуємо їх встановлювати на площу будинку до 300 м2, бо це нерентабельно. За 15 років роботи не бачили таких цін, які ви надали. Тому, вважаємо ваші аргументи необ'єктивними. Але вибір ваш. Електрокотел - нормальне рішення, що має право на існування, але є більш сучасне та енергоефективне обладнання😉
@aleksandrtsitelashvili3661
@aleksandrtsitelashvili3661 5 ай бұрын
Круто! Якщо знаєте, з якого матеріалу двері шафи, за якими приховано насос, враховуючи те, що позаду душова лійка?
@NAVKOLONAS_architects
@NAVKOLONAS_architects 5 ай бұрын
Добрий день, в душевій зоні ми зробили технічне приміщення для інженерного обладнання! Двері скритого монтажу ми покрили керамогранітом, таким, як і в душевій зоні. Формат керамограніту 2600/1200.
@aleksandrtsitelashvili3661
@aleksandrtsitelashvili3661 5 ай бұрын
@@NAVKOLONAS_architects дякую.
@user-kp6bm8kj1u
@user-kp6bm8kj1u 6 ай бұрын
Все чудово про ціну потрібно сказати
@alterairkiev
@alterairkiev 5 ай бұрын
Дякуємо) Є різні моделі рекуператорів з різним ціновим сегментом. З актуальними цінами можете ознайомитись на нашому сайті: shop.alterair.ua/ventiljacija/ventiljacionnye-ustanovki/bytovye-recuperatory-vozduha/